Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Δημητράκη, αναφέρεσαι στα τελευταία ναυάγια σερβιτόρια.
Στην ίδια .... αστόρια, ο έλλην οδοντίατρος, έχει ιατρείο μαγαζί ισόγειο 150τμ , με μονοκατοικία από πίσω
και παρκαρισμένα εσκολάντ και κορβέτ, ενώ η γυναίκα του έχει 500Ε .

Η ζωή γενικά δεν είναι άσπρο-μαύρο. Έχει αποχρώσεις.

Στην ελλάδα σε λίγα χρόνια θα έχουμε γίνει μαλάουϊ , σιέρα λεόνε.

Μια φιλη μου παραιτηθηκε απο μεγαλη τραπεζα εδω, για να ακολουθησει το συζυγο της στην Αμερικη που δουλευε για μεγαλη Αμερικανικη εταιρια.
Στο ερωτημα για λεφτα, μου ειπε οτι δε μπορουσαν να αντισταθουν στην προσφορα που του εκανε η εταιρια, που τον ηθελε Αμερικη με 5πλασια λεφτα απ οτι του δινε εδω.
Οσο ηταν εδω επαιρνε...10 χιλαδες $ το μηνα

Οπως ειπες δεν ειναι ασπρο-μαυρο

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητράκη, αναφέρεσαι στα τελευταία ναυάγια σερβιτόρια.
Στην ίδια .... αστόρια, ο έλλην οδοντίατρος, έχει ιατρείο μαγαζί ισόγειο 150τμ , με μονοκατοικία από πίσω
και παρκαρισμένα εσκολάντ και κορβέτ, ενώ η γυναίκα του έχει 500Ε .

Η ζωή γενικά δεν είναι άσπρο-μαύρο. Έχει αποχρώσεις.

Στην ελλάδα σε λίγα χρόνια θα έχουμε γίνει μαλάουϊ , σιέρα λεόνε.
  Και αν τους πεις κάτι σου φέρνουν παράδειγμα έναν Ελληνα δισεκατομυριούχο ότι αυτός έχει!
Έχω απαντήσει ήδη!Σταματίστε επιτέλους να βλέπετε τον 1 στο 10.0000  :2funny:και δείτε τους υπόλοιπους 9.999 πως ζούνε  :2funny:
  Η Ελλάδα εδώ και πολλά χρόνια έχει καταντίσει χώρα της Βόρειας Αφρικής στο επίπεδο! :headbang:
  Το πιό γελοίο της υπόθεσης είναι ότι είναι τόσο χαμηλό το επίπεδο που υπάρχουν άνθρωποι που αντί να λυπούντε τον Βλάκμαν και την κακομοιριά του τον θαυμάζουν  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
397
Like
280
Πόντοι
21
Έχω απαντήσει ήδη!Σταματίστε επιτέλους να βλέπετε τον 1 στο 10.0000  :2funny:και δείτε τους υπόλοιπους 9.999 πως ζούνε  :2funny:
  Η Ελλάδα εδώ και πολλά χρόνια έχει καταντίσει χώρα της Βόρειας Αφρικής στο επίπεδο! :headbang:
  Το πιό γελοίο της υπόθεσης είναι ότι είναι τόσο χαμηλό το επίπεδο που υπάρχουν άνθρωποι που αντί να λυπούντε τον Βλάκμαν και την κακομοιριά του τον θαυμάζουν  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
Mας κραζεις;
Μας θαυμαζεις
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Έχω απαντήσει ήδη!Σταματίστε επιτέλους να βλέπετε τον 1 στο 10.0000  :2funny:και δείτε τους υπόλοιπους 9.999 πως ζούνε  :2funny:
  Η Ελλάδα εδώ και πολλά χρόνια έχει καταντίσει χώρα της Βόρειας Αφρικής στο επίπεδο! :headbang:
  Το πιό γελοίο της υπόθεσης είναι ότι είναι τόσο χαμηλό το επίπεδο που υπάρχουν άνθρωποι που αντί να λυπούντε τον Βλάκμαν και την κακομοιριά του τον θαυμάζουν  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Εχεις δικιο ρε μητσο , αλλον επρεπε να θαυμαζουμε

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=273476.0;attach=1191732;image[/img[/URL]]

[img]https://3.bp.blogspot.com/-yYFB3Gl-S_g/Wfjz7aE4aWI/AAAAAAAAceY/y2LfL2y-yrESyS3SiJBrbfMVPskDgTSJQCLcBGAs/s640/halloween.gif
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν ειμαι κλωνος το Κμαν ρει!
Δεν τρώμε κουτόχορτο  :2funny:όταν ο Βλάκμαν τρώει ρεζίλεμα και δεν τον παίρνει να γράψει γράφουν οι κλώνοι του  :jerking: :2funny:
 
Εχεις δικιο ρε μητσο , αλλον επρεπε να θαυμαζουμε

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=273476.0;attach=1191732;image[/img[/URL]]

[img]https://3.bp.blogspot.com/-yYFB3Gl-S_g/Wfjz7aE4aWI/AAAAAAAAceY/y2LfL2y-yrESyS3SiJBrbfMVPskDgTSJQCLcBGAs/s640/halloween.gif
Εγώ πάντος φτωχομπινές σαν εσένα δεν είμαι  :2funny:ούτε μένω Ελλάδα με τους Πακιστανούς  :2funny:ούτε πρέπει να πάω στη δουλεια το πρω'ι' γιά να μην πεθάνω από την πείνα :2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Ναι ρε μητσακο οτι πεις


Τα γατακια δεν τα γαμαω ουτε εχω προβατινα στο γκαραζ :2funny:Παντος οταν ημουνα πιτσιρικας κανα κατσικακι το  :zfuck: αν και τοτε (13-15 ετων)γαμουσα Πεπονια! (Ειχα ανοικει και σχετικο Thread)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ναι ρε μητσακο οτι πεις
Εγώ γαμάω δεν είμαι ούτε ανίκανος ούτε ψευτης σαν τον Βλάκμαν  :2funny:.
  Εσύ σαν θύμα της κρίσης τώρα πιά δεν έχεις λεφτά ούτε γιά να πας στη Φυλής  :2funny:.
  Απλός σήμερα τον Βλάκμαν τον ρεζιλέψαν πάλι και έβαλε τους κλώνους να γράφουν  :jerking: :2funny:.
  Ο Τάσος τον έκραξε άσχημα  :2funny:κοντεύει τρεις μήνες που περιμένουμε της φωτογραφίες του από την Αμερική που μας λέει ότι πήγε  :jerking: 2 φορές κιόλας  :2funny:.Μάλλον 2 φορές ονειρεύτηκε  της Η.Π.Α:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Γιατί ο Αντισθένης δε σβίνει τους 2 κλώνους του Βλάκμαν?Που μόνο  :jerking:γράφουνε :jerking:
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
397
Like
280
Πόντοι
21
δηλαδη σε μπαρμπαμητσο επειδη ο ανθρωπος βαριετε να ασχοληθει και να ανεβασει φωτο
σημαινει οτι  δεν πηγε;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τις φωτό τις έχω στο παλιό λάπτοπ πού να ψάχνω τώρα.Απλά σα βληματικοί καθυστερημένοι σκέφτεστε σιγά μην πήγε ΗΠΑ,αφού όλο ανατολική Ευρώπη πάει να γαμήσει,οπότε έτσι το λέει.Αρα θα το γράφουμε συνέχεια ξανά και ξανά σα να πατάμε κάλο φάση.Να τραυματίσουμε κτλ.
Σας έχουμε χεσμένους.Είστε για τον πούτσο.Τα άτομα σαν εμένα απλά πυρπολούν και καίνε,δεν υπάρχει αντίσταση ουσιαστικά,μόνο γαμήσι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Και εδώ που τα λέμε ΠΗΓΕ ΔΕΝ ΠΗΓΕ , στις ήπα, τι σημασία έχει ;
Τι σχέση έχει με αυτά που γράφει εδώ ;;;;;;;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εγώ γαμάω δεν είμαι ούτε ανίκανος ούτε ψευτης σαν τον Βλάκμαν  :2funny:.
  Εσύ σαν θύμα της κρίσης τώρα πιά δεν έχεις λεφτά ούτε γιά να πας στη Φυλής  :2funny:.
  Απλός σήμερα τον Βλάκμαν τον ρεζιλέψαν πάλι και έβαλε τους κλώνους να γράφουν  :jerking: :2funny:.
  Ο Τάσος τον έκραξε άσχημα  :2funny:κοντεύει τρεις μήνες που περιμένουμε της φωτογραφίες του από την Αμερική που μας λέει ότι πήγε  :jerking: 2 φορές κιόλας  :2funny:.Μάλλον 2 φορές ονειρεύτηκε  της Η.Π.Α:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Γιατί ο Αντισθένης δε σβίνει τους 2 κλώνους του Βλάκμαν?Που μόνο  :jerking:γράφουνε :jerking:

Ρε συ Μήτσο ξεκόλλα με τον Κμαν,μέρες που έρχονται πρέπει να τα βρείτε  ....
 

Συνημμένα

  • agapi pantou.jpg
    agapi pantou.jpg
    127,7 KB · Εμφανίσεις: 18
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και εδώ που τα λέμε ΠΗΓΕ ΔΕΝ ΠΗΓΕ , στις ήπα, τι σημασία έχει ;
Τι σχέση έχει με αυτά που γράφει εδώ ;;;;;;;

Εχει σημασία.Πρέπει να διαλύσεις τους βληματικούς,να τους βυθίσεις,να τους λιώσεις να τους συντρίψεις εντελώς.Για αυτό γαμάς και εκθέτεις και χτυπάς διαρκώς τα κόλπα που μετέρχονται.Είναι άλλη φάση.Ετσι απελευθερώνεις και τους άλλους,γίνονται ανεξέλεγκτοι,επικίνδυνοι,απρόβλεπτοι.Είναι προυποθέσεις για συνολική ανατροπή.
Είναι μάχη εξόντωσης.
Αυτοί βλέπεις τι κάνουνε.Ποστάρεις φωτό με μουνάρα και σχολούνται με το ντύσιμο σου.Αλλάζουν συνέχεια τη βάση της συζήτησης τα στάνταρτς,αγωνίζονται για ευνοική μεταχείριση κτλ.
Για αυτό χτυπώντας τους πλέον καραγκιόζηδες από αυτούς,πετυχαίνεις ρήγμα και συνολική κατάρρευση.

Και να δημιουργεί ο άλλος αμφιβολίες εγώ θα τον κάψω.Και να προσπαθεί να με πληγώσει συναισθηματικά εγώ θα τον γαμήσω και θα τον κάψω.Και ό,τι και να κάνει θα του γαμήσω το κέρατο.χρειάζεται ανωτερότης.Να μη σκέφτεσαι τις συνέπειες.Απλά ορμάς και καις σε βάθος,δημιουργείς μια κόλαση πυρός.

Δεν μπορώ να ανεχτώ τον κάθε βληματικό γόνο,παπάρα,ψωλά οποιονδήποτε να λέει μαλακίες να δημιουργεί αμφοιβολίες κτλ.Θα αναλάβω δράση θα τον πνίξω θυα τον διαλύσω θα τον ανατινάξω.Θα υποταχτεί στην ανωτερότητα του Βαλκάνιου.Θα κατουρήσει βδέλλες.Αυτό είναι περίπου το mindset.Πνιγμός φάση.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εχει σημασία.Πρέπει να διαλύσεις τους βληματικούς,να τους βυθίσεις,να τους λιώσεις να τους συντρίψεις εντελώς.Για αυτό γαμάς και εκθέτεις και χτυπάς διαρκώς τα κόλπα που μετέρχονται.Είναι άλλη φάση.Ετσι απελευθερώνεις και τους άλλους,γίνονται ανεξέλεγκτοι,επικίνδυνοι,απρόβλεπτοι.Είναι προυποθέσεις για συνολική ανατροπή.
Είναι μάχη εξόντωσης.
Αυτοί βλέπεις τι κάνουνε.Ποστάρεις φωτό με μουνάρα και σχολούνται με το ντύσιμο σου.Αλλάζουν συνέχεια τη βάση της συζήτησης τα στάνταρτς,αγωνίζονται για ευνοική μεταχείριση κτλ.
Για αυτό χτυπώντας τους πλέον καραγκιόζηδες από αυτούς,πετυχαίνεις ρήγμα και συνολική κατάρρευση.

Και να δημιουργεί ο άλλος αμφιβολίες εγώ θα τον κάψω.Και να προσπαθεί να με πληγώσει συναισθηματικά εγώ θα τον γαμήσω και θα τον κάψω.Και ό,τι και να κάνει θα του γαμήσω το κέρατο.χρειάζεται ανωτερότης.Να μη σκέφτεσαι τις συνέπειες.Απλά ορμάς και καις σε βάθος,δημιουργείς μια κόλαση πυρός.
Γαμα ολο το συμπαν αρχοντα!
Χαλασε τους με το βαλκανιο πυραυλο!
zC6DL7.jpg
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και εδώ που τα λέμε ΠΗΓΕ ΔΕΝ ΠΗΓΕ , στις ήπα, τι σημασία έχει ;
Τι σχέση έχει με αυτά που γράφει εδώ ;;;;;;;
Πως δεν έχει σημασία? :2funny:βγήκε ψεύτης!Είπε ότι πήγε Η.Π.Α 2 φορές και του είπε ο Τάσος ωραία βάλε μας φωτογραφίες και ο Βλάκμαν 2+ μήνες αλλάζει κουβέντα  :jerking: :2funny:.Δεν υπάρχει άνθρωπος που να έχει πάει Η.Π.Α και να μην έχει φωτογραφίες!Αυτό δεν γίνεται!
Αυτός το είπε και ρεζιλεύητηκε  :2funny:απλός νόμιζε ότι θα περάσει έτσι και θα ξεχαστεί αλλά την έπαθε  :2funny:.
  Εγώ είπα ότι θα πάρω κρέμες και τηλέφωνο τστις αρχές αυτού του μήνα....πήρα ότι είπα το έκανα και σας έβαλα της φώτο.Για φαντάσου να έλεγα εγώ κάτι και να μην έβαζα αποδείξεις τι θα γινόταν?!
  Οταν ο πανηλίθιος ο Βολταίρος αμφισβίτησε ότι πήγα στις Η.Π.Α τον ξεφτίλισα  :2funny:το απέδειξα 1.000.000 ότι πήγα  :2funny:
  Οποιος έχει πάει Η.Π.Α θα ξέρει ότι ο υπάλληλος του Εμιγρέ'ι'σον την παραμικρή υποψία να έχει ότι έρχεσαι γιά να μείνεις και να δουλέψεις εκεί σε γυρίζει πίσω.Εγώ με το που είπε ο Βλάκμαν ότι πήγε Η.Π.Α με έπιασαν τα γέλια  :2funny:δεν υπάρχει περίπτωση να τον άφησαν να μπει στις Η.Π.Α!
  Μ'αρέσει που γράφει ότι έχει γκόμενες  :2funny:.Αυτό είναι γιά  :2funny: να τους σκας τόσα λεφτά και να μην της  :knockinb: στο τέλος  :headbang: :2funny:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Πρέπει να διαλύσεις τους βληματικούς,να τους βυθίσεις,να τους λιώσεις να τους συντρίψεις εντελώς.Για αυτό γαμάς
και εκθέτεις και χτυπάς διαρκώς τα κόλπα που μετέρχονται.Είναι άλλη φάση.Ετσι απελευθερώνεις και τους άλλους,γίνονται ανεξέλεγκτοι,επικίνδυνοι,απρόβλεπτοι.Είναι προυποθέσεις για συνολική ανατροπή. Είναι μάχη εξόντωσης.
Θα αναλάβω δράση θα τον πνίξω θυα τον διαλύσω θα τον ανατινάξω.Θα υποταχτεί στην ανωτερότητα του Βαλκάνιου.
Θα κατουρήσει βδέλλες
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (8).jpg
    αρχείο λήψης (8).jpg
    15,2 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom