Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Όσα βελάκια και να βάλεις η πραγματικότητα είναι αυτή:

index.php
Καταρχήν αυτό είναι το άλλο μου διαμέρισμα,δεν έχω ένα διαμέρισμα.Εμείς μιλάμε γιά το πόσο κάνει το διαμέρισμα δε μιλάμε ποιό έχει καλυτερη επισκευή  :jerking:.Δηλαδή επειδή εμένα δεν έχει καλη επισκευή δεν κάνει 15.000.000 ρούβλια αλλά 10.000.000  :2funny:?Αν είσαι τόσο ηλίθιος που να τα πιστεύεις αυτά τι να πω? :jerking: :2funny:
Mια χαρα υπηρχαν πεντακοσαρικα
Το θεμα ειναι οτι εχουν αποσυρθει,οι τραπεζες δεν τα δινουν

Απο το σεντουκι τα εβγαλες
Ματζιρια ρε φιλε,επρεπε να τα ειχες φαει μεχρι τωρα
Σε 7-10 μέρες πρέπει να αρχίσω να παίρνω λεφτά,πάντα ζητάω πεντακοσάρικα το να έχουν είναι 50-50 αν δηλαδή μου δώσουν 500άρικα σημαίνει ότι τα έβγαλα από το σεντουκι? :2funny:Εδώ οι τράπεζες και τα ανταλλακτήρια δίνουν πεντακοσάρικα αν τους ζητήσεις και έχουν εκείνη την στιγμή
  Ελλάδα μόνο πενηντάρικα δίνουν άντε και κάνα κατοστάρικο αν είσαι τυχερός.
  θα προσπαθίσω να βγάλω φώτο στην τράπεζα που θα μου τα δίνει  :2funny:αν μου δώσει πεντακοσάρικα  :2funny:αν και μπορεί να πείτε ότι είναι τα ίδια με τη φωτογραφία και τα έβαλα επίτηδες εκεί γιά να τα βγάλω φωτογραφία  :jerking: :2funny:.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Σε 7-10 μέρες πρέπει να αρχίσω να παίρνω λεφτά,πάντα ζητάω πεντακοσάρικα το να έχουν είναι 50-50 αν δηλαδή μου δώσουν 500άρικα σημαίνει ότι τα έβγαλα από το σεντουκι? :2funny:Εδώ οι τράπεζες και τα ανταλλακτήρια δίνουν πεντακοσάρικα αν τους ζητήσεις και έχουν εκείνη την στιγμή
  Ελλάδα μόνο πενηντάρικα δίνουν άντε και κάνα κατοστάρικο αν είσαι τυχερός.
  θα προσπαθίσω να βγάλω φώτο στην τράπεζα που θα μου τα δίνει  :2funny:αν μου δώσει πεντακοσάρικα  :2funny:αν και μπορεί να πείτε ότι είναι τα ίδια με τη φωτογραφία και τα έβαλα επίτηδες εκεί γιά να τα βγάλω φωτογραφία  :jerking: :2funny:.
Τι 7-10 μερες βρε φτωχοδημητρακη.
Αρχισες τις δικαιολογιες?
3 μερες ολοκληρες σου εδωσα.

Περιμενεις το τσεκ
Ζεις για το τσεκ
Ζεις απο το τσεκ
Δεν εχεις μια.
Εισαι ανικανος για οτιδηποτε
Εισαι ενας κακομοιρακης
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Έχει τρελαθεί ο μογγολοπιθηκας  :2funny:
Τρέχει και βγάζει φωτογραφίες κτήρια,δρόμους, ταράτσες σε όλη την πόλη. :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τι 7-10 μερες βρε φτωχοδημητρακη.
Αρχισες τις δικαιολογιες?
3 μερες ολοκληρες σου εδωσα.

Περιμενεις το τσεκ
Ζεις για το τσεκ
Ζεις απο το τσεκ
Δεν εχεις μια.
Εισαι ανικανος για οτιδηποτε
Εισαι ενας κακομοιρακης

Τώρα βάζεις στάνταρτς στο δημητράκη.Δείξε μουνιά,δείξε λεφτά.
Δεν παίζουν αυτά.Οι ψωλίστ αρνούνται αυτή τη λογική.
Στάνταρντς μπαίνουν αυτόματα σε εμένα.Οι άλλοι απαλάσσονται ως περιορισμένης ευθύνης.
Εγώ με την παρουσία μου ανεβάζω αμέσως το επίπεδο,οι απαιτήσεις από τα άτομα κλάσεως είναι τεράστιες.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Τώρα βάζεις στάνταρτς στο δημητράκη.Δείξε μουνιά,δείξε λεφτά.
Δεν παίζουν αυτά.Οι ψωλίστ αρνούνται αυτή τη λογική.
Στάνταρντς μπαίνουν αυτόματα σε εμένα.Οι άλλοι απαλάσσονται ως περιορισμένης ευθύνης.
Εγώ με την παρουσία μου ανεβάζω αμέσως το επίπεδο,οι απαιτήσεις από τα άτομα κλάσεως είναι τεράστιες.
Kman πότε  θα μας βαλεις lohnabrehnung τότε?
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Τύποι ο Δημητράκης είναι πανευτυχής.

Κάθε μέρα που ξυπνάει και είναι ακόμα έξω από το τρελάδικο έχει λόγους να είναι χαρούμενος.

Είναι γνωστό ότι είναι ανίκανος:

1. Να βγάλει 1 ευρώ με την αξία του
2. Να πιει ένα καφέ με οποιοδήποτε στοιχειωδώς σοβαρό άνθρωπο
3. Να βγάλει γκόμεναχαχαχαχα (εδώ γελάμε) τα τελευταία 30 χρόνια  :jerking:

Αυτά είναι ψιλά γράμματα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι 7-10 μερες βρε φτωχοδημητρακη.
Αρχισες τις δικαιολογιες?
3 μερες ολοκληρες σου εδωσα.

Περιμενεις το τσεκ
Ζεις για το τσεκ
Ζεις απο το τσεκ
Δεν εχεις μια.
Εισαι ανικανος για οτιδηποτε
Εισαι ενας κακομοιρακης
3.000 δεν πηρα 10 μέρες πριν βρε κακομοίρη  :2funny:δεν τα έφαγες στη μάπα.Εσύ φώτο με το δωμάτιο του οικοτροφείου γιατί δεν ξαναβάζεις
:2funny:
Έχει τρελαθεί ο μογγολοπιθηκας  :2funny:
Τρέχει και βγάζει φωτογραφίες κτήρια,δρόμους, ταράτσες σε όλη την πόλη. :2funny:
Άστο πήρατε πάλι τον πούλο με αποδείξεις για το πόσο περίπου κάνουν 2 από τα διαμερίσματα μου  :2funny:γ'αυτό και κακέψατε τελείως  :2funny:.Άντε βάλε μας επεξεργασμένες φωτογραφίες με διαμάντια  :2funny:και κάνα μπλοκάκι γιά να μας δείξεις ότι έχεις  :2funny:φουκαρά κακομοίρη  :2funny:
  Σας κράζω στα ευαίσθητα σημεία σας την αγαμία και την αφραγκία  :2funny: :2funny: :2funny:Παντός σε σχέση με τον μαζόχα που έγραψε εσείς δεν έχετε καθόλου πλάκα.Ελπίζω να ξαναγράψει ο μαζόχας που εμφανίστηκε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τώρα βάζεις στάνταρτς στο δημητράκη.Δείξε μουνιά,δείξε λεφτά.
Δεν παίζουν αυτά.Οι ψωλίστ αρνούνται αυτή τη λογική.
Στάνταρντς μπαίνουν αυτόματα σε εμένα.Οι άλλοι απαλάσσονται ως περιορισμένης ευθύνης.
Εγώ με την παρουσία μου ανεβάζω αμέσως το επίπεδο,οι απαιτήσεις από τα άτομα κλάσεως είναι τεράστιες.
Πάλι ακαταλαβίστηκες  :jerking: γράφεις  :2funny:Εσυ πάντος είσαι ο μόνος που μπορείς να κοντράρεις τον μαζοχιστή που έγραψε οι άλλοι τίποτα  :2funny:
 

brizola

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
79
Like
32
Πόντοι
0
Το ξεσκίσατε το θέμα. Ο Δημητράκης θέλει να επιδειχθεί και άλλοι βγάζετε πολύ χολή. Ακόμα και στον Kman2 που αναζητά τη ποιότητα στη γυναίκα. Γράψτε για το θέμα ή δηλώστε τις εμπειρίες σας για κάτι αντίστοιχο.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
3.000 δεν πηρα 10 μέρες πριν βρε κακομοίρη  :2funny:δεν τα έφαγες στη μάπα.Εσύ φώτο με το δωμάτιο του οικοτροφείου γιατί δεν ξαναβάζεις
:2funny:Άστο πήρατε πάλι τον πούλο με αποδείξεις για το πόσο περίπου κάνουν 2 από τα διαμερίσματα μου  :2funny:γ'αυτό και κακέψατε τελείως  :2funny:.Άντε βάλε μας επεξεργασμένες φωτογραφίες με διαμάντια  :2funny:και κάνα μπλοκάκι γιά να μας δείξεις ότι έχεις  :2funny:φουκαρά κακομοίρη  :2funny:
  Σας κράζω στα ευαίσθητα σημεία σας την αγαμία και την αφραγκία  :2funny: :2funny: :2funny:Παντός σε σχέση με τον μαζόχα που έγραψε εσείς δεν έχετε καθόλου πλάκα.Ελπίζω να ξαναγράψει ο μαζόχας που εμφανίστηκε  :2funny: :2funny: :2funny:

Δημητρακη ξερω αρκετες Ρωσιδες (οχι πουτανες)
Στην Ρωσια (Μοσχα, Πετερ) δεν την παλευουν μια,ζουνε για τις διακοπες

Αν ειχες κανονικα λεφτα θα μας μοστραρες φωτο καθε καλοκαιρι απο Ιμπιζα,Σικελια, Κυανη Ακτη, Μυκονο

Μας εχεις φλομωσει με φωτος απο την γειτονια σου που ουτε οι ιδιοι οι Ρωσοι δεν την παλευουν
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Το ξεσκίσατε το θέμα. Ο Δημητράκης θέλει να επιδειχθεί και άλλοι βγάζετε πολύ χολή. Ακόμα και στον Kman2 που αναζητά τη ποιότητα στη γυναίκα. Γράψτε για το θέμα ή δηλώστε τις εμπειρίες σας για κάτι αντίστοιχο.

Τυπε το θέμα αυτό είναι ένα αέναο loop

1. Γαμαει ο kman2 στην Ουκρανία
2. Κράζει ο Δημητράκης
3. Σωβρακο kman2
4. Εκκαθαριστικό kman2
5. Διαμέρισμα Δημητράκη
και πάλι από την αρχή

Κάνε λίγο υπομονή, 600 σελίδες αυτή η δουλειά γίνεται  :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οι Ρωσίδες ζητάνε τα κέρατά τους.Γιατί δε δοκιμάζετε να κυκλοφορήσετε καμιά μουνάρα από Μόσχα για τριήμερο και να πείτε τις εμπειρίες σας,πόσα σας έφαγε?
Οι Ρωσίδες θέλουν χλίδα,πεντάστερα,ακριβά ρεστωράν,κρασιά,σαμπάνιες,δώρα,ρευστό,δεν είναι παίξον γέλασον φάση πάω και γαμάω με τη μαλαπέρδα.
Τα καλύτερα μουνιά είναι Μόσχα και εκεί παίζουν οι υψηλές απαιτήσεις και ο ανταγωνισμός.Ολοι σπρώχνουν εκεί οι Ρώσοι είναι φοβερά γενναιόδωροι και οι γκόμενες περιμένουν ακόμα περισσότερα από τους ξένους.
Αν δεν έχεις τα funds και το ρευστό που απαιτούνται για τα δεδομένα Μόσχας απλά πας σε υποκατάστατα όπως Κίεβο και Μινσκ που βρίσκεις γκόμενες λίγο κατώτερες αλλά στη μισή τιμή.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Οι Ρωσίδες ζητάνε τα κέρατά τους.Γιατί δε δοκιμάζετε να κυκλοφορήσετε καμιά μουνάρα από Μόσχα για τριήμερο και να πείτε τις εμπειρίες σας,πόσα σας έφαγε?
Οι Ρωσίδες θέλουν χλίδα,πεντάστερα,ακριβά ρεστωράν,κρασιά,σαμπάνιες,δώρα,ρευστό,δεν είναι παίξον γέλασον φάση πάω και γαμάω με τη μαλαπέρδα.
Τα καλύτερα μουνιά είναι Μόσχα και εκεί παίζουν οι υψηλές απαιτήσεις και ο ανταγωνισμός.Ολοι σπρώχνουν εκεί οι Ρώσοι είναι φοβερά γενναιόδωροι και οι γκόμενες περιμένουν ακόμα περισσότερα από τους ξένους.

Για αυτο ο Δημητρακης το εχει ριξει στις Καζακστανες?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Για αυτο ο Δημητρακης το εχει ριξει στις Καζακστανες?

Ακριβώς.Δεν έχει τα αντικειμενικά προσόντα να γαμήσει Σλάβες και ρίχνει τα στάνταρτς του.Οι Ρωσίδες πάνω από πεντάρι είναι απρόσιτες για το δημητράκη.
Δεν μπορεί το άτομο,δεν έχει τα προσόντα.
Αυτά είναι αντικειμενικά,μία φορά να πάτε Ρωσία θα καταλάβετε πώς δουλεύει το σύστημα,τι είναι διαθέσιμο και τι απαιτείται για να το αποκτήσεις.Είναι πολύ πολύ φανερά.Στα λένε εξάλλου οι ίδιες οι γκόμενες,οι Σλάβες είναι πολύ ψυχρές στα εξηγούν όλα πολύ γρήγορα πώς έχει η κατάσταση.
Σου λένε ψάχνω άντρα provider,να με στηρίζει να με βοηθάει,οι ντόπιοι είναι άχρηστοι,μου την πέφτουν κάθε μέρα δεκάδες,τι να τους κάνω,εγώ θέλω αυτό και αυτό.Γενικά έχουν πολύ καθαρή εικόνα των αντρών,των πούτσων,των άλλων γυναικών και ό,τι αφορά το γενικό περιβάλλον,με τις Δυτικές μέσα.

Απλά η Ουκρανέζα σου λέει γιατί να πας με τη Ρωσίδα που έχει τη μύτη ψηλά και ζητάει τα κέρατά της,χώστα σε εμένα που είμαι πιο λογική και έχω νορμάλ απαιτήσεις,η Ρωσίδα λέει τι να την κάνεις τη βλάχα την Ουκρανή που δεν έχει τα γκαφρά να φτιάξει τα βυζιά και τη μύτη της,αν θες ανώτερη εμπειρία και high class,επίπεδο,Ρωσίδα μόνο,η Λευκορρωσίδα σου λέει έχω μια πνευματικότητα,είμαι έξυπνη,ξέρω να ντυθώ και να σταθώ σωστά και μπορώ να ανταγωνιστώ τη Ρωσίδα στα ίσα.Οπότε ζυγίζεις την κατάσταση και επιλέγεις πού θα χώσεις το καυλί σου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη ξερω αρκετες Ρωσιδες (οχι πουτανες)
Στην Ρωσια (Μοσχα, Πετερ) δεν την παλευουν μια,ζουνε για τις διακοπες

Αν ειχες κανονικα λεφτα θα μας μοστραρες φωτο καθε καλοκαιρι απο Ιμπιζα,Σικελια, Κυανη Ακτη, Μυκονο

Μας εχεις φλομωσει με φωτος απο την γειτονια σου που ουτε οι ιδιοι οι Ρωσοι δεν την παλευουν
Το έχω πει και σε βιντεάκια οι κοπέλες εδώ που κάνουν σαν τρελλές να πάνε εξωτερικό και μιλάνε Αγγλικά και θέλουν να φύγουν από την Ρωσσία είναι αυτές που εδώ ή δεν έχουν τίποτα (συνήθως είναι από άλλες πόλεις και νοικιάζουν διαμέρισμα και ζούνε  :shit:) ή είναι εντελώς χάλια και εδώ δεν της κοιτάει κανένας.Όλες όσες ψάχνουν ξένους είναι προβληματικές  :vomit:
 
Οι Ρωσίδες ζητάνε τα κέρατά τους.Γιατί δε δοκιμάζετε να κυκλοφορήσετε καμιά μουνάρα από Μόσχα για τριήμερο και να πείτε τις εμπειρίες σας,πόσα σας έφαγε?
Οι Ρωσίδες θέλουν χλίδα,πεντάστερα,ακριβά ρεστωράν,κρασιά,σαμπάνιες,δώρα,ρευστό,δεν είναι παίξον γέλασον φάση πάω και γαμάω με τη μαλαπέρδα.
Τα καλύτερα μουνιά είναι Μόσχα και εκεί παίζουν οι υψηλές απαιτήσεις και ο ανταγωνισμός.Ολοι σπρώχνουν εκεί οι Ρώσοι είναι φοβερά γενναιόδωροι και οι γκόμενες περιμένουν ακόμα περισσότερα από τους ξένους.
Αν δεν έχεις τα funds και το ρευστό που απαιτούνται για τα δεδομένα Μόσχας απλά πας σε υποκατάστατα όπως Κίεβο και Μινσκ που βρίσκεις γκόμενες λίγο κατώτερες αλλά στη μισή τιμή.
Αυτη τη  :jerking:την ξαναείπες  :2funny:και είπες ακόμα ότι οι Μοσχοβίτες στη Μόσχα δεν  :knockinb:και πηγαίνουν στην Ουκρανία γιά να βρούνε γκόμενες να  :knockinb:.Αυτές της  :jerking:της έχεις ξαναπεί  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
  Επειδή εσένα στα τρώνε και δε σου κάθονται δε σημαίνει ότι είναι έτσι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Μιλάμε για τελείως καθυστερημένο τύπο  :2funny:

Έφτιαξε ολόκληρο σενάριο για να ποσταρει μια φωτογραφία και έβαλε 3 αυτογκόλ.

1. Πηδαει ένα αποτυχημένο τραβελο
2. Πληρώνει κιόλας για να τον πηδηξει  
3. Ο αποτυχημένος τραβελος που γαμιεται για 10 ευρώ ζει σε πιο ωραίο σπίτι από το Δημητράκη.

Είναι τραγωδία ο πουστης  :jerking:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μιλάμε για τελείως καθυστερημένο τύπο  :2funny:

Έφτιαξε ολόκληρο σενάριο για να ποσταρει μια φωτογραφία και έβαλε 3 αυτογκόλ.

1. Πηδαει ένα αποτυχημένο τραβελο
2. Πληρώνει κιόλας για να τον πηδηξει  
3. Ο αποτυχημένος τραβελος που γαμιεται για 10 ευρώ ζει σε πιο ωραίο σπίτι από το Δημητράκη.

Είναι τραγωδία ο πουστης  :jerking:

:2funny:
Μογγολοπιθηκα σε κόβω για ψαλίδι :S
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Μόνο Πετρούπολη...το κέντρο του κόσμου.

Ε, ναι ρε τύπε.

Γιατί είναι γνωστό ότι οι Ρώσοι λεφτάδες δεν αγοράζουν διαμέρισμα στο Λονδίνο, στο Παρίσι, άντε και στη Λεμεσό αλλά στην Αγία Πετρούπολη.

Κανένας Ρώσος δεν θέλει να ζήσει στη Φλώριδα, στην Κυανή Ακτή ή στη Χαλκιδική αλλά στο Βλαδιβοστόκ, στην Ούφα ή στο Ιρκτσούκ.

Διότι ως γνωστόν Πύργο του Άϊφελ έχει και στο Κρασνογιάρσκ:

eiffel-tower-krasnoyarsk.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom