Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Οι Ρωσίδες ζητάνε τα κέρατά τους.Γιατί δε δοκιμάζετε να κυκλοφορήσετε καμιά μουνάρα από Μόσχα για τριήμερο και να πείτε τις εμπειρίες σας,πόσα σας έφαγε?
Οι Ρωσίδες θέλουν χλίδα,πεντάστερα,ακριβά ρεστωράν,κρασιά,σαμπάνιες,δώρα,ρευστό,δεν είναι παίξον γέλασον φάση πάω και γαμάω με τη μαλαπέρδα.
Τα καλύτερα μουνιά είναι Μόσχα και εκεί παίζουν οι υψηλές απαιτήσεις και ο ανταγωνισμός.Ολοι σπρώχνουν εκεί οι Ρώσοι είναι φοβερά γενναιόδωροι και οι γκόμενες περιμένουν ακόμα περισσότερα από τους ξένους.
Αν δεν έχεις τα funds και το ρευστό που απαιτούνται για τα δεδομένα Μόσχας απλά πας σε υποκατάστατα όπως Κίεβο και Μινσκ που βρίσκεις γκόμενες λίγο κατώτερες αλλά στη μισή τιμή.
Μιλησε ο ειδικος που δεν εχει επισκεφθει ποτε την συγκεκριμενη πολη  :grin:
ασε τις μοσχοβιτισσες και κανε αναλυση για τις νεουρκεζες που το κατεχεις ...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Το ξεσκίσατε το θέμα. Ο Δημητράκης θέλει να επιδειχθεί και άλλοι βγάζετε πολύ χολή. Ακόμα και στον Kman2 που αναζητά τη ποιότητα στη γυναίκα. Γράψτε για το θέμα ή δηλώστε τις εμπειρίες σας για κάτι αντίστοιχο.

Χαχαχα

Μαρεσει που ψαχνεις λογικη σαυτο το σαιτ τυπε.

Χαλαρωσε κι απολαυσε το, εχει πλακα
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Το έχω πει και σε βιντεάκια οι κοπέλες εδώ που κάνουν σαν τρελλές να πάνε εξωτερικό και μιλάνε Αγγλικά και θέλουν να φύγουν από την Ρωσσία είναι αυτές που εδώ ή δεν έχουν τίποτα (συνήθως είναι από άλλες πόλεις και νοικιάζουν διαμέρισμα και ζούνε  :shit:) ή είναι εντελώς χάλια και εδώ δεν της κοιτάει κανένας.Όλες όσες ψάχνουν ξένους είναι προβληματικές  :vomit:
 

E, και?
Να παντρευτεις ψαχνεις?
Αν κατεβαζες για διακοπες Ελλαδα καθε δευτερο σαββατοκυριακο θα ερχοσουν και με διαφορετικο υπερμουναρο

Ας ηταν οσο βλαμενες θελαν, καθε φορα αλλη
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο πάτος του δημητράκι μετά και από το σημερινό ξεφτίλισμα...
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
VXvRs5J.jpg
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ε, ναι ρε τύπε.

Γιατί είναι γνωστό ότι οι Ρώσοι λεφτάδες δεν αγοράζουν διαμέρισμα στο Λονδίνο, στο Παρίσι, άντε και στη Λεμεσό αλλά στην Αγία Πετρούπολη.

Κανένας Ρώσος δεν θέλει να ζήσει στη Φλώριδα, στην Κυανή Ακτή ή στη Χαλκιδική αλλά στο Βλαδιβοστόκ, στην Ούφα ή στο Ιρκτσούκ.

Διότι ως γνωστόν Πύργο του Άϊφελ έχει και στο Κρασνογιάρσκ:

eiffel-tower-krasnoyarsk.jpg
Ναι είδικά στη Χαλκιδική,τι να σου πω  :2funny:Όλοι όσοι έχουν λεφτά στις επαρχιακές πόλεις της Ρωσσίας αγωράζουν διαμέρισματα στη Μόσχα και την Αγία Πετρούπολη,αλλά εσύ τόσα ξέρεις τόσα λες  :jerking:.
  Εγραψες σήμερα και τη μεγάλη μαλακία για της τιμές των διαμερισμάτων  :jerking: :2funny:.
 
E, και?
Να παντρευτεις ψαχνεις?
Αν κατεβαζες για διακοπες Ελλαδα καθε δευτερο σαββατοκυριακο θα ερχοσουν και με διαφορετικο υπερμουναρο

Ας ηταν οσο βλαμενες θελαν, καθε φορα αλλη
Συγγνώμη αυτό γινόταν πριν από καμιά 25αριά χρόνια τους έλεγες ότι θα της πάρεις Ελλάδα και άνοιγαν το στόμα!Τώρα τους λες Ελλάδα και λένε ότι εκεί πεινάνε  :2funny:Έχετε μείνει λιγάκι πίσω.Και αν κάποια όχι ιδιέταιρα πλούσια θέλει τόσο πολύ να έρθει στην Ελλάδα αγωράζει ένα πακέτο στη Ρόδο γιά το Σεπτέβρη με 300-350 Ευρώ γιά 10 μέρες και έρχεται και έχει και ξενοδοχείο και την τα'ι'ζουν κιόλας.Σιγά το όνειρο να έρθει στην Ελλάδα  :2funny:
    Αυτές που θα έρχονταν έτσι θα ήταν αυτές που δεν θα μπορούσαν εδώ να βρούνε κάποιον ντόπιο συνήθως λόγω εμφάνισης.
   
Μιλησε ο ειδικος που δεν εχει επισκεφθει ποτε την συγκεκριμενη πολη  :grin:
ασε τις μοσχοβιτισσες και κανε αναλυση για τις νεουρκεζες που το κατεχεις ...  :2funny: :2funny: :2funny:
Είδες σήμερα πόση μαλακία υπάρχει στο σά'ι'τ? :2funny: Καλά ο Βλάκμαν είναι εντελώς  :jerking: :2funny:το πιό θε'ι'κό που είχε πει ήταν ότι οι μοσχοβίτες πηγαινουν στην Ουκρανία γιά να βρούνε γκόμενες  :headbang: :2funny:γιατί στη Μόσχα δεν μπορούνε  :2funny:
  Εδώ μέσα έχει πολλούς είδικούς γιά διαμερίσματα  :jerking: :2funny:είδες ο βολταίρος που ανέφερε παράδειγμα γιά διαμερίσματα  :jerking: :2funny:και του έβαλα παραδείγματα από γειτονικά σπίτια από το δικό μου τι τιμές έχουν τα διαμερίσματα  :2funny:
    Και αυτό τους τρέλανε!Σκέψουν 200.000 το ένα και 80.000 το άλλο και έχω και ένα τρίτο  :2funny:και ο φουκαράς ο γκαστερμπά'ι'τερ σεκιουριτάς μένει σε 5 τετραγωνικά που νοικιάζει  :2funny:
    Την γκόμενα στην έστειλα,την έβγαλαν τράβελο  :2funny:η αγαμία τους έχει βαρέσει τελείως στο κεφάλι  :2funny: :2funny: :2funny:
    Αν και πιό πολύ τους τρέλανε που έβαλα τα λεφτά που πήρα αυτό το μήνα  :2funny:όταν είναι φτωχομπινεδες και τους βάζεις τέτοια τρελένοντε  :2funny: :2funny: :2funny:
    Αυτοί οι ηλίθιοι ακόμα πιστεύουν ότι τα διαμείρμστα είναι τσάμπα στην Ρωσσία :2funny:και ότι οι Ρώσσοι τρελένοντε να έρθουν στην Ελλάδα και ότι όλοι θέλουν να φύγουν από τη Ρωσσία  :2funny:
    Εσύ που ήρθες Αγία Πετρούπολη τα είδες αυτά  :2funny:είδες τι τριτοκοσμικά που ήταν  :2funny:
    Έχω πεθάνει στα γέλια με τους φουκαράδες  :2funny:αυτό που μ'αρέσει στην Ρωσσία είναι ότι αν κάποιος είναι φουκαράς σαν κ'αυτούς δεν τον λυπούντε  :2funny:αλλά λένε ότι αυτός φταίει γιά την κατάντια του  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.048
Πόντοι
216
Ναι είδικά στη Χαλκιδική,τι να σου πω  :2funny:Όλοι όσοι έχουν λεφτά στις επαρχιακές πόλεις της Ρωσσίας αγωράζουν διαμέρισματα στη Μόσχα και την Αγία Πετρούπολη,αλλά εσύ τόσα ξέρεις τόσα λες  :jerking:.
  Εγραψες σήμερα και τη μεγάλη μαλακία για της τιμές των διαμερισμάτων  :jerking: :2funny:.
 
 

Καλα που να ξερει απο λεφταδες? Αυτος που παιρνει με αλλους 5-6 εναν αργιλε στο ελ μπασα , φοραει φθαρμενα ρουχα και περιμενει να του φερει καμια τυροπιτα ο Σκρουτζ  :2funny: :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
  Συγγνώμη αυτό γινόταν πριν από καμιά 25αριά χρόνια τους έλεγες ότι θα της πάρεις Ελλάδα και άνοιγαν το στόμα!Τώρα τους λες Ελλάδα και λένε ότι εκεί πεινάνε  :2funny:Έχετε μείνει λιγάκι πίσω.Και αν κάποια όχι ιδιέταιρα πλούσια θέλει τόσο πολύ να έρθει στην Ελλάδα αγωράζει ένα πακέτο στη Ρόδο γιά το Σεπτέβρη με 300-350 Ευρώ γιά 10 μέρες και έρχεται και έχει και ξενοδοχείο και την τα'ι'ζουν κιόλας.Σιγά το όνειρο να έρθει στην Ελλάδα  :2funny:
   Αυτές που θα έρχονταν έτσι θα ήταν αυτές που δεν θα μπορούσαν εδώ να βρούνε κάποιον ντόπιο συνήθως λόγω εμφάνισης.
 

Κωλοτουμπες κανουν και τωρα για τσαμπα διακοπες Ελλαδα
Και δεν κανω υποθεσεις,τα εχω κανει πραξη

Διακοπες Μυκονο θεωρουνται ακριβες ακομα και απο τους Γερμανους
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καλα που να ξερει απο λεφταδες? Αυτος που παιρνει με αλλους 5-6 εναν αργιλε στο ελ μπασα , φοραει φθαρμενα ρουχα και περιμενει να του φερει καμια τυροπιτα ο Σκρουτζ  :2funny: :2funny:
θυμάμαι είχα πάει και είχα κάτσει και παρήγγειλα ένα φαλάφελ 1.5 ευρώ και μιά σόδα 1 ευρώ αυτοί ήταν 5 ή 6 και είχαν πάρει όλοι τους ένα ναργιλέ με 1.5 ευρ  και ήρθε ο Σκρουτζ με 2 σακούλες τυρόπιτες που δεν είχε πουλήσει στο φούρνο και όρμιξαν να της φάνε  :2funny:.
  Ναι αυτός έχει τρομερές γνώσεις σχετικά με την Ρωσσία  :2funny:μίλαγε γιά σκουριασμένα Lada και γιά σκουριασμένα φορτηγά με ρυμούλκες  :2funny:αυτά ή σε κάνα ντοκιμαντέρ θα τα είδε ή πήγε εκεί πριν από 25 χρόνια  :2funny:.
  Αν πρόσεξες οι φτωχομπινέδες με μισούνε  :2funny:κ'εδω πριν από 2 χρόνια είχαν έρθει σαν κ'αυτούς που έψαχναν δουλειά και αυτοί με μισούσαν όπως αυτοί εδώ οι φουκαράδες  :2funny: :2funny:
  Δεν μπορώ όταν εγώ βλέπω τέτοιους φουκαράδες με πιάνουν  :2funny: :2funny:σκέφτομαι το Μονσελά να τους απαλλάξει από την φριχτη ζωη :2funny: :2funny: :2funny:
 
Κωλοτουμπες κανουν και τωρα για τσαμπα διακοπες Ελλαδα
Και δεν κανω υποθεσεις,τα εχω κανει πραξη

Διακοπες Μυκονο θεωρουνται ακριβες ακομα και απο τους Γερμανους
Που της είδες εσύ αυτές? :2funny:καταρχήν τα συνορα είναι κλειστά οπότε δεν γίνεται.
  Οι μόνες που κάνουν κωλοτούμπες γιά διακοπές είναι αυτές που τους στέλνεις τα λεφτά γιά το εισητήριο,παίρνουν τα λεφτά και δεν έρχονται ποτέ!
  Πάντος όσες Ρωσσίδες είδα γκόμενες Ελλήνων και όσες φιλέλληνες δεν βλεπόντουσαν  :vomit:ή ήταν εντελώς προβληματικές  :headbang:για ψυχιατρείο  :headbang: εδώ όσες ψάχνουν να βρούνε ξένο είναι αυτές που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα!Όπως και οι Έλληνες που πάνε στη Γερμανία γιά δουλειά.Είναι δυνατόν κάποιος που ζει καλά στην Ελλάδα να φύγει μετανάστης να δουλεύει στα εργοστάσια της Γερμανίας? :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Κωλοτουμπες κανουν και τωρα για τσαμπα διακοπες Ελλαδα
Και δεν κανω υποθεσεις,τα εχω κανει πραξη

Διακοπες Μυκονο θεωρουνται ακριβες ακομα και απο τους Γερμανους

Μύκονος και μαλακίες,έχεις δει τις γειτονιές της Πετρούπολης με τις διπλές γκαζοτουρμπίνες; :S
 

Συνημμένα

  • omorfi-petroupoli.jpg
    omorfi-petroupoli.jpg
    304,9 KB · Εμφανίσεις: 46

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
  Που της είδες εσύ αυτές? :2funny:καταρχήν τα συνορα είναι κλειστά οπότε δεν γίνεται.
  Οι μόνες που κάνουν κωλοτούμπες γιά διακοπές είναι αυτές που τους στέλνεις τα λεφτά γιά το εισητήριο,παίρνουν τα λεφτά και δεν έρχονται ποτέ!
  Πάντος όσες Ρωσσίδες είδα γκόμενες Ελλήνων και όσες φιλέλληνες δεν βλεπόντουσαν  :vomit:ή ήταν εντελώς προβληματικές  :headbang:για ψυχιατρείο  :headbang: εδώ όσες ψάχνουν να βρούνε ξένο είναι αυτές που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα!Όπως και οι Έλληνες που πάνε στη Γερμανία γιά δουλειά.Είναι δυνατόν κάποιος που ζει καλά στην Ελλάδα να φύγει μετανάστης να δουλεύει στα εργοστάσια της Γερμανίας? :2funny:

Εχω φερει γκομενα που πληρωσε το εισητηριο της
Συγκεκριμενα ειχε βγαλει μεχρι Αθηνα γιατι η επομενη πτηση για Μυκονο ηταν την επομενη μερα και ως οικοδεσποτης ανελαβα εγω μετα την αφιξη της
Ωραια γκομενα και με σχετικα καλη δουλεια
Δωρακια,χρηματα φυσικα δεν επαιξαν
Καθε μερα μου ελεγε ευχαριστω
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
  Πάντος όσες Ρωσσίδες είδα γκόμενες Ελλήνων και όσες φιλέλληνες δεν βλεπόντουσαν  :vomit:ή ήταν εντελώς προβληματικές  :headbang:για ψυχιατρείο  :headbang: εδώ όσες ψάχνουν να βρούνε ξένο είναι αυτές που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα!

Ο μπετατζής ο δικός σου και το σκιάχτρο...
 

Συνημμένα

  • o-travelos-tou-AMEA.jpg
    o-travelos-tou-AMEA.jpg
    133,6 KB · Εμφανίσεις: 23
  • το-μπαζο-του-ΑΜΕΑ.jpg
    το-μπαζο-του-ΑΜΕΑ.jpg
    201,9 KB · Εμφανίσεις: 43

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο μπετατζής ο δικός σου και το σκιάχτρο...
Καλά όλο της ίδιες και της ίδιες φώτο βάζεις  :2funny:το φυσάς και δε κρυώνει που σε ρεζιλέψαμε με τα μούφα λεφτά που έβαλες ότι είναι δικά σου  :2funny:ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται  :2funny: :2funny: :2funny:
  Αυτά τα λεφτά μόνο στα όνειρα σου τα έχεις δει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Снимок экрана 2020-05-31 в 18.55.49.png
    Снимок экрана 2020-05-31 в 18.55.49.png
    381,9 KB · Εμφανίσεις: 49

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
.......και η συνέχεια γιά να σκάσει ο φουκαράς μιά και καλή  :2funny:Εκεί που μένω βρήκα αυτό σαν παράδειγμα και σας το βάζω
  Φένεται από το σπίτι μου στη φωτογραφία εκεί που είναι το βελάκι είναι αυτό το σπίτι,είναι 86 τετραγωνικά ενώ το δικό μου είναι 80,6 ή 80.8 το δικό μου έχει ένα θετικό ότι είναι πιό κοντά στο μετρό,βέβαια αυτό είναι πιό καινούργιο σπίτι (2002-2003),ωραία ας βγάλουμε γιά τα 6 τετραγωνικά μέτρα παραπάνω και ότι είναι πιό καινουργιο 2.000.000 ρούβλια η τιμή του δικού μου πρέπει να είναι 15.000.000 ρούβλια,με την σημερινή ισοτημία κοντά στις 200.000 ευρώ που έλεγα.Πριν τον ιό που το Ευρώ είχε 68 ρούβλια ήταν λιγάκι παραπάνω.

   

  Οπότε σταμάτα να γράφεις  :jerking:πρώτα να σκέφτεσαι και μετά να γράφεις  :2funny:άντε μην στείλω κανένα με κρυφή φωτογραφική μηχανή στο El BASA και σε φωτογραφίσει και γελάνε με τα χάλια σου  :2funny:
   Εσύ είσαι θρασύδειλος,ρεζιλέυτηκες τότε που έγραφες  :jerking:ότι δεν πήγα Νεά Υόρκη  :jerking: :2funny:και ρεζιλεύεσαι και τώρα με την ασχετοσύνη σου  :jerking: :2funny:

     


Ρε μαλέα Δημητράκαρε, τι σχέση έχει αυτή η ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΣΠΙΤΑΡΩΝΑ, με το δικό σου το αχούρι που είναι ακόμα στα τούβλα, έχεις να τελειώσεις σοβάδες-βαψίματα-ηλεκτρολόγους και υδραυλικούς να βάλουν και τη δεύτερη βρύση στο μπάνιο;;;
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.048
Πόντοι
216
θυμάμαι είχα πάει και είχα κάτσει και παρήγγειλα ένα φαλάφελ 1.5 ευρώ και μιά σόδα 1 ευρώ αυτοί ήταν 5 ή 6 και είχαν πάρει όλοι τους ένα ναργιλέ με 1.5 ευρ  και ήρθε ο Σκρουτζ με 2 σακούλες τυρόπιτες που δεν είχε πουλήσει στο φούρνο και όρμιξαν να της φάνε  :2funny:.
  Ναι αυτός έχει τρομερές γνώσεις σχετικά με την Ρωσσία  :2funny:μίλαγε γιά σκουριασμένα Lada και γιά σκουριασμένα φορτηγά με ρυμούλκες  :2funny:αυτά ή σε κάνα ντοκιμαντέρ θα τα είδε ή πήγε εκεί πριν από 25 χρόνια  :2funny:.
  Αν πρόσεξες οι φτωχομπινέδες με μισούνε  :2funny:κ'εδω πριν από 2 χρόνια είχαν έρθει σαν κ'αυτούς που έψαχναν δουλειά και αυτοί με μισούσαν όπως αυτοί εδώ οι φουκαράδες  :2funny: :2funny:
  Δεν μπορώ όταν εγώ βλέπω τέτοιους φουκαράδες με πιάνουν  :2funny: :2funny:σκέφτομαι το Μονσελά να τους απαλλάξει από την φριχτη ζωη :2funny: :2funny: :2funny:
   

  :2funny: :2funny: :2funny: ηταν και ο voltaire45 εκει ? Δεν ειχε 1,5 ευρω να παρει ολοκληρο ναργιλε?  :jerking: :2funny: Και περιμενε να φερει τυροπιτες ο Σκρουτζ για να αρπαξει να χορτασει την πεινα του? Για τετοιο πετυχημενο μιλαμε  :2funny:
Για πες λιγο τι ελεγαν αυτοι οι φουκαραδες  :shit:για σενα που εισαι τοσο πετυχημενος και εχεις τοσες γκομενες :knockinb:? Ζηλευαν?  :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Και πηγαίνει και  Gay σάουνα με τον Πίτσι? :2funny:και στα σινεμά που έχει τσιγγάνους με μεγάλες σκληρές πούτσες σαν μπετόβεργες? :jerking: :2funny:
  Για να το βουλώσεις μιά και καλή  :jerking: :2funny: πάρε και ένα παράδειγμα γιά το σπίτι που είμαι εδώ τώρα  :2funny:
    Απέναντι ακριβώς από το διαμέρισμα που είμαι τώρα!Σε αυτό το σπίτι στις φωτογραφίες! Βγήκα στο μπαλκόνι που είναι στη σκάλα τώρα και το φωτογράφισα γιά να τον φας και να σκάσεις πάλι γιά κάνα δύμηνο  :2funny:
  Το δικό μου είναι πάνω κάτω τα ίδια τετραγωνικά,το δικό μου έχει το πλεονέκτημα ότι έχει καλύτερη διαρίθμιση απ'αυτό και πιό ψηλά ταβάνια.Αυτό έχει καλύτερη επισκευή,αλλά η τιμή ενος διαμερισματος γιά την επισκευή αλλάζει ελάχιστα αν όχι καθόλου.
  οπότε αυτή τη στιγμή το διαμέρισμα που είμαι τώρα πρέπει να κάνει 6.000.000 ρούβλια περίπου!Σε Ευρώ 77.000
   Αυτά γιά να μην ακούω  :jerking:από το κάθε άσχετο βλήμα  :jerking: :2funny:που το παίζει ότι όλα τα ξέρει  :2funny:



Πάμε πάλι να το εμπεδώσεις.....


Δε θα συγκρίνεις το δικό σου μισοτελειωμένο σπίτι


https://[URL unfurl="true"]www.house4you.gr/images/osproperty/properties/729/756f88064357b6820405e8176ed3647b.jpg[/img[/URL]]


με ΕΤΟΙΜΑ ΑΜΕΣΑ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΑ ΣΠΙΤΙΑ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε μαλέα Δημητράκαρε, τι σχέση έχει αυτή η ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΣΠΙΤΑΡΩΝΑ, με το δικό σου το αχούρι που είναι ακόμα στα τούβλα, έχεις να τελειώσεις σοβάδες-βαψίματα-ηλεκτρολόγους και υδραυλικούς να βάλουν και τη δεύτερη βρύση στο μπάνιο;;;
Έχει σχέση ότι είναι 500 μέτρα παρακάτω,είναι περίπου τα ίδια τετραγωνικά και είναι παρόμοιες κατασκευές,το δικό μου είναι του 1998 και αυτό στο λινκ του 2003.
  Αυτό το σπίτι είναι γιά να μην τα μπερδεύεται.όποιος έχει την παραμικρή ιδέα από διαμερίσματα στη Ρωσσία,εδώ τα σπίτια είναι σαν τα αυτοκίνητα γράφουν το μοντέλο του σπιτιού το συγκεκριμένο είναι σειρά 600.11 χτισμένο με προδιαγραφές γιά τον πολικό κύκλο (πρέπει να είναι το μόνο με αυτές της προδιαγραφές στην πόλη) τώρα αν εσύ έχεις πλακάκια στο μπάνιο ή δεν έχεις καθόλου τον αγωραστή δεν τον νοιάζει!η διαφορά στην τιμή γιά ένα διαμέρισμα με ευρωπα'ι'κη επισκευή και γιά ένα στα μπετά θα είναι τίποτα απλός με την επισκευή ένα μεγάλο διαμέρισμα θα πουληθεί αμέσως,στα μικρά η επισκευή δεν έχει καμία σημασία το στουνιάκι 24 τετραγωνικά το πούλησα το 2008 στα μπετά!οι τοίχοι ήταν μπετό και στο πάτωμα είχε τσιμέντο και το έδωσα αμέσως 80.000 ευρώ αν είχα κάνει επισκευή πάλι 80.000 ευρώ θα το έδινα.Αυτό γιά να μην γράφετε  :jerking:
 

Συνημμένα

  • gata1.jpg
    gata1.jpg
    484 KB · Εμφανίσεις: 47

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Έχει σχέση ότι είναι 500 μέτρα παρακάτω,είναι περίπου τα ίδια τετραγωνικά και είναι παρόμοιες κατασκευές,το δικό μου είναι του 1998 και αυτό στο λινκ του 2003.
  Αυτό το σπίτι είναι γιά να μην τα μπερδεύεται.όποιος έχει την παραμικρή ιδέα από διαμερίσματα στη Ρωσσία,εδώ τα σπίτια είναι σαν τα αυτοκίνητα γράφουν το μοντέλο του σπιτιού το συγκεκριμένο είναι σειρά 600.11 χτισμένο με προδιαγραφές γιά τον πολικό κύκλο (πρέπει να είναι το μόνο με αυτές της προδιαγραφές στην πόλη) τώρα αν εσύ έχεις πλακάκια στο μπάνιο ή δεν έχεις καθόλου τον αγωραστή δεν τον νοιάζει!η διαφορά στην τιμή γιά ένα διαμέρισμα με ευρωπα'ι'κη επισκευή και γιά ένα στα μπετά θα είναι τίποτα απλός με την επισκευή ένα μεγάλο διαμέρισμα θα πουληθεί αμέσως,στα μικρά η επισκευή δεν έχει καμία σημασία το στουνιάκι 24 τετραγωνικά το πούλησα το 2008 στα μπετά!οι τοίχοι ήταν μπετό και στο πάτωμα είχε τσιμέντο και το έδωσα αμέσως 80.000 ευρώ αν είχα κάνει επισκευή πάλι 80.000 ευρώ θα το έδινα.Αυτό γιά να μην γράφετε  :jerking:


Δημητράκαρε, μεταξύ μας τώρα, αυτά που λες τα πιστεύεις;  :think: :think:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καλά όλο της ίδιες και της ίδιες φώτο βάζεις  :2funny:το φυσάς και δε κρυώνει που σε ρεζιλέψαμε με τα μούφα λεφτά που έβαλες ότι είναι δικά σου  :2funny:ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται  :2funny: :2funny: :2funny:
  Αυτά τα λεφτά μόνο στα όνειρα σου τα έχεις δει  :2funny: :2funny: :2funny:
Ενός μήνα έσοδα... κορόιδο :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom