Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Ενας ένας,  παρτε νουμερακι οσοι ενδιαφερεστε

:shit:

Για ολους εχει ο Αρχοντας

:2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Διόρθωση:
Δέν "έβγαλες τετοιες γκομενες".
Τις πληρώνεις για να συναντιέστε.

Οι επώνυμοι τύπε τις έχουν τσάμπα ;
Ισχύει η ατάκα του κομμισάριου στην ταινία εχθρός προ των πυλών.

Πάντα κάποιοι θα έχουν περισσότερες γιατί διαφέρουν .... είτε θέση .... είτε φράγκα ....

Αναρωτιέμαι οι ξεφωνημένες των τσοντοσινεμά , με τα πούστικα άβαταρ , γιατί γράφουν εδώ.


 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ενας ένας,  παρτε νουμερακι οσοι ενδιαφερεστε  Για ολους εχει ο Αρχοντας
0 αρχοντας της κουραδας..
Και εσυ γιατι κοπτεσαι τοσο; κλωνος του εισαι.. ή σε σπρωχνει..
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δεν έχει σημασία αν είναι φτηνή ή ακριβή η πόλη αλλά τι ζητάνε οι γκόμενες.Ρωσία ζητάνε τα κέρατά τους.Το πλεονέκτημα είναι οτι έχεις όντως μοντελοειδείς δεν σε εξαπατούνε.Αλλά πληρώνεις τα διπλά από ό,τι Κίεβο.Κίεβο βέβαια έχεις το ρίσκο οτι μπορεί να σε εξαπατήσουνε.
Κάπως έτσι πάει χοντρικά.
Αν κάποιος έχει γκαφρά,δε θέλει να παιδεύεται με σκάμερς,απατεωνιές κτλ οπότε θα πάει Μόσχα να γαμήσει αληθινό μουνί.
Αν όμως δεν έχεις τα ποσά που απαιτούνται,πας Κίεβο και ρισκάρεις να πέσεις σε σκάμερς.
Πληρώνεις δηλαδή ένα πρίμιουμ για να μη σε εξαπατήσουν που αξίζει τον κόπο βασικά.Αξίζει τον κόπο αν έχεις τα αναγκαία ποσά,αλλιώς δεν αξίζει εννοείται.
Δηλαδή αν έχεις μόνο 2500 ευρώ,πάς Κίεβο χαλαρά και κινδυνεύεις να σε κοροιδέψουνε.Μόσχα δε σε παίρνει,δε φτάνουν τα 2500.Αν όμως έχεις πάνω από 3000 ευρώ για το ταξίδι πας Μόσχα αφού είναι σίγουρο οτι δε θα σε κοροιδέψουνε.

Η άλλη λύση είναι να φέρεις τη Μοσχοβίτισσα Κίεβο για να παίξεις εντός έδρας,αυτό που έκανα στο τελευταίο ταξίδι.Αυτά που θα πλήρωνα για βίζα,ακριβό ξενοδοχείο ταξιά,ακριβά ρεστωράν,κλαμπ κτλ τα έδωσα στη γκόμενα απευθείας και γάμησα μοντελοειδή.
Αλλά αυτά είναι ανώτερα συστήματα για παίκτες και παίρνεις πάντα ρίσκο.
Πολλές Μοσχοβίτισσες δεν τα δέχονται βάζουν αυστηρές προυποθέσεις.Τόσα για δώρο με διαμονή στο τάδε πεντάστερο και όλα προβλεπέ κτλ.
Απαξ και ξεφύγεις από τους όρους παίρνεις τον πούλο απλά.Θέλουν αληθινούς άντρες που λένε που είναι σε θέση να παρέχουν και τηρούν το λόγο τους.
Αλλιώς σε θεωρούν σκουπίδι,υποάντρα και ανάξιο λόγου και χάσιμο χρόνου.

Διδάσκεις πάλι άρχοντα με τις γνώσεις σου!
Απλά απευθύνεσαι σε λάθος κοινό,οι περισσότεροι από ΄δω μέσα ούτε διαβατήριο δεν έχουν...  :S
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Διδάσκεις πάλι άρχοντα με τις γνώσεις σου!
Απλά απευθύνεσαι σε λάθος κοινό,οι περισσότεροι από ΄δω μέσα ούτε διαβατήρια δεν έχουν...  :S
εμεις σωστα γραφουμε στο θεμα ουκρανια ολοι αυτοι οι αφραγγοι
που μαζευτηκαν να βριζουν κμαν γιατι γραφουν εδω δεν καταλαβαμε
ενω δεν πηγαν,δεν πανε ουτε θα πανε ποτε πουθενα.
ο κμαν συνεχεια εκει ειναι,εγω σε 1 μερες εκει θα ειμαι,σε 2 μηνες αλλες 2 φωρες συν γεωργια μαλον.
το οτι ειναι τελειος αφραγγοι και εμφανισιακα πιο σκατα απο αυτα που σερβιρει ο κμαν
ειναι η πιο μεγαλη καβλα για μενα χαχαχαχ σκεψτωμε να ξανανεβω τρανζιτ αθηνα απο τυφλιδα
10 ωρες παλι να σπασω χαζι και να απολαυσω την κακομοιρια τους χαχαχχαχαχαχααχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μολις εβαλα τωρα γιουτουπ ενα βιντεο σκετη απολαυση!
ενα πρεζακι,γυναικα μοιαζει χαχαχαχ παλευει με ενα αγριο λυκοσκυλο
στο κεντρο της αθηνας εξω απο ενα μεγαλο καταστημα χαχαχαχαχαχα
ετσι θυμαμε την αθηνα τοτε που ηρθε πριν 28 χρονια,αδεσπωτα σκυλια
και μαλακες που παραμιλουσαν μονοι τους τελειος τρελοι απο την αγαμια
και την αφραγγια απο τοτε!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αδέσποτα δεν παίζουν πια,τα έχουν φάει όλα οι Πακιστανοί :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν έχει σημασία αν είναι φτηνή ή ακριβή η πόλη αλλά τι ζητάνε οι γκόμενες.Ρωσία ζητάνε τα κέρατά τους.Το πλεονέκτημα είναι οτι έχεις όντως μοντελοειδείς δεν σε εξαπατούνε.Αλλά πληρώνεις τα διπλά από ό,τι Κίεβο.Κίεβο βέβαια έχεις το ρίσκο οτι μπορεί να σε εξαπατήσουνε.
Κάπως έτσι πάει χοντρικά.
Αν κάποιος έχει γκαφρά,δε θέλει να παιδεύεται με σκάμερς,απατεωνιές κτλ οπότε θα πάει Μόσχα να γαμήσει αληθινό μουνί.
Αν όμως δεν έχεις τα ποσά που απαιτούνται,πας Κίεβο και ρισκάρεις να πέσεις σε σκάμερς.
Πληρώνεις δηλαδή ένα πρίμιουμ για να μη σε εξαπατήσουν που αξίζει τον κόπο βασικά.Αξίζει τον κόπο αν έχεις τα αναγκαία ποσά,αλλιώς δεν αξίζει εννοείται.
Δηλαδή αν έχεις μόνο 2500 ευρώ,πάς Κίεβο χαλαρά και κινδυνεύεις να σε κοροιδέψουνε.Μόσχα δε σε παίρνει,δε φτάνουν τα 2500.Αν όμως έχεις πάνω από 3000 ευρώ για το ταξίδι πας Μόσχα αφού είναι σίγουρο οτι δε θα σε κοροιδέψουνε.

Η άλλη λύση είναι να φέρεις τη Μοσχοβίτισσα Κίεβο για να παίξεις εντός έδρας,αυτό που έκανα στο τελευταίο ταξίδι.Αυτά που θα πλήρωνα για βίζα,ακριβό ξενοδοχείο ταξιά,ακριβά ρεστωράν,κλαμπ κτλ τα έδωσα στη γκόμενα απευθείας και γάμησα μοντελοειδή.
Αλλά αυτά είναι ανώτερα συστήματα για παίκτες και παίρνεις πάντα ρίσκο.
Πολλές Μοσχοβίτισσες δεν τα δέχονται βάζουν αυστηρές προυποθέσεις.Τόσα για δώρο με διαμονή στο τάδε πεντάστερο και όλα προβλεπέ κτλ.
Απαξ και ξεφύγεις από τους όρους παίρνεις τον πούλο απλά.Θέλουν αληθινούς άντρες που λένε που είναι σε θέση να παρέχουν και τηρούν το λόγο τους.
Αλλιώς σε θεωρούν σκουπίδι,υποάντρα και ανάξιο λόγου και χάσιμο χρόνου.
Συγγνώμη που της είδες της πραγματικές Μοσχοβίτισες?για να ξέρεις πως φερονται?.
  Για να μην ακούγονται βλακείες από τον κάθε άσχετος.Οι περισσότερες Μοσχοβίτισες αν πάτε κάπου πληρώνουν τα δικά τους!Και αν θέλουν να πηδηχτούν θα πηδηχτούν.Έχουν οι περισσότερες πολύ καλους μισθους και δεν τους λείπει τίποτα.Άλλο αν η νέα γενιά είναι η γενιά του μινιμαλισμού και δεν τρέχουν να αγωρασουν τα τελευταια μοντέλα κινητά και δεν σκάνε να πάρουν αμάξι.Εχουν γυρίσει όλο τον κόσμο και ξέρουν ότι η Ευρώπη δεν είναι αυτό που έβλεπαν στα σίριαλ,με της επαυλες,με της αμαξάρες τους,τακουστούμια τους και της ανέσεις τους.Ξέρουν ότι ειδικά οι γκαστερμπά'ι'τερ που έρχονταν στην ανατολική ευρώπη μπας και βρουνε καμια γυναίκα είναι γιά κλάματα όπως κ'εσύ :2funny:.
  .Εννοείτε ότι κοιτάνε πάρα πολύ την εμφάνιση και το στάτους.Και είναι πολύ μαλακισμένες π.χ. θέλουν να πάρουν μοτοσυκλετα να πετάξουν με αλεξίπτωτο και τέτοιες μαλακίες  :jerking: :2funny:.Αυτό που της εντυπωσιάζει είναι μόνο οι Η.Π.Α.Το ότι πήγα ΣΤ'ΑΛΗΘΕΙΑ Η.Π.Α όχι στη φαντασία μου όπως πήγες εσύ  :2funny:της τρελένει!
  Με σένα θα ντρέπονταν να κυκλοφωρίσουν  :headbang:άλλο τώρα αν θεωρείς Μοσχοβίτισες της χωριάτες που μας έβαλες στις φωτογραφίες.Μοσχοβίτισα είναι αυτή που έχει γεννηθεί εκεί,από γονεις Μοσχοβίτισες,μεγάλωσε εκεί και πήγε εκει σχολείο.Τώρα αυτές που νοικιάζουν διαμέρισμα στη Μόσχα είναι γιαλατζί Μόσχοβιτισες.Εκτός από το στυλ και το ντυσιμο αυτες που δεν είναι Μοσχοβίτισες της καταλαβαίνεις αμεσως για το ότι θέλουν να φύγουν από'κει....αν σου πούνε,θέλω να πάω να ζήσω στην Ευρώπη,Ελλάδα ή όπου αλλού απλά σημαίνει ότι δεν είναι από ΄κει!
  Τώρα σχετικά με τα εστιατόρια εγώ δεν είμαι ανίκανος σαν και σένα να κάθομαι 6 μήνες αγάμητος και να τα σκάω και να μη γαμάω κιόλας  :headbang: :2funny:είμαι σεξομανής και θέλω να  :knockinb:συνέχεια και όχι να πάω κάπου και αν κάτσει κάτι έκατσες.Υπάρχει ένας άγραφος νόμος που τον ξέρει ακόμα και κάποιος λίγο σχετικός.Οι νορμάλ γκόμενες που πηδιούντε και δε θέλουν να σου φάνε τα λεφτά δεν πάνε σε ακριβά εστιατόρια,στα φτηνά με της φίλες τους θα της βρεις!
  Εμένα η δουλειά μου δεν είναι να δουλεύω στο εργοστάσιο των Γερμανών και 2 φορές το χρόνο από τρεις μέρες την κάθε φορά να πηγαίνω κάπου μπας και  :knockinb: :2funny:.κάθε μέρα θέλω να  :knockinb:προσπαθώ να βγάζω συνέχεια γκόμενες,βγαίνω ραντεβού :knockinb:,πηγαίνω σαλόν  :knockinb:.
  Όποιος ήρθε εδώ τα είδε αυτά.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
0 αρχοντας της κουραδας..
Και εσυ γιατι κοπτεσαι τοσο; κλωνος του εισαι.. ή σε σπρωχνει..

Κλεινω τα ραντεβου για υποψηφιους να δεχτουν τα κοπρανα του Αρχοντα ....

Ενδιαφέρεσαι ? Εχει ενα κενο το Σαββατο στις 20:00

:shit: :shit: :shit:

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Ξέρεις πόσους Γερμανούς έχει εδώ που και εμφανίσιμοι είναι και καλοντυμένοι και αμαξάρες έχουν και υψηλά εισοδήματα?
Αυτά που κάνω εγώ δεν τα κάνει κανείς.
Δεν μπορούν να βγάλουν τέτοιες γκόμενες.

Τύπε ξέρεις πόσους τύπους έχει που είναι αγάμητοι, έχουν γκαφρά και δεν πάνε με πουτάνες γιατί π.χ. συχαίνονται;
Η πλειοψηφία!
Μην κοκορεύεσαι λοιπόν που πας με πουτάνες. Δεν κάνεις και κάτι σπουδαίο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Συγγνώμη που της είδες της πραγματικές Μοσχοβίτισες?για να ξέρεις πως φερονται?.
Εκει που ειδε και τις Νεουρκεζες ... στον υπνο του :grin:

ΥΓ. ηταν και ενας αλλος (ευτυχως σταματησε να γραφει) που εδινε συμβουλες για Μοσχα
απλα δεν ειχε παει ποτε εκει ... νταξει λεπτομερειες θα μου πεις  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εκει που ειδε και τις Νεουρκεζες ... στον υπνο του :grin:

ΥΓ. ηταν και ενας αλλος (ευτυχως σταματησε να γραφει) που εδινε συμβουλες για Μοσχα
απλα δεν ειχε παει ποτε εκει ... νταξει λεπτομερειες θα μου πεις  :2funny:
Ποιόν από τους πανηλίθιους υπονοείς? :2funny:τον Βολταίρο? :2funny:ή τον Ακαποτέ'ι'ρα? :jerking: :2funny:ο δεύτερος έγραφε με κλώνο.
  Με το Βλάκμαν όπως το είπα  γίνεται:2funny:πήγε εκει γιά τρεις μέρες και άρχισε να γράφει αναλύσεις  :jerking:και θα συνεχίσει να γράφει  :jerking: μέχρι το καλοκαίρι που θα ξαναπάει πάλι γιά τρεις μέρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.Πάντος γιά να γελάς καλοί είναι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Με το ΒλάΚμαν όπως το είπα  γίνεται  πήγε εκει γιά τρεις μέρες και άρχισε να γράφει αναλύσεις και θα
συνεχίσει να γράφει μέχρι το καλοκαίρι που θα ξαναπάει πάλι γιά τρεις μέρες γιά να γελάς είναι
  :2funny:
πορνοΤσαρε πρεπει να παραδεχτεις οτι ο τυπος εχει πλουσια φαντασια και αδικει το συγγραφικο του ταλεντο
γραφοντας εδω. θα μπορουσε να γραψει μυθιστορηματα και να κανει τρελες πωλησεις. Να μην χρειαζεται να
ξυπναει νωρις το πρωι για δουλεια.  :sunglasses:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Συγγνώμη που της είδες της πραγματικές Μοσχοβίτισες?για να ξέρεις πως φερονται?.
   Για να μην ακούγονται βλακείες από τον κάθε άσχετος.Οι περισσότερες Μοσχοβίτισες αν πάτε κάπου πληρώνουν τα δικά τους!Και αν θέλουν να πηδηχτούν θα πηδηχτούν.Έχουν οι περισσότερες πολύ καλους μισθους και δεν τους λείπει τίποτα.Άλλο αν η νέα γενιά είναι η γενιά του μινιμαλισμού και δεν τρέχουν να αγωρασουν τα τελευταια μοντέλα κινητά και δεν σκάνε να πάρουν αμάξι.Εχουν γυρίσει όλο τον κόσμο και ξέρουν ότι η Ευρώπη δεν είναι αυτό που έβλεπαν στα σίριαλ,με της επαυλες,με της αμαξάρες τους,τακουστούμια τους και της ανέσεις τους.Ξέρουν ότι ειδικά οι γκαστερμπά'ι'τερ που έρχονταν στην ανατολική ευρώπη μπας και βρουνε καμια γυναίκα είναι γιά κλάματα όπως κ'εσύ :2funny:.
  .Εννοείτε ότι κοιτάνε πάρα πολύ την εμφάνιση και το στάτους.Και είναι πολύ μαλακισμένες π.χ. θέλουν να πάρουν μοτοσυκλετα να πετάξουν με αλεξίπτωτο και τέτοιες μαλακίες  :jerking: :2funny:.Αυτό που της εντυπωσιάζει είναι μόνο οι Η.Π.Α.Το ότι πήγα ΣΤ'ΑΛΗΘΕΙΑ Η.Π.Α όχι στη φαντασία μου όπως πήγες εσύ  :2funny:της τρελένει!
   Με σένα θα ντρέπονταν να κυκλοφωρίσουν  :headbang:άλλο τώρα αν θεωρείς Μοσχοβίτισες της χωριάτες που μας έβαλες στις φωτογραφίες.Μοσχοβίτισα είναι αυτή που έχει γεννηθεί εκεί,από γονεις Μοσχοβίτισες,μεγάλωσε εκεί και πήγε εκει σχολείο.Τώρα αυτές που νοικιάζουν διαμέρισμα στη Μόσχα είναι γιαλατζί Μόσχοβιτισες.Εκτός από το στυλ και το ντυσιμο αυτες που δεν είναι Μοσχοβίτισες της καταλαβαίνεις αμεσως για το ότι θέλουν να φύγουν από'κει....αν σου πούνε,θέλω να πάω να ζήσω στην Ευρώπη,Ελλάδα ή όπου αλλού απλά σημαίνει ότι δεν είναι από ΄κει!
   Τώρα σχετικά με τα εστιατόρια εγώ δεν είμαι ανίκανος σαν και σένα να κάθομαι 6 μήνες αγάμητος και να τα σκάω και να μη γαμάω κιόλας  :headbang: :2funny:είμαι σεξομανής και θέλω να  :knockinb:συνέχεια και όχι να πάω κάπου και αν κάτσει κάτι έκατσες.Υπάρχει ένας άγραφος νόμος που τον ξέρει ακόμα και κάποιος λίγο σχετικός.Οι νορμάλ γκόμενες που πηδιούντε και δε θέλουν να σου φάνε τα λεφτά δεν πάνε σε ακριβά εστιατόρια,στα φτηνά με της φίλες τους θα της βρεις!
   Εμένα η δουλειά μου δεν είναι να δουλεύω στο εργοστάσιο των Γερμανών και 2 φορές το χρόνο από τρεις μέρες την κάθε φορά να πηγαίνω κάπου μπας και  :knockinb: :2funny:.κάθε μέρα θέλω να  :knockinb:προσπαθώ να βγάζω συνέχεια γκόμενες,βγαίνω ραντεβού :knockinb:,πηγαίνω σαλόν  :knockinb:.
   Όποιος ήρθε εδώ τα είδε αυτά.

Ρε συ Μήτσο θα μας τρελάνεις? Δεν έχω πετύχει ποτέ Ρωσίδα να κάνει κίνηση να πληρώσει τα δικά της.

Επίσης δεν έχω γνωρίσει καμία Ρωσίδα να εντυπωσιάζεται για ΗΠΑ. Γενικά θα έλεγα πως η πλειοψηφία των Ρώσων δεν ψάχνεται να εγκαταλείψει τη Ρωσία.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε συ Μήτσο θα μας τρελάνεις? Δεν έχω πετύχει ποτέ Ρωσίδα να κάνει κίνηση να πληρώσει τα δικά της.

Επίσης δεν έχω γνωρίσει καμία Ρωσίδα να εντυπωσιάζεται για ΗΠΑ. Γενικά θα έλεγα πως η πλειοψηφία των Ρώσων δεν ψάχνεται να εγκαταλείψει τη Ρωσία.
Δεν είπα να πάνε να μείνουνε αλλά να πάνε ταξήδι.Το όνειρο των Μοσχοβιτών είναι να πάνε στις Η.Π.Α ταξήδι.Νέα Υόρκη....Καλιφόρνια....Λας βέγκας....Μα'ι'άμι είναι το όνειρο τους να πάνε!
  Δε μιλάω ότι τα πιτσιρίκια θα σου πούνε ποτέ να πληρώσουν τα δικά τους! :2funny:σίγουρα είναι τρελλό να πιστέψει κανείς κάτι τέτοιο :2funny:Μιλάω γιά άλλες ηλικίες.Μιλάω 30-35άρες Μοσχοβίτισες υψηλόβαθμα στελέχη εταιριών από σχετικά ευκατάστατες οικογένειες και εννοείται με καλούς μισθούς που είχα και έρχονταν με τη δουλειά τους στην Αγία Πετρούπολη,και έμεναν σε καλά ξενοδοχεία (πληρωμένα από τη δουλειά τους εννοείται) και συναντιώνταν μαζί μου πλήρωναν τα δικά τους.Το θέμα είναι ότι οι γυναίκες εδώ πάνω από 30 ετών είναι πολύ περίεργες και το θεωρω χάσιμο χρόνου να βγαίνω μαζί τους.
  Οι περισσότερες σε αυτή την ηλικία μου προτίναν να πάμε σε περίεργα μέρη Θιβέτ,Βιετνάμ κλπ. έννοειται ότι θα πλήρωναν τα δικά τους έξοδα,παρέα και πήδημα ήθελαν  :2funny:.
 
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
:kneel:
Δεν είπα να πάνε να μείνουνε αλλά να πάνε ταξήδι.Το όνειρο των Μοσχοβιτών είναι να πάνε στις Η.Π.Α ταξήδι.Νέα Υόρκη....Καλιφόρνια....Λας βέγκας....Μα'ι'άμι είναι το όνειρο τους να πάνε!
  Δε μιλάω ότι τα πιτσιρίκια θα σου πούνε ποτέ να πληρώσουν τα δικά τους! :2funny:σίγουρα είναι τρελλό να πιστέψει κανείς κάτι τέτοιο :2funny:Μιλάω γιά άλλες ηλικίες.Μιλάω 30-35άρες Μοσχοβίτισες υψηλόβαθμα στελέχη εταιριών από σχετικά ευκατάστατες οικογένειες και εννοείται με καλούς μισθούς που είχα και έρχονταν με τη δουλειά τους στην Αγία Πετρούπολη,και έμεναν σε καλά ξενοδοχεία (πληρωμένα από τη δουλειά τους εννοείται) και συναντιώνταν μαζί μου πλήρωναν τα δικά τους.Το θέμα είναι ότι οι γυναίκες εδώ πάνω από 30 ετών είναι πολύ περίεργες και το θεωρω χάσιμο χρόνου να βγαίνω μαζί τους.
  Οι περισσότερες σε αυτή την ηλικία μου προτίναν να πάμε σε περίεργα μέρη Θιβέτ,Βιετνάμ κλπ. έννοειται ότι θα πλήρωναν τα δικά τους έξοδα,παρέα και πήδημα ήθελαν  :2funny:.
 

Κοίτα και με 35-40αρες να βγω το θεωρώ υποχρέωση μου, όντας άνδρας, να πληρώσω. Και σε Μόσχα και Πήτερ όλες το θεωρούσαν δεδομένο, καμία δεν έφερε αντίρρηση. Προσωπικά χαλιέμαι οταν μεγαλύτερη μου ηλικιακά γκόμενα δε δέχεται να την κερασω (μου έχει τύχει με δυτικές), το θεωρώ υποτιμητικό.

Όσον αφορά τα ταξίδια, οι περισσότερες Ρωσίδες που έχω γνωρίσει σε κατι κάστρα στη Γερμανία ήθελαν να πάνε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom