Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
  Στο νοσοκομείο που δουλεύεις και μένεις στον αποθηκευτικό χώρο τι δουλειά κάνεις?Για πες μας?Γιατί ένα Κυπριακό πουλάκι μου είπε ότι κουβαλάς πτώματα  :2funny:
Και ο Αρχηγός μας προέκυψε νεκροθάφτης? :new_shocked:
Εγώ τον Μίδα ήξερα και θα σπαστεί αν δει πως έχει ανταγωνιστή στο φτυάρι!  :S :tickedoff:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Και ο Αρχηγός μας προέκυψε νεκροθάφτης? :new_shocked:
Εγώ τον Μίδα ήξερα και θα σπαστεί αν δει πως έχει ανταγωνιστή στο φτυάρι!  :S :tickedoff:


Έχουμε γεμίσει χέστες, χεσμένους και νεκροθάφτες. Το σαη φθίνει.  :S :S :S
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Kατα τα αλλα θελει να το παιξει και ιστορια, αντι να λουφαξει στο θαλαμι του.
Αντε με το καλο στο επομενο level και κορακι
Ναι μάγκες αυτό είναι το πρόβλημα του άρχοντα, το Επάγγελμα του!
:headbaning2:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πήγες να μου φας λεφτά αλλά πήρες τ 'αρχήδια μου  :2funny:αυτό το μήνα με παξημάδια θα τη βγάλεις πάλι  :2funny:άντε και κανένα σουβλάκι  :2funny:500ευρω μόνο κατεβασμένα από το ιντερνέτ στην επεξεργασμένη φωτογραφία βλέπεις  :2funny:
   
Ειχε ερθει ενας Ελληναρας  :grin: το 13 στο Ελ Γκρεκο και ρωτουσε τιμες για τα διαμεριματα ....
του λεω υπολογιζε 1.000 ευρω το μετρο για αυτα που ειναι στο κεντρο και μου απαντα δηλ 100.000 για διαμερισμα εκατο μετρων? τι μαλακιες λετε  ...
Οταν ρωτησε και εμαθε οτι τοσο ειχαν δεν τον ξαναειδαμε  :2funny:
Φαντάζομαι σου μίλαγε γιά το τι έχει στην Ελλάδα και ήταν όλο μαγκιά  :2funny:Μολδαβία το ψιλοέπαιζαν μάγκες,εδώ κάτι τέτοιοι στο στυλ του γκαστερμπά'ι'τερ που δουλεύει σεκιουριτάς στη Γερμανία παθαίνουν κωλούμπρα με το επίπεδο ζωης της πόλης,τ,αμάξια που κυκλοφωρούνε,πως είναι ντυμένοι οι ντόπιοι,βλέπουν ότι αυτοί είναι σε άθλια κατάσταση γιά  :vomit: :2funny:και κάθονται ψαρομένοι στο Ελληνικό :2funny:εμένα με μισούν όπως ο γκαστερμπά'ι'τερ της Γερμανίας  :2funny:βγάζουν μιά κακία με μένα οι φουκαράδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Ελλάδα ντύνομαι όσο πιό απλά γίνεται γιά να μη δίνω στόχο ενώ εδώ το αντίθετο  :2funny:
  Για διαμερίσματα και αυτοί λένε ότι όλη η πόλη είναι χτισμένη από εργατικές πολυκατοικίες και τα διαμερίσματα πρέπει να κάνουν 10.000 το πολύ 20.000 ευρώ  :2funny:όταν τους λέω της πραγματικές τιμές,που έβαλα με αποδείξεις στο σά'ι'τ δεν το πιστεύουν  :2funny:σε μερικές μέρες όταν καταλαβαίνουν ότι άλλα τους έλεγαν στην Ελλάδα και άλλα βρήκαν τα βλέπουν όλα με μίσος  :2funny:Εγώ με αυτούς  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Συνήθως έρχονταν εδώ με κάτι καθαρήστριες ή πρώην μπαρόβιες που είχαν στην Ελλάδα και τους έφεραν εδώ και καλά γιά να ζήσουν μαζί τους και να δουλέψουν  :jerking: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • x_84330437.jpg
    x_84330437.jpg
    61,9 KB · Εμφανίσεις: 50
  • to-eskase.jpg
    to-eskase.jpg
    117,7 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 1471519954giphy.gif
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 34

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Να κατεβαίνεις τις απόκριες για να περνάς απαρατήρητος :2funny: :2funny: :2funny:
Πήγες να μου φας λεφτά αλλά πήρες τ'αρχήδια μου και έμεινες με την κατεβασμένη φωτογραφία από το ιντερνέτ με τα 500ευρα  :2funny:να τα βλέπεις και να ονειρεύεσαι ότι κάποτε θα έχεις λεφτά  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:τράβα τώρα μιά  :jerking:να ηρεμήσεις γιατί η αγαμία και η αφραγκία σε έχει βαρέσει στο κεφάλι  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
 :2funny:Μολδαβία το ψιλοέπαιζαν μάγκες,εδώ κάτι τέτοιοι στο στυλ του γκαστερμπά'ι'τερ που δουλεύει σεκιουριτάς στη Γερμανία παθαίνουν κωλούμπρα με το επίπεδο ζωης της πόλης,τ,αμάξια που κυκλοφωρούνε,πως είναι ντυμένοι οι ντόπιοι,βλέπουν ότι αυτοί είναι σε άθλια κατάσταση γιά  :vomit: :2funny:και κάθονται ψαρομένοι στο Ελληνικό :2funny:εμένα με μισούν όπως ο γκαστερμπά'ι'τερ της Γερμανίας  :2funny:βγάζουν μιά κακία με μένα οι φουκαράδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  :
Ολο μπλα και μπλα και μπλα
ΠΑΨΕ ΒΡΕ ΠΑΡΑΜΥΘΆ.

Δλδ εγω που μενω γερμανια και ενα απο καθε δεκα αμαξια που περναν ειναι porsche θα παθω κωλουμπρα απο τα αμαξια της ρωσιας???? Οκ ψευταρακη49

λεφτα δεν εχεις, γκομενες ουτε αστειο, αμαξι των 3.000$ , ενα λαντα, τρενα σε πατανε.

Τι εχεις για να ζηλεψουμε δηλαδη?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ολο μπλα και μπλα και μπλα
ΠΑΨΕ ΒΡΕ ΠΑΡΑΜΥΘΆ.

Δλδ εγω που μενω γερμανια και ενα απο καθε δεκα αμαξια που περναν ειναι porsche θα παθω κωλουμπρα απο τα αμαξια της ρωσιας???? Οκ ψευταρακη49

λεφτα δεν εχεις, γκομενες ουτε αστειο, αμαξι των 3.000$ , ενα λαντα, τρενα σε πατανε.

Τι εχεις για να ζηλεψουμε δηλαδη?


Τυπε εσυ δεν εχεις στολη διαβολου.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • images-0-.jpg
    images-0-.jpg
    6 KB · Εμφανίσεις: 17
  • ))))).jpg
    ))))).jpg
    6 KB · Εμφανίσεις: 19

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Πήγες να μου φας λεφτά αλλά πήρες τ'αρχήδια μου και έμεινες με την κατεβασμένη φωτογραφία από το ιντερνέτ με τα 500ευρα  :2funny:να τα βλέπεις και να ονειρεύεσαι ότι κάποτε θα έχεις λεφτά  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:τράβα τώρα μιά  :jerking:να ηρεμήσεις γιατί η αγαμία και η αφραγκία σε έχει βαρέσει στο κεφάλι  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε Δημητρακη σημασια εχει πως διαχειριζεσαι τα λεφτα
Σε καποιους ζητιανους βρισκουν χοντρα πακετα οταν τα τιναζουν, τα λεφτα στο σεντουκι δεν εχουν καμια σημασια

Εσενα σε βλεπουμε να ποσταρεις φωτο απο το σπιτι σου και απο το μεταξι

Πηγαινε διακοπες σαν ανθρωπος
Σχεδον οποιοσδηποτε στην θεση σου με χρημα και διαμονη στο πετερ θα κατεβαινε διακοπες Μυκονο καθε δευτερο πσκ με μουνετα που θα εφερνε μαζι του
Και καμια Ιμπιζα για αλλαγη

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • egefaliko.jpg
    egefaliko.jpg
    61,9 KB · Εμφανίσεις: 48
  • dimitrakis-alopekiasi.jpg
    dimitrakis-alopekiasi.jpg
    70 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 1471519954giphy.gif
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 28

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Έπαθες κωλούμπρα και σκύλιασες που δεν μπόρεσες να μου φας λεφτά  :2funny:
Ρε Δημητρακη σημασια εχει πως διαχειριζεσαι τα λεφτα
Σε καποιους ζητιανους βρισκουν χοντρα πακετα οταν τα τιναζουν, τα λεφτα στο σεντουκι δεν εχουν καμια σημασια

Εσενα σε βλεπουμε να ποσταρεις φωτο απο το σπιτι σου και απο το μεταξι

Πηγαινε διακοπες σαν ανθρωπος
Σχεδον οποιοσδηποτε στην θεση σου με χρημα και διαμονη στο πετερ θα κατεβαινε διακοπες Μυκονο καθε δευτερο πσκ με μουνετα που θα εφερνε μαζι του
Και καμια Ιμπιζα για αλλαγη
Αυτές της  :jerking:της γράφει ο Βολταίρος  :jerking: :2funny:η Μύκονος είναι χαβούζα  :vomit: :2funny:σιγά το θε'ι'κό μέρος,και ακόμα πιό γελοίοι είναι αυτοι που την θαυμάζουνε  :jerking: :2funny:Αυτός ο φίλος μου που έμενε στα 4 τετραγωνικά στην Αγγλία μου έλεγε ότι όταν ήταν πιό νέος πήγαινε Μύκονο κάθε καλοκαίρι  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Εγώ είμαι συνέχεια σε διακοπές :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Έπαθες κωλούμπρα και σκύλιασες που δεν μπόρεσες να μου φας λεφτά  :2funny:Αυτές της  :jerking:της γράφει ο Βολταίρος  :jerking: :2funny:η Μύκονος είναι χαβούζα  :vomit: :2funny:σιγά το θε'ι'κό μέρος,και ακόμα πιό γελοίοι είναι αυτοι που την θαυμάζουνε  :jerking: :2funny:Αυτός ο φίλος μου που έμενε στα 4 τετραγωνικά στην Αγγλία μου έλεγε ότι όταν ήταν πιό νέος πήγαινε Μύκονο κάθε καλοκαίρι  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Εγώ είμαι συνέχεια σε διακοπές :2funny:

Μια χαρα ειναι η Μυκονος και το service στις επιχειρησεις χτυπαει παγκοσμια στανταρντ
Αν δεν σου αρεσει πηγαινε Κυανη Ακτη που εχει και απλα

Οι Ρωσοι που εχουν λεφτα δεν καθονται και πολυ Ρωσια
Απο Μαιο ξεκινανε για νοτιες χωρες με ηλιο και παραλιες

Ρωσια χειμωνα καλοκαιρι καθονται οσοι δεν εχουν στον ηλιο μοιρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom