Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Δεν παίζουν αυτά αρνούνται αυτή τη λογική.
Στάνταρντς μπαίνουν αυτόματα σε εμένα.Οι άλλοι απαλάσσονται ως περιορισμένης ευθύνης.
Εγώ με την παρουσία μου ανεβάζω αμέσως το επίπεδο, οι απαιτήσεις από τα άτομα κλάσεως είναι τεράστιες.
Σιγουρα, ανεβαζεις το επιπεδο στο κλασιμο και στο χεσιμο μονο    :badair:
 

Συνημμένα

  • 5qPDvO.jpg
    5qPDvO.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 57

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
.
  Σιγά το μεγάλο μυστικό  :2funny:καταρχήν δεν ήταν τραμ αυτό που με πάτησε αλλά τρένο  :2funny:.
  Πήγαινα στο γκαράζ με τα νεύρα μου σπασμένα,οι γονείς μου μου δημιουργούσαν τότε τρελλά προβλήματα,είχε πεθάνει η γιαγιά μου μου είχε αφήσει κάποια ενοίκια και ενώ τα ενοίκια τα έφερναν δεν μου τα έστελναν και μου έλεγαν να έρθω να τα πάρω  :headbang:και τέτοιες παρόμοιες μαλακίες προσπαθούσαν να με φέρνουν Ελλάδα.Το ένα τρένο πέρναγε από πάνω και από πίσω μου ερχόταν ένα άλλο τρένο και από τα νεύρα μου δεν το άκουσα :headbang:και με πέταξε καμιά δεκαριά μέτρα.....και έσκασα εδώ.....με πήγαν στο νοσοκομείο και έκατσα εκεί μέχρι την άλλη μέρα το μεσημέρι.Είχα κάποια κατάγματα στο θώρακα από την προσγήωση και πόναγα πάρα πολύ γιά καμιά 10αριά μέρες.Της 2 πρώτες μέρες πόναγα τρομερά.
  Μετά από αυτό μπήκε τελεσίγραφο ότι Ελλάδα δεν ξανάρχομαι και αν τολμίσουν έστω να μου  υπονοήσουν να να έρθω μέχρι το 2023 ούτε στο χειρότερο εφιάλτη τους δεν φαντάζονται τι έχει να γίνει.Τα χα πάρει πολύ άσχημα τότε.Μετά από άγριες απειλές τελειώσαν οι εκβιασμοί να έρχομαι Ελλάδα.
  Η περιπέτεια μου αυτή είχε ένα θετικό ότι ξέμπλεξα με την Ελλάδα :)και δεν έχω αυτό το άγχος ότι πρέπει να μπω στα αεροπλάνα να έρχομαι,να βλέπω φουκαράδες και ζητιάνους,να κυκλοφωρό με ότι χειρότερο γίνεται γιά να μη διαφέρω και να μη δίνω στόχο,να φοβάμαι μη μπούνε και μου κλέψουν τα πράγματα όταν λείπω από το σπίτι κλπ.
  Αυτό είναι ένα παράδειγμα πως γίνεται η παραπληροφόρηση  :2funny:πως σα χαλασμένο τηλέφωνο το τρένο έγινε τραμ  :2funny:
  Πολύ γέλιο ρίχνω αλλά  έχω δουλειά πάω να συναντήσω τη σκιουρίνα και να την φέρω εδώ.Με τη σκιουρίνα υπάρχει και βίντεο όποιος θέλει να αυνανιστεί  :2funny:.

Χαχαχαχαχαχα
Χαχαχααχααχ
Χαχααχαχαα

Μετα που ανακαλυπτω πως εχεις να αγγιξεις γκομενα απο το 2005, κινεισαι με λαντα, μενεις σε επαυλη, κυκλοφορεις με 10.000$ στην τσεπη, γαμας τον μπετανζη, τις εμπειρίες σου με την εισαγγελεα τωρα προκυπτει τι????

Χαχαχαχαχ
Καλα ρε μπαρμπαδημητρη49 ειναι δυνατον να σε παταει τρενο???

Χαχαχαχχα εισαι απιθανος.
Πηγη γελιου.

Σε εκεινα τα καλντεριμια τι γυρευες? Εσυ ο τσαρος δεν κυκλοφορεις μονο σε λεωφορους?
Τι δουλεια εχεις στις γραμμες των τρενων σαν ινδος εσωτερικος μεταναστης?

Χαχαχα
Εκλασα στο γελιο

Αφου και μετα απο συγκρουση με τρενο τα μυαλα σου δεν επανηρθαν στην θεση τους τότε κρινεσαι αθεραπευτος.

Παλι τσεκ ετοιμα λεφτα περιμενες?
Απο μονος ζου κατι?? Μπααααα

Τι τρενο τι τραμ τι μετρό. Τι διαφορα εχει? Εισητηριο θα πληρωσεις μηπως?

Το βιντεο με την σκιουρινα ειναι απο το 1999.

Εγω θελω να το δω να τραβηξω μαλακια
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Παρε και τις φωτογραφιες που με ζαλισες να βάλω.
Μην ξεχασεις να τις σωσεις οπως κανεις παντα λες και κατι θα κερδισεις.

Παρε το δωματιο που λες πως ειναι 5,5 τετραγωνικα ενω 4 τετραγωνικα ειναι μονο του το XXL κρεβατι.
Η ντουλαπα αριστερα ειναι 2,30 μετρα 4φυλλη .

Σχολειο πηγες? Λογαριασε το μεγεθος τοτε.

Παρε και το παραθυρο με θεα τον ακαλυπτο που φανταζοσουν

Χαχαχαχχα

Καημενακη29

Σου ειχα πει πως θα σε ξανακανω ρομπα
 

Συνημμένα

  • 20200609_162900.jpg
    20200609_162900.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 25
  • 20200609_162847.jpg
    20200609_162847.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 45
  • 20200609_162838.jpg
    20200609_162838.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 36

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.047
Πόντοι
216
Κ'εγώ έχω αυτή την υποψία χωρίς να έχω αποδείξεις,δεν είσαι ο πρώτος που μου το λέει αυτό.Βέβαια δεν ξέρει μόνο ο Ιωσήφ να κάνει φωτοσόπ στην Ελλάδα ξέρουν κ'αλλοι  :2funny:
  Κοίτα ο Βολταίρος είναι σίγουρα κάποιος από την παρέα του Πιτσιλιστή,τώρα αν είναι ο συγκεκριμένος που υποψιάζομαι δεν ξέρω?
  Σχετικά με τους αράπηδες,δεν ξέρω αν πηγαίνουν όλοι?Πάντος κάποιοι από αυτούς σίγουρα πάνε  :2funny:

Πες μας λιγο ποιοι αλλοι ειναι οι Φουκαραδες στην παρεα του Πιτσιλιστη που πηγαινουν στο Ελ Μπασα και παιρνουν ολοι μαζι 1 ναργιλε με 1,5 ευρω?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το επενδεδυμένο κεφάλαιο Γερμανία είναι 5 φορές πάνω από Ρωσία.Ο δημητράκης δε δουλεύει για να έχει εισόδημα.
Οπότε ό,τι και να δείξει παπαριά θα είναι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αφραγκακη
μας επρηξες τοσον καιρο με τα ψεματα σου.
ενω σε πιστευα τελικα αποδ3ιχτηκε οως εισαι μεγαλος παραμυθας.

Αυτό είναι το περίεργο.Οτι σας πείθει ο δημητράκης.
Κάπως απευθύνεται στα αγελαία ένστικτα,λέει αυτό που θέλετε να ακούσετε.
Φαντάσου χαζομάρα,να σε πείθει ο δημητράκης.Και όμως.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το επενδεδυμένο κεφάλαιο Γερμανία είναι 5 φορές πάνω από Ρωσία.Ο δημητράκης δε δουλεύει για να έχει εισόδημα.
Οπότε ό,τι και να δείξει παπαριά θα είναι.
Γιατί πρέπει να δουλεύει κάποιος γιά να έχει λεφτά? :2funny:Εσύ είσαι ένας φουκαράς που πήγε Γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία γιά να μην πεθάνει  :2funny:.
  Στο νοσοκομείο που δουλεύεις και μένεις στον αποθηκευτικό χώρο τι δουλειά κάνεις?Για πες μας?Γιατί ένα Κυπριακό πουλάκι μου είπε ότι κουβαλάς πτώματα  :2funny:


Παρε και τις φωτογραφιες που με ζαλισες να βάλω.
Μην ξεχασεις να τις σωσεις οπως κανεις παντα λες και κατι θα κερδισεις.

Παρε το δωματιο που λες πως ειναι 5,5 τετραγωνικα ενω 4 τετραγωνικα ειναι μονο του το XXL κρεβατι.
Η ντουλαπα αριστερα ειναι 2,30 μετρα 4φυλλη .

Σχολειο πηγες? Λογαριασε το μεγεθος τοτε.

Παρε και το παραθυρο με θεα τον ακαλυπτο που φανταζοσουν

Χαχαχαχχα

Καημενακη29

Σου ειχα πει πως θα σε ξανακανω ρομπα
Θέα τα γκαράζ  :2funny: :2funny:
   Χωράς να περάσεις από την ντουλάπα? :2funny:πρέπει να είσαι στυλάκι γιά να περνάς  :2funny:αν έρθει επίσκεψη ο Αλαντάλον ή ο Σινοχάρας αποκλίεται να χωρέσουν να περάσουν  :2funny:.
  Μην μας πεις  :jerking:ότι έχεις κ΄άλλα δωμάτια γιατί σε πρόδωσε το χαλάκι :2funny:τέτοια χαλάκια βάζουν στην είσοδο των διαμερισμάτων.Εννοείται ότι η τουαλέτα και το μπάνιο είναι κοινόχρηστα  :2funny:.
  Δηλαδή δεν είναι 5 τετραγωνικά είναι 8-9 .Όπως βλέπω έχει χώρο και γιά να παίξεις ποδόσφαιρο και να κάνεις τρέξιμο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
   
Οπως τα λες αλλα δεν μπορουν να το καταλαβουν γιατι απλα δεν γνωριζουν πως λειτουργει η αγορα ακινητου στο μπλοκ ...
Παραδειγμα : το 2011 αγορασα το διαμερισμα 67 μετρα για 55.000 ευρω και ΕΤΟΙΜΟ οπως στις φωτο που εβαλα ,προσθεσα τα επιπλα και σε μια βδομαδα ειχα μπει μεσα. Ημουνα λιγο τυχερος βεβαια γιατι το ειχε φτιαξει ενα ζευγαρι ρωσων για να μεινει αλλα τους παρουσιαστηκε ενα προβλημα υγειας και το εβγαλαν για πωληση.
Μετα απο ενα χρονο πουληθηκε στον ιδο οροφο που ειχε πεντε διαμερισματα συνολικα, παρομοιο με το δικο μου που ηταν 70 μετρα για 52.000 αλλα ΓΙΑΠΙ :grin: ασοβατιστοι τοιχοι ,χωρις πατωματα ,κουφωματα ,μπανια ,κουζινες κτλ
Ο αγοραστης προτιμησε να το παρει ετσι γιατι η οικοδομη ηταν σε καλη περιοχη ,καινουργια με καλη μονωση και ειχε δικια της δεξαμενη αεριου ... δεν περιμεναμε δηλ ποτε θα δωσει η πολη την θερμανση που αυτο γινοτανε την πρωτη Νοεμβριου αλλα καποιες χρονιες που αρχιζε το κρυο νωριτερα λεγαμε τον διαχειριστη και το αναβε πχ απο τα μεσα Οκτωμβριου αν θελαμε.
Αυτα κοιτανε περισσοτερο και αυτα τους ενδιαφερουν ...

Να προσθεσω και κατι αλλο που μου ειχε κανει εντυπωση ... ειχα ιντερνετ με οπτικη ινα χωρις να εχω σταθερο τηλεφωνο στο σπιτι :grin: στην Ελλαδα του 11 νομιζω δεν γινοτανε αυτο αλλα στην φτωχη Μολδαβια το ειχανε απο τοτε ...
ενας μεγαλος σε ηλικια ρωσος τεχνικος ειχε ερθει απο την moldcell και μεσα σε μιση ωρα το ειχε κανει  :grin: :grin: :grin:
Χτες ένας φίλος μου από Ελλάδα μου έλεγε ότι στη Μολδαβία τα διαμερίσματα έχουν 5.000-6.000 ευρώ  :2funny: .Και ο Βλάκμαν που ξέρει τα πάντα γιά την Ρωσσία είπε ότι τα διαμερισματα στη Ρωσσία είναι πολύ φτηνά  :2funny: Κ'εσύ έδωσες 55.000 ευρώ?Δηλαδή δεν ξέρουν αυτοί οι ειδικοί και ξερεις εσυ κ εγώ? :2funny:
  Η πλάκα είναι που τους βάζω φώτο το απένατνι σπίτι που πουλιέται διαμέρισμα ίδιο σε τετραγωνικά με το δικό μου και σε χειρότερο σπίτι γιά 77.000 Ευρώ και λένε ότι το δικό μου δεν κάνει τόσο  :2funny:καλά 100 μέτρα πιό πέρα κάνει 77.000 και το δικό μου στον απέναντι δρόμο και πιό καινούργιο και σε σπίτι με τούβλα όχι πανέλ κάνει 20.000 ευρώ? :2funny:
  Στη Λένινσκι έχει δική του θέρμανση και την ανάβει ο υπέυθυνος του σπιτιού,δεν εξαρτώμαστε από την κεντρική θέρμανση.Στο Κισινιώφ έχετε χειμώνα 2-3 μήνες και δίνουν βάση σε κάτι τέτοιο εδώ έχουμε 5-6 χειμώνα Σκέψου πόσο σημαντικό είναι αυτό γιά την αγορά διαμερίσματος στη Ρωσσία αν είναι σημαντικό στη Μολδαβία!
 

Συνημμένα

  • oikotrofeio germanias3.jpg
    oikotrofeio germanias3.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 37
  • Снимок экрана 2020-06-09 в 23.04.51.png
    Снимок экрана 2020-06-09 в 23.04.51.png
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 26

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Παρε και τις φωτογραφιες που με ζαλισες να βάλω.
Μην ξεχασεις να τις σωσεις οπως κανεις παντα λες και κατι θα κερδισεις.

Παρε το δωματιο που λες πως ειναι 5,5 τετραγωνικα ενω 4 τετραγωνικα ειναι μονο του το XXL κρεβατι.
Η ντουλαπα αριστερα ειναι 2,30 μετρα 4φυλλη .

Σχολειο πηγες? Λογαριασε το μεγεθος τοτε.

Παρε και το παραθυρο με θεα τον ακαλυπτο που φανταζοσουν

Χαχαχαχχα

Καημενακη29

Σου ειχα πει πως θα σε ξανακανω ρομπα


Σε πανδοχείο μένεις ρε τύπε;  :think:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
    Χτες ένας φίλος μου από Ελλάδα μου έλεγε ότι στη Μολδαβία τα διαμερίσματα έχουν 5.000-6.000 ευρώ  :2funny: .Και ο Βλάκμαν που ξέρει τα πάντα γιά την Ρωσσία είπε ότι τα διαμερισματα στη Ρωσσία είναι πολύ φτηνά  :2funny: Κ'εσύ έδωσες 55.000 ευρώ?Δηλαδή δεν ξέρουν αυτοί οι ειδικοί και ξερεις εσυ κ εγώ? :2funny:
   Η πλάκα είναι που τους βάζω φώτο το απένατνι σπίτι που πουλιέται διαμέρισμα ίδιο σε τετραγωνικά με το δικό μου και σε χειρότερο σπίτι γιά 77.000 Ευρώ και λένε ότι το δικό μου δεν κάνει τόσο  :2funny:καλά 100 μέτρα πιό πέρα κάνει 77.000 και το δικό μου στον απέναντι δρόμο και πιό καινούργιο και σε σπίτι με τούβλα όχι πανέλ κάνει 20.000 ευρώ? :2funny:
   Στη Λένινσκι έχει δική του θέρμανση και την ανάβει ο υπέυθυνος του σπιτιού,δεν εξαρτώμαστε από την κεντρική θέρμανση.Στο Κισινιώφ έχετε χειμώνα 2-3 μήνες και δίνουν βάση σε κάτι τέτοιο εδώ έχουμε 5-6 χειμώνα Σκέψου πόσο σημαντικό είναι αυτό γιά την αγορά διαμερίσματος στη Ρωσσία αν είναι σημαντικό στη Μολδαβία!
Ειχε ερθει ενας Ελληναρας  :grin: το 13 στο Ελ Γκρεκο και ρωτουσε τιμες για τα διαμεριματα ....
του λεω υπολογιζε 1.000 ευρω το μετρο για αυτα που ειναι στο κεντρο και μου απαντα δηλ 100.000 για διαμερισμα εκατο μετρων? τι μαλακιες λετε  ...
Οταν ρωτησε και εμαθε οτι τοσο ειχαν δεν τον ξαναειδαμε  :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.081
Κριτικές
184
Like
44.734
Πόντοι
22.266
εγω πληρωνω και συνδρομη για να παρακολουθω αυτο το θρεντακι!!!με κανετε κ χανω τον υπνο μου


κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

τα κειμενα τε μπαγασες τα παιρνετε απο θεατρικες επιθεωρησειςή σας βγαινουν στο αυθορμητο!!

ταλεντα ολοι σαας στο γραψιμο κ σατυρα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Το επενδεδυμένο κεφάλαιο Γερμανία είναι 5 φορές πάνω από Ρωσία.
Και εσυ τωρα καμαρωνεις για αυτο σαν γερμανος ή σαν επενδυτης; αφου για τους γερμανους ενας αναλωσιμος ξενος εργατης εισαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Και εσυ τωρα καμαρωνεις για αυτο σαν γερμανος ή σαν επενδυτης; αφου για τους γερμανους ενας αναλωσιμος ξενος εργατης εισαι

O KMAN κανει τη διαφορα. Ειναι αυτος που πληρωνει τους φορους. Οι γερμανοι χρειαζονται τετοιους για να πληρωνουν τα επιδοματα στους γονους που εχουν και για να παραγουν παραπανω. Μερος απο τα κεφαλαια που επενδυονται Γερμανια καταληγει στις τσεπες του και απο εκει στις σπονσορετ. Ειναι ενας αεναος φαυλος κυκλος που τροφοδοτει την βαλκανια υπεροχη

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Στο νοσοκομείο που δουλεύεις και μένεις στον αποθηκευτικό χώρο τι δουλειά κάνεις? Για πες μας?
Γιατί ένα Κυπριακό πουλάκι μου είπε ότι κουβαλάς πτώματα  :2funny:
Kατα τα αλλα θελει να το παιξει και ιστορια, αντι να λουφαξει στο θαλαμι του.
Αντε με το καλο στο επομενο level και κορακι
 

Συνημμένα

  • 240_F_296843416_UDJjLs5evsS1wqYqrCqXIR5CLT2EeUny.jpg
    240_F_296843416_UDJjLs5evsS1wqYqrCqXIR5CLT2EeUny.jpg
    13,7 KB · Εμφανίσεις: 18
  • αρχείο λήψης (1).jpg
    αρχείο λήψης (1).jpg
    7,4 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom