Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Τι έγινε με το τραμ πριν 3-4 χρόνια ρε τύπε, ο λαός του μπου διψάει για κουτσομπολιό ενημέρωση.

Δεν ειχε ποτε γραφτει στο σαιτ τι εγινε τοτε
Απλως λεω στον Δημητρακη πως ξερουμε και πραγματα εκτος του bou
Μπορει να μας εμπιστευτει οτι δεν γραφουμε αερολογιες
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Δεν ειχε ποτε γραφτει στο σαιτ τι εγινε τοτε
Απλως λεω στον Δημητρακη πως ξερουμε και πραγματα εκτος του bou
Μπορει να μας εμπιστευτει οτι δεν γραφουμε αερολογιες


Την έκατσες τώρα, θα λυσσάξει ο μπαρμπαΔημητράκης να μάθει ποιός είσαι εσύ.  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τι εγινε με τραμ? Για εμας που δε διαβαζαμε. Κανα χεσιμο παλι?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Θα τα στείλουμε σε άτομο που γνωρίζουμε και οι 2.
Τι έγινε μογγολο φοβάσαι;
Καλά πας να μου φας λεφτά? :2funny:πάθατε κωλούμπρα με τα λεφτά  :2funny:Πως θα αποδείξεις ότι και καλά έχεις λεφτά?Όλοι όσοι έχω γνωρίσει στο σά'ι'τ ο πιό πλούσιος έχει ένα μισθό.
  Ποιό τραμ βρε παιδιά? :jerking: :2funny:τι  :jerking:γράφετε πάλι? :jerking: :2funny:
  Καλά λέω ότι η αγαμία και η αφραγκία βαράει στο κεφάλι  :jerking: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
:cum:
Σου απάντησα και πριν.Για να μην γράφεις ηλιθιότητες ειδικά σε αυτή την περίπτωση το δικό μου διαμέρισμα κάνει λίγο παραπάνω γιατί είναι χτισμένο με τούβλα ενώ το απέναντι που πουλάνε είναι πανέλ.Το δικό μου μπορεί να πιάσει και 6.500.000 ρούβλια.Δε θα κοιτάξει όποιος το πάρει το μπαλκόνι  :2funny:θα δει αν είναι δικό μου,αν έχει άτομα γραμμένα μέσα και αν είναι υποθηκευμένο στην τράπεζα.Το μπαλκόνι είναι σαν αποθήκη γιά πράγμτα.
   Σύμφωνα με τη βλακία σας το δικό μου επειδή δεν το έχω φτιάξει τον βάψει στο μπαλκόνι πρέπει να κάνει μισή τιμή από το διαμέρισμα στον απέναντι δρόμο και ας είναι καλύτερο σαν σειρά  :2funny:.Αν το μπαλκόνι δεν ήταν κλεισμένο με ξύλο και ήταν ανοικτό τότε το διαμέρισμα θα έκανε 70% φτηνότερα? :2funny: :2funny:
  Πρέπει να είναι αυτός που σου έγραψα ότι υποψιάζομαι με τα φθαρμένα ρούχα  :2funny:
   Μ'αρέσει που είναι άσχετοι και γράφουνε ότι  :jerking: θέλουνε  :2funny: πάντα οι φτωχομπινεδες με μισούσαν γιατί τους έκραζα γιά την κατάντια τους  :2funny:δε βλέπεις από τότε που τους πέταξα τη φώτο με τα λεφτά πως λυσσάξανε  :2funny: :2funny: :2funny:
Πριν 2 μηνες εκλεισα ετσι ενα μπαλκονι στην θεσνικη, με κουφωματα αλουμινιου, παραθυρα κτλ. Μου κοστισε 1.000€.
Εσυ αν το φτιαξεις απο ξυλο θα ανεβασει την αξια του απο 70% σε 100%
Δλδ οπως λες απο 70.000 θα ανεβει στο 100%?? Δλδ 100.000???
Δλδ θα ανεβει 30.000€ επειδη θα φτιαξεις μια εγκατασταση κοστους 500€????

Χαχαχαχα
Ψευτοδημητρακη

Παραμυθσκη

Αφραγκε
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
  Κάτι χρεωκοπημένοι σαν εσένα έρχονται από Ελλάδα εδώ :2funny:γιά να κάνουν λεφτά....υπερέχουν λέει απέναντι των Ρώσσων  :jerking:και μπλα μπλα μπλα  :jerking: :2funny:τελικά πιάνουν δουλειά στο Ελληνικό ο Ρωσσοπόντιος ιδιοκτήτης τους δίνει πενταροδεκάρες και σε ένα μήνα φεύγουν Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον  :2funny:
2 λαθη σε μια κινηση
Πρωτον παει καποιος να βρει δουλεια εκει που οι μισθοι ειναι 300€ τον μηνα
Δευτερον το συζηταει με τον χαιρεκακο τον παραμυθακη29
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Αφραγκακη
μας επρηξες τοσον καιρο με τα ψεματα σου.
ενω σε πιστευα τελικα αποδ3ιχτηκε οως εισαι μεγαλος παραμυθας.

Οποιον φτωχο μεταναστη σαν εμενα πεις ,σου πεταει μια φωτο με 2-3 χιλιαρικα.
Εσυ ο κατακαημενος δεν εχεις μια.
περιμενεις απεγνωσμενα το τσεκ της μαμας 45 χρονων ανθρωπος.
ανικανος για οτιδηποτε.
εχεις διαμερισματα. ακομη κ να το πιστεψουμε ειναι της μαμας.
εσυ μονος σου ουτε λεφτα μπορεις να βγαλεις, ουτε γκομενα ,ουτε τα ψωνια να ανεβασεις. Ακομη κ για αυτο χρειαζεσαι καποιον αλλον.

Δεν ντρεπεσαι να γαμας τον μπετατζη? Ε δεν περιμενα και κατι αλλο απο σενα.

3 μερες βρε μπατιρη σου εδωσα να μοστραρεις χρημα. Αλλα που να ωρεις κακομοιρη. Κοιταζεις 20 φορες την ημερα το ημερολογιο πότε θα περασουν οι μερες να ερθει το τσεκ.

Ε ρε εισαγγελέας που σου χρειαζεται.....
 

Συνημμένα

  • 20200607_193617.jpg
    20200607_193617.jpg
    186,5 KB · Εμφανίσεις: 56

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
:2funny: :2funny: :s&m_3:
 

Συνημμένα

  • download.jpeg-2.jpg
    download.jpeg-2.jpg
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 14
  • download.jpeg-1.jpg
    download.jpeg-1.jpg
    12 KB · Εμφανίσεις: 15

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Καλά πας να μου φας λεφτά? :2funny:πάθατε κωλούμπρα με τα λεφτά  :2funny:Πως θα αποδείξεις ότι και καλά έχεις λεφτά?Όλοι όσοι έχω γνωρίσει στο σά'ι'τ ο πιό πλούσιος έχει ένα μισθό.
  Ποιό τραμ βρε παιδιά? :jerking: :2funny:τι  :jerking:γράφετε πάλι? :jerking: :2funny:
  Καλά λέω ότι η αγαμία και η αφραγκία βαράει στο κεφάλι  :jerking: :2funny:

Δημητρακη  σου εστειλα πμ για το τραμ
Αν θες το μοιραζεσαι και στο φορουμ
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Στάνταρντς μπαίνουν αυτόματα σε εμένα. Οι άλλοι απαλάσσονται ως περιορισμένης ευθύνης.
Εγώ με την παρουσία μου ανεβάζω αμέσως το επίπεδο, οι απαιτήσεις από τα άτομα κλάσεως είναι τεράστιες.
Στο αποχετευτικο καλα τα πας.. στα υδραυλικα ομως υστερεις..  :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • 5qPDvO.jpg
    5qPDvO.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 38
  • zC6DL7.jpg
    zC6DL7.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 25
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.298
Πόντοι
1.446
2 λαθη σε μια κινηση
Πρωτον παει καποιος να βρει δουλεια εκει που οι μισθοι ειναι 300€ τον μηνα
Δευτερον το συζηταει με τον χαιρεκακο τον παραμυθακη29

Κορυφαίο λάθος το πρώτο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:cum:Πριν 2 μηνες εκλεισα ετσι ενα μπαλκονι στην θεσνικη, με κουφωματα αλουμινιου, παραθυρα κτλ. Μου κοστισε 1.000€.
Εσυ αν το φτιαξεις απο ξυλο θα ανεβασει την αξια του απο 70% σε 100%
Δλδ οπως λες απο 70.000 θα ανεβει στο 100%?? Δλδ 100.000???
Δλδ θα ανεβει 30.000€ επειδη θα φτιαξεις μια εγκατασταση κοστους 500€????

Χαχαχαχα
Ψευτοδημητρακη

Παραμυθσκη

Αφραγκε
Συγγνώμη από την αφραγκία και την αγαμία έχεις πάθει παραλλήρημα  :2funny:δε βλέπεις ότι το γράφω ειρωνικά? :2funny:
    Εγώ το ξέρω,όπως και να το κλείσω το μπαλκόνι,ότι επισκευή και να κάνω στο σπίτι η τιμή του δεν αλλάζει.6.000.000 ίσως και 6.500.000 είναι η τιμή του.Απλός αν έχεις πολύ καλή επισκευή θα το πάρει ο πρώτος που θα το δει την ίδια μέρα που θα μπει η αγγελία!ενώ αν το έχεις στα μπετά μπορεί να το πουλήσεις σε 2-4 μέρες.Μπορεί να το δούνε 2-3 και να μην το πάρουν.
    Παλιά άλλαζα σπίτια συνεχεια,πούλαγα το ένα αγώραζα το άλλο σε σπίτι που χτίζετε κλπ. αλλά βαρέθηκα της μετακομίσεις.
    Έχω πει τα πλεονεκτηματα αυτού του σπιτιού που είναι ότι ενω δεν είναι μεγάλο έχει δωμάτιο 20 τετραγωνικά που είναι τετράγωνο 4.45χ4.46 (πράγμα πολύ σπάνιο γιά την Ρωσσία που συνήθως τα δωματια ειναι μακρόστενα) έχει ταβάνι 3.25 αντί γιά 2.47-2.50 μέτρα και ένα πολύ σημαντικό υπόγειο πάρκινγκ στο δίπλα κτήριο.Οπότε δεν το πουλάω να πάρω άλλο.
 
Δημητρακη  σου εστειλα πμ για το τραμ
Αν θες το μοιραζεσαι και στο φορουμ
Σιγά το μεγάλο μυστικό  :2funny:καταρχήν δεν ήταν τραμ αυτό που με πάτησε αλλά τρένο  :2funny:.
  Πήγαινα στο γκαράζ με τα νεύρα μου σπασμένα,οι γονείς μου μου δημιουργούσαν τότε τρελλά προβλήματα,είχε πεθάνει η γιαγιά μου μου είχε αφήσει κάποια ενοίκια και ενώ τα ενοίκια τα έφερναν δεν μου τα έστελναν και μου έλεγαν να έρθω να τα πάρω  :headbang:και τέτοιες παρόμοιες μαλακίες προσπαθούσαν να με φέρνουν Ελλάδα.Το ένα τρένο πέρναγε από πάνω και από πίσω μου ερχόταν ένα άλλο τρένο και από τα νεύρα μου δεν το άκουσα :headbang:και με πέταξε καμιά δεκαριά μέτρα.....και έσκασα εδώ.....με πήγαν στο νοσοκομείο και έκατσα εκεί μέχρι την άλλη μέρα το μεσημέρι.Είχα κάποια κατάγματα στο θώρακα από την προσγήωση και πόναγα πάρα πολύ γιά καμιά 10αριά μέρες.Της 2 πρώτες μέρες πόναγα τρομερά.
  Μετά από αυτό μπήκε τελεσίγραφο ότι Ελλάδα δεν ξανάρχομαι και αν τολμίσουν έστω να μου  υπονοήσουν να να έρθω μέχρι το 2023 ούτε στο χειρότερο εφιάλτη τους δεν φαντάζονται τι έχει να γίνει.Τα χα πάρει πολύ άσχημα τότε.Μετά από άγριες απειλές τελειώσαν οι εκβιασμοί να έρχομαι Ελλάδα.
  Η περιπέτεια μου αυτή είχε ένα θετικό ότι ξέμπλεξα με την Ελλάδα :)και δεν έχω αυτό το άγχος ότι πρέπει να μπω στα αεροπλάνα να έρχομαι,να βλέπω φουκαράδες και ζητιάνους,να κυκλοφωρό με ότι χειρότερο γίνεται γιά να μη διαφέρω και να μη δίνω στόχο,να φοβάμαι μη μπούνε και μου κλέψουν τα πράγματα όταν λείπω από το σπίτι κλπ.
  Αυτό είναι ένα παράδειγμα πως γίνεται η παραπληροφόρηση  :2funny:πως σα χαλασμένο τηλέφωνο το τρένο έγινε τραμ  :2funny:
  Πολύ γέλιο ρίχνω αλλά  έχω δουλειά πάω να συναντήσω τη σκιουρίνα και να την φέρω εδώ.Με τη σκιουρίνα υπάρχει και βίντεο όποιος θέλει να αυνανιστεί  :2funny:.
 

Συνημμένα

  • treno2.jpg
    treno2.jpg
    387,4 KB · Εμφανίσεις: 25
  • treno1.jpg
    treno1.jpg
    454,7 KB · Εμφανίσεις: 36
  • sehidis.jpg
    sehidis.jpg
    81,9 KB · Εμφανίσεις: 18

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Τώρα εξηγείται όλη η κατάσταση, δεν ήταν πετριά στο κεφάλι, από τρένο την έπαθες.  :S :S
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Έχει σχέση ότι είναι 500 μέτρα παρακάτω,είναι περίπου τα ίδια τετραγωνικά και είναι παρόμοιες κατασκευές,το δικό μου είναι του 1998 και αυτό στο λινκ του 2003.
  Αυτό το σπίτι είναι γιά να μην τα μπερδεύεται.όποιος έχει την παραμικρή ιδέα από διαμερίσματα στη Ρωσσία,εδώ τα σπίτια είναι σαν τα αυτοκίνητα γράφουν το μοντέλο του σπιτιού το συγκεκριμένο είναι σειρά 600.11 χτισμένο με προδιαγραφές γιά τον πολικό κύκλο (πρέπει να είναι το μόνο με αυτές της προδιαγραφές στην πόλη) τώρα αν εσύ έχεις πλακάκια στο μπάνιο ή δεν έχεις καθόλου τον αγωραστή δεν τον νοιάζει!η διαφορά στην τιμή γιά ένα διαμέρισμα με ευρωπα'ι'κη επισκευή και γιά ένα στα μπετά θα είναι τίποτα απλός με την επισκευή ένα μεγάλο διαμέρισμα θα πουληθεί αμέσως,στα μικρά η επισκευή δεν έχει καμία σημασία το στουνιάκι 24 τετραγωνικά το πούλησα το 2008 στα μπετά!οι τοίχοι ήταν μπετό και στο πάτωμα είχε τσιμέντο και το έδωσα αμέσως 80.000 ευρώ αν είχα κάνει επισκευή πάλι 80.000 ευρώ θα το έδινα.Αυτό γιά να μην γράφετε  :jerking:
Οπως τα λες αλλα δεν μπορουν να το καταλαβουν γιατι απλα δεν γνωριζουν πως λειτουργει η αγορα ακινητου στο μπλοκ ...
Παραδειγμα : το 2011 αγορασα το διαμερισμα 67 μετρα για 55.000 ευρω και ΕΤΟΙΜΟ οπως στις φωτο που εβαλα ,προσθεσα τα επιπλα και σε μια βδομαδα ειχα μπει μεσα. Ημουνα λιγο τυχερος βεβαια γιατι το ειχε φτιαξει ενα ζευγαρι ρωσων για να μεινει αλλα τους παρουσιαστηκε ενα προβλημα υγειας και το εβγαλαν για πωληση.
Μετα απο ενα χρονο πουληθηκε στον ιδο οροφο που ειχε πεντε διαμερισματα συνολικα, παρομοιο με το δικο μου που ηταν 70 μετρα για 52.000 αλλα ΓΙΑΠΙ :grin: ασοβατιστοι τοιχοι ,χωρις πατωματα ,κουφωματα ,μπανια ,κουζινες κτλ
Ο αγοραστης προτιμησε να το παρει ετσι γιατι η οικοδομη ηταν σε καλη περιοχη ,καινουργια με καλη μονωση και ειχε δικια της δεξαμενη αεριου ... δεν περιμεναμε δηλ ποτε θα δωσει η πολη την θερμανση που αυτο γινοτανε την πρωτη Νοεμβριου αλλα καποιες χρονιες που αρχιζε το κρυο νωριτερα λεγαμε τον διαχειριστη και το αναβε πχ απο τα μεσα Οκτωμβριου αν θελαμε.
Αυτα κοιτανε περισσοτερο και αυτα τους ενδιαφερουν ...

Να προσθεσω και κατι αλλο που μου ειχε κανει εντυπωση ... ειχα ιντερνετ με οπτικη ινα χωρις να εχω σταθερο τηλεφωνο στο σπιτι :grin: στην Ελλαδα του 11 νομιζω δεν γινοτανε αυτο αλλα στην φτωχη Μολδαβια το ειχανε απο τοτε ...
ενας μεγαλος σε ηλικια ρωσος τεχνικος ειχε ερθει απο την moldcell και μεσα σε μιση ωρα το ειχε κανει  :grin: :grin: :grin:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Συγγνώμη από την αφραγκία και την αγαμία έχεις πάθει παραλλήρημα  :2funny:δε βλέπεις ότι το γράφω ειρωνικά? :2funny:
   Εγώ το ξέρω,όπως και να το κλείσω το μπαλκόνι,ότι επισκευή και να κάνω στο σπίτι η τιμή του δεν αλλάζει.6.000.000 ίσως και 6.500.000 είναι η τιμή του.Απλός αν έχεις πολύ καλή επισκευή θα το πάρει ο πρώτος που θα το δει την ίδια μέρα που θα μπει η αγγελία!ενώ αν το έχεις στα μπετά μπορεί να το πουλήσεις σε 2-4 μέρες.Μπορεί να το δούνε 2-3 και να μην το πάρουν.
   Παλιά άλλαζα σπίτια συνεχεια,πούλαγα το ένα αγώραζα το άλλο σε σπίτι που χτίζετε κλπ. αλλά βαρέθηκα της μετακομίσεις.
   Έχω πει τα πλεονεκτηματα αυτού του σπιτιού που είναι ότι ενω δεν είναι μεγάλο έχει δωμάτιο 20 τετραγωνικά που είναι τετράγωνο 4.45χ4.46 (πράγμα πολύ σπάνιο γιά την Ρωσσία που συνήθως τα δωματια ειναι μακρόστενα) έχει ταβάνι 3.25 αντί γιά 2.47-2.50 μέτρα και ένα πολύ σημαντικό υπόγειο πάρκινγκ στο δίπλα κτήριο.Οπότε δεν το πουλάω να πάρω άλλο.
  Σιγά το μεγάλο μυστικό  :2funny:καταρχήν δεν ήταν τραμ αυτό που με πάτησε αλλά τρένο  :2funny:.
  Πήγαινα στο γκαράζ με τα νεύρα μου σπασμένα,οι γονείς μου μου δημιουργούσαν τότε τρελλά προβλήματα,είχε πεθάνει η γιαγιά μου μου είχε αφήσει κάποια ενοίκια και ενώ τα ενοίκια τα έφερναν δεν μου τα έστελναν και μου έλεγαν να έρθω να τα πάρω  :headbang:και τέτοιες παρόμοιες μαλακίες προσπαθούσαν να με φέρνουν Ελλάδα.Το ένα τρένο πέρναγε από πάνω και από πίσω μου ερχόταν ένα άλλο τρένο και από τα νεύρα μου δεν το άκουσα :headbang:και με πέταξε καμιά δεκαριά μέτρα.....και έσκασα εδώ.....με πήγαν στο νοσοκομείο και έκατσα εκεί μέχρι την άλλη μέρα το μεσημέρι.Είχα κάποια κατάγματα στο θώρακα από την προσγήωση και πόναγα πάρα πολύ γιά καμιά 10αριά μέρες.Της 2 πρώτες μέρες πόναγα τρομερά.
  Μετά από αυτό μπήκε τελεσίγραφο ότι Ελλάδα δεν ξανάρχομαι και αν τολμίσουν έστω να μου  υπονοήσουν να να έρθω μέχρι το 2023 ούτε στο χειρότερο εφιάλτη τους δεν φαντάζονται τι έχει να γίνει.Τα χα πάρει πολύ άσχημα τότε.Μετά από άγριες απειλές τελειώσαν οι εκβιασμοί να έρχομαι Ελλάδα.
  Η περιπέτεια μου αυτή είχε ένα θετικό ότι ξέμπλεξα με την Ελλάδα :)και δεν έχω αυτό το άγχος ότι πρέπει να μπω στα αεροπλάνα να έρχομαι,να βλέπω φουκαράδες και ζητιάνους,να κυκλοφωρό με ότι χειρότερο γίνεται γιά να μη διαφέρω και να μη δίνω στόχο,να φοβάμαι μη μπούνε και μου κλέψουν τα πράγματα όταν λείπω από το σπίτι κλπ.
  Αυτό είναι ένα παράδειγμα πως γίνεται η παραπληροφόρηση  :2funny:πως σα χαλασμένο τηλέφωνο το τρένο έγινε τραμ  :2funny:
  Πολύ γέλιο ρίχνω αλλά  έχω δουλειά πάω να συναντήσω τη σκιουρίνα και να την φέρω εδώ.Με τη σκιουρίνα υπάρχει και βίντεο όποιος θέλει να αυνανιστεί  :2funny:.


Καποια μερα θα σε δουμε στο φεησμπουκ στη σελιδα της μηχανης του χρονου.

Ο Ελληνας προεδρος κτηνοβατων, εμπνευστης του εθνικογαμισμου που επιβιωσε συγκρουση με τραινο.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Συγγνώμη από την αφραγκία και την αγαμία έχεις πάθει παραλλήρημα  :2funny:δε βλέπεις ότι το γράφω ειρωνικά? :2funny:
    Εγώ το ξέρω,όπως και να το κλείσω το μπαλκόνι,ότι επισκευή και να κάνω στο σπίτι η τιμή του δεν αλλάζει.6.000.000 ίσως και 6.500.000 είναι η τιμή του.Απλός αν έχεις πολύ καλή επισκευή θα το πάρει ο πρώτος που θα το δει την ίδια μέρα που θα μπει η αγγελία!ενώ αν το έχεις στα μπετά μπορεί να το πουλήσεις σε 2-4 μέρες.Μπορεί να το δούνε 2-3 και να μην το πάρουν.
    Παλιά άλλαζα σπίτια συνεχεια,πούλαγα το ένα αγώραζα το άλλο σε σπίτι που χτίζετε κλπ. αλλά βαρέθηκα της μετακομίσεις.
    Έχω πει τα πλεονεκτηματα αυτού του σπιτιού που είναι ότι ενω δεν είναι μεγάλο έχει δωμάτιο 20 τετραγωνικά που είναι τετράγωνο 4.45χ4.46 (πράγμα πολύ σπάνιο γιά την Ρωσσία που συνήθως τα δωματια ειναι μακρόστενα) έχει ταβάνι 3.25 αντί γιά 2.47-2.50 μέτρα και ένα πολύ σημαντικό υπόγειο πάρκινγκ στο δίπλα κτήριο.Οπότε δεν το πουλάω να πάρω άλλο.
  Σιγά το μεγάλο μυστικό  :2funny:καταρχήν δεν ήταν τραμ αυτό που με πάτησε αλλά τρένο  :2funny:.
  Πήγαινα στο γκαράζ με τα νεύρα μου σπασμένα,οι γονείς μου μου δημιουργούσαν τότε τρελλά προβλήματα,είχε πεθάνει η γιαγιά μου μου είχε αφήσει κάποια ενοίκια και ενώ τα ενοίκια τα έφερναν δεν μου τα έστελναν και μου έλεγαν να έρθω να τα πάρω  :headbang:και τέτοιες παρόμοιες μαλακίες προσπαθούσαν να με φέρνουν Ελλάδα.Το ένα τρένο πέρναγε από πάνω και από πίσω μου ερχόταν ένα άλλο τρένο και από τα νεύρα μου δεν το άκουσα :headbang:και με πέταξε καμιά δεκαριά μέτρα.....και έσκασα εδώ.....με πήγαν στο νοσοκομείο και έκατσα εκεί μέχρι την άλλη μέρα το μεσημέρι.Είχα κάποια κατάγματα στο θώρακα από την προσγήωση και πόναγα πάρα πολύ γιά καμιά 10αριά μέρες.Της 2 πρώτες μέρες πόναγα τρομερά.
  Μετά από αυτό μπήκε τελεσίγραφο ότι Ελλάδα δεν ξανάρχομαι και αν τολμίσουν έστω να μου  υπονοήσουν να να έρθω μέχρι το 2023 ούτε στο χειρότερο εφιάλτη τους δεν φαντάζονται τι έχει να γίνει.Τα χα πάρει πολύ άσχημα τότε.Μετά από άγριες απειλές τελειώσαν οι εκβιασμοί να έρχομαι Ελλάδα.
  Η περιπέτεια μου αυτή είχε ένα θετικό ότι ξέμπλεξα με την Ελλάδα :)και δεν έχω αυτό το άγχος ότι πρέπει να μπω στα αεροπλάνα να έρχομαι,να βλέπω φουκαράδες και ζητιάνους,να κυκλοφωρό με ότι χειρότερο γίνεται γιά να μη διαφέρω και να μη δίνω στόχο,να φοβάμαι μη μπούνε και μου κλέψουν τα πράγματα όταν λείπω από το σπίτι κλπ.
  Αυτό είναι ένα παράδειγμα πως γίνεται η παραπληροφόρηση  :2funny:πως σα χαλασμένο τηλέφωνο το τρένο έγινε τραμ  :2funny:
  Πολύ γέλιο ρίχνω αλλά  έχω δουλειά πάω να συναντήσω τη σκιουρίνα και να την φέρω εδώ.Με τη σκιουρίνα υπάρχει και βίντεο όποιος θέλει να αυνανιστεί  :2funny:.
Ουτε τα τρένα δε σε λυγίζουν Πρόεδρε!
Άτρωτος!
Είσαι η ενσαρκωση του μαύρου Τουαρέγκ!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ουτε τα τρένα δε σε λυγίζουν Πρόεδρε!
Άτρωτος!
Είσαι η ενσαρκωση του[size=20pt] μαύρου Τουαρέγκ![/size]


Εν τω μεταξύ το πήρε μαύρο ο μπούστης, σα νεκροφόρα. Ρε μπας και είναι ο ίδιος νεκροθάφτης και κράζει όλους τους άλλους οτι κουβαλάνε πτώματα;  :think:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εν τω μεταξύ το πήρε μαύρο ο μπούστης, σα νεκροφόρα. Ρε μπας και είναι ο ίδιος νεκροθάφτης και κράζει όλους τους άλλους οτι κουβαλάνε πτώματα;  :think:

Όταν δούλευα το μόγγολο :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως Μήτσο αν το αυτοκίνητο για σένα είναι θέμα μεγέθους σου έχω άλλη μια πρόταση,αμερικάνικη και πολύ μουράτη,έχει και χώρο πίσω για άνετα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

http://[URL unfurl="true"]www.jonesprofessionalvehicles.com/galleries/1364412177_gallerysuvconversions3.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.jonesprofessionalvehicles.com/galleries/1364412300_gallerysuvconversions6.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.jonesprofessionalvehicles.com/galleries/1364412234_gallerysuvconversions4.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.jonesprofessionalvehicles.com/galleries/1364412376_gallerysuvconversions8.jpg[/img[/URL]]

[/quote][/quote]

[quote][QUOTE="dimitrakis29, post: 9454586, member: 32761"]
Εδώ τα σκουτεράκια είναι σαν ποδηλατα δεν έχουν πινακίδες!Μοτοσυκλέτες έχει μερικές αλλά εδώ της έχουν σαν παιχνήδια και όχι σαν μέσο μεταφοράς.Συνήθως φέρνουν μεταχηρησμένες από Ιαπωνία.
  Αυτό είναι το Suburban το Tahoe  30 ή 40 πόντους πιό μεγάλο.Το κακό είναι ότι συνήθως είναι Γ΄κατηγορία όπως και τα Hummer H1  καθως και τα H2 Αμερικάνικης συναρμολόγισης,τα H2 Ρωσσικής συναρμολόγισης είναι Β' κατηγορίας τους έχουν αφαιρέσει κάποιες μονώσεις γιά να κατεβάσουν το βάρος στα 3.500 κιλά και να είναι Β΄κατηγορία και όχι Γ΄.
  Δυστηχώς Suburban στη Ρωσσία τελευταιο μοντέλο μετά το 2014 δεν υπάρχει ούτε ένα.
[/quote][/quote]

[quote][QUOTE="trovadouros31, post: 9455042, member: 40680"]
Μήτσο,νεκροφόρα είναι,μιλάμε θα βγάλεις τρελά γούστα... :headbang2: :headbang2: :headbang2:
[/quote][/quote]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom