Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Επειδή λάθος επαναλαμβανόμενο παύει να είναι λάθος,είσαι εγκάθετος!!!
ποσα βγαζει και τι σωβρακο φοραει,εχει καταντησει αηδια,δε κοιτανε να βελτιωθουν οι ιδιοι μονο να χτυπάνε τον καλυτερο τους,αυτο μας εχει φάει τοσα χρονια
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Επειδή λάθος επαναλαμβανόμενο παύει να είναι λάθος,είσαι εγκάθετος!!!
Το άσπρο σώβρακο είναι [size=10pt][size=10pt]MINERVA[/size][/size]https://[URL unfurl="true"]www.minerva.gr/images/minerva-logo.jpg[/img[/URL]] :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
[/quote]

Είστε και οι δύο άσχετοι.
Ορίστε τι λέει ο μέγιστος

[QUOTE="Kman2, post: 9530677, member: 89405"]
Έχει κανονική δουλειά στο Βερολίνο και δε θέλω να εκτεθεί.Ειναι καλή κοπέλα.182 ύψος.
Ήταν λάθος να μη φορέσω το Palco.
[/quote]
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
8
Like
1.785
Πόντοι
216
Στάνταρ είναι κάτι τεχνίτης, αφού στη βιασύνη του φεύγει πορνοταξίδι με τα μποτάκια ασφαλείας και κυκλοφορεί τα μουνέτα με αυτά.
Τουλάχιστον θυμάται να βγάλει το κράνος και το φωσφοριζέ γιλέκο.


large_20190711120104_to_work_for_wheels_s3.jpeg

Τα μποτακια αυτα σου δινουν εναν αερα 5 εκατοστων αποτι βλεπω οποτε βοηθανε να καλυπτει τις υψομετρικες διαφορες με τις διμετρες ρωσιδες
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο κμαν μπορει να μας παραθεσει το Lohnabrehnung του ,ξεκαθαρο ομως, οχι γεματο ασαφειες οπως κανει ο ψευταρακης29, σβηνοντας βεβαιως τα προσωπικα κ ευαίσθητα σημεια  κ να βουλωσει στοματα αν θελει.
Δλδ
Να φαινετε η καταληξη του ονοματεπωνυμου οτι είναι ελληνικο
Η κατηγορια (metal, anbau κτλ)
Steuerklasse φορολογικη κατηγορια
Ωρες εργασιας +υπερωριες +κυριακες
Brutto
Netto
Απο  ντοκουμεντο Προσφατο

Σε τουτο το σαιτ οτι θελεις δηλωνεις πως εισαι.
Αποδειξεις ελαχιστες.

Για να δουμε τι θα δουμε....

Θα το ξαναβάλω για πολλοστή φορά.Θα βάλω από τον τελευταίο μήνα που πήρα 5000 καθαρά.
Βέβαια λέμε οτι είναι αστεία ποσά για σπονσοριλίκι.
Τώρα με τον κοροναιό θέλουν όλες να φάνε.
Ο μόνος που βάζει αποδείξεις για όλα είμαι εγώ.Ποιος άλλος έχει ποστάρει φωτός από γκόμενες στο Κίεβο κτλ?Μιλάμε συγκεκριμένα φωτός από γκόμενες στο Κίεβο τα τελευταία χρόνια όχι γενικώς φωτός από πρώην ΕΣΣΔ,παλιές κτλ.
Εγώ απαντάω οι άλλοι δεν απαντάνε.Οι άλλοι οι τζιτζιφιόγκοι θεωρούν οτι το να μην απαντάς ενώ ζητάς από τον άλλο να απαντήσει είναι δείγμα υπεροχής.Εγώ λέω οτι είναι μαλάκες.
Ποιος έχει δίκιο?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στάνταρ είναι κάτι τεχνίτης, αφού στη βιασύνη του φεύγει πορνοταξίδι με τα μποτάκια ασφαλείας και κυκλοφορεί τα μουνέτα με αυτά.
Τουλάχιστον θυμάται να βγάλει το κράνος και το φωσφοριζέ γιλέκο.


large_20190711120104_to_work_for_wheels_s3.jpeg

Στα χανιά έχει στελέχη τύπου wall street ;;;;;;
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Θα το ξαναβάλω για πολλοστή φορά.

Θα βάλω από τον τελευταίο μήνα που πήρα 5000 καθαρά.

Ο μόνος που βάζει αποδείξεις για όλα είμαι εγώ.

5000 Euro. BRUTAL.

Δάσκαλε zeig ihnen, wer der Herr im Hause ist!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τώρα ψήνεται μια Γαλλίς εδώ κοντά στα σύνορα 182 ύψος για μπάλκαν πέος.Να δούμε τι λέει το γαλλικό τσιμπούκι.Ισως οι Γαλλίδες να είναι μια κάποια λύσις αν ανοίξουν τα σύνορα στα δυτικά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
5000 Euro. BRUTAL.

Δάσκαλε zeig ihnen, wer der Herr im Hause ist!

Τόσα περίπου παίρνω από το 2019.Το θέμα είναι να κάνω το άλμα,βλέπω καθαρά οτι δεν επαρκούν για σοβαρά γούστα όσο περνάν τα χρόνια.
Αυτό το μήνα μπορεί να βγάλω και 6000 αλλά δε με ενθουσιάζει.Πρέπει να περάσω στα μεγάλα σαλόνια,να επιβάλω βαλκανική υπεροχή.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Υπαρχουν και δουλειες γραφειου που σε κανουν να δουλευεις τοσο. Παρα πολλες. Οσο πιο ψηλα ανεβαινεις τοσο μεγαλυτερες οι απαιτησεις. Αν εισαι απλα λογιστης, αναλυτης η κατι τετοιο, προφανως και οχι. Αν εισαι δικηγορος, μανατζερ κλπ , ναι δουλευεις και το σαββατο και τη κυριακη και απαντας και σε ημειλ στη μια το πρωι. Και αυτο το κανεις για να ανεβεις και αλλο η επειδη το κανει και αυτος που ειναι απο πανω σου.

Εγω εκανα τα σχολια μου, περιμενω τον ΚΜΑΝ να απαντησει.

Επισης μαζεψε το στομα λιγο τυπε.

Κάνω τετοιου είδους δουλειά απο την αρχή του εργασιακού μου βίου σε πόσες διαφορετικές χώρες. Υπερωρίες δεν παίζουν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ποσα ψεματα χωρανε σε ενα κειμενακι?
Δημητρακη εχεις γινει ρομπα ξεκουμπωτη

-νοικιαζω γιατι δεν μου αγορασε  εμενα ενα διαμερισμα η μαμα
-με το παραθυρο που λες οτι βλεπει ακαλυπτο θα σε ξανακανω ρομπα, ετοιμασου.
-πανσιον μονο η αρωστημενη φαντασία σου βλεπει.
-μη μιλας για σκατα, εσυ που δηλωσες μονος σου πως καθοσουν να σε χεσει η εισαγγελεας για να σου δωσει 200$ για να ζησεις. Απο το χεσιμο πως βρεθηκες με διαμερισμα ενω ησουν ανεργος?? Ας ειναι καλα η μανουλα που την βριζεις κιολας.
-πότε ειπα πως θεωρω τον κμαν αρχηγο ή πότε τον πένεψα? Αποδειξε το
-δημητ το ξερουν κ αυτοι κ εσυ πως εκβιαζεις  καποιους που καναν το λαθος κ  σου δωσαν προσωπικα στοιχεια ,οτι θα τα δημοσιευσεις. Τους ζητας να σε υποστηριζουν στο σαιτ λες κ ειναι το πιο σημαντικο πραμα στην ζωη.
Επειδη δεν εχεις ιερο κ οσιο κ θα το κανεις, προτιμουν να σε υποστηριξουν λιγο που ειναι ακινδυνο. Με τον μισοτρελο δεν τα βαζεις λενε.

Στον 15ο οροφο που μενεις ,χωρις ασανσερ πως την παλευεις με τις σακουλες με τα ψωνια ρε φιλε....
Καλά αφού τόσες φωτογραφίες έχω βάλει από τα διαμερίσματα τα μου,που τον βλέπεις τον 15ο όροφο? :jerking: :2funny:ποτέ δεν αγώρασα διαμέρισμα παραπάνω από τον τέταρτο όροφο.
  Γιατί είναι ψέματα ότι μένεις σε πανσιόν και δουλεύεις σεκιουριτάς? :2funny:και ότι στέλνεις λεφτά στην Ελλάδα γιά τη διατροφή που πληρώνεις? :2funny:γ'αυτό και πήγες Γερμανία γιατί δεν είχες φράγκο  :2funny:και αν δεν πλήρωνες διατροφή μπορεί να σε έκλειναν και φυλακή  :2funny:
  Πάρε πως ζούνε οι γάτες μου  :2funny:στο άλλο σπίτι που είναι 80 τετραγωνικά πηγαίνω συνήθως γιά 2 μέρες κάθε 8-10 μέρες και όταν λείπω αυτό το δωμάτιο είναι των γατιών μου,είναι 13,5 τετραγωνικά,ενώ εσένα άντε να είναι 5,5 τετραγωνικά  :2funny:οι γάτες μου ζούνε πού καλύτερα από σένα κακομοίρη  :2funny: :2funny: :2funny:
   Όσο γιά τα FKK που είναι λύση ανάγκης και όχι να το καυχιέσαι εσύ πήγε 4 φορές σε ένα χρόνο  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1c1.jpg
    1c1.jpg
    477,4 KB · Εμφανίσεις: 38
  • 1c2.jpg
    1c2.jpg
    468,1 KB · Εμφανίσεις: 44
  • gata1.jpg
    gata1.jpg
    484 KB · Εμφανίσεις: 38
  • gata2.jpg
    gata2.jpg
    676,4 KB · Εμφανίσεις: 40
  • gata3.jpg
    gata3.jpg
    647,4 KB · Εμφανίσεις: 42

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Θα το ξαναβάλω για πολλοστή φορά.Θα βάλω από τον τελευταίο μήνα που πήρα 5000 καθαρά.
Βέβαια λέμε οτι είναι αστεία ποσά για σπονσοριλίκι.
Τώρα με τον κοροναιό θέλουν όλες να φάνε.
Ο μόνος που βάζει αποδείξεις για όλα είμαι εγώ.Ποιος άλλος έχει ποστάρει φωτός από γκόμενες στο Κίεβο κτλ?Μιλάμε συγκεκριμένα φωτός από γκόμενες στο Κίεβο τα τελευταία χρόνια όχι γενικώς φωτός από πρώην ΕΣΣΔ,παλιές κτλ.
Εγώ απαντάω οι άλλοι δεν απαντάνε.Οι άλλοι οι τζιτζιφιόγκοι θεωρούν οτι το να μην απαντάς ενώ ζητάς από τον άλλο να απαντήσει είναι δείγμα υπεροχής.Εγώ λέω οτι είναι μαλάκες.
Ποιος έχει δίκιο?
Ε καλα.
Τωρα μιλαμε για τον μισθο.
Βαζεις φωτο ,κλεινεις στοματα, κι ολα καλα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ε καλα.
Τωρα μιλαμε για τον μισθο.
Βαζεις φωτο ,κλεινεις στοματα, κι ολα καλα.

Νομίζεις πρώτη φορά το κάνω?Σε ένα μήνα από τώρα πάλι τα ίδια θα αρχίσουνε,οι αμφισβητήσεις κτλ.
Δε βγάζεις άκρη.
Εδώ βγάζεις σέλφι με το καινούργιο σου κινητό και αμφισβητούνε τη φάτσα σου.
Εδώ έβγαλα αυτή τη φωτό το 2018 και είπε ο άλλος δεν είσαι εσύ τώρα αλλά 10 χρόνια πριν.

lRY6Cj.jpg


lhangV.jpg
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Καλά αφού τόσες φωτογραφίες έχω βάλει από τα διαμερίσματα τα μου,που τον βλέπεις τον 15ο όροφο? :jerking: :2funny:ποτέ δεν αγώρασα διαμέρισμα παραπάνω από τον τέταρτο όροφο.
  Γιατί είναι ψέματα ότι μένεις σε πανσιόν και δουλεύεις σεκιουριτάς? :2funny:και ότι στέλνεις λεφτά στην Ελλάδα γιά τη διατροφή που πληρώνεις? :2funny:γ'αυτό και πήγες Γερμανία γιατί δεν είχες φράγκο  :2funny:και αν δεν πλήρωνες διατροφή μπορεί να σε έκλειναν και φυλακή  :2funny:
  Πάρε πως ζούνε οι γάτες μου  :2funny:στο άλλο σπίτι που είναι 80 τετραγωνικά πηγαίνω συνήθως γιά 2 μέρες κάθε 8-10 μέρες και όταν λείπω αυτό το δωμάτιο είναι των γατιών μου,είναι 13,5 τετραγωνικά,ενώ εσένα άντε να είναι 5,5 τετραγωνικά  :2funny:οι γάτες μου ζούνε πού καλύτερα από σένα κακομοίρη  :2funny: :2funny: :2funny:
   Όσο γιά τα FKK που είναι λύση ανάγκης και όχι να το καυχιέσαι εσύ πήγε 4 φορές σε ένα χρόνο  :2funny:

Αυτα τα μαδερια που καθοντε λοξα τι ειναι δημητρακη?

ΚΑΛΑ ΡΕ      ΣΤΗ ΣΟΦΙΤΑ ΜΕΝΕΙΣ???? ΑΝΤΕ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ

Χαχαχαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Θα το ξαναβάλω για πολλοστή φορά.Θα βάλω από τον τελευταίο μήνα που πήρα 5000 καθαρά.
Βέβαια λέμε οτι είναι αστεία ποσά για σπονσοριλίκι.
Τώρα με τον κοροναιό θέλουν όλες να φάνε.
Ο μόνος που βάζει αποδείξεις για όλα είμαι εγώ.Ποιος άλλος έχει ποστάρει φωτός από γκόμενες στο Κίεβο κτλ?Μιλάμε συγκεκριμένα φωτός από γκόμενες στο Κίεβο τα τελευταία χρόνια όχι γενικώς φωτός από πρώην ΕΣΣΔ,παλιές κτλ.
Εγώ απαντάω οι άλλοι δεν απαντάνε.Οι άλλοι οι τζιτζιφιόγκοι θεωρούν οτι το να μην απαντάς ενώ ζητάς από τον άλλο να απαντήσει είναι δείγμα υπεροχής.Εγώ λέω οτι είναι μαλάκες.
Ποιος έχει δίκιο?
Σταμάτα να γράφεις  :jerking:χτες έδωσα και βάλανε τη φωτογραφίες από το (διαμέρισμα) σου σε ένα πρόγραμμα στο i pad και έβγαλε μιά μικρή πόλη στη Γερμανία,η πλάκα είναι στη συνέχεια  :2funny: :2funny: :2funny:  Το μέρος αυτό της φωτογραφίες το έβγαλε ότι είναι αποθηκευτικός χώρος σε ένα νοσοκομείο :headbang: :2funny:που λογικά στο μετέτραψαν σε διαμέρισμα γιά να μένεις.
 Πήρα τηλέφωνο τον χαζοχάρη που έχετε μιλήσει και έχετε βρεθεί και τον ψάρεψα  :2funny:του ξέφυγε ότι δουλεύεις στο νεκροθάλαμο και ότι κουβαλάς τα πτώματα,εγώ το πιστέυω γιατί δύσκολο να έκανες άλλη δουλειά σε νοσοκομείο τόσο βρωμερός που είσαι  :vomit:
  Όσο γιά τα 5.000 ευρώ τι να πω  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτα τα μαδερια που καθοντε λοξα τι ειναι δημητρακη?

ΚΑΛΑ ΡΕ      ΣΤΗ ΣΟΦΙΤΑ ΜΕΝΕΙΣ???? ΑΝΤΕ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ

Χαχαχαχαχα
Ναι κατάλαβες την απάτη μου  :2funny:είσαι πανέξυπνος  :2funny:πιάνεις καβλιά στον αέρα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρε φωτογραφία τη Σοφίτα  :jerking: :2funny:μου φένεται η αγαμία και η αφραγκία σε έχει βαρέσει στο κεφάλι  :2funny: :2funny: :2funny:
  Μου είπε ένα πουλάκι ότι το παιδί το έκανες με αραπίνα :2funny:και δουλεύεις γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία και της  στέλνεις λεφτά στην Ελλάδα και της πληρώνεις διατροφή  :2funny: :2funny: :2funny:Οι γάτες μου σίγουρα ζούνε πολύ καλύτερα από σένα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1c3.jpg
    1c3.jpg
    394,1 KB · Εμφανίσεις: 46
  • 1c4.jpg
    1c4.jpg
    289 KB · Εμφανίσεις: 43

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ναι κατάλαβες την απάτη μου  :2funny:είσαι πανέξυπνος  :2funny:πιάνεις καβλιά στον αέρα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρε φωτογραφία τη Σοφίτα  :jerking: :2funny:μου φένεται η αγαμία και η αφραγκία σε έχει βαρέσει στο κεφάλι  :2funny: :2funny: :2funny:
  Μου είπε ένα πουλάκι ότι το παιδί το έκανες με αραπίνα :2funny:και δουλεύεις γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία και της  στέλνεις λεφτά στην Ελλάδα και της πληρώνεις διατροφή  :2funny: :2funny: :2funny:Οι γάτες μου σίγουρα ζούνε πολύ καλύτερα από σένα  :2funny: :2funny: :2funny:
Στα μπετά το έχεις ακόμη;Αφρούς πολυουρεθάνης βλέπω.Καλώδια με τσιμέντα.......
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Ναι κατάλαβες την απάτη μου  :2funny:είσαι πανέξυπνος  :2funny:πιάνεις καβλιά στον αέρα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρε φωτογραφία τη Σοφίτα  :jerking: :2funny:μου φένεται η αγαμία και η αφραγκία σε έχει βαρέσει στο κεφάλι  :2funny: :2funny: :2funny:
  Μου είπε ένα πουλάκι ότι το παιδί το έκανες με αραπίνα :2funny:και δουλεύεις γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία και της  στέλνεις λεφτά στην Ελλάδα και της πληρώνεις διατροφή  :2funny: :2funny: :2funny:Οι γάτες μου σίγουρα ζούνε πολύ καλύτερα από σένα  :2funny: :2funny: :2funny:
Αν εχεις αποδειξη βλεπεις τι γρηγορα που βαζεις φωτογραφιες??

Φωτογραφιες απο γκομενες ,που ειναι και ο λογος υπαρξης σου στην ρωσια που ειναι οεο??

Χαχαχα.

Με τα λεφτα της μαμας ολα.
Απο μονος σου ουτε γκομενα στην ρωσια μπορεις.
Μονο σαλον.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
:cum:χαχαχαχα
:2funny: :2funny: :2funny:

Πεσμου τωρα πως αυτο δεν ειναι καροτσακι αναδιπλουμενο που εχουν οι γιαγιαδες οταν γυρνανε απο το παζαρι ,
Ειδικο για σκαλες για να ανεβαζουν τα ψωνια?

Χαχαχαχαα  :2funny: :2funny: :2funny:
Ουτε ασανσερ?? Καλα το μυριστηκα....

Που ζεις στο 1910?

Πονεσε η κοιλια μου απο τα γελια.

Η φαση ειναι πως παλιοτερα σε πιστευα αλλα τωρα καταλαβα εγω ,οι αλλοι το ειχαν καταλαβει νωριτερα, τι παραμυθας εισαι.

Αν ειχες παραδεχτει οτι δεν γαμας απο την αρχη ,δεν θα σε ειχα ξεσκεπασει ετσι.

Λαθος σου

Χαχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 20200607_193617.jpg
    20200607_193617.jpg
    186,5 KB · Εμφανίσεις: 50

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:cum:χαχαχαχα
:2funny: :2funny: :2funny:

Πεσμου τωρα πως αυτο δεν ειναι καροτσακι αναδιπλουμενο που εχουν οι γιαγιαδες οταν γυρνανε απο το παζαρι ,
Ειδικο για σκαλες για να ανεβαζουν τα ψωνια?

Χαχαχαχαα  :2funny: :2funny: :2funny:
Ουτε ασανσερ?? Καλα το μυριστηκα....

Που ζεις στο 1910?

Πονεσε η κοιλια μου απο τα γελια.

Η φαση ειναι πως παλιοτερα σε πιστευα αλλα τωρα καταλαβα εγω ,οι αλλοι το ειχαν καταλαβει νωριτερα, τι παραμυθας εισαι.

Αν ειχες παραδεχτει οτι δεν γαμας απο την αρχη ,δεν θα σε ειχα ξεσκεπασει ετσι.

Λαθος σου

Χαχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny:
Έχω βάλει φώτο το σπίτι,είναι 16όροφο,έχει 2 ασανσέρ δίπλα δίπλα.Έχω δύο καροτσάκια στο μπαλκόνι,πως και δεν είπες και γιά την κούτα του θερμοσύφωνα? :jerking: :2funny:Για να μην γράψετε  :jerking:έχω ενα θερμοσύφωνο 30 λίτρων γιά όταν μας κόβουν το ζεστό νερό συνήθως γιά 20 μέρες τον Ιούνιο ή τον ιούλιο.
  Γκόμενες τι να της κάνεις?τα σκυλιά δε σου φτάνουν? :2funny:Σου έβαλα ένα υπέροχο σκυλάκι γιά να παίξεις  :jerking:  :2funny:.
  Δε μας είπες πόσα δίνει διατροφή κάθε μήνα στην αραπίνα που έκανες παιδί?και την πληρώνεις :headbang: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom