Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Στάνταρ είναι κάτι τεχνίτης, αφού στη βιασύνη του φεύγει πορνοταξίδι με τα μποτάκια ασφαλείας και κυκλοφορεί τα μουνέτα με αυτά.
Τουλάχιστον θυμάται να βγάλει το κράνος και το φωσφοριζέ γιλέκο.


large_20190711120104_to_work_for_wheels_s3.jpeg
αρχισα να γελαω μονος μου ρε φιλε να σαι καλα :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
ΠΟΡΝΟΝΤΕΝΤΕΚΤΙΒ
Επρεπε να ητανε στην scotland yard.
:hi:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
   Τάσο σου έκωβαν κ'εσένα το ρεύμα?και δεν είχες νερό? :2funny:Είσαι κ'εσύ φτωχός και μένεις σε τέτοιο? :2funny:φαντάζομαι θα το πήρες γιά 5.000 Ευρώ γιατί σε αυτά μένουν οι φτωχοί και είναι τσάμπα  :jerking: :2funny:Ο Βλάκμαν είχε πει ότι σε αυτές της πολυκατοικίες είδικά αν είναι παλιές τα διαμερίσματα είναι τσάμπα  :2funny:.
Αυτος νομιζει οτι στην πρωην Σοβιετια τα σπιτια ειναι φθηνα και οι πουτανες ακριβες ενω ειναι το αναποδο ...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτος νομιζει οτι στην πρωην Σοβιετια τα σπιτια ειναι φθηνα και οι πουτανες ακριβες ενω ειναι το αναποδο ...
:2funny: :2funny: :2funny:
Είναι που ξέρει Ρωσσικά  :jerking: :2funny:Ότι του κατεβει γράφει :jerking: :2funny:
 
Εδω ο πορνομεταναστης ξεχυνετε στα σλαβικα μουνολιβαδα για να γεμισει το λαντα ξανθομαλλικα μουνια
Να και το σπίτι που είναι το δεύτερο μου διαμέρισμα σειρά 600.11 από το μετρό 5-6 λεπτά με τα πόδια 80 τετραγωνικά είχα βάλει παρόμοιο από αγγελία σε πολύ χειρότερο σημείο που έκανε 200.000 ευρώ  :2funny:Αυτό λογικά κάνει παραπάνω γιατί η Λένινσκι είναι ακριβή περιοχή :2funny:Στην πρώτη φωτογραφία στο σπιτάκι είναι ο λέβητας γιά τη θέρμανση και το ζεστό νερό με 2 γκαζοτουρμπίνες δίνει θέρμανση και ζεστό νερό στα 2 σπίτια,πράγμα πολύ σπάνιο γιά τη Ρωσσία τα σπίτια να έχουν δικιά τους θέρμανση.Ο Τάσος θα καταλάβει.
  Μ'αρέσει που μιλάς εσύ μένεις στην πανσιόν στο δωμάτιο 5 τετραγωνικά,δουλεύεις γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία και στα τρώει η αραπίνα που της έκανες παιδί  :2funny:και τρως τα σκατά σου  :2funny:
  Πάρε και το άθλιο (Lada) μου  :2funny:φουκαρά γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Len2.jpg
    Len2.jpg
    516,9 KB · Εμφανίσεις: 29
  • touaerg.jpg
    touaerg.jpg
    464,3 KB · Εμφανίσεις: 70
  • touareg2.jpg
    touareg2.jpg
    454,9 KB · Εμφανίσεις: 88
  • touareg3.jpg
    touareg3.jpg
    298,1 KB · Εμφανίσεις: 45
  • Len.jpg
    Len.jpg
    502,2 KB · Εμφανίσεις: 40
  • touareg4.jpg
    touareg4.jpg
    631,5 KB · Εμφανίσεις: 31

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Εχει μονοκατοικιες η αγια πετρουπολη η σπανια βλεπεις?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Τικ τακ τικ τακ

Ο χρονος περναει

Δημητρακη,
Σου εδωσα διορια απο την παρασκευη εως το βραδυ της δευτερας ,υπεραρκετος χρονος πιστευω, να ποσταρεις πανω στις νεκροκεφαλες ισαξιο ή μεγαλυτερο ποσόν.
Αν δεν το κανεις ποιος σε σωζει καημενε, θα φας το δουλεμα του αιωνα.

Καλα βρε δημητρακη, επιτρεπετε εγω ενας φτωχος νυχτοφυλακας gastarbeiter κτλ να εχω διαθεσιμο οτι ωρα μου σηκωθει ενα πεντοχιλιαρο
ενω εσυ ο τσαρος, ο πετυχημενος επενδυτης κτλ να μην εχεις?
 

Συνημμένα

  • 20200604_023828.jpg
    20200604_023828.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 32

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τικ τακ τικ τακ

Ο χρονος περναει

Δημητρακη,
Σου εδωσα διορια απο την παρασκευη εως το βραδυ της δευτερας ,υπεραρκετος χρονος πιστευω, να ποσταρεις πανω στις νεκροκεφαλες ισαξιο ή μεγαλυτερο ποσόν.
Αν δεν το κανεις ποιος σε σωζει καημενε, θα φας το δουλεμα του αιωνα.

Καλα βρε δημητρακη, επιτρεπετε εγω ενας φτωχος νυχτοφυλακας gastarbeiter κτλ να εχω διαθεσιμο οτι ωρα μου σηκωθει ενα πεντοχιλιαρο
ενω εσυ ο τσαρος, ο πετυχημενος επενδυτης κτλ να μην εχεις?
Ποιός χρόνος περνάει  :jerking: βρε κακομοίρη  :2funny:εγώ σας έβαλα όσα πήρα αυτό το μήνα ενώ αυτά που μας έβαλες φέντονται ότι δεν τα πήρες πρόσφατα αλλά τα μάζευες 2-3 χρόνια  :2funny:γιά να τα πάρεις Ελλάδα γιά τα γεράματα σου  :2funny:μ'αρέσουν τα δεκάρικα που μας έβαλες  :2funny:βάλε και κέρματα  :2funny:της κιλότες δεν μας είπες της μυρίζεις? :2funny:ή της φοράς? :2funny:.
  Εγώ έβαλα αμέτρητες φώτο τα σπίτια μου και απέδειξα πόσο κάνουν.Εσύ μιά φώτο το κελί που μένεις μας έβαλες  :2funny:και την τηλεόραση που έχεις και βλέπεις Ελληνική τηλεόραση  :2funny: :2funny:χλιδή  :2funny:
   άλλες φώτο δε βλέπω να βάζεις  :2funny:είδαμε την κατάντια σου  :vomit:πως ζεις στα 5 τετραγωνικά στο οικοτροφείο  :2funny:
  Όποιος από σας τους γκαστερμπά'ι'τερ έβαλε φώτο έγινε ρεζίλι  :2funny:με τον βλάκμαν βρήκαμε ότι εκεί που μένει είναι ένας χώρος αποθήκευσης του νοσοκομείου που πιθανόν δουλεύει,τώρα τι κάνει δεν ξέρουμε :2funny:ή πηγαίνει στο υπόγειο αυτούς που πεθάνανε ή στην καθαριώτητα του νοσοκομείου δουλεύει  :2funny:.
   
Εχει μονοκατοικιες η αγια πετρουπολη η σπανια βλεπεις?
Μέσα στα όρια της πόλης πρακτικά δεν υπάρχουν,και γενικά στις μονοκατοικίες δεν έχεις της ανέσεις του διαμερίσματος όπως κεντρική θέρμανση,κεντρικό νερό (ζεστό και κρύο)κεντρική αποχέτευση.Κεντρικό κρύο νερό και ρεύμα ίσως και γκάζι αν είναι σε χωριό έχουν αλλά τίποτ'άλλο!Σε μονοκατοικίες μένουν οι πάρα πολύ πλούσιοι που χτίζουν τεράστια σπίτια ή συνταξιούχοι.Συνήθως αυτά τα σπίτια τα έχουν γιά εξωχικά και πηγαίνουν το καλοκαίρι.Ελάχιστοι μένουν μόνιμα.
  Εκτός αυτού εκεί δεν έχει τίποτα ούτε μαγαζιά,ένα μικρό μαγαζάκι που κ'αυτό κλείνει στις 18.00-19.00,πεζοδρόμια να περπατήσεις δεν έχει μόνο λάσπες!
  Σας βάζω κ'άλλες 2 φωτογραφίες το (Lada)  μου  :2funny:και την (άθλια) αυλή του άλλου μου σπιτιού  :2funny:όπως φένεται από το παράθυρο μου.Στην (άθλια και φτωχή) Ρωσσία  :2funny:
 

Συνημμένα

  • touareg5.jpg
    touareg5.jpg
    284,5 KB · Εμφανίσεις: 45
  • touareg6.jpg
    touareg6.jpg
    304,8 KB · Εμφανίσεις: 38

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
,και γενικά στις μονοκατοικίες δεν έχεις της ανέσεις του διαμερίσματος όπως κεντρική θέρμανση,κεντρικό νερό (ζεστό και κρύο)κεντρική αποχέτευση.

Εχεις κεντρικη αποχετευση?? Πωπω τι μου λες...
Πως την αντεχεις τοση ανεση...

Το αμαξι σου το tuareg καποτε ηταν στις δοξες του. Περασμενα μεγαλεια διηγοντας τα να κλαις. Σημερα ομως?

Το λαντα συμπαθητικο αυτοκινητο, ειχε ο πατερας μου καποτε, αλλα σημερα τι αξια εχει? Εδω στην γερμανια παντως κερνας τον αλλον εναν καφε κ στο δινει με χαρα κ πεταει απο την χαρα του
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Στην γερμανια παντως με 3.000€ παιρνεις ενα σε καλη κατασταση.
Δεν πιστευω με αμαξι 3 χιλιαρικα να θελεις κ γκομενακι μεσα?

Για το λαντα το παιρνω πισω
Εδω το πουλαν πανακριβα ,επαθα πλακα.
Δεν παν καλα οι γερμανοι.


Παλι καθαρισε το φιλαρακι σου ο urlauber. Κατεβασε το γερμανια, δωστο με 4.000-5.000€, κερναω κι ενα fkk κι εχεις για σαλον για 5 χρονια.

Αντε παλι καθαρισα για σενα

Δεν κανω πλακα ,δες τις τιμες και σκεψου το
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200608-022845_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200608-022845_Samsung Internet.jpg
    592,1 KB · Εμφανίσεις: 25

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Καθε ποσο το παιρνεις για σερβις αυτο το αμαξι?
Ποσα χιλιομετρα εχεις καψει συνολικα?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γιατί άραγε κάνει τόσο στη Γερμανία?Και αφού κάνει τόσο γιατί δεν το παίρνουν? :2funny:Γιατί θα σε γαμήσουν τα τέλη κυκλοφορίας λόγω ρήπων αφού βγάζει 387 γρ CO2  :2funny:η ασφάλεια πανάκρυβη :2funny:και καίει και 18-20 λίτρα στα 100 χλμ.Άσε που είναι ΕΒΡΟ 4 και μπορεί να μην μπαίνει στις πόλεις στη Γερμανία.
  Εδώ που η φορολογία είναι με την ιπποδύναμη και αυτό είναι 241 άλογα κάνει παραπάνω.Τα V8 που είναι 335 άλογα τα δίνουν γιά 5.000 ευρώ και δεν τα παίρνει κανένας ούτε δώρο  :2funny:
  Το ότι στη Ρωσσία το αμάξι μου τώρα (στην κατάστηση που είναι) κάνει γύρω στα 9.000-10.000 (γιά 9.000 μου το παίρνουν τώρα) δε σημαίνει ότι δε μετράει.Γιά να έχεις ένα τέτοιο μεγάλο αμάξι και να το συντηρείς σημαίνει ότι έχεις λεφτά εκτός αυτού από εμφάνιση γαμάει και δέρνει και τραβάει την προσοχή.Όλοι εδώ λόγω τσιγγουνιάς έχουν μικρά αυτοκίνητα 1.600 κυβικά γιά να πληρώνουν λίγα τέλη και να καίνε λίγη βενζίνη,όποιος είναι μάγκας όμως έχει μεγάλο αμάξι.
   Εσύ που να πάρεις τέτοιο αμάξι  :2funny:με 100 λίτρα τεπόζιτο βενζίνης και κατανάλωση 18-20 λίτρα στα 100 χλμ.  :2funny:Εσυ δεν έχεις να φας  :2funny:
  Κοίτα οι φυλακισμένοι στη Ρωσσία (που τηρούν τους κανόνες της φυλακής) πόσο καλύτερα από σένα ζούνε φτωχομπινέ  :2funny:Ακόμα και οι γάτες μου ζούνε καλύτερα από σένα  :2funny:
  Και τέλος και η φωτογραφία από το δικό σου κελί που είναι χειρότερο από της φυλακές γιά τους υπάκοους κρατούμενους στην Ρωσσία!γιά να συγκρίνει και να  :2funny: μαζί σου ο αναγνώστης  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • kl.jpg
    kl.jpg
    70,6 KB · Εμφανίσεις: 51
  • kl7.jpg
    kl7.jpg
    64,2 KB · Εμφανίσεις: 44
  • kl6.jpg
    kl6.jpg
    71,2 KB · Εμφανίσεις: 25
  • kl5.jpg
    kl5.jpg
    50,9 KB · Εμφανίσεις: 27
  • kl4.jpg
    kl4.jpg
    174,6 KB · Εμφανίσεις: 62
  • kl2.jpg
    kl2.jpg
    87,2 KB · Εμφανίσεις: 32
  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 40

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Το φερετρο πότε το φερνουν?

Εχει κ σοκολατενιες ελιες κ κονιακ μετα?
 

Συνημμένα

  • kl2.jpg
    kl2.jpg
    63,8 KB · Εμφανίσεις: 60

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καθε ποσο το παιρνεις για σερβις αυτο το αμαξι?
Ποσα χιλιομετρα εχεις καψει συνολικα?
Λάδια του αλλάζω κάθε 10.000-12.000 χλμ. βάζω Mobil 1  0w40 γενικά το προσέχω και συνέχεια το γυαλίζω και το βελτιώνω  :2funny:
  Τώρα έχει 155.000 χλμ. όταν το πήρα είχε 55.000.Το πήρα από ένα γνωστό μου διευθυντή εργοστασίου επίπλων που είχε 5-6 αμάξια.
  Για τα Ρωσσικά δεσομένα έχει πολύ λίγα χιλιόμετρα.Το έχω πολύ καθαρό και μέσα,γιατί όταν κάτσει μέσα ένα γατάκι σε όμορφο καθαρό και ευχάριστο αυτοκίνητο θα ξαναθέλει να κάτσει  :2funny:εδώ οι γκόμενες τρελένοτε γιά μεγάλα τζιπ.Στην πιό πάνω κατηγορία γιά φιγούρα είναι Cadillac Escallade και Chevrolet Tahoe δεν μου αρέσει το σαλόνι τους όμως,γ'αυτό και δεν το αλλάζω αφού τη δουλειά του την κάνει και το δικό μου.Βέβαια το αμάξι είναι ένα όπλο,δεν σημαίνει ότι αν είσαι συχαμένος και έχεις και ένα καλό αμάξι θα έχεις και γκόμενες.
  Οι γκόμενες τώρα πιά αμέσως καταλαβαίνουν αν κάποιος μετράει,όχι μόνο από το αμάξι αλλά από τη γενική εικόνα.
 
Το φερετρο πότε το φερνουν?

Εχει κ σοκολατενιες ελιες κ κονιακ μετα?
Απο σένα οι φυλακισμένοι στη Ρωσσία ζούνε πολύ καλήτερα και τους τα'ι'ζουν και έχουν και περισσότερο χώρο από σένα  :2funny:τα κελιά τους είναι πιό μεγάλα από το δωμάτιο που μένεις στο οικοτροφείο  :2funny:
 

Συνημμένα

  • touareg7.jpg
    touareg7.jpg
    339,4 KB · Εμφανίσεις: 45
  • touareg8.jpg
    touareg8.jpg
    374,7 KB · Εμφανίσεις: 37

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
.Το έχω πολύ καθαρό και μέσα,γιατί όταν κάτσει μέσα ένα γατάκι σε όμορφο καθαρό και ευχάριστο αυτοκίνητο θα ξαναθέλει να κάτσει  :2funny:εδώ οι γκόμενες τρελένοτε γιά μεγάλα τζιπ.

Αρα δεν εχει καμμια σχεση με σενα που γκομενα εχεις να δεις απο το 90.

Οσες φωτογραφιες και να βαλεις το αμαξι σου δεν αξιζει πανω απο 3 χιλιαρικα κι αυτο με επιεικια γιατι ειναι του αγιου πνευματος κι εχω τις καλες μου.
Το λαντα πιο πολυ κοστιζει στα απεδειξα.
Δηλαδη αν στην ουγκαντα το πουλαν 1 εκατομυριο, τοσο αξιζει?
Η γερμανια με τις 6 αυτοκινητοβιομηχανιες οριζει την αγορα αυτοκινητων κ τις τιμες.

Παντως φωτογραφιες οταν εχεις βαζεις. Αμαξια, σπιτια, αυλες, μπαλκονια, γραφεια τελετων.
Απο γκομενακι ομως ничего.
Το εμπεδωσαμε πλεον...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αρα δεν εχει καμμια σχεση με σενα που γκομενα εχεις να δεις απο το 90.

Οσες φωτογραφιες και να βαλεις το αμαξι σου δεν αξιζει πανω απο 3 χιλιαρικα κι αυτο με επιεικια γιατι ειναι του αγιου πνευματος κι εχω τις καλες μου.
Το λαντα πιο πολυ κοστιζει στα απεδειξα.
Δηλαδη αν στην ουγκαντα το πουλαν 1 εκατομυριο, τοσο αξιζει?
Η γερμανια με τις 6 αυτοκινητοβιομηχανιες οριζει την αγορα αυτοκινητων κ τις τιμες.

Παντως φωτογραφιες οταν εχεις βαζεις. Αμαξια, σπιτια, αυλες, μπαλκονια, γραφεια τελετων.
Απο γκομενακι ομως ничего.
Το εμπεδωσαμε πλεον...
Να πάρε οι φυλακές είναι,γραφεία τελετών βλέπουν οι ετοιμοθάνατοι  :2funny:    
  Εγώ ο καημένος γκόμενες δεν έχω (στον ύπνο σου)  :2funny:όσοι ήρθαν εδώ από το σά'ι'τ άλλα είδαν όμως  :2funny:.
  Στην Γερμανία μπορεί να κάνει 3.000 και κάπου αλλού να στο χαρίζουν.Στη Ρωσσία όμως αυτό το αμάξι μετράει και τραβάει την προσοχή,εγώ στη Ρωσσία μένω όχι στη Γερμανία.Γιά σένα χλιδή είναι να έχεις τηλεόραση και να βλέπεις Ελληνικά κανάλια  :2funny:
  Μιά φωτογραφία από το δωμάτιο του οικοτορφείου που μένεις μας έβαλες και μία φωτογραφία ότι έχεις τηλεόραση και πεθάναμε στα  :2funny: δεν τόλμας να βάλεις άλλη φωτογραφία,κρίμα γιατί πεθάναμε στα γέλια με τα χάλια σου  :2funny: :2funny: :2funny:Τελικά οι γκαστερμπά'ι'τερ είσαστε μεγάλοι κακομοίρηδες και φουκαράδες  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Με τα φραγκα που ειδες πανω στο 2Χ2 κρεβατι μου παω αυριο το πρωι και παιρνω 2 tuareg.
Στο απεδειξα.

Χαχαχαχα ο πεινασμενος αρμπαιτερ 2 τουαρεγκ κ ο τσαρος 1
Χαχαχαχα


Τικ τακ τικ τακ
 

Συνημμένα

  • 20200604_023828.jpg
    20200604_023828.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 46

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Με τα φραγκα που ειδες πανω στο 2Χ2 κρεβατι μου παω αυριο το πρωι και παιρνω 2 tuareg.
Στο απεδειξα.

Χαχαχαχα ο πεινασμενος αρμπαιτερ 2 τουαρεγκ κ ο τσαρος 1
Χαχαχαχα


Τικ τακ τικ τακ
Αυτά φουκαρά μπορει και να τα μάζευες 2 χρόνια  :2funny:μ'αρεσουν τα 20αρικα και τα 10αρικσ  :2funny:τι αμάξι να πάρεις? :2funny:εσενα ισα ισα σου φτανουν να φας  :2funny:άντε βάλε καμία άλλη φώτο το δωμάτιο σου να  :2funny:καμία άλλη φώτο δεν έχεις? :2funny:εσύ είσαι ακόμα πιο φτωχομπινες και κακομοίρης από τον Βλάκμαν  :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.081
Κριτικές
184
Like
44.737
Πόντοι
22.266
τις καλημερες μου

ειστε απολαυση στους διαλογους ,,κλαιωωωω χα χα
χτες εβαλα  τιντερ νεα ζηλανδια διοτι εφαγα φλασια να παω road trip και εχει πολλες ρωιδες -χαμος αλλα ακομα δε δεχονται ευρωπαιους εκει κ ηθελε κ ενα καρο λεφτα για αεροπορικα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Με τα φραγκα που ειδες πανω στο 2Χ2 κρεβατι μου παω αυριο το πρωι και παιρνω 2 tuareg.
Στο απεδειξα.

Χαχαχαχα ο πεινασμενος αρμπαιτερ 2 τουαρεγκ κ ο τσαρος 1
Χαχαχαχα


Τικ τακ τικ τακ
Και κάτι ακόμα :2funny:έχω μιά υποψία ότι αυτά τα λεφτά δεν είναι όλα δικά σου  :2funny:αλλά τα δανειστηκες από τους άλλους γκαστερμπά'ι'τερ του ορόφου γιά να μας τα βγάλεις φωτογραφία :2funny:είναι σε μιά περίεργη σειρά τα κατοστάρικα,πενηντάρικα τα εικοσάρικα και τα δεκάρικα σα να μην θέλεις να τα μπερδέψεις  :2funny:.
  Ο Βλάκμαν έχει καλύτερο κρεβάτι από σένα στην αποθήκη του νοσοκομείου που μένει  :2funny:.
   
τις καλημερες μου

ειστε απολαυση στους διαλογους ,,κλαιωωωω χα χα
χτες εβαλα  τιντερ νεα ζηλανδια διοτι εφαγα φλασια να παω road trip και εχει πολλες ρωιδες -χαμος αλλα ακομα δε δεχονται ευρωπαιους εκει κ ηθελε κ ενα καρο λεφτα για αεροπορικα
Εγώ να δεις πως έχω πεθάνει στα γέλια  :2funny:είχαν έρθει και εδώ τέτοιοι φουκαράδες γιά να δουλέψουν  :2funny:αλλά σε ένα μήνα έφυγαν γιατί δεν έβγαλαν τίποτα και τελείωνε και η βίζα τους.
    Έχει πλάκα που αυτοί οι φουκαράδες πηγαίνουν Ελλάδα τα καλοκαίρια και λένε ιστορίες γιά αγρίους γιά το πως στη Γερμανία είναι διευθηντές  :2funny:και γιά το πόσο χλιδάτα ζούνε  :2funny:
    Με πέθανε που καυχιόταν ότι πήγε πέρσι 4 φορές FKK όλο το χρόνο και  :knockinb: :2funny:έχει λέει μεγάλο κρεβάτι  :2funny:τηλεόραση  :2funny:και βλέπει Ελληνικά κανάλια  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Δεν είναι πάντος να τους λυπάσαι γιατί και βγάζουν κακία και αν δούνε ότι έχεις λεφτά αμέσως θα σου ζητήσουν δανεικά και αγύριστα  :2funny:Έχει πλάκα που ο Βλάκμαν ενώ είχε σταματίσει να λέει φίδια ότι βγάζει 5.000 ευρώ  :2funny:τώρα με αυτό το φουκαρά που μας έβαλε φώτο όλα τα λεφτά των γκαστερμπά'ι'τερ του ορόφου του οικοτροφείου που μένει  :2funny:άρχισε να λέει πάλι τα ίδια  :2funny:σύντομα θα ξαναπεί ότι έχει τρία διαμερίσματα στην Αθήνα  :jerking: :2funny: (στον ύπνο του) και φυσικά ότι πήγε στις Η.Π.Α  :2funny:
  Νέα Ζηλανδία δε θα πήγαινα να με πληρώνανε  :headbang:να κάνεις τι εκεί?να δεις τι?θα είσαι σαν κοτόπουλο σε μιά καρέκλα γιά 20+ ώρες στο αεροπλάνο :headbang: και στην επιστροφή το ίδιο! :headbang:γιά να πας να δεις τι?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ναι κατάλαβες την απάτη μου  :2funny:είσαι πανέξυπνος  :2funny:πιάνεις καβλιά στον αέρα  :2funny: :2funny: :2funny:
   Πάρε φωτογραφία τη Σοφίτα  :jerking: :2funny:μου φένεται η αγαμία και η αφραγκία σε έχει βαρέσει στο κεφάλι  :2funny: :2funny: :2funny:
   Μου είπε ένα πουλάκι ότι το παιδί το έκανες με αραπίνα :2funny:και δουλεύεις γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία και της  στέλνεις λεφτά στην Ελλάδα και της πληρώνεις διατροφή  :2funny: :2funny: :2funny:Οι γάτες μου σίγουρα ζούνε πολύ καλύτερα από σένα  :2funny: :2funny: :2funny:


Ρε μαλέα Δημητράκη, αυτό το σπίτι που δείχνεις στη Ρωσσία θεωρείται ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟ;; Ή έχουν μείνει εργασίες στη μέση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom