Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Πραγματι ετσι τα εχουν στο μπλοκ , εγω ειχα βαλει και ενα μικρο γραφειο για να αρχισω να γραφω ενα βιβλιο αγναντευοντας το πανεμορφο Κισιναου χαχα με τον τιτλο "Οι μεταμνημονιακοι Ελληνες της Μολδαβιας"  :grin:
το ξεκινησα αλλα δεν καταφερα να το τελειωσω ποτε ...


Ναι ρε τύπε αλλά αυτό είναι αξιοπρεπέστατο και κυρίως ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε μαλέα Δημητράκη, αυτό το σπίτι που δείχνεις στη Ρωσσία θεωρείται ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟ;; Ή έχουν μείνει εργασίες στη μέση;

ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟ είναι όπως οι γκόμενες-τράβελοι που γαμάει-τον γαμάνε... :S :S :S
 

Συνημμένα

  • 101988924_3475530765819889_1554497399139860480_n.jpg
    101988924_3475530765819889_1554497399139860480_n.jpg
    133,6 KB · Εμφανίσεις: 14
  • το-μπαζο-του-ΑΜΕΑ.jpg
    το-μπαζο-του-ΑΜΕΑ.jpg
    201,9 KB · Εμφανίσεις: 36

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Είναι που ξέρει Ρωσσικά  :jerking: :2funny:Ότι του κατεβει γράφει :jerking: :2funny:
  Να και το σπίτι που είναι το δεύτερο μου διαμέρισμα σειρά 600.11 από το μετρό 5-6 λεπτά με τα πόδια 80 τετραγωνικά είχα βάλει παρόμοιο από αγγελία σε πολύ χειρότερο σημείο που έκανε 200.000 ευρώ  :2funny:Αυτό λογικά κάνει παραπάνω γιατί η Λένινσκι είναι ακριβή περιοχή :2funny:Στην πρώτη φωτογραφία στο σπιτάκι είναι ο λέβητας γιά τη θέρμανση και το ζεστό νερό με 2 γκαζοτουρμπίνες δίνει θέρμανση και ζεστό νερό στα 2 σπίτια,πράγμα πολύ σπάνιο γιά τη Ρωσσία τα σπίτια να έχουν δικιά τους θέρμανση.Ο Τάσος θα καταλάβει.
  Μ'αρέσει που μιλάς εσύ μένεις στην πανσιόν στο δωμάτιο 5 τετραγωνικά,δουλεύεις γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία και στα τρώει η αραπίνα που της έκανες παιδί  :2funny:και τρως τα σκατά σου  :2funny:
  Πάρε και το άθλιο (Lada) μου  :2funny:φουκαρά γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ρε μαλέα Μήτσο, που το έχεις το κάθισμα του οδηγού;;;;; Τι σκατά, 1,40 είσαι; Φτάνεις να βλέπεις από το παρμπριζ;



index.php
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
γιατί όταν κάτσει μέσα ένα γατάκι σε όμορφο καθαρό και ευχάριστο αυτοκίνητο θα ξαναθέλει να κάτσει  


Το τελευταίο γατάκι που έκατσε εκεί μέσα είναι αυτό της φωτογραφίας στο λαπτοπ;


https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=273476.0;attach=1245625;image[/img[/URL]]


:HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Δημητράκη την ίδια ψύχωση με τις γάτες την έχουν και οι γεροντοκόρες.Για προσεξε το.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ναι ρε τύπε αλλά αυτό είναι αξιοπρεπέστατο και κυρίως ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ.
Το πρόβλημα μας είναι αν είναι βαμμένο το μπαλκόνι  :2funny:Εδώ δεν είναι Ελλάδα που ο κόσμος είναι  :jerking:και δεν τους κώβει σχετικά με τα χρήματα!Αν πουλάνε 2 ίδια διαμερίσματα,το ένα με επιεκευή τέλεια φτιαγμένο κλπ. κλπ. και ένα εντελώς άθλιο μπορεί να μην έχουν σχεδόν καμία διαφορά στην τιμή!Αν π.χ. το ένα το πουλάνε 80.000 το διαμέρισμα σε άθλια κατάσταση θα το βάλουν 78.000-79.000 η μόνη διαφορά είναι ότι το διαμέρισμα που είναι προσεγμένο θα πουληθεί σε μερικές ώρες ενώ το διαμέρισμα σε άθλια κατάσταση θα πουληθεί σε 2-4 μέρες.Οπότε είναι μεγάλη  :jerking:να ρίχνεις λεφτά σε διαμερίσματα,εκτός αυτού εγώ είμαι παθολογικός τεμπέλης  :2funny:και βαριέμαι στο σπίτι να κάνω οτιδήποτε  :2funny: :2funny: :2funny:

Πάλι ψεματάκια γράφεις. Το Touareg σε 3.2 καίει 12-12,5 εκτός στα 140χλμ και 15-15,5 εντός πόλης.
Ναι εσύ το ξέρεις  :2funny:που τέτοιο αμάξι έχεις δει μόνο παρκαρισμένο  :2funny:ούτε παπάκι δεν έχετε και μ'αρεσει που ξέρετε γιά αυτοκίνητα που δεν είχατε ποτέ σας  :2funny:και πολύ πιθανόν να μην έχετε ποτέ σας  :2funny:
  Εσύ δεν έχεις πλάκα,είσαι βαρετός όπως και ο Τρομπαδούρος :jerking:αυτοι που έχουν τρελλό γέλιο με την κατάντια τους είναι οι γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny::2funny: :2funny:Άσε να γράψουν οι γκαστερμπά'ι'τερ να  :2funny: με την κατάντια τους:2funny: :2funny:
 
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Και που καίει τόσο τί έγινε;Είναι φτηνη η βενζίνη εκεί οπότε ............
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ναι εσύ το ξέρεις  :2funny:που τέτοιο αμάξι έχεις δει μόνο παρκαρισμένο  :2funny:ούτε παπάκι δεν έχετε και μ'αρεσει που ξέρετε γιά αυτοκίνητα που δεν είχατε ποτέ σας  :2funny:και πολύ πιθανόν να μην έχετε ποτέ σας  :2funny:
 
 


Ρε μαλέα, δε θυμάσαι που σου έβαλα φωτογραφία (βαριέμαι να την ψάχνω τώρα) με το cruise control καρφωμένο στα 140 και την κατανάλωση στο 12,6l/100χλμ και έκανες 1 μήνα να ξαναγράψεις για το Touareg;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Και που καίει τόσο τί έγινε;Είναι φτηνη η βενζίνη εκεί οπότε ............


Τύπε, όταν παίρνεις ένα τέτοιο αυτοκίνητο, προφανώς και έχεις την άνεση να μη σε απασχολεί το πόσο καίει, τι τεκμήριο έχει και τι τέλη κυκλοφορίας. Ή τέλος πάντων έχεις κάνει τα κουμάντα σου. Το σίγουρο όπως είναι πως ΔΕ ΠΟΥΛΑΣ ΠΑΠΑΤΖΑ ΟΤΙ ΚΑΙΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΜΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΤΟΣ.

Τα 20 λίτρα που ονειρεύεται ο μυθομανής Μητσάρας παίζει να τα καταναλώνει το 6λιτρο το w12 που είναι η ναυαρχίδα του μοντέλου.



Αλλά ας τον αφήσουμε να ζει το όνειρό του. Άλλωστε αφού λέει οτι το έχει 15 χρόνια, από το 2005 και έχει κάνει 100k χλμ δεν κάνει πάνω από 6-7k χλμ το χρόνο, άρα τις πολλές μετακινήσεις του τις κάνει είτε με το lada ή με τραμ/ποδήλατο. Για οικονομία.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε μαλέα, δε θυμάσαι που σου έβαλα φωτογραφία (βαριέμαι να την ψάχνω τώρα) με το cruise control καρφωμένο στα 140 και την κατανάλωση στο 12,6l/100χλμ και έκανες 1 μήνα να ξαναγράψεις για το Touareg;
Φοβερή απόδειξη έβαλες  :jerking:εγώ μπορώ να σου βάλω να γράφει 80-90 λίτρα στα 100χλμ. αν πατήσωαπότο μα το γκάζι  :2funny:Εγώ αμέσως έβαλα όλα τα τεστ που γράφουν πόσο καίει.Και ο Βλάκμαν έβαλε ένα Γερμανικό σά'ι'τ που έγραφε ότι καίει 18-19 λίτρα στα 100χλμ.
  Συγγνώμη εσύ ο ξεβράκοτος φτωχομπινές  :2funny:πως μπορείς να ξέρεις πόσο καίει ένα αυτοκίνητο που βλέπεις μόνο παρκαρισμένο?  :2funny:και  αν το δεις πας και βγάζεις φωτογραφίες δίπλα του  :2funny:Δεν έχει πλάκα όμως είσαι ένας σαν όλους που μένουν στην Ελλάδα.Το  :2funny:το έχουν οι γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:
 
Και που καίει τόσο τί έγινε;Είναι φτηνη η βενζίνη εκεί οπότε ............
Φτηνή είναι σχετικό,πάντος τσάμπα δεν είναι 48-50 ρούβλια το λίτρο.
  Αφήστε τους γκαστερμπά'ι'τερ να γράψουν να  :2funny:πεθάνουμε στα  :2funny:μη χαλάτε τα Thread με  :jerking: :2funny:
  Αυτός ο σεκιουριτάς είναι ακόμα πιό κακομοίρης από τον Βλάκμαν  :2funny:και μπορούμε να σκάσουμε πολύ πλάκα  :2funny:Μακάρι να βάλει και άλλες φωτογραφίες από το (διαμέρισμα)του :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Φοβερή απόδειξη έβαλες  :jerking:εγώ μπορώ να σου βάλω να γράφει 80-90 λίτρα στα 100χλμ. αν πατήσωαπότο μα το γκάζι  :2funny:Εγώ αμέσως έβαλα όλα τα τεστ που γράφουν πόσο καίει.Και ο Βλάκμαν έβαλε ένα Γερμανικό σά'ι'τ που έγραφε ότι καίει 18-19 λίτρα στα 100χλμ.
  Συγγνώμη εσύ ο ξεβράκοτος φτωχομπινές  :2funny:πως μπορείς να ξέρεις πόσο καίει ένα αυτοκίνητο που βλέπεις μόνο παρκαρισμένο?  :2funny:και  αν το δεις πας και βγάζεις φωτογραφίες δίπλα του  :2funny:Δεν έχει πλάκα όμως είσαι ένας σαν όλους που μένουν στην Ελλάδα.Το  :2funny:το έχουν οι γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:
  Φτηνή είναι σχετικό,πάντος τσάμπα δεν είναι 48-50 ρούβλια το λίτρο.
  Αφήστε τους γκαστερμπά'ι'τερ να γράψουν να  :2funny:πεθάνουμε στα  :2funny:μη χαλάτε τα Thread με  :jerking: :2funny:
  Αυτός ο σεκιουριτάς είναι ακόμα πιό κακομοίρης από τον Βλάκμαν  :2funny:και μπορούμε να σκάσουμε πολύ πλάκα  :2funny:Μακάρι να βάλει και άλλες φωτογραφίες από το (διαμέρισμα)του :2funny:
Προεδρε περιμένουμε νεο βίντεο με Τουαρέγκ και ρωσομουνακια να βουλωσεις στόματα.
Οσο ποσταρεις φωτο αρχείου,τοσο θα τους αφηνεις χωρο για να στη λενε
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
50 ρουβλια είναι 0,65€ ,τζάμπα είναι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Φοβερή απόδειξη έβαλες  :jerking:εγώ μπορώ να σου βάλω να γράφει 80-90 λίτρα στα 100χλμ. αν πατήσωαπότο μα το γκάζι  :2funny:


Mα γι αυτό είσαι ΤΟΣΟ βλάκας, γιατί το οτι είδες το cruise control με την ταχύτητα στο κοντέρ και την κατανάλωση στον υπολογιστή κατάλαβες οτι λες πίπες.

Φυσικά αν πατήσεις μια βαθιά το γκάζι μπορεί να δείξει ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ και 70 λίτρα στα 100 αλλά το σταθερό δε μπορείς να το ξεγελάσεις ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ.


Τεσπα, λέγε οτι καις και 100 λίτρα στα 100 χλμ, λίγες μαλακίες έχεις πει σάμπως τόσα χρόνια;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Προεδρε περιμένουμε νεο βίντεο με Τουαρέγκ και ρωσομουνακια να βουλωσεις στόματα.
Οσο ποσταρεις φωτο αρχείου,τοσο θα τους αφηνεις χωρο για να στη λενε


Τώρα και συ είσαι βαλτός, αφού έβαλε ο Πρόεδρος φωτογραφία ντοκουμέντο με το τελευταίο μουνάκι που έχει φορτώσει στο σιδερένιο άλογο.


index.php
 

Συνημμένα

  • το μουνακι του πορδομεταναστη.jpg
    το μουνακι του πορδομεταναστη.jpg
    385,6 KB · Εμφανίσεις: 38

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Mα γι αυτό είσαι ΤΟΣΟ βλάκας, γιατί το οτι είδες το cruise control με την ταχύτητα στο κοντέρ και την κατανάλωση στον υπολογιστή κατάλαβες οτι λες πίπες.

Φυσικά αν πατήσεις μια βαθιά το γκάζι μπορεί να δείξει ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ και 70 λίτρα στα 100 αλλά το σταθερό δε μπορείς να το ξεγελάσεις ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ.


Τεσπα, λέγε οτι καις και 100 λίτρα στα 100 χλμ, λίγες μαλακίες έχεις πει σάμπως τόσα χρόνια;
Εσύ ποτέ σου τέτοιο αμάξι δεν θα μπορέσεις να πάρεις  :2funny:οπότε τι κάθεσαι και γράφεις  :jerking: :2funny:.Το κομπιούτερ πάντα γράφει  :jerking:όταν πηγαίνω με 6 και 90 χλμ. γράφει 9.7-9.9 αλλά η κατανάλωση σε αυτήν την ταχύτητα είναι 16,6 λίτρα στα 100χλμ.
  Σαν κάτι πιτσιρίκια με τα χαρτάκια με αυτοκίνητα που κάθονται και λένε πόσα πιάνει η Πόρσε και πόσα η Φεράρι  :jerking: :2funny:
   
Προεδρε περιμένουμε νεο βίντεο με Τουαρέγκ και ρωσομουνακια να βουλωσεις στόματα.
Οσο ποσταρεις φωτο αρχείου,τοσο θα τους αφηνεις χωρο για να στη λενε
Θέλουν να βάλω φωτογραφίες γιά να  :jerking: :2funny:μου είπαν ότι με της φωτογραφίες που βάζουν τον παίζουνε  :2funny: :2funny: :2funny:
   Κρίμα που το γατάκι που θα έρθει έδωσε το σκυλάκι που είχε,και η σκιουρίνα που έρχεται αρκετά συχνά δεν έχει σκυλάκι να τους το έβαζα φώτο  :2funny:
  Ηθελα να κάνω πλάκα με το σκυλάκι αλλά δεν εξηγησα καλά στον Don corso και δεν έγραψε ότι είναι γκομενα του αυτη  :2funny:ήθελα να βγουνε οι φωστήρες και να λένε ότι η γκόμενα και το σκυλάκι είναι στο ίδιο σπίτι  :2funny:
  Θέλω να φέρω καμια να έρθει με το σκυλάκι της να τους βάλω το σκυλάκι να  :jerking: :2funny:.
  Έγω έχοντας Ρωσσική νοοτροπία τόσα χρόνια εδώ γελάω με τους φουκαράδες  :2funny:με αυτόν τον γκαστερμπά'ι'τερ έχω τρελλαθεί στο  :2funny: :2funny: :2funny:Και με το κελί που μένει και με την τηλεόραση που μας έβαλε σαν ένδειξη πλούτου  :2funny: :2funny: :2funny:Βλέπει λέει Ελληνική τηλεόραση  :2funny:οι ψαγμένοι θα το καταλάβουν  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • miky-maoys-665-back-cover1.jpg
    miky-maoys-665-back-cover1.jpg
    15,6 KB · Εμφανίσεις: 24

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Η παράγκα του καραγκιόζη :2funny: :2funny: :2funny:
showthumb.aspx

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=273476.0;attach=1245435;image[/img[/URL]]
[/quote]

Τύπε, εγώ νομίζω ότι τα κανάλια στον τοίχο και οι σιλικόνες είναι για να περάσει οπτική ίνα.

Ξυδάκι τώρα, ζουρλιάρηδες.

Επίσης είναι εντυπωσιακή η ποιότητα από τα ξύλινα κουφώματα που έχει βάλει ο Δημητράκαρος για να κλείσει το μπαλκόνι. Νομίζω ότι αυτόματα ανεβάζουν την αξία του διαμερίσματος κατά 200.000 Rub.

Βλέπω επίσης ένα ταλαίπωρο σε όλη την οικοδομή να έχει βάλει κλιματιστικό. Αυτό με τα κλιματιστικά στη Ρωσία ποτέ δεν το κατάλαβα. Σιγά τη ζέστη που κάνει και χρειάζεται κλιματιστικό. Βέβαια τα περισσότερα είναι κάτι κινεζιές που στην Ελλάδα ούτε στα Πράκτικερ δεν τα πουλάνε.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Και κάτι ακόμα :2funny:έχω μιά υποψία ότι αυτά τα λεφτά δεν είναι όλα δικά σου  :2funny:αλλά τα δανειστηκες από τους άλλους γκαστερμπά'ι'τερ του ορόφου γιά να μας τα βγάλεις φωτογραφία :2funny:είναι σε μιά περίεργη σειρά τα κατοστάρικα,πενηντάρικα τα εικοσάρικα και τα δεκάρικα σα να μην θέλεις να τα μπερδέψεις  :2funny:.
  Ο Βλάκμαν έχει καλύτερο κρεβάτι από σένα στην αποθήκη του νοσοκομείου που μένει  :2funny:.
    Εγώ να δεις πως έχω πεθάνει στα γέλια  :2funny:είχαν έρθει και εδώ τέτοιοι φουκαράδες γιά να δουλέψουν  :2funny:αλλά σε ένα μήνα έφυγαν γιατί δεν έβγαλαν τίποτα και τελείωνε και η βίζα τους.
    Έχει πλάκα που αυτοί οι φουκαράδες πηγαίνουν Ελλάδα τα καλοκαίρια και λένε ιστορίες γιά αγρίους γιά το πως στη Γερμανία είναι διευθηντές  :2funny:και γιά το πόσο χλιδάτα ζούνε  :2funny:
    Με πέθανε που καυχιόταν ότι πήγε πέρσι 4 φορές FKK όλο το χρόνο και  :knockinb: :2funny:έχει λέει μεγάλο κρεβάτι  :2funny:τηλεόραση  :2funny:και βλέπει Ελληνικά κανάλια  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Δεν είναι πάντος να τους λυπάσαι γιατί και βγάζουν κακία και αν δούνε ότι έχεις λεφτά αμέσως θα σου ζητήσουν δανεικά και αγύριστα  :2funny:Έχει πλάκα που ο Βλάκμαν ενώ είχε σταματίσει να λέει φίδια ότι βγάζει 5.000 ευρώ  :2funny:τώρα με αυτό το φουκαρά που μας έβαλε φώτο όλα τα λεφτά των γκαστερμπά'ι'τερ του ορόφου του οικοτροφείου που μένει  :2funny:άρχισε να λέει πάλι τα ίδια  :2funny:σύντομα θα ξαναπεί ότι έχει τρία διαμερίσματα στην Αθήνα  :jerking: :2funny: (στον ύπνο του) και φυσικά ότι πήγε στις Η.Π.Α  :2funny:
  Νέα Ζηλανδία δε θα πήγαινα να με πληρώνανε  :headbang:να κάνεις τι εκεί?να δεις τι?θα είσαι σαν κοτόπουλο σε μιά καρέκλα γιά 20+ ώρες στο αεροπλάνο :headbang: και στην επιστροφή το ίδιο! :headbang:γιά να πας να δεις τι?
Δεν φταιω εγω αν εσυ ακους φωνες μεσα στο κεφαλι να σου λενε διαφορα.
Ασε τις δικαιολογιες ,η ωρα πλησιαζει.
Τρεχα στην τραπεζα γιατι
Φιλους δεν εχεις να ζητησεις δανεικα.

Τικ τακ τικ τακ
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Προεδρε περιμένουμε νεο βίντεο με Τουαρέγκ και ρωσομουνακια να βουλωσεις στόματα.
Οσο ποσταρεις φωτο αρχείου,τοσο θα τους αφηνεις χωρο για να στη λενε
Για ρωσομουνακια Θα περιμενεις πολυ τυπε.
Μα παρα πολυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom