Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Στα μπετά το έχεις ακόμη;Αφρούς πολυουρεθάνης βλέπω.Καλώδια με τσιμέντα.......
Και τι έπρεπε να 'εχω στο μπαλκόνι μου χαλιά? :2funny:μα τι  :jerking:γράφεις :2funny:εδώ τα μπαλκόνια τα έχουν κλεισμένα και είναι σαν μικρή αποθήκη δε μένει κανείς στο μπαλκόνι.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
  Δε μας είπες πόσα δίνει διατροφή κάθε μήνα στην αραπίνα που έκανες παιδί?και την πληρώνεις :headbang: :2funny:
500€

Εχω και δινω.

Εσυ εδωσες ολοκληρο διαμερισμα στην αλλην για να σου κανει χαρτια να παρεις μονιμη διαμονη στην ρωσια, γιατι χωρις να δωσεις διαμερισμα ουτε γαμο δεν δεχοντουσαν.
Εγω τουλαχιστον αυτο το εκανα τζαμπα χαχαχαχα.

Εγω μια διατροφη να μην την δωσω??? Χαχαχαχα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Και τι έπρεπε να 'εχω στο μπαλκόνι μου χαλιά? :2funny:μα τι  :jerking:γράφεις :2funny:εδώ τα μπαλκόνια τα έχουν κλεισμένα και είναι σαν μικρή αποθήκη δε μένει κανείς στο μπαλκόνι.
Kάπως έτσι είναι οι εργατικές πολυκατοικίες στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
500€

Εχω και δινω.

Εσυ εδωσες ολοκληρο διαμερισμα στην αλλην για να σου κανει χαρτια να παρεις μονιμη διαμονη στην ρωσια, γιατι χωρις να δωσεις διαμερισμα ουτε γαμο δεν δεχοντουσαν.
Εγω τουλαχιστον αυτο το εκανα τζαμπα χαχαχαχα.

Εγω μια διατροφη να μην την δωσω??? Χαχαχαχα
Το διαμέρισμα το έδωσα στις γάτες  :2funny:Βλέπεις που έχουν το δωμάτιο τους  :2funny:Η γίδα μου παραπονιέται ότι είναι υπηρέτρια γιά της γάτες  :2funny: :2funny: :2funny:την έχω λέει γιά να προσέχει της γάτες κ'εγώ  :knockinb: άλλες και έρχομαι όποτε θέλω  :2funny:.
  Για να μην γράφεις  :jerking:όταν την παντρεύτηκα είχα ήδη Ρωσσικό διαβατήριο,όχι άδεια παραμονής  :2funny:.Μου θύμισες κάτι φουκαράδες που πήραν εδώ άδεια παραμονής και το καυχόνται  :jerking: :2funny:και δείχνουν το βιβιλιαράκι της άδειας παραμονης  :jerking: :2funny:.
  Μήπως και το τρίτο διαμέρισμα το πήρα στην άλλη μου γυναίκα?Και το διαμέρισμα μου στην Βαρσοβία που νοικιάζω το πήρα στις Πολωνέζες μου? :jerking: :2funny:
Αν στέλνεις και λεφτά Ελλάδα το μόνο που σε σώζει είναι να πληρώσεις ένα Μονσελά να σε εκτελέσει  :2funny:.Δηλαδή παίρνεις 1.500 ευρώ το μήνα σα σεκιουριτάς.....μείον 500 ευρώ διατροφή μας μένουν 1.000 αν βγάλεις και άλλα 500-600 γιά το δωμάτιο του οικοτορφείου τι σου μένει? :shit: :2funny:γάυτό και πηγαίνεις 4 φορές το χρόνο και γαμάς στο FKK  :2funny:.Και κάθεσαι και βλέπεις Ελληνική τηλεόραση στο κλουβί  :2funny:και έχεις τον Βλάκμαν γιά αρχηγό  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.048
Πόντοι
216

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Kάπως έτσι είναι οι εργατικές πολυκατοικίες στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας.
Και στην βουλγαρια τις λενε μπλοκα κ μενει η χαμηλη ταξη εκει.
Κανεις 2 ωρες να ανεβεις κ συνηθως δεν εχει φωτισμο. Τη νυχτα ειναι πίκρα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Στα μπετά το έχεις ακόμη;Αφρούς πολυουρεθάνης βλέπω.Καλώδια με τσιμέντα.......
Ερχεται κ κανενας επισκεπτης ή καμμια γκομενα (οχι ομως στου μητσου, ο μητσος δεν εχει σχεσεις με γκομενες) και γινεσαι ρεζιλι με τετοιο μπαλκονι.

Εγω αν ειχα τετοιο μπαλκονι θα ειχα αυτοκτονησει με κωλοδαχτυλο
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.048
Πόντοι
216

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Κακως τον φυλακισανε τον κακομοιρη. Αν τον πετυχω ποτε στο Κουκακι θα τον κερασω κανα σουβλακι και καμια μπυρα.
ενταξει τυπε,μια ζωη ναυαγιο ηταν,μεγεθους μελους του σαιτ,και πριν σε τροχοσπιτο εμενε,ξεκανε την αλλη για να παρει τα φραγκα να γινει,σερνει και κατι ρυπαρα σκυλια μαζι του,λογικα οταν δεν θα μπορει να κατεβει απο τον λοφο θα τα φαει :zombie:
:S :S :S
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Και τι έπρεπε να 'εχω στο μπαλκόνι μου χαλιά? :2funny:μα τι  :jerking:γράφεις :2funny:εδώ τα μπαλκόνια τα έχουν κλεισμένα και είναι σαν μικρή αποθήκη δε μένει κανείς στο μπαλκόνι.
Πραγματι ετσι τα εχουν στο μπλοκ , εγω ειχα βαλει και ενα μικρο γραφειο για να αρχισω να γραφω ενα βιβλιο αγναντευοντας το πανεμορφο Κισιναου χαχα με τον τιτλο "Οι μεταμνημονιακοι Ελληνες της Μολδαβιας"  :grin:
το ξεκινησα αλλα δεν καταφερα να το τελειωσω ποτε ...
 

Συνημμένα

  • 5.JPG
    5.JPG
    92 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 8.JPG
    8.JPG
    61,8 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 7.JPG
    7.JPG
    81,9 KB · Εμφανίσεις: 17

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
67 μετρα ηταν ,ειχε περασει και το ειδε ο midas69
στον δε καναπε του σαλονιου ειχα φιλοξενησει για ενα βραδυ το θρυλικο μελος του μπου davarits  :grin:
συγκινηθηκα τωρα μαγκες ξαναβλεποντας το  ...
 

Συνημμένα

  • 2.JPG
    2.JPG
    83 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 3.JPG
    3.JPG
    64,1 KB · Εμφανίσεις: 12

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Eίναι που είναι ευρύχωρο το διαμέρισμα του μητσάκου και έχει κλείσει το μπαλκόνι γιατι δεν έχει χώρο για το καρότσι .Στην Ελλάδα πάντως αυτό είναι πολεοδομική παράβαση.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
μας κόβουν το ζεστό νερό συνήθως γιά 20 μέρες τον Ιούνιο ή τον ιούλιο.
  Γκόμενες τι να της κάνεις?τα σκυλιά δε σου φτάνουν?

Ο μογγολοπίθηκας ζει το όνειρο στον παράδεισο της Πετρούπολης... :2funny: :2funny: :2funny: :S :S :S
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Η παράγκα του καραγκιόζη :2funny: :2funny: :2funny:
showthumb.aspx

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=273476.0;attach=1245435;image[/img[/URL]]
[/quote]

Χχχχχχχχχχ

Μεσ την χλιδα ο μητσαρας.

Διαμερισμα λουξ ,γκομεναρες, αμαξαρα λαντα

Αστα να πανε μητσοοοοοο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτος που βρισκεται? Ειχε αποφυλακιστει εδω και χρονια νομιζω.
Με κάνα κατοστάρικο θα δεχτεί να τον εκτελέσει τον φουκαρά  :2funny:να τον απαλλάξει από το μαρτύριο του  :2funny:
 
Eίναι που είναι ευρύχωρο το διαμέρισμα του μητσάκου και έχει κλείσει το μπαλκόνι γιατι δεν έχει χώρο για το καρότσι .Στην Ελλάδα πάντως αυτό είναι πολεοδομική παράβαση.
Και το άλλο μου διαμέρισμα είναι 80 τμ. και το μπαλκονάκι είναι λίγο μικρότερο.Γραφείο δεν του βάζω γιατί το έχω γιά πράγματα γιά το αμάξι.
 
Πραγματι ετσι τα εχουν στο μπλοκ , εγω ειχα βαλει και ενα μικρο γραφειο για να αρχισω να γραφω ενα βιβλιο αγναντευοντας το πανεμορφο Κισιναου χαχα με τον τιτλο "Οι μεταμνημονιακοι Ελληνες της Μολδαβιας"  :grin:
το ξεκινησα αλλα δεν καταφερα να το τελειωσω ποτε ...
Τάσο σου έκωβαν κ'εσένα το ρεύμα?και δεν είχες νερό? :2funny:Είσαι κ'εσύ φτωχός και μένεις σε τέτοιο? :2funny:φαντάζομαι θα το πήρες γιά 5.000 Ευρώ γιατί σε αυτά μένουν οι φτωχοί και είναι τσάμπα  :jerking: :2funny:Ο Βλάκμαν είχε πει ότι σε αυτές της πολυκατοικίες είδικά αν είναι παλιές τα διαμερίσματα είναι τσάμπα  :2funny:.
  Μ'αρέσει ο φουκαράς που μένει σε 5 τετραγωνικά που το νοικιάζει  :2funny:παίρνει 1.500 ευρώ μισθό τα 500 τα στέλνει στην Ελλάδα γιά διατροφή  :2funny:δίνει και άλλα 500 το μήνα γιά το οικοτορφείο  :2funny:και του μένουν να φάει 500  :2funny:γ'αυτό και κατάφερε να πάει FKK 4 φορές το χρόνο  :2funny:Και δεν του αρέσουν αυτές οι πολυκατοικίες  :2funny:είναι λέει εργατικές  :jerking: :2funny:.
  Ο άλλος επεξεργάστηκε φώτο με 500άρικα ότι είναι δικά του  :2funny: :2funny: :2funny:.
    Έμαθα γιά το Βλάκμαν από τη φωτογραφία ότι το (διαμέρισμα) του είναι αποθηκευτικός χώρος νοσοκομείου  :2funny:σε μιά μικρή πόλη της Γερμανίας  :2funny:.Λογικά ή θα δουλεύει στην καθαριότητα στο νοσοκομείο (λίγο δύσκολο διότι είναι βρωμιάρης :2funny:)αν και το πιθανότερο είναι να κουβαλάει αυτούς που πεθαίνουν στο υπόγειο  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Συνημμένα

  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 53
  • Снимок экрана 2020-05-31 в 18.55.49.png
    Снимок экрана 2020-05-31 в 18.55.49.png
    381,9 KB · Εμφανίσεις: 40

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Εδω  το διαμερισμα του δημητρακη ,σε αναμνηστικη φωτογραφια με τους φιλους του ,μουνι δεν υπαρχει γιατι εεεεεε τα μουνια ειναι μεσα και μαγειρευουν
 

Συνημμένα

  • gdfg6.jpg
    gdfg6.jpg
    92,4 KB · Εμφανίσεις: 16

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Εδω ο πορνομεταναστης ξεχυνετε στα σλαβικα μουνολιβαδα για να γεμισει το λαντα ξανθομαλλικα μουνια
 

Συνημμένα

  • gdfg1.jpg
    gdfg1.jpg
    46 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom