Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
397
Like
280
Πόντοι
21
Πως δεν έχει σημασία? :2funny:βγήκε ψεύτης!Είπε ότι πήγε Η.Π.Α 2 φορές και του είπε ο Τάσος ωραία βάλε μας φωτογραφίες και ο Βλάκμαν 2+ μήνες αλλάζει κουβέντα  :jerking: :2funny:.Δεν υπάρχει άνθρωπος που να έχει πάει Η.Π.Α και να μην έχει φωτογραφίες!Αυτό δεν γίνεται!
Αυτός το είπε και ρεζιλεύητηκε  :2funny:απλός νόμιζε ότι θα περάσει έτσι και θα ξεχαστεί αλλά την έπαθε  :2funny:.
  Εγώ είπα ότι θα πάρω κρέμες και τηλέφωνο τστις αρχές αυτού του μήνα....πήρα ότι είπα το έκανα και σας έβαλα της φώτο.Για φαντάσου να έλεγα εγώ κάτι και να μην έβαζα αποδείξεις τι θα γινόταν?!
  Οταν ο πανηλίθιος ο Βολταίρος αμφισβίτησε ότι πήγα στις Η.Π.Α τον ξεφτίλισα  :2funny:το απέδειξα 1.000.000 ότι πήγα  :2funny:
  Οποιος έχει πάει Η.Π.Α θα ξέρει ότι ο υπάλληλος του Εμιγρέ'ι'σον την παραμικρή υποψία να έχει ότι έρχεσαι γιά να μείνεις και να δουλέψεις εκεί σε γυρίζει πίσω.Εγώ με το που είπε ο Βλάκμαν ότι πήγε Η.Π.Α με έπιασαν τα γέλια  :2funny:δεν υπάρχει περίπτωση να τον άφησαν να μπει στις Η.Π.Α!
  Μ'αρέσει που γράφει ότι έχει γκόμενες  :2funny:.Αυτό είναι γιά  :2funny: να τους σκας τόσα λεφτά και να μην της  :knockinb: στο τέλος  :headbang: :2funny:
Φωτογραφια με τις κρεμες δεν εβγαλες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φωτογραφια με τις κρεμες δεν εβγαλες
Πάρε γιά να μην ψάχνεις  :jerking:και λες ότι δεν υπάρχουν  :jerking:.Άστα που δεν έχω βάλει  :2funny:.
     Της έχω στο παλιό κομπιούτερ  :jerking: :2funny:που να της βρίσκω τώρα της φώτο από της Η.Π.Α  :2funny: :jerking: :2funny:.
    Πως μπορεί ένας άνθρωπος όταν όλα όσα λέει δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα και μετά από τόση γελοιοποίηση να συνεχίζει να γράφει  :jerking:
    Τελικά δε θα δούμε ποτέ φώτο από της Η.Π.Α γιατί αυτές υπαρχουν μόνο στην φαντασία του Βλάκμαν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • La praire1.jpg
    La praire1.jpg
    164,1 KB · Εμφανίσεις: 39
  • La prairie2.jpg
    La prairie2.jpg
    226,6 KB · Εμφανίσεις: 34
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
397
Like
280
Πόντοι
21
Πάρε γιά να μην ψάχνεις  :jerking:και λες ότι δεν υπάρχουν  :jerking:.Άστα που δεν έχω βάλει  :2funny:.
    Της έχω στο παλιό κομπιούτερ  :jerking: :2funny:που να της βρίσκω τώρα της φώτο από της Η.Π.Α  :2funny: :jerking: :2funny:.
    Πως μπορεί ένας άνθρωπος όταν όλα όσα λέει δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα και μετά από τόση γελοιοποίηση να συνεχίζει να γράφει  :jerking:
    Τελικά δε θα δούμε ποτέ φώτο από της Η.Π.Α γιατί αυτές υπαρχουν μόνο στην φαντασία του Βλάκμαν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε μητσο δε ξερω ρωσικα
για να καταλαβω τι λεν οι αποδειξεις
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πως δεν έχει σημασία? :2funny:βγήκε ψεύτης!Είπε ότι πήγε Η.Π.Α 2 φορές και του είπε ο Τάσος ωραία βάλε μας φωτογραφίες και ο Βλάκμαν 2+ μήνες αλλάζει κουβέντα  :jerking: :2funny:.Δεν υπάρχει άνθρωπος που να έχει πάει Η.Π.Α και να μην έχει φωτογραφίες!Αυτό δεν γίνεται!
Αυτός το είπε και ρεζιλεύητηκε  :2funny:απλός νόμιζε ότι θα περάσει έτσι και θα ξεχαστεί αλλά την έπαθε  :2funny:.
  Εγώ είπα ότι θα πάρω κρέμες και τηλέφωνο τστις αρχές αυτού του μήνα....πήρα ότι είπα το έκανα και σας έβαλα της φώτο.Για φαντάσου να έλεγα εγώ κάτι και να μην έβαζα αποδείξεις τι θα γινόταν?!
  Οταν ο πανηλίθιος ο Βολταίρος αμφισβίτησε ότι πήγα στις Η.Π.Α τον ξεφτίλισα  :2funny:το απέδειξα 1.000.000 ότι πήγα  :2funny:
  Οποιος έχει πάει Η.Π.Α θα ξέρει ότι ο υπάλληλος του Εμιγρέ'ι'σον την παραμικρή υποψία να έχει ότι έρχεσαι γιά να μείνεις και να δουλέψεις εκεί σε γυρίζει πίσω.Εγώ με το που είπε ο Βλάκμαν ότι πήγε Η.Π.Α με έπιασαν τα γέλια  :2funny:δεν υπάρχει περίπτωση να τον άφησαν να μπει στις Η.Π.Α!
  Μ'αρέσει που γράφει ότι έχει γκόμενες  :2funny:.Αυτό είναι γιά  :2funny: να τους σκας τόσα λεφτά και να μην της  :knockinb: στο τέλος  :headbang: :2funny:
ουτε εγω εχω φωτο απο αγια πετρουπολη,λετονια,λιυουανια,ουγγαρια,σλοβακια και
αλλες πολεις που πηγα σημαινει δεν εχω παει?φωτο αρχιζα να βγαζω πριν 3 χρονια κανωντας φεισπουκ
και πριν 6 χρονια στο κοντακτε.ποτε δεν επερνα φωτογραφικη μαζι μου.
εχω παλιες φωτο απο μοσχα 2000 μεχρι 2008 και λονδινο αλλα δεν εχω απο ολλανδια,γερμανια
και ολες τις χωρες που πηγα.γεωργια την δευτερη φωρα εβαλα φωτο που εκανα φεισπουκ.
εμενα με πιστευεις μιτσο οτι ηρθα πετρουπολη το 2009?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εγώ να βγω μαζί τους το θεωρώ χαμένο χρόνο γιατί δεν πρόκειται να της  :knockinb:πολύ σπάνια να βγω με τέτοιες και μόνο με υψηλόβαθμες που συνήθως έρχονται από Μόσχα,συνήθως της αποφεύγω.
  Εχει πλάκα που κάποιες 38-40 μπορεί να σε κεράσουν κιόλας  :2funny:το παίζουν και καλά πλούσιες  :2funny:.
  Γενικά της γυναίκες πάνω από 27-28 ετών της θεωρώ προβληματικες και της αποφευγω.
  Γερμανία ήθελαν να πάνε πριν από 15-20 χρόνια,τώρα είναι πανεύκολο να πάνε,αγωράζουν ένα τουριστικό πακέτο με 400-500 ευρώ και πάνε και δεν τους κάνει πιάκαμιά εντύπωση.Τώρα το όνειρο γιά ταξίδι είναι οι Η.Π.Α .Και εγώ έχω να τους δείξω φωτογραφίες και βίντεο από της Η.Π.Α που πήγα ο Βλάκμαν όμως που έχει πάει στη φαντασία του αν τους πει ότι πήγε Η.Π.Α θα γίνει ρεζίλι  :2funny:γιατί δεν είναι πιά χαζές και αν δε δείξει φώτο θα καταλάβουν αμέσως ότι λέει ψέματα  :2funny:.
πουτανοουκρανιδια που ξερω κυπρο μονο με αμερικη που πηγαν τρελενωντε.
ειπα στην μια θα σε παω οδυσσο και βαρκελωνη μου λεει μονο αμερικα θελω!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ουτε εγω εχω φωτο απο αγια πετρουπολη,λετονια,λιυουανια,ουγγαρια,σλοβακια και
αλλες πολεις που πηγα σημαινει δεν εχω παει?φωτο αρχιζα να βγαζω πριν 3 χρονια κανωντας φεισπουκ
και πριν 6 χρονια στο κοντακτε.ποτε δεν επερνα φωτογραφικη μαζι μου.
εχω παλιες φωτο απο μοσχα 2000 μεχρι 2008 και λονδινο αλλα δεν εχω απο ολλανδια,γερμανια
και ολες τις χωρες που πηγα.γεωργια την δευτερη φωρα εβαλα φωτο που εκανα φεισπουκ.
εμενα με πιστευεις μιτσο οτι ηρθα πετρουπολη το 2009?
Δε σε είχα γιά τόσο αγαθό  :2funny:.Καταρχήν δεν υπάρχει ανθρωπος που να εχει παει στις Η.Π.Α και να μην εχει βγάλει φωτογραφίες!
  Φωτογραφία από της Η.Π.Α σε όποια γκόμενα και να δείξεις την σοκαρεις!Οπότε είναι ότι πιο γελοίο αυτό που λέει ο Βλάκμαν ότι δεν εχει φωτογραφίες  :jerking:ειδικά όταν έχει φωτογραφίες 10-15χρόνια πριν με κάτι τελειωμένες που μας της βάζει συνέχεια :jerking:.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
:2funny: και οχι μονο αυτο ...εδω μας εχει φλομωσει στις φωτο με τυχαια ζευγαρακια που τραβαει σε Πολωνια Ουκρανια
πραγματι πολυ σοκαριστικο να βλεπεις ανατολικοευρωπαιες με ξενους μαζι  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Nio τρώει πόρτα σε μπουρδέλο.jpg
    Nio τρώει πόρτα σε μπουρδέλο.jpg
    994,3 KB · Εμφανίσεις: 36

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Καλά εντάξει κατουρημένε, παίξε με το το ανύπαρκτο πουλάκι σου τώρα. Είπαμε, μου την είχαν φυλαγμένη σε αυτό το μπου. γιατί πήγαινα για μία συγκεκριμένη, και δεν έπαιρνα αυτή που σαλονάριζε. Έγραψα και  κριτική άλλωστε δεν ήταν κατι κρυφό. Όσοι κάνουν τσάρκες το γνωρίζουν. Τα πουστράκια σαν και εσένα όμως όχι ακόμη. Αντε να γλύψεις το δεξί μπλέ αρχίδι του αφέντη σου τώρα γιατί άργησες. Τουλάχιστον δεν γαμάω με τον κωλο όπως εσείς..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Καλώς και τον δεύτερο κλώνο.. που τον χέζουν και χέζει αλλά νομίζει ότι γαμάει..
Ξεκίνησαν οι πρωινές πασούλες των Κλώνων.. :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ γράφει μεγάλη μαγκιά :uglystupid:,ότι γαμάει ακάποτα πουτάνες τελειωμένες σε μπουρδέλα...κατάντια :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Nio ασθενής.jpg
    Nio ασθενής.jpg
    332,6 KB · Εμφανίσεις: 34

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Έχω τα @ρχίδια το σθένος και γαμ@ω.. δεν με γ@μάνε. Αυτά ούτε στα όνειρα σου δεν θα τα κάνεις. Τώρα όσα δεν φτάνει η αλεπού.. :cool2:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Και βλέπουμε τον Nio να μεταμφιέζεται για να τον αφήσουν να μπει μέσα...
 

Συνημμένα

  • Nio-προσπαθει να γαμησει σε μπουρδελο.jpg
    Nio-προσπαθει να γαμησει σε μπουρδελο.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 24

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Για ακαποτες μπατσες ειναι , κλινικη περιπτωση , κριμα πρεπει να μπει στη ψηφοφορια για τα ναυαγια θα χτυπησει ανετα 3αδα


:2funny: :2funny:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Και βλέπουμε τον Nio να μεταμφιέζεται για να τον αφήσουν να μπει μέσα...
Το χειρογλύκανο που πλήρωσες σε στούντιο στο βουκουρέστι και το παρουσίασες στην κριτική σου σαν γ@μήσι εδώ μέσα το θυμάσαι; Τουλάχιστον εγω είμαι ειλικρινής, δεν είμαι Ψεύτης σαν Εσένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom