Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Τα άτομα σαν εμένα δε χάνουν ποτέ.Die hard or die trying φάση.Πολύ σκληροί για να πεθάνουμε.Είμαστε από ανώτερο στοκ.
Το νιώθουμε εξάλλου,έτσι είμαστε φτιαγμένοι.
Είμαστε απλά ένα τμήμα του πληθυσμού genetically geared,υπερανθεκτικοί.Ατομα υψηλών επιδόσεων,αμάσητοι.
Είναι γενετικό το θέμα.Ο πέουλας,άρχων έτσι νιώθει πάντα.Από τα 10 ως τα 80.
Πρέπει βέβαια να το νιώθεις αυτό.Είναι η γενετική παράδοση από τον προπάππου στον πάππο,στο μπαμπά κτλ.Είναι το ίδιο πράγμα που κυλάει στις φλέβες.
Ετυχε και πήγαν τα γονίδια σε εμένα καλώς ή κακώς.Θα μπορούσαν να έχουν πάει αλλού αλλά σε εμένα ήρθαν.
Βράζει το αίμα σου,έτσι ήταν και οι πρόγονοι.Και πιο άγριοι βέβαια χωρίς προσμίξεις,καλά αυτοί ήταν Κόναν ο Βάρβαρος φάση.Εγώ έχω και αδύναμη πλευρά.
Εκφράζω λίγο από την παράδοση όσο μπορώ.Ας μείνει κάπως καταγεγραμμένο.Αν και δε μπορώ να εκφράσω ολόκληρο το μεγαλείο,αυτό είναι σίγουρο.
Και αυτος Το...
 

Συνημμένα

  • source.gif
    43,4 KB · Εμφανίσεις: 15

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μα εδω ο ιδιος λεει οτι του χορευουν ολο το βραδυ και στο τελος δεν του το δινουν..
τουλαχιστον στο στουντιο θα σπρωξει.. ας ειναι και μισαωρο.. Και εσυ τωρα μιλας για πολυωρα..

Ρε φίλε .... νομίζω είμαστε ενήλικες !
Στα τζάδικα άλλο τρώνε περισσότερα !
Και επίσης δεν τους το δίνουν !!!!!!
Τους τη λες εκεί ;;
ΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΜΕ 50€ ΤΟ ΤΈΤΑΡΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΤΕΜΑΧΙΑ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ;;;;;

Συγκρίνεις ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ με το 10ρι στο κρεβάτι ΣΕ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΧΩΡΟ , μπανιέρα κτλ ....

με το στούντιο που δεν ακουμπάς κώλο στο σεντόνι και φοβάσαι να ακουμπήσει η πούτσα σου στο κρεβάτι ή στη ντουζιέρα ;;;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
σταματήστε να γράφετε, δεν βλέπετε??
κάποιος φίλος εδώ μέσα μου είπε "το κάνεις χειρότερο" και είχε πολύ δίκιο τελικά...


Ναι ρε φίλε.
Έχει τόσα θέματα για τα βιβλία της δαμουλίδου, τις συναυλίες του νταλάρα,
τις βραδιές έντεχνου .... τα σούσι μπαρ , τη σύγκριση ρομαντικότητας ηλιοβασιλέματος μεταξύ αράχωβας, σελίου, σαντορίνης .... τη λιαστή ντομάτα στου ψυρρή ή το γκάζι .....
τα κινέζικα των ΒΠ ....
ας έχει και κμαν ένα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ρε φίλε .... νομίζω είμαστε ενήλικες !
Αν δεν σου αρεσει το στουντιο παιρνεις ενα- δυο  cg στο σπιτι.
Δεν ειναι αναγκη να σκορπας τα λεφτα σου σε απατεωνισσες, να μην σου καθονται.. και μετα
να τις φωτογραφιζεις περιλυπος βλεποντας τες να γαμιουνται στο τζαμπα με μπαμπουινους
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε φίλε .... νομίζω είμαστε ενήλικες !
Στα τζάδικα άλλο τρώνε περισσότερα !
Και επίσης δεν τους το δίνουν !!!!!!
Τους τη λες εκεί ;;
ΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΜΕ 50€ ΤΟ ΤΈΤΑΡΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΤΕΜΑΧΙΑ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ;;;;;

Συγκρίνεις ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ με το 10ρι στο κρεβάτι ΣΕ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΧΩΡΟ , μπανιέρα κτλ ....

με το στούντιο που δεν ακουμπάς κώλο στο σεντόνι και φοβάσαι να ακουμπήσει η πούτσα σου στο κρεβάτι ή στη ντουζιέρα ;;;

Δεν μπαίνουνε σε αυτό.Αυτό έχει σαν προυποθέσεις αυτά που έχω περιγράψει που ο άλλος δεν μπαίνει καν.Αρνείται να το δεχτεί,λέει εγώ δεν μπαίνω σε αυτή τη διαδικασία.Ετσι απλά.
Αυτά για να τα δεις πρέπει πρώτα να πάρεις το ρίσκο να μπεις.
Για εμένα είναι φυσικό,τα λέμε εδώ πώς και γιατί,για τους άλλους δεν είναι καθόλου φυσικό.
Για αυτό λέμε για excess,υπερβολές κτλ,τεχνητή ατμόσφαιρα.Αυτά που δείχνω ρεαλιστικά,δε γίνονται ουσιαστικά.Δε γίνονται αν δεν ξεφύγεις τελείως από το μέσο όρο.

Είναι σαν αυτά που έκανε στη Μικρά Ασία το 1920 ο παππούς μου.Ο μέσος όρος είχε πολύ διαφορετική εμπειρία από τον παππού μου αλλά ο παππούς μου τα έκανε.Οι άλλοι δεν τολμούσαν που λέει ο λόγος γιατί ήταν χεσμένοι.Είναι το ίδιο βασικά.
Αμα είσαι χεσμένος και κάθεσαι και σκέφτεσαι λογικά εννοείται οτι δεν κάνεις τίποτα.Αν ξεφύγεις λίγο από το μέσο όρο τους περιορισμούς και το συνηθισμένο τρόπο σκέψης και πάρεις τα ρίσκα που πρέπει να το έχεις μέσα σου αλλιώς δεν το κάνεις,κάτι μπορεί να πετύχεις ή μπορεί να πιάσεις τα αρχίδια σου.
Αμα δεν το έχεις μέσα σου,απλά δεν το κάνεις και τέλος.Αυτό το ξέρεις από 20 ετών αν το έχεις ή δεν το έχεις.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αυτά για να τα δεις πρέπει πρώτα να πάρεις το ρίσκο να μπεις.
Αν δεν σου αρεσει το στουντιο παιρνεις  ενα- δυο  cg στο σπιτι.
Δεν ειναι αναγκη να σκορπας τα λεφτα σου σε απατεωνισσες, να μην σου καθονται.. και μετα
να τις φωτογραφιζεις περιλυπος βλεποντας τες να γαμιουνται στο τζαμπα με μπαμπουινους  :sunglasses:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ ένας Αμερικανός απαρνήθηκε την αμερικανική τεχνολογία καμακιού για να υιοθετήσει τις δικές μου τακτικές(Greek kamaki methods όπως τις ονομάζει).

As for me, as my profile indicates, I long ago stepped up my game by adding Greek Kamaki methods (sometimes called Turkish game in Ukraine, where I mostly operate), because I know neither my dick nor marriage is going to get me what I want. There an art to Greek Kamaki style game, assuming you want a real girlfriend rather than just a warm body for a hour, but I'll discuss that later.


Like me, he might have used Greek Kamaki style Balkan Power to help out with getting women. Though possibly not. Luck does favor the bold, as the saying goes, and Asian Americans were far more of a novelty in Russian then, plus he was broke then, living in hostels and whatnot, so probably couldn't afford much Balkan Power.


 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Είναι σαν αυτά που έκανε στη Μικρά Ασία το 1920 ο παππούς μου.Ο μέσος όρος είχε πολύ διαφορετική εμπειρία από τον παππού μου αλλά ο παππούς μου τα έκανε.Οι άλλοι δεν τολμούσαν που λέει ο λόγος γιατί ήταν χεσμένοι.Είναι το ίδιο βασικά.

Πως είναι δυνατόν ρε μαν ο παππους σου να πολεμησε στη Μικρα Ασία? Δηλαδη γεννθηκε περιπου το 1900? Και ο πατερας σου γυρω στο 30 ( η και πιο πριν 25)? Αρα εσυ καπου το 50 η και πιο πριν? 70 εισαι, τι γινεται?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν δεν σου αρεσει το στουντιο παιρνεις  ενα- δυο  cg στο σπιτι.

Οπότε πάμε από 80€ ως 200€ ΤΗΝ ΩΡΑ.
Για ποιά οικονομία λες ;
Και αν θες να χύσεις στη μάπα της ΕΞΤΡΑ ...
αν πάνε και στο στόμα ΕΞΤΡΑ ....

αν βάλεις δάκτυλο ... ΕΧΤΡΑ .....

Δεν φαντάζομαι ότι δεν γάμησε κάποιες εκατοντάδες βίζιτες ο κμαν.
Δεν είναι σαν κάτι των ...  τσοντοσινεμά .....
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πως είναι δυνατόν ρε μαν ο παππους σου να πολεμησε στη Μικρα Ασία? Δηλαδη γεννθηκε περιπου το 1900? Και ο πατερας σου γυρω στο 30 ( η και πιο πριν 25)? Αρα εσυ καπου το 50 η και πιο πριν? 70 εισαι, τι γινεται?

Ο παππούς μου πολεμησε 12 χρόνια Βαλκανικούς,ΑΠΠ,Μικρά Ασία.
Οταν αυτοι γύρισαν απο το μέτωπο ητανε φόβος και τρόμος,δεν τολμούσε κανένας να κουνηθεί.
Πέρασαν κάπως στην περιοχη του θρύλου με αυτα που εκαναν.Εννοειται τους Ιταλούς τους είχαν για πλάκα οταν ήρθαν.Ξυλο μόνο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Πως είναι δυνατόν ρε μαν ο παππους σου να πολεμησε στη Μικρα Ασία? Δηλαδη γεννθηκε περιπου το 1900? Και ο πατερας σου γυρω στο 30 ( η και πιο πριν 25)? Αρα εσυ καπου το 50 η και πιο πριν? 70 εισαι, τι γινεται?
Αυτο γινεται μην σου φαινεται παραξενο ,το ιδιο εκανε και ο δικος μου.

στο αναλυω για να μην υπαρχουν αποριες

παπους 1880 (ΑΠΠ)
πατερας 1921 (ΒΠΠ)
εγω 1966 ... ετοιμαζομαι για τον τριτο  :grin:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
8
Like
1.787
Πόντοι
216
Πως είναι δυνατόν ρε μαν ο παππους σου να πολεμησε στη Μικρα Ασία? Δηλαδη γεννθηκε περιπου το 1900? Και ο πατερας σου γυρω στο 30 ( η και πιο πριν 25)? Αρα εσυ καπου το 50 η και πιο πριν? 70 εισαι, τι γινεται?

Πρεπει να ηταν ο highlander ο αθανατος  :grin:

HIGHLANDER_QUAD_FINAL.jpg
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Οπότε πάμε από 80€ ως 200€ ΤΗΝ ΩΡΑ.
Για ποιά οικονομία λες ;
Και αν θες να χύσεις στη μάπα της ΕΞΤΡΑ ...
αν πάνε και στο στόμα ΕΞΤΡΑ ....

αν βάλεις δάκτυλο ... ΕΧΤΡΑ .....

Δεν φαντάζομαι ότι δεν γάμησε κάποιες εκατοντάδες βίζιτες ο κμαν.
Δεν είναι σαν κάτι των ...   τσοντοσινεμά .....

Τα εχουμε αναλυσει αυτα σε προηγουμενες σελιδες. Του kman του βγαινει φθηνοτερα ανα ωρα η και ανα γαμησι
Συν οτι περναει πολυ καλα σε ακριβα ξενοδοχεια, εστιατορια, μασαμπουκες, ακριβα κρασια, κλαμπ, ταξι, κλπ
Θελει να γεμιζει ολο το χρονο και τις ωρες του με αρωμα μουνιου. Οχι Σπιτι μια εβδομαδα, ηλεκτρικο, μιση ωρα γαμησι σε στουντιο, παλι ηλεκτρικο και πισω και αλλη μια βδομαδα κλεισμενος σπιτι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τα εχουμε αναλυσει αυτα σε προηγουμενες σελιδες. Του kman του βγαινει φθηνοτερα ανα ωρα η και ανα γαμησι
Συν οτι περναει πολυ καλα σε ακριβα ξενοδοχεια, εστιατορια, μασαμπουκες, ακριβα κρασια, κλαμπ, ταξι, κλπ
Θελει να γεμιζει ολο το χρονο και τις ωρες του με αρωμα μουνιου. Οχι Σπιτι μια εβδομαδα, ηλεκτρικο, μιση ωρα γαμησι σε στουντιο, παλι ηλεκτρικο και πισω και αλλη μια βδομαδα κλεισμενος σπιτι

Τα έχουμε αναλύσει πολλές φορές.Το σπονσοριλίκι δεν είναι εσκορτιλίκι.Αν θες έσκορτς πας σε έσκορτς.Αν μια γκόμενα θέλει να γίνει έσκορτ βάζει αγγελία.
Αν μία παριστάνει τη σπονσορέτ ενώ είναι στην πραγματικότητα έσκορτ παραδίδεται στο πυρ το εξώτερο που λέει ο λόγος.Πρόκειται για τεράστιο σκάμμινγκ,αθλιότητα.
Μια έσκορτ δε χρειάζεται παρά να ανοίγει τα πόδια της και να τον τρώει,μια σπονσορέτ πρέπει να ξέρει να ντύνεται να στέκεται,να φέρεται,να μιλάει,να τρώει σωστά,να γυμνάζεται,να ξέρει να χορεύει ωραία να είναι ευχάριστη εντυπωσιακή κυκλοφορίσιμη,high class,μοντελεοειδής συν έαν σωρό άλλα.Είναι πολύ πιο απαιτητικό το σπονσοριλίκι για τις γκόμενες,μεγάλες οι απαιτήσεις και η πίεση.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ο παππούς μου πολεμησε 12 χρόνια Βαλκανικούς,ΑΠΠ,Μικρά Ασία.
Οταν αυτοι γύρισαν απο το μέτωπο ητανε φόβος και τρόμος,δεν τολμούσε κανένας να κουνηθεί.
Πέρασαν κάπως στην περιοχη του θρύλου με αυτα που εκαναν.Εννοειται τους Ιταλούς τους είχαν για πλάκα οταν ήρθαν.Ξυλο μόνο.

Aν πολεμησε βαλκανικους το 1912 τοτε γεννηθηκε γυρω 1890. Ο πατερας σου ποτε γεννηθηκε?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Αυτο γινεται μην σου φαινεται παραξενο ,το ιδιο εκανε και ο δικος μου.

στο αναλυω για να μην υπαρχουν αποριες

παπους 1880 (ΑΠΠ)
πατερας 1921 (ΒΠΠ)
εγω 1966 ... ετοιμαζομαι για τον τριτο  :grin:

:o :o

Λες να παιξει τριτος τυπε? Οι αναλυτες του σαιτ ακομη το ψαχνουν το θεμα στα αλλα θρεντς :grin:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Aν πολεμησε βαλκανικους το 1912 τοτε γεννηθηκε γυρω 1890. Ο πατερας σου ποτε γεννηθηκε?

Γύρω στο 40.Αλλά ο παππούς μου πέρασε στην περιοχή του θρύλου,οι διηγήσεις περνούν στη σφαίρα του απίστευτου,ήτανε πραγματικά μεγαλειώδεις οι παλαιοί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom