Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.824
Πόντοι
456
Ελα ρε μουνοπανά που θα με κρίνεις κιολας κοπρολάγνε, ρουφα το αβγό σου.
Ναυαγιο είσαι και φαίνεσαι Κλώνε

Θελεις να σε παρω μαζι μου απο το χερακι να παμε αλκαμενους ?
Μην ανησυχεις θα ξηγηθω εγω να σε αφησουν να μπεις μεσα ..

:2funny:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Μπερδεγουέι το μυαλο σας Κλώνοι..  :uglystupid:  απο την μια βρίζετε γιατί πηγαίνω
με εκδιδόμενες, και απο την άλλη να πάμε τσάρκα και οδηγίες.. Δεν είναι τίποτα το δρομοκαίτειο εφημερεύει  :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:2funny: και οχι μονο αυτο ...εδω μας εχει φλομωσει στις φωτο με τυχαια ζευγαρακια που τραβαει σε Πολωνια Ουκρανια
πραγματι πολυ σοκαριστικο να βλεπεις ανατολικοευρωπαιες με ξενους μαζι  :2funny: :2funny: :2funny:
Το πιό γελοίο εκτός από το ρεζιλίκι του και τη φτωχομπινεδιά του  :2funny:είναι που ενώ είναι άσχετος και όπως είπες δεν έχει ζήσει στο συνολο στην ανατολικη ευρωπη ούτε τρεις μήνες  :2funny:κάνει και αναλύσεις  :jerking:Που φυσικά δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
:2funny: και οχι μονο αυτο ...εδω μας εχει φλομωσει στις φωτο με τυχαια ζευγαρακια που τραβαει σε Πολωνια Ουκρανια
πραγματι πολυ σοκαριστικο να βλεπεις ανατολικοευρωπαιες με ξενους μαζι  :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι,γιατί αυτο αποδεικνύει οτι αυτα που γράφουν οι αλλοι κανείς δε γαμαει πια Πολωνία αν δεν έχει πολλά λεφτά,η Πολωνία τελειωσε κτλ ειναι πίπες.
Και εσυ τα ιδια έγραφες.

Πραγματι δεν το διατυπωσα καλα τωρα που το ξαναβλεπω.
εχει και παραεχει ντοπια καλα μουνια ,απλα δεν μπορεις να τα παιξεις πλεον με βαση το μηνιαιο ποσο που προαναφερθηκε.

Το κονσεπτ είναι ενα,τα στανταρτς είναι τα ίδια.Δεν αλλαζει ανάλογα με το άτομο και το πλαίσιο.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε μάγκες από μένα έφυγε βίζιτα , όταν τη ζήτησα 2η φορά, επειδή την προηγούμενη φορά τη σφυροκοπούσα 1 ώρα ασταμάτητα στον κώλο . Όταν ήρθε τη δεύτερη , μου είπε ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ, ΜΕ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ. ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΠΛΑ ΛΕΦΤΑ.

Λογικό , όταν έχει ρομαντικούς αγαπούληδες που συζητάνε μισή ώρα για να σπάσει ο πάγος και για να δέσει η χημεία
και μετά "ασχολούνται με το νινάκι της" ...

τέτοιους θέλουν η γκόμενες.

Δεν θέλουν εμάς που είμαστε μηχανές !
5925.gif
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Το πιό γελοίο εκτός από το ρεζιλίκι του και τη φτωχομπινεδιά του  :2funny: είναι που ενώ είναι άσχετος
και όπως είπες δεν έχει ζήσει στο συνολο στην ανατολικη ευρωπη ούτε τρεις μήνες  :2funny: κάνει και αναλύσεις  :jerking:
Που φυσικά δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα!
Εχει πλουσια φαντασια ο τυπος αδικειται..
 

Συνημμένα

  • images (2).jpg
    images (2).jpg
    13,3 KB · Εμφανίσεις: 8
  • images (6).jpg
    images (6).jpg
    5,7 KB · Εμφανίσεις: 14

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ναι,γιατί αυτο αποδεικνύει οτι αυτα που γράφουν οι αλλοι κανείς δε γαμαει πια Πολωνία αν δεν έχει πολλά λεφτά,η Πολωνία τελειωσε κτλ ειναι πίπες.
Και εσυ τα ιδια έγραφες.

Το κονσεπτ είναι ενα,τα στανταρτς είναι τα ίδια.Δεν αλλαζει ανάλογα με το άτομο και το πλαίσιο.
Η Πολωνία έχει τελειώσει οριστικά από το 2004-2005 άλλο αν εσύ το κατάλαβες τώρα  :2funny:.Ετσι έχει τελειώσει και η Ρωσσία τα τελευταία 10 χρόνια!Εσύ και σε μικρή πόλη της Ρωσσίας να πας το ίδιο τραγικό αποτέλεσμα θα έχεις! :headbang:τώρα εκεί οι περισσότερες μπορεί να μην είναι πάμπλουτες αλλά δεν είναι φτωχές όπωςπαλιά.
    Ρωσσία αν είσαι μόνιμος και μετράς φυσικά και έχεις γκόμενες.Αν είχες πάει στην Ρωσσία θα ήξερες ότι οι γυναίκες εδώ  στις μεγάλες πόλεις κοιτάνε πάρα πολύ την εμφάνιση,το ντύσιμο και το στάτους.Οπότε εσύ δεν έχεις καμία τύχη!Εδώ την τελευταία φορά χωριάτα από τη Λευκορωσία με τόσα λεφτά που σου έφαγε και δε σου κάθησε  :headbang: :2funny:.Μιά κοπέλα από Μοσχα και Αγία Πετρούπολη θα σε κοιτάξει με περιφρόνιση σα ζητιάνο  :headbang:
 
Εχει πλουσια φαντασια ο τυπος αδικειται..
Θυμάται ότι ήταν όταν είχε πάει πριν από κάτι χρόνια και με τη φαντασία του σκέφτεται πως θα είναι τώρα και γράφει αυτές της αναλύσεις  :jerking: :2funny:.Η πλάκα είναι ότι δεν έχει πέσει μέσα σε τίποτα  :jerking:
 
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.824
Πόντοι
456
Μητσακο τι θα ντυθεις φετος τις αποκριες ?

:heavymetalbig: :heavymetalbig:

eCsyqkmsgRQ.jpg


hqdefault.jpg
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Mπλε αρκιντι του  κμαν2  θα ντυθει..   :cheesy:
 

Συνημμένα

  • tenor (1).gif
    980,4 KB · Εμφανίσεις: 24

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ρε μάγκες από μένα έφυγε βίζιτα , όταν τη ζήτησα 2η φορά, επειδή την προηγούμενη φορά τη σφυροκοπούσα 1 ώρα ασταμάτητα στον κώλο . Όταν ήρθε τη δεύτερη , μου είπε ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ, ΜΕ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ. ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΠΛΑ ΛΕΦΤΑ.

Λογικό , όταν έχει ρομαντικούς αγαπούληδες που συζητάνε μισή ώρα για να σπάσει ο πάγος και για να δέσει η χημεία
και μετά "ασχολούνται με το νινάκι της" ...

τέτοιους θέλουν η γκόμενες.

Δεν θέλουν εμάς που είμαστε μηχανές !
5925.gif

Εισαι μεγαλος γαμιας και εσυ,επίπεδου Κμαν
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το θέμα είναι οτι τις Μογγόλες που ποστάρει ο δημητράκης δε θέλει κανείς να τις γαμήσει ούτε με σκατένιο μπαστούνι από τα 10 μέτρα.Ενώ αυτές που ποστάρω εγώ τις θέλουν όλοι απλά θεωρούν αδικαιολόγητο να τις έχω εγώ.
Ενώ είναι ακριβώς το αντίθετο.Αδικαιολόγητο θα ήταν να τις έχουν αυτοί.Δεν καταλαβαίνουν το βαθύ νόημα του βλακναιοπουτσισμού.
Εγώ κάνω excess,μεγιστοποίηση.Κανονικά αυτές που ποστάρω θα έπρεπε να τις γαμάει κάποιος με τετραπλάσια λεφτά και ικανότητες.Οπότε βάζω τον πήχυ πολύ ψηλά διαλύω τον ανταγωνισμό.Είναι όπερ έδει δείξαι.
Είναι η Βαλκάνιος υπεροχή αντί να ασχολούμαστε με το μέσο όρο την κοινή γνώμη κτλ απλά βγαίνουμε με το μυδράλιο και καθαρίζουμε.Σοκ και δέος φάση.
Δε με νοιάζουν οι αντιστάσεις,τα στάνταρτς η ανθρώπινη κατάσταση οι μέσοι όροι,το φυσιολογικό κτλ.Απλά θα βγω και θα τους διαλύσω,αυτό είναι το mindset.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Το θέμα είναι οτι τις Μογγόλες που ποστάρει ο δημητράκης δε θέλει κανείς να τις γαμήσει ούτε με σκατένιο μπαστούνι από τα 10 μέτρα.Ενώ αυτές που ποστάρω εγώ τις θέλουν όλοι απλά θεωρούν αδικαιολόγητο να τις έχω εγώ.
Ενώ είναι ακριβώς το αντίθετο.Αδικαιολόγητο θα ήταν να τις έχουν αυτοί.Δεν καταλαβαίνουν το βαθύ νόημα του βλακναιοπουτσισμού.
Εγώ κάνω excess,μεγιστοποίηση.Κανονικά αυτές που ποστάρω θα έπρεπε να τις γαμάει κάποιος με τετραπλάσια λεφτά και ικανότητες.Οπότε βάζω τον πήχυ πολύ ψηλά διαλύω τον ανταγωνισμό.Είναι όπερ έδει δείξαι.
Είναι η Βαλκάνιος υπεροχή αντί να ασχολούμαστε με το μέσο όρο την κοινή γνώμη κτλ απλά βγαίνουμε με το μυδράλιο και καθαρίζουμε.Σοκ και δέος φάση.
Δε με νοιάζουν οι αντιστάσεις,τα στάνταρτς η ανθρώπινη κατάσταση οι μέσοι όροι,το φυσιολογικό κτλ.Απλά θα βγω και θα τους διαλύσω,αυτό είναι το mindset.

Συν της άλλης το κάνεις να φαίνεται και εύκολο!
Ενώ οι περισσότεροι δεν διαθέτουν αυτοπεποίθηση ούτε ένα ταξίδι να κάνουν μόνοι τους,ανασφαλείς σε όλα,σου λένε πως τα κάνεις αυτά?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • giphy (1).gif
    450,4 KB · Εμφανίσεις: 19

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εισαι μεγαλος γαμιας και εσυ,επίπεδου Κμαν

Πας με σοκολατάκια και λουλούδια αγορίνα στις τάνες ;
Και από τη μία ώρα, που είναι 45 λεπτά, τρως τα 35 με κουβεντούλα και σόσιαλ για να σπάσει ο πάγος ;

Και μετά ασχολείσαι με το νινάκι τους ;;;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το θέμα είναι οτι τις Μογγόλες που ποστάρει ο δημητράκης δε θέλει κανείς να τις γαμήσει ούτε με σκατένιο μπαστούνι από τα 10 μέτρα.Ενώ αυτές που ποστάρω εγώ τις θέλουν όλοι απλά θεωρούν αδικαιολόγητο να τις έχω εγώ.
Ενώ είναι ακριβώς το αντίθετο.Αδικαιολόγητο θα ήταν να τις έχουν αυτοί.Δεν καταλαβαίνουν το βαθύ νόημα του βλακναιοπουτσισμού.
Εγώ κάνω excess,μεγιστοποίηση.Κανονικά αυτές που ποστάρω θα έπρεπε να τις γαμάει κάποιος με τετραπλάσια λεφτά και ικανότητες.Οπότε βάζω τον πήχυ πολύ ψηλά διαλύω τον ανταγωνισμό.Είναι όπερ έδει δείξαι.
Είναι η Βαλκάνιος υπεροχή αντί να ασχολούμαστε με το μέσο όρο την κοινή γνώμη κτλ απλά βγαίνουμε με το μυδράλιο και καθαρίζουμε.Σοκ και δέος φάση.
Δε με νοιάζουν οι αντιστάσεις,τα στάνταρτς η ανθρώπινη κατάσταση οι μέσοι όροι,το φυσιολογικό κτλ.Απλά θα βγω και θα τους διαλύσω,αυτό είναι το mindset.
Τώρα είπες ακόμα μια πιο μεγάλη μαλάκια  :2funny:
 Η Μογγόλα μου παίρνει 5.000-6.000 ρούβλια την ώρα,αν δεν ήθελε κανένας να την πηδήξει οπως λες θα είχε κατεβάσει την τιμή.Το διαμέρισμα που νοίκιασε έχει ενοίκιο 65.000 ρούβλια ή κάθε σελίδα 5.000-10.000 το μήνα και έχει 4-5 σελίδες.Δε βγάζει εκατομμύρια αλλά με τη μαλάκια που είπες καμία σχέση  :2funny:.Εγώ μιλάω πάντα με αποδείξεις
 Και όχι με ψέματα όπως εσύ.
 
 
 Απλός είσαι τελείως άσχετος γιατί δεν πας πουθενά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom