Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (8 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.933
Like
6.998
Πόντοι
1.056
μην είσαι άδικος με τον σαντμαν.

Τότε τα πράγματα ήταν αλλιώς , δεν είχε ραιανερ, δεν είχε κύκλο για να πάει στο μπλοκ, θέλανε μεγαλύτερους τότε, ήταν δύσκολα

Τα γράφαμε όλα.Για Κίεβο,Βαρσοβία,γόνους,ψωλάδες,κατάρρευση,τι θα γίνει με την κρίση κτλ ο άλλος δεν τα πιστεύει λέει τι μαλακίες είναι αυτά.Μετά τα διαβάζει δέκα,δεκαπέντε χρόνια μετά και λέει όχι ρε πούστη δεν είναι δυνατό να γράφτηκαν αυτά τα πράγματα τότε,κα΄ποιο λάθος έχει γίνει.Τότε δεν υπήρχε πληροφόρηση.
Είναι shock value.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.933
Like
6.998
Πόντοι
1.056
Αν ήταν νεότερος δε θα είχε καμία δικαιολογία να μην αλλάξει πόλη/χώρα.
Τώρα τρώει τις κελεμπίες και τους vegan lgtbq στη μάπα,με αντάλλαγμα μερικες μέρες στα μουνολιβαδα

Εν τω μεταξύ επανεμφανίστηκε Χάρης Σαολίν, θα του πήρε στάνταρ κάνα δίωρο να γράψει τα post και ο Αρχηγός τον απαξίωσε στα καπάκια ποστάροντας 50 screenshots και 10 βίντεο :2funny:

@Glyfomounix
Χθες με το που γύρισα πήγα να σηκώσω τα βάρη της ζωής και έπιασα την πάρλα με τύπισσα τούμπανο που δεν είχα ξαναδεί,την περνάω για Λατίνα,μου λέει και ότι τη λένε Ida,το έχω 99% σίγουρο,της πετάω κάτι στα ισπανικά και με κοιτάει σαν χάνος..
Μου λέει δεν είμαι Ισπανίδα,θα σου πω αλλά δε θέλω να θυμώσεις :think:
Είμαι από τη Μακεδονία :confused:
Πατέρας σκοπιανός-μανα Κόσσοβο Δηλαδή λίγο καλύτερο απο
πατέρας τζιχαντιστής-μητερα Ζουλού:confused:

Αμα δεις ο Χάρης γυρνάει συνέχεια σε μέρη που ελπίζει να βρει Ρωσίδες,Ουκρανέζες και μετά γράφει πάντα οτι οι ντόπιες είναι καλύτερες.Καλύτερες οι Τουρκάλες στην Αττάλεια,καλύτερες οι Ελληνίδες στη Θεσσαλονίκη,καλύτερες οι Γεωργιανές στην Τυφλίδα κτλ.
Αμα είναι έτσι ας πάει Κωνσταντινούπολη με 18 εκατομμύρια πληθυσμό να καλοπεράσει.Τίγκα στις Τουρκάλες είναι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.189
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Σε περιττώματα που βρίσκονται στη λίστα μου, το θεωρώ άσκοπο να αναφέρεσαι .
Δεν ασχολούμαι . Η μόνη ενασχόληση είναι για μπουν κι άλλοι .
Αν τους έχεις σε εκτίμηση και σε ενδιαφέρουν όσα γράφουν , να πας να τους βρεις
να γίνεται κολλητάρια. Εγώ επειδή δεν πλησιάζω τέτοια όντα ούτε έξω,
τα βάζω κι εδώ στη λίστα, για να μη διαβάζω αυτά που γράφουν.
Αν έχεις άλλη στάση , να τους χαίρεσαι .

Εδώ Λάκη είναι το απόλυτο νήμα των φαντασιώσεων

Και άντε ο Κμαν ειναι φάση 'ασ'τον τρελό στην τρέλα του','ασε με στον κόσμο τον δικό μου'...

Βαλκανικα γεροντοπαλίκαρα...που φαντάζονται ότι οι γυναίκες λιποθυμάνε με το που τους βλέπουν...και βαράνε παλαμάκια τα μουνιά τους

Άλλοι φαντασιώνονται πως έχουν...Λετονές γκόμενες

Άλλοι κοπρίτες στα σκοτεινά τους δωμάτια...φαντασιώνονται άλλα μέλη...όπως ο Καβάφης τον Καισαρίωνα

Μαγείες...

Τεσπα,αν και όποτε πέσει κανα κλωνοζολ...πουστοζολ...παπαροζολ...ή άλλο ζολ...ίσως επανέλθω
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Τα γράφαμε όλα.Για Κίεβο,Βαρσοβία,γόνους,ψωλάδες,κατάρρευση,τι θα γίνει με την κρίση κτλ ο άλλος δεν τα πιστεύει λέει τι μαλακίες είναι αυτά.Μετά τα διαβάζει δέκα,δεκαπέντε χρόνια μετά και λέει όχι ρε πούστη δεν είναι δυνατό να γράφτηκαν αυτά τα πράγματα τότε,κα΄ποιο λάθος έχει γίνει.Τότε δεν υπήρχε πληροφόρηση.
Είναι shock value.
Αρχηγέ, να σε ρωτήσω κάτι?
Πίνεις όταν εισαι με τις ψηλές? Εννοώ πίνεις αρκετά, μπαίνεις σε mood ευθυμίας και "γλεντιού"?
Μέσα σε μαγαζί που θα μας με την ψηλή, παίζει να γουστάρεις τη φάση τόσο που να μπλέξεις και με άλλες παρέες και να κεράσεις σφηνάκια κλπ?

Βασικά σε ρωτώ, γιατί εγώ το ψάχνω αρκετά αυτό το κομμάτι. Δηλαδή το έξω με την κούκλα/καύλα που εν τέλη θα διασκεδάσω πολύ, τόσο πολύ που μετά να παίζει και να μην γαμήσω όσο θα θελα.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.933
Like
6.998
Πόντοι
1.056
Αρχηγέ, να σε ρωτήσω κάτι?
Πίνεις όταν εισαι με τις ψηλές? Εννοώ πίνεις αρκετά, μπαίνεις σε mood ευθυμίας και "γλεντιού"?
Μέσα σε μαγαζί που θα μας με την ψηλή, παίζει να γουστάρεις τη φάση τόσο που να μπλέξεις και με άλλες παρέες και να κεράσεις σφηνάκια κλπ?

Βασικά σε ρωτώ, γιατί εγώ το ψάχνω αρκετά αυτό το κομμάτι. Δηλαδή το έξω με την κούκλα/καύλα που εν τέλη θα διασκεδάσω πολύ, τόσο πολύ που μετά να παίζει και να μην γαμήσω όσο θα θελα.

Υπάρχουν γκόμενες που πίνουν και άλλες που δεν πίνουν ή πίνουν λίγο.Π.χ. η Πολωνέζα ήταν δυνατό ποτήρι όπως και η Λευκορρωσίδα.Η Ρωσίδα όμως στη Μπούντβα έπινε πάρα πολύ λίγο.Με αυτές που πίνουν,πίνεις και εσύ υποχρεωτικά.Π.χ. με την Πολωνέζα θα πιούμε χαλαρά τρία κρασιά το βράδυ.Ουίσκια,βότκες τα αποφεύγω γενικά,έχει όμως μερικές που κατεβάζουν ένα μπουκάλι ουίσκυ σα νεροφίδες.
Γενικά με αυτές που πίνουν περνάς καλύτερα,είναι πιο διασκεδαστικές αλλά μερικές φορές το παρακάνουν με το πιώμα και παίζει να βρεθείς προ άβολων καταστάσεων.

Με άλλες παρέες δεν μπλέκω γενικά εκτός από Πολωνία,Ρωσία,Λευκορρωσία καμιά φορά που σε κερνάνε οι διπλανοί σφηνάκια και δεν μπορείς να αρνηθείς είναι προσβολή.Βέβαια στα σλαβικά πάρτυ γίνονται τα πάντα,σου ρίχνονται μετά οι γκόμενες αυτών που σε κερνάνε γιατί αυτοί θέλουν να γαμήσουν τη δική σου.Οι Σλάβοι όμως αντέχουν πολύ περισσότερο το ποτό όπως και οι Σλάβες,μιλάμε για σιδερένια συκώτια προιόν αιώνων φυσική επιλογής.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.597
Like
10.088
Πόντοι
3.506
Υπάρχουν γκόμενες που πίνουν και άλλες που δεν πίνουν ή πίνουν λίγο.Π.χ. η Πολωνέζα ήταν δυνατό ποτήρι όπως και η Λευκορρωσίδα.Η Ρωσίδα όμως στη Μπούντβα έπινε πάρα πολύ λίγο.Με αυτές που πίνουν,πίνεις και εσύ υποχρεωτικά.Π.χ. με την Πολωνέζα θα πιούμε χαλαρά τρία κρασιά το βράδυ.Ουίσκια,βότκες τα αποφεύγω γενικά,έχει όμως μερικές που κατεβάζουν ένα μπουκάλι ουίσκυ σα νεροφίδες.
Γενικά με αυτές που πίνουν περνάς καλύτερα,είναι πιο διασκεδαστικές αλλά μερικές φορές το παρακάνουν με το πιώμα και παίζει να βρεθείς προ άβολων καταστάσεων.
Αρχηγέ αν θυμάμαι καλά , πριν χρόνια είχες ανεβάσει και μισθοδοσία μπας και βουλώσεις κάποιες μουνοτρυπες, αλλα ακόμα λένε ότι δε γαμας και ότι είσαι φτωχός
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.933
Like
6.998
Πόντοι
1.056
Αρχηγέ αν θυμάμαι καλά , πριν χρόνια είχες ανεβάσει και μισθοδοσία μπας και βουλώσεις κάποιες μουνοτρυπες, αλλα ακόμα λένε ότι δε γαμας και ότι είσαι φτωχός

Δε γίνονται πλέον σπονσοριλίκια χωρίς 5000-6000 ευρώ το μήνα καθαρά.Μόνο τα αεροπορικά,τα ξενοδοχεία,τα εστιατόρια τα βασικά έξοδα δηλαδή απαιτούν 1500 συνολικά το τιήμερο χώρια το δωράκι της γκόμενας.
Ειδικά τώρα με τον πληθωρισμό τα έξοδα έχουν ξεφύγει.Χρειάζονται 20% περισσότερα έξοδα για το ίδιο αποτέλεσμα.Βέβαια και οι γκόμενες έχουν τώρα μεγαλύτερη ανάγκη.
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχουν γκόμενες που πίνουν και άλλες που δεν πίνουν ή πίνουν λίγο.Π.χ. η Πολωνέζα ήταν δυνατό ποτήρι όπως και η Λευκορρωσίδα.Η Ρωσίδα όμως στη Μπούντβα έπινε πάρα πολύ λίγο.Με αυτές που πίνουν,πίνεις και εσύ υποχρεωτικά.Π.χ. με την Πολωνέζα θα πιούμε χαλαρά τρία κρασιά το βράδυ.Ουίσκια,βότκες τα αποφεύγω γενικά,έχει όμως μερικές που κατεβάζουν ένα μπουκάλι ουίσκυ σα νεροφίδες.
Γενικά με αυτές που πίνουν περνάς καλύτερα,είναι πιο διασκεδαστικές αλλά μερικές φορές το παρακάνουν με το πιώμα και παίζει να βρεθείς προ άβολων καταστάσεων.

Με άλλες παρέες δεν μπλέκω γενικά εκτός από Πολωνία,Ρωσία,Λευκορρωσία καμιά φορά που σε κερνάνε οι διπλανοί σφηνάκια και δεν μπορείς να αρνηθείς είναι προσβολή.Βέβαια στα σλαβικά πάρτυ γίνονται τα πάντα,σου ρίχνονται μετά οι γκόμενες αυτών που σε κερνάνε γιατί αυτοί θέλουν να γαμήσουν τη δική σου.Οι Σλάβοι όμως αντέχουν πολύ περισσότερο το ποτό όπως και οι Σλάβες,μιλάμε για σιδερένια συκώτια προιόν αιώνων φυσική επιλογής.
Αβολες καταστάσεις πολλές.... από το να ξερνανε διαρκως, κλάματα, φωνές και θέμα με τα ξενοδοχεία, να εξαφανίζονται χωρίς να το πάρω χαμπάρι, αλλά και φορές να να δίνουν κώλο λες και δεν είχαν μουνί, και γενικά τις επόμενες μέρες να νιώθουν πιο οικεία μαζί μου...

Τώρα στα 45+ γενικά το ψάχνω το θέμα διασκέδαση και νομίζω πως σε γενικές γραμμές οι σλάβες το 'χουν πιο πολύ το θέμα σε σχέση με ασιάτισσες, λατίνες, μεσογειακές. Ίσως Αγγλίδες και βόρειες το παν καλά, αλλά και πάλι με ξενερώνει ο τρόπος τους γενικά, οπότε για διασκέδαση νομίζω πως μόνο με σλάβες βγαίνουν τρελά γούστα. Btw, δεν έχω καμία εμπειρία με πολωνέζα... οπότε αναφέρομαι σε (λευκο)ρωσοουκρανές.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.933
Like
6.998
Πόντοι
1.056
Πολωνικές ομορφιές στα Μάλια.Την έφαγε την Πολωνέζα η τουρίστρια από τον Πολωνό ενώ ο τύπος νόιμιζε οτι είναι Πολωνία και ευελπιστούσε για τριολέ.

p32kyI.png


QpiGK4.png


MXbipW.png

hbTwVC.png


 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.933
Like
6.998
Πόντοι
1.056
Αβολες καταστάσεις πολλές.... από το να ξερνανε διαρκως, κλάματα, φωνές και θέμα με τα ξενοδοχεία, να εξαφανίζονται χωρίς να το πάρω χαμπάρι, αλλά και φορές να να δίνουν κώλο λες και δεν είχαν μουνί, και γενικά τις επόμενες μέρες να νιώθουν πιο οικεία μαζί μου...

Τώρα στα 45+ γενικά το ψάχνω το θέμα διασκέδαση και νομίζω πως σε γενικές γραμμές οι σλάβες το 'χουν πιο πολύ το θέμα σε σχέση με ασιάτισσες, λατίνες, μεσογειακές. Ίσως Αγγλίδες και βόρειες το παν καλά, αλλά και πάλι με ξενερώνει ο τρόπος τους γενικά, οπότε για διασκέδαση νομίζω πως μόνο με σλάβες βγαίνουν τρελά γούστα. Btw, δεν έχω καμία εμπειρία με πολωνέζα... οπότε αναφέρομαι σε (λευκο)ρωσοουκρανές.

Μόνο με Σλάβες περνάς καλά.Οι άλλες είναι πολύ πιεστικές.
Δύση η θέση του άντρα δεν είναι πολύ ψηλά.Δεν κάθονται οι γκόμενες να σκεφτούν αν σου αρέσουν αυτά που κάνουν ή όχι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.055
Κριτικές
184
Like
44.697
Πόντοι
22.266
Οι Πολωνοί καυλώνουν με τις μεσογειακές στα ταξίδια.Arabki,Wloszki,Portugalki(Αράβισσες,,Ιταλίδες,Πορτογαλίδες).Είμαι εθισμένος λέει,έχετε ωραία μάτια.Αναφέρει και Ελληνίδες το τραγούδι.


Αμα δείτε κάτι τέτοιο βρίσκεστε ανατολικά του Οντερ.

MpaEdn.png


Γιατί οι Πολωνοί λένε έτσι την Ιταλία wloszky???από που βγαίνει ;
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.933
Like
6.998
Πόντοι
1.056
Γιατί οι Πολωνοί λένε έτσι την Ιταλία wloszky???από που βγαίνει ;

Την Ιταλία την αποκαλούν Wlochy.Τις Ιταλίδες Wloszki.Δεν ξέρω από πού βγαίνει.
Τους Γερμανούς τους αποκαλούν Niemcy όπως και οι Τσέχοι που σημαίνει αυτοί που δεν καταλαβαίνουν,οι βουβοί.Διότι όταν τους μίλαγαν σλαβικά(slovo η λέξη) οι Γερμανοί δεν καταλάβαιναν Χριστό οπότε οι Σλάβοι έλεγαν αυτοί κωφάλαλοι θα είναι.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.597
Like
10.088
Πόντοι
3.506
Δε γίνονται πλέον σπονσοριλίκια χωρίς 5000-6000 ευρώ το μήνα καθαρά.Μόνο τα αεροπορικά,τα ξενοδοχεία,τα εστιατόρια τα βασικά έξοδα δηλαδή απαιτούν 1500 συνολικά το τιήμερο χώρια το δωράκι της γκόμενας.
Ειδικά τώρα με τον πληθωρισμό τα έξοδα έχουν ξεφύγει.Χρειάζονται 20% περισσότερα έξοδα για το ίδιο αποτέλεσμα.Βέβαια και οι γκόμενες έχουν τώρα μεγαλύτερη ανάγκη.
Γενικά για μια τίμια ζωή , μόνος σου , στην Ευρώπη , θες τουλάχιστον ένα πεντοχίλιαρο. Και λίγα λες
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.055
Κριτικές
184
Like
44.697
Πόντοι
22.266
Το γκουγλαρα

Πολύ κουφό


In Polish, the word, or actually one of its variants, namely Wołochy, was at first used to refer to the Romanised tribes of the Balkans (compare Vallachia). It was only later that the name, now as Włochy, was transferred to another, more Southern people, namely the Italians.
Την Ιταλία την αποκαλούν Wlochy.Τις Ιταλίδες Wloszki.Δεν ξέρω από πού βγαίνει.
Τους Γερμανούς τους αποκαλούν Niemcy όπως και οι Τσέχοι που σημαίνει αυτοί που δεν καταλαβαίνουν,οι βουβοί.Διότι όταν τους μίλαγαν σλαβικά(slovo η λέξη) οι Γερμανοί δεν καταλάβαιναν Χριστό οπότε οι Σλάβοι έλεγαν αυτοί κωφάλαλοι θα είναι.
Όντως nenec είναι αυτούς που δεν αντιλαμβάνεται..... στερητικό ne k ymen νόηση

Οι βάλτες την Γερμανία βοκετια την λένε


Τσπ γερμανικά κ σλαβικά είναι με διαφορά η πιο άσχημες γλωσσες
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.933
Like
6.998
Πόντοι
1.056
Nai ν

Όντως nenec είναι αυτούς που δεν αντιλαμβάνετε στερητικό ne k ymen νόηση

Οι βάλτες την Γερμανία βοκετια την λένε
Αλλά την Ιταλία πολύ κουφό που οι Σλάβοι της Πολωνίας την φωνάζουν wlochy .

Τσπ γερμανικά κ σλαβικά είναι με διαφορά η πιο άσχημες γκωσσες

Σλαβικά όταν τα μιλάνε οι γκόμενες καυλώνεις ανυπερθέτως.Τσέχικα.

 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.933
Like
6.998
Πόντοι
1.056
Εδώ τι Ελληνίδες βλέπουν οι Πολωνοί στις διακοπές Ελλάδα.

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.796
Κριτικές
6
Like
11.271
Πόντοι
3.936
Αρχηγέ αν θυμάμαι καλά , πριν χρόνια είχες ανεβάσει και
και άλλα 'ωραια' οπως: η κουραδα του στο στόμα μιας κακομοιρας επαιτη - το γκαραζ δωματιο κοινοβιο- η δουλειά του γκασταρμπαιτερ με τη μακα στα νυχια- το μπουλινγκ των φριτζηδων- η οικονομία στο σουπερ μαρκτ για το κρέας, το airbnb που παρουσίαζε σαν δικό του, το νοερό ταξίδι στις ΗΠΑ, η νοσταλγια των ναζί -γκομενες που του τις πηραν αλλοι-κτλπ, κτλπ, τι να πρωτοθυμηθει κανεις. Μόνος του τα εχει ποσταρει κ τα έχει πει κατά καιρούς.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.597
Like
10.088
Πόντοι
3.506
και άλλα 'ωραια' οπως: η κουραδα του στο στόμα μιας κακομοιρας επαιτη - το γκαραζ δωματιο κοινοβιο- η δουλειά του γκασταρμπαιτερ με τη μακα στα νυχια- το μπουλινγκ των φριτζηδων- η οικονομία στο σουπερ μαρκτ για το κρέας, το airbnb που παρουσίαζε σαν δικό του, το νοερό ταξίδι στις ΗΠΑ, η νοσταλγια των ναζί -γκομενες που του τις πηραν αλλοι-κτλπ, κτλπ, τι να πρωτοθυμηθει κανεις. Μόνος του τα εχει ποσταρει κ τα έχει πει κατά καιρούς.
ότι ο αρχηγός είναι δεξιός το ξέρουμε. Επίσης από τη στιγμή που δε γαμαει Γερμανία γιατί να επενδύσει σε ένα διαμέρισμα που δεν του ανήκει

Εγώ τα καλύτερα χρόνια της ζωής μου (γαμησιακα) τα έκανα σε γκαρσονιέρα με μηδέν έπιπλα , της έβαζα να τρώνε στο κρεβάτι

Και αν η άλλη ήθελε να φάει μπαλκαν κόπρανα τι λόγος μας πέφτει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom