Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τύπε, εγώ νομίζω ότι τα κανάλια στον τοίχο και οι σιλικόνες είναι για να περάσει οπτική ίνα.

Ξυδάκι τώρα, ζουρλιάρηδες.

Επίσης είναι εντυπωσιακή η ποιότητα από τα ξύλινα κουφώματα που έχει βάλει ο Δημητράκαρος για να κλείσει το μπαλκόνι. Νομίζω ότι αυτόματα ανεβάζουν την αξία του διαμερίσματος κατά 200.000 Rub.

Βλέπω επίσης ένα ταλαίπωρο σε όλη την οικοδομή να έχει βάλει κλιματιστικό. Αυτό με τα κλιματιστικά στη Ρωσία ποτέ δεν το κατάλαβα. Σιγά τη ζέστη που κάνει και χρειάζεται κλιματιστικό. Βέβαια τα περισσότερα είναι κάτι κινεζιές που στην Ελλάδα ούτε στα Πράκτικερ δεν τα πουλάνε.
Μάρέσει που όταν κάποιος γράφει όλα τα σκουπίδια αρχίζουν να γράφουν? :jerking: :2funny:έχω πει ότι υποψιάζομαι ότι είσαι κάποιος από την παρέα του Πίτσι που συχνάζει στο El Basa στην Αχαρνών  :2funny:,παίρνετε ένα ναργιλέ με 1.5 ευρώ 6 άτομα και περιμένετε τον Σκρουτζ να σας φέρει  ότι δεν πούλησε στο φούρνο γιά να φάτε  :2funny: :2funny:
  Μέχρι πριν από 10 χρόνια τα μπαλκόνια τα έκλειναν με ξύλο.Ωραία προβλήματα έχεις  :jerking: :2funny:ναι γιά ένα διαμέρισμα κοντά στο μετρό σε μιά πολυκατοικία του 2004 με βελτιωμένα σχέδια τετράγωνο δωμάτιο 20 τετραγωνικά,κουζίνα 13 τετραγωνικά και ταβάνι 3.25 μέτρα θα κάτσουν να παζαρέψουν γιά το ότι δεν έχω επενδύσει με ξύλο τους τοίχους του μπαλκονιού  :jerking: :2funny:τι λες βρε βλάκα  :2funny:.
  Το μικρό που είχα πάρει 8.000 $ και το είχα με τα μπετά όπως το πήρα κλειστό γιά 8 χρόνια οταν το έβαλα αγγελία το 2008 γιά 80.000 ευρώ είχε ουρά από αγοραστές έξω στο διάδρομο  :2funny:και κανένας δεν κοίταξε της μαλακίες που λες  :jerking: :2funny:
  Μ αρέσει που όλοι γίνατε σχετικοί με τα διαμερίσματα στην Ρωσσία  :2funny: :2funny: :2funny:
  Ο ταλίπωρος ο απο πάνω μένει με τη γυναικα του και έχει και ένα παιδάκι,χωρίς να είναι εκατομυριούχος έχει λεφτά που εσύ ούτε τα ονειρεύτηκες στη ζωή σου  :2funny:.Εδώ επειδή έχει ψιλάταβάνια δεν πολυχρειάζεται το αρκουδίσιον,στο άλλο μου διαμέρισμα όμως που το ταβάνι είναι το κλασικό 2,5 αν μέτρα κάνει ζέστη δεν νιώθεις άνετα.
  Η δευτερη θερμοκρασία με το θερμόμετρο είναι χτεσινή,μου την έστειλαν χτες.Σήμερα έχει πιό πολύ ζέστη.Εδώ κάθε 2-3 χρόνια κάνει 27-29 βαθμούς γιά 2 μπορεί και τρεις βδομάδες.Δεν είναι η φρίκη της Ελλαδας που είναι 5 μήνες φριχτή ζέστη το χρόνο αλλα σίγουρα δεν είναι άνετα!
 

Συνημμένα

  • kairos.jpg
    kairos.jpg
    76,6 KB · Εμφανίσεις: 34
  • kairos2.jpg
    kairos2.jpg
    504,2 KB · Εμφανίσεις: 20

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν φταιω εγω αν εσυ ακους φωνες μεσα στο κεφαλι να σου λενε διαφορα.
Ασε τις δικαιολογιες ,η ωρα πλησιαζει.
Τρεχα στην τραπεζα γιατι
Φιλους δεν εχεις να ζητησεις δανεικα.

Τικ τακ τικ τακ
Τι να πω αν αυτό εδώ είναι χλιδή  :2funny:να μένεις σε δωμάτιο οικοτροφείου  :2funny:
  Εσύ ακούς φωνές  :2funny:η αγαμία και η αφραγκία και οι τοίχοι που σε πλακώνουν στο κλουβί σου σε έχουν τρελλάνει στη Γερμανία  :2funny:
  Εμένα φένονται ότι είναι πραγματικά λεφτά που πήρα από την τράπεζα,ούτε δεκάρικα ούτε εικοσάρικα  :2funny:που μου έφεραν από τα γύρω δωμάτια οι άλλοι γκαστερμπά'ι'τερ γιά να τα βγάλω φωτογραφίες  :2funny:Οι γείτονες ρούβλια θα έχουν αν τους ζητήσω  :2funny:οπότε δεν είναι των γειτόνων :2funny:
  Δε λέω αυτό το μήνα πήρα λίγο παραπάνω,πάνω από 1.500 το μήνα δεν μπορείς να χαλάσεις πρέπει να προσπαθίσεις πολύ  :2funny:.
 

Συνημμένα

  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 37
  • ha ha ha.jpg
    ha ha ha.jpg
    561,6 KB · Εμφανίσεις: 32

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Τι να πω αν αυτό εδώ είναι χλιδή  :2funny:να μένεις σε δωμάτιο οικοτροφείου  :2funny:
  Εσύ ακούς φωνές  :2funny:η αγαμία και η αφραγκία και οι τοίχοι που σε πλακώνουν στο κλουβί σου σε έχουν τρελλάνει στη Γερμανία  :2funny:
  Εμένα φένονται ότι είναι πραγματικά λεφτά που πήρα από την τράπεζα,ούτε δεκάρικα ούτε εικοσάρικα  :2funny:που μου έφεραν από τα γύρω δωμάτια οι άλλοι γκαστερμπά'ι'τερ γιά να τα βγάλω φωτογραφίες  :2funny:Οι γείτονες ρούβλια θα έχουν αν τους ζητήσω  :2funny:οπότε δεν είναι των γειτόνων :2funny:
  Δε λέω αυτό το μήνα πήρα λίγο παραπάνω,πάνω από 1.500 το μήνα δεν μπορείς να χαλάσεις πρέπει να προσπαθίσεις πολύ  :2funny:.

Ρε Δημητρακη απο ποτε τα φυλας τα πεντακοσαευρα?
Το χρημα και το ψωμι τρωγονται ζεστα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε Δημητρακη απο ποτε τα φυλας τα πεντακοσαευρα?
Το χρημα και το ψωμι τρωγονται ζεστα
Συγγνώμη,ο φουκαράς πηγαίνει και  :knockinb: FKK μιά φορά το τρίμηνο  :2funny:Εγώ ποτέ δεν πέταξα λεφτά σε ηλιθιότητες αλλά θέλω να έχω ένα επίπεδο ζωής.Γ'αυτό και είμαι ευτυχησμένος.Οσα και να πάρω έτσι θα ζω δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα στη ζωή μου.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Τι να πω αν αυτό εδώ είναι χλιδή  :2funny:να μένεις σε δωμάτιο οικοτροφείου  :2funny:
  Εσύ ακούς φωνές  :2funny:η αγαμία και η αφραγκία και οι τοίχοι που σε πλακώνουν στο κλουβί σου σε έχουν τρελλάνει στη Γερμανία  :2funny:
  Εμένα φένονται ότι είναι πραγματικά λεφτά που πήρα από την τράπεζα,ούτε δεκάρικα ούτε εικοσάρικα  :2funny:που μου έφεραν από τα γύρω δωμάτια οι άλλοι γκαστερμπά'ι'τερ γιά να τα βγάλω φωτογραφίες  :2funny:Οι γείτονες ρούβλια θα έχουν αν τους ζητήσω  :2funny:οπότε δεν είναι των γειτόνων :2funny:
  Δε λέω αυτό το μήνα πήρα λίγο παραπάνω,πάνω από 1.500 το μήνα δεν μπορείς να χαλάσεις πρέπει να προσπαθίσεις πολύ  :2funny:.

Εχεις και κεντρικη αποχετευση ειπες??

Πωπω ,πως την αντέχεις τοση χλιδη.
Εσυ και η βασιλισσα κλεοπατρα.

Χαχαχα επεσες απο το συνεφακι σου που σου απεδειξα πως ο οποιοσδηποτε εργατακος στην γερμανια εχει καλυτερη ποιοτητα ζωης απο σενα που τα βρηκες ετοιμα απο την μαμα.
Μονος σου δεν εισαι ικανος ουτε 5 ευρω να βγαλεις

Διαμερισμα για κλαματα, αμαξι των 3.000€ επιεικως, γκομενες που ηταν ο σκοπος της διαμονης σου στην ρωσια, απιαστο ονειρο.


Χαχαχα

Αστα να πανε φουκαρακη29
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εχεις και κεντρικη αποχετευση ειπες??

Πωπω ,πως την αντέχεις τοση χλιδη.
Εσυ και η βασιλισσα κλεοπατρα.

Χαχαχα επεσες απο το συνεφακι σου που σου απεδειξα πως ο οποιοσδηποτε εργατακος στην γερμανια εχει καλυτερη ποιοτητα ζωης απο σενα που τα βρηκες ετοιμα απο την μαμα.
Μονος σου δεν εισαι ικανος ουτε 5 ευρω να βγαλεις

Διαμερισμα για κλαματα, αμαξι των 3.000€ επιεικως, γκομενες που ηταν ο σκοπος της διαμονης σου στην ρωσια, απιαστο ονειρο.


Χαχαχα

Αστα να πανε φουκαρακη29
Χα χα χα διαμέρισμα που κάνει 80.000  ευρώείναι αυτό της φωτογραφίας και το έχω αποδείξει,όχι με λόγια.Υπάρχουν όλα αυτά σε παλαιοτερα ποστ όταν έγραφε ο βλάκμαν μαλακίες ότι είναι φτηνά τα διαμερίσματα.Μιλάς κ'εσύ που μένεις στο δωμάτιο 4-5 τετραγωνικά.
  Εσύ που έχεις κοινόχρηστη τουαλέτα.και το πρω'ι' περιμένεις στην ουρά στην τουαλέτα.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Εν τω μεταξύ δείτε τι αγοράζει κάποιος με 80 - 90 χιλιάδες € στην Αγία Πετρούπολη:



Δείτε μόνο ένα μπαλκόνι ή μία τουαλέτα και κάντε σύγκριση.

Βέβαια θα μας πει ότι δεν είναι κέντρο, είναι μακριά από το μετρό και άλλες παπαριές.

Ακόμη και κεντρικότερα δείτε τι παίρνει κάποιος με 120 χιλιάδες


200.000 κλωτσιές θα πάρει ο Δημητράκαρος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Συγγνώμη,ο φουκαράς πηγαίνει και  :knockinb: FKK μιά φορά το τρίμηνο  :2funny:Εγώ ποτέ δεν πέταξα λεφτά σε ηλιθιότητες αλλά θέλω να έχω ένα επίπεδο ζωής.Γ'αυτό και είμαι ευτυχησμένος.Οσα και να πάρω έτσι θα ζω δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα στη ζωή μου.

Επιπεδο ζωης χλωμο να εχεις οταν κρυβεις σε σεντουκια χαρτονομισματα που εχουν σταματησει να κυκλοφορουν εδω και χρονια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εν τω μεταξύ δείτε τι αγοράζει κάποιος με 80 - 90 χιλιάδες € στην Αγία Πετρούπολη:



Δείτε μόνο ένα μπαλκόνι ή μία τουαλέτα και κάντε σύγκριση.

Βέβαια θα μας πει ότι δεν είναι κέντρο, είναι μακριά από το μετρό και άλλες παπαριές.

Ακόμη και κεντρικότερα δείτε τι παίρνει κάποιος με 120 χιλιάδες


200.000 κλωτσιές θα πάρει ο Δημητράκαρος.
Επειδη εσύ είσαι ο πιό ηλίθιος εδώ μέσα γιά μιά ακόμα φορά θα σε ξεφτιλίσω γιά να το βουλώσεις γιά κάνα δύμηνο πάλι όπως τότε που έλεγες ότι δεν πήγα Νέα Υόρκη  :2funny: :jerking:.
   Συγκρίνεις ανόμια πράγματα  :jerking: :2funny:στην πρώτη φωτογραφία βλέπεις που είναι αυτό που έβαλες και που είμαι εγώ!η μέρα με τη νύχτα!Εκεί στούντιο παίρνεις με 20.000 Ευρώ!Είναι στην άκρη της πόλης με την κοντινότερη στάση του μετρό στου διαόλου τη μάνα  :jerking: :2funny:γιά να φτάσεις εκεί από το μετρό θέλει 25-30 λεπτά με το λεωφορείο  :headbang:ενώ εγώ είμαι 10 λεπτά με τα πόδια!Από ποιότητα καμία σχέση!Εμένα είναι σπίτι με τούβλα και αυτο είναι πανέλ,εμένα όπως έχω γραψει είναι βελτιωμένη κατασκευή με ταβάνι 3.25 μέτρα ενώ αυτά είναι με μακρόστενα δωμάτια και ταβάνι 2.5 μέτρα.Τέλος πάντων βάλε ένα διαμέρισμα στη γειτονιά μου σε παρόμοιο σπίτι γιά να συγκρίνεις,όχι αοριστολογίες  :jerking:
  Το δεύτερο που έβαλες είναι εξω από τα όρια της πόλης!Ούτε κάρτα κατοίκου της πόλης δεν έχεις!Και πάλι θέλεις γιά να φτάσεις στο κοντινότερο μετρό 20+ λεπτά με το λεωφορείο.Φυσικό είναι αυτά να είναι πολύ φτηνότερα,αλλά το ηλίθιο το μυαλό σου αυτά δεν μπορεί να τα καταλάβει  :jerking: :2funny:.
   Το τρίτο στην Горковская ειναι σαν την τρώγλη που είχα,και είχα πουλήσει 55.000 $ η διαρύθμιση τους είναι σαν τα πηδηχτήρια του Μεταξουργείου,εμένα μου άρεσε είχε ένα ρομαντισμό,αλλά δεν είναι καθόλου λειτουργικό σαν σπίτι γ'αυτό και δεν έχει τρομερή αξία που θα έπρεπε να είχε,εκεί συνήθως μένουν άνθρωποι που έχουν πάρει τα διαμερίσματα επί κομμουνισμού,και δεν μπορείς να συνενοηθείς μαζί τους!Συνήθως το μπάνιο είναι στην κουζίνα  :2funny: (αυτό είναι θετικό γιατί αν σου ζητούσε παλιά κάποια να έρθει όταν είχαν κώψει το ζεστό νερό έκανε μπάνιο στην κουζίνα :2funny:).Αλλά λειτουργικότητα μηδέν.
  Σχετικά με το διαμέρισμα που είμαι τώρα είχα βάλει σε πιό παλιά ποστ ένα διαμέρισμα χειρότερο από το δικό μου που έκανε τότε νομίζω 5.700.000 ρούβλια με βελάκι που είναι από το παράθυρο μου,τώρα σχετικά με το άλλο μου σπίτι βάζω παραδείγματα.........
 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Επιπεδο ζωης χλωμο να εχεις οταν κρυβεις σε σεντουκια χαρτονομισματα που εχουν σταματησει να κυκλοφορουν εδω και χρονια
Γιατί επειδή στην Ελλάδα δεν υπήρχαν ποτέ πεντακοσάρικα δεν υπάρχουν κ'εδώ?Εγώ πάντα στην τράπεζα ζητάω να μου δίνουν πεντακοσάρικα γιατί με βολέυουν αν και συνήθως έχουν καινούργια 200άρικα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εν τω μεταξύ δείτε τι αγοράζει κάποιος με 80 - 90 χιλιάδες € στην Αγία Πετρούπολη:



Δείτε μόνο ένα μπαλκόνι ή μία τουαλέτα και κάντε σύγκριση.

Βέβαια θα μας πει ότι δεν είναι κέντρο, είναι μακριά από το μετρό και άλλες παπαριές.

Ακόμη και κεντρικότερα δείτε τι παίρνει κάποιος με 120 χιλιάδες


200.000 κλωτσιές θα πάρει ο Δημητράκαρος.
.......και η συνέχεια γιά να σκάσει ο φουκαράς μιά και καλή  :2funny:Εκεί που μένω βρήκα αυτό σαν παράδειγμα και σας το βάζω
  Φένεται από το σπίτι μου στη φωτογραφία εκεί που είναι το βελάκι είναι αυτό το σπίτι,είναι 86 τετραγωνικά ενώ το δικό μου είναι 80,6 ή 80.8 το δικό μου έχει ένα θετικό ότι είναι πιό κοντά στο μετρό,βέβαια αυτό είναι πιό καινούργιο σπίτι (2002-2003),ωραία ας βγάλουμε γιά τα 6 τετραγωνικά μέτρα παραπάνω και ότι είναι πιό καινουργιο 2.000.000 ρούβλια η τιμή του δικού μου πρέπει να είναι 15.000.000 ρούβλια,με την σημερινή ισοτημία κοντά στις 200.000 ευρώ που έλεγα.Πριν τον ιό που το Ευρώ είχε 68 ρούβλια ήταν λιγάκι παραπάνω.

   

  Οπότε σταμάτα να γράφεις  :jerking:πρώτα να σκέφτεσαι και μετά να γράφεις  :2funny:άντε μην στείλω κανένα με κρυφή φωτογραφική μηχανή στο El BASA και σε φωτογραφίσει και γελάνε με τα χάλια σου  :2funny:
   Εσύ είσαι θρασύδειλος,ρεζιλέυτηκες τότε που έγραφες  :jerking:ότι δεν πήγα Νεά Υόρκη  :jerking: :2funny:και ρεζιλεύεσαι και τώρα με την ασχετοσύνη σου  :jerking: :2funny:

     
 

Συνημμένα

  • len3.jpg
    len3.jpg
    355,7 KB · Εμφανίσεις: 28

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
.......και η συνέχεια γιά να σκάσει ο φουκαράς μιά και καλή  :2funny:Εκεί που μένω βρήκα αυτό σαν παράδειγμα και σας το βάζω
  Φένεται από το σπίτι μου στη φωτογραφία εκεί που είναι το βελάκι είναι αυτό το σπίτι,είναι 86 τετραγωνικά ενώ το δικό μου είναι 80,6 ή 80.8 το δικό μου έχει ένα θετικό ότι είναι πιό κοντά στο μετρό,βέβαια αυτό είναι πιό καινούργιο σπίτι (2002-2003),ωραία ας βγάλουμε γιά τα 6 τετραγωνικά μέτρα παραπάνω και ότι είναι πιό καινουργιο 2.000.000 ρούβλια η τιμή του δικού μου πρέπει να είναι 15.000.000 ρούβλια,με την σημερινή ισοτημία κοντά στις 200.000 ευρώ που έλεγα.Πριν τον ιό που το Ευρώ είχε 68 ρούβλια ήταν λιγάκι παραπάνω.

   

  Οπότε σταμάτα να γράφεις  :jerking:πρώτα να σκέφτεσαι και μετά να γράφεις  :2funny:άντε μην στείλω κανένα με κρυφή φωτογραφική μηχανή στο El BASA και σε φωτογραφίσει και γελάνε με τα χάλια σου  :2funny:
   Εσύ είσαι θρασύδειλος,ρεζιλέυτηκες τότε που έγραφες  :jerking:ότι δεν πήγα Νεά Υόρκη  :jerking: :2funny:και ρεζιλεύεσαι και τώρα με την ασχετοσύνη σου  :jerking: :2funny:

     

Όσα βελάκια και να βάλεις η πραγματικότητα είναι αυτή:

index.php

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Ο ψευταρακης29 βρεθηκε στην ρωσια με σκοπο να καλοπερναει με τις ξανθιες μαγισες.
ελα ομως που εχει να σταυρωσει γκομενα 20 χρονια. οποτε δεν εχει λογο υπαρξης πλεον εκει.

Δεν το εχει, ειναι ακυρος, μονο στις πουτανες παει. Ειναι τοσο καλος πελατης που του δωσαν κ καρτα vip.

:2funny: :2funny: :2funny: vip σε μπουρδελο xaxaxaxxa

Σαν να εισαι σε ενα μεγαλο λιβαδι εσυ και αλλοι 10 με απόχες στα χερια για να πιασετε πεταλουδες. Ενω ολοι εχουν πιασει πολλες εσυ ΠΑΛΙ δεν εχεις πιασει ουτε μια. Και μετα πας σε αυτον που εχει πιασει τις περισσοτερες και χαμηλοφωνα για να μην σε ακουσουν τον ρωτας πόσο κανει να σου πουλησει μία.
Και μετα κοιτοντας δεξια αριστερα μη σε δει κανεις , τον πληρωνεις απο τα λεφτα που σου εστειλε η μαμα.


Αν ειχε φωτο απο γκομενα ,εκτος απο τον τραβελο, θα μας ειχε βαλει να μας ρεζιλεψει οπως λεει ο ιδιος , με τοση ευκολια ,οπως βαζει τις πολυκατοικιες, τα μπαλκονια, τα καλωδια, τα καροτσακια, τις ντοματες,πατατες κτλ
Δεν εχει, δεν βαζει . Απλο και κατανοητο.

Δημητρακη αν εχεις εστω κ ενα δραμι ευθυξιας να αλλαξεις το νικ σου απο πορνομεταναστης σε σουπερμαρκετομεταναστης ή διαμερισματομεταναστης και το δημητρακης29 σε μπαρμπαδημητρης49
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Γιατί επειδή στην Ελλάδα δεν υπήρχαν ποτέ πεντακοσάρικα δεν υπάρχουν κ'εδώ?Εγώ πάντα στην τράπεζα ζητάω να μου δίνουν πεντακοσάρικα γιατί με βολέυουν αν και συνήθως έχουν καινούργια 200άρικα

Mια χαρα υπηρχαν πεντακοσαρικα
Το θεμα ειναι οτι εχουν αποσυρθει,οι τραπεζες δεν τα δινουν

Απο το σεντουκι τα εβγαλες
Ματζιρια ρε φιλε,επρεπε να τα ειχες φαει μεχρι τωρα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Ευχομαι κι ελπιζω να πηγες τραπεζα.
Φωτο μονο πανω στις νεκροκεφαλες δεχομαστε οχι εκεινη με τα παλια 500αρικα. φρεσκα φρουτα.

Αν δεν παρουσιασεις χρημα περισσοτερο απο μενα τον φτωχο gastarbeiterετοιμασου για το δουλεμα του αιωνα

Χαχαχα καυμενακη


Τικ τακ τικ τακ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
o voltaire45 στάνταρ ειναι απο αυτους που πηγαίνουν στο ελ μπασα  :2funny:
Και πηγαίνει και  Gay σάουνα με τον Πίτσι? :2funny:και στα σινεμά που έχει τσιγγάνους με μεγάλες σκληρές πούτσες σαν μπετόβεργες? :jerking: :2funny:
 
Εν τω μεταξύ δείτε τι αγοράζει κάποιος με 80 - 90 χιλιάδες € στην Αγία Πετρούπολη:



Δείτε μόνο ένα μπαλκόνι ή μία τουαλέτα και κάντε σύγκριση.

Βέβαια θα μας πει ότι δεν είναι κέντρο, είναι μακριά από το μετρό και άλλες παπαριές.

Ακόμη και κεντρικότερα δείτε τι παίρνει κάποιος με 120 χιλιάδες


200.000 κλωτσιές θα πάρει ο Δημητράκαρος.
Για να το βουλώσεις μιά και καλή  :jerking: :2funny: πάρε και ένα παράδειγμα γιά το σπίτι που είμαι εδώ τώρα  :2funny:
    Απέναντι ακριβώς από το διαμέρισμα που είμαι τώρα!Σε αυτό το σπίτι στις φωτογραφίες! Βγήκα στο μπαλκόνι που είναι στη σκάλα τώρα και το φωτογράφισα γιά να τον φας και να σκάσεις πάλι γιά κάνα δύμηνο  :2funny:
  Το δικό μου είναι πάνω κάτω τα ίδια τετραγωνικά,το δικό μου έχει το πλεονέκτημα ότι έχει καλύτερη διαρίθμιση απ'αυτό και πιό ψηλά ταβάνια.Αυτό έχει καλύτερη επισκευή,αλλά η τιμή ενος διαμερισματος γιά την επισκευή αλλάζει ελάχιστα αν όχι καθόλου.
  οπότε αυτή τη στιγμή το διαμέρισμα που είμαι τώρα πρέπει να κάνει 6.000.000 ρούβλια περίπου!Σε Ευρώ 77.000
   Αυτά γιά να μην ακούω  :jerking:από το κάθε άσχετο βλήμα  :jerking: :2funny:που το παίζει ότι όλα τα ξέρει  :2funny:
 

Συνημμένα

  • piat.jpg
    piat.jpg
    568,4 KB · Εμφανίσεις: 51
  • piat2.jpg
    piat2.jpg
    509,1 KB · Εμφανίσεις: 29
  • piat3.jpg
    piat3.jpg
    525,8 KB · Εμφανίσεις: 29
  • Снимок экрана 2020-06-08 в 19.10.19.png
    Снимок экрана 2020-06-08 в 19.10.19.png
    810,9 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Снимок экрана 2020-06-08 в 19.10.32.png
    Снимок экрана 2020-06-08 в 19.10.32.png
    453,2 KB · Εμφανίσεις: 32

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
φαε τα λεφτα σου πριν στα φαει κανας ποντικος και τον βιασεις για τιμωρια


1_16a0826423c.1234133_434394707_16a0826423c_large.jpg
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Παιχτες, ερωτηση.
τι αποψη εχετε για διαμερισματα στο κιεβο
Βρισκουμε να παρουμε ενα σε καλη τιμη?
θα πεσουν οι τιμες μετα απο τον ιο?
Βλεπω απο δω

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom