Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
μποσκολο καρλο β παιζεις μπαλα λακη πραγα για να δειξεις λεφτας ασχετο αν και δεν θα δει καμια που μενεις  :tooth:

Για βούδα μιλούσα.
Πράγα δεν πολυγουστάρω πλέον .
Όταν πήγαινα το 1991 , γέλαγαν κάτι φλώρια της αττικής που πήγαιναν ... πάρο !
Εγώ γαμούσα στην πράγα , αυτοί πίναν διαλυτικό πινέλου στην πούντα και white spirit malt στη νάουσα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αστον ρε συ λιγακι, αφου του εγραψα θα του τα εδινα εγω.

Προσπαθησα να τον πεισω ωστε να δεχτει και να εχουμε φωτορεπορταζ απο ολο το σκηνικο, θα ειχαμε υλικο για μηνες μετα.

Τον εκραξες και περασε στην αρνηση τωρα και συνεχιζει να λεει παλι τα δικα του.

Χαλαστρα εκανες.
Άσε θα του πάρω εγώ αμάξι  :2funny:φτηνό είναι  :2funny:θα το έχει να παίζει στην αποθήκη που μένει  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Είτε τον κράξω είτε όχι συνεχίζει να γράφει της βλακείες του  :jerking: :2funny:που δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα  :2funny:.
  Ακόμα περιμένουμε της φώτο του από την Αμερική που πήγε 2 φορές  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Όπως έχω πει το θλιβερό της υπόθεσης δεν είναι ότι ένας φουκαράς γράφει  :jerking:αλλά ότι βρίσκονται κάποιοι εντελώς τελειωμένοι που τον θαυμάζουν  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:.

Τι ακριβώς του προτείνεις ;
Να πάρει αμάξι σε τι ύψους δαπάνη ;;;
Με ελληνικές πινακίδες ;
Γερμανικές ;;;;
Πόσο καλό ;;;

200Ε βενζίνη των 60.000€ ;
S350d των 145.000€ ;;;;
Panamera turbo των 235.000€ ;;;;;


Rolls Royce Ghost των 600.000€ ;
Μήπως με γερμανικές πινακίδες, που κοστίζει μόνο 400.000€ ;;;
Ποιες 60.000 εδώ δεν έχει βρακί να πάρει  :2funny:δεν φτάνουν τα λεφτά του να νοικιάσει κανονικό διαμέρισμα και μένει σε μιά αποθήκη  :2funny:ούτε 3.000-4.000 ευρώ δεν του περισεύουν να πάρει ένα απλό αμάξι,ποιες Μερσεντές? :2funny:πιό εύκολο είναι να πάρω εγώ Lear Jet παρά ο Βλάκμαν αυτοκίνητο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • maybach62.jpg
    maybach62.jpg
    52 KB · Εμφανίσεις: 15

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.078
Πόντοι
5.506
Δεν έχεις καμία σχέση απολύτως με το άθλημα φαίνεται από αυτά που γράφεις.
Ποια hot σημεία?
Γενικά λαμβάνετε πολύ υπόψιν το μέσο όρο τα δικαιώματα του πλήθους.
Εγώ σου είπα άμα θες έλα Κίεβο,Μινσκ,Μόσχα,Πόζναν οπουδήποτε τα αρχίδια σου θα πιάσεις εννοείται.
Εγώ κάνω excess,ξεπερνάω τα όρια.Ωθώ την κάτάσταση στα άκρα.Είμαι τύπος των άκρων,δε μου αρέσουν οι μέσοι όροι.
Δεν είμαι ισορροπημένος,στρογγυλός,PC κτλ,δε με ενδιαφέρει πώς βλέπει την κατάσταση ο μέσος όρος.Αυτά που βλέπουν είναι επιφανειακά τα βλέπουν όλοι και μου φαίνονται βαρετά.
Πάντα ασχολούμαι με το άκρο αυτό που οι άλλοι δε βλέπουν.Το niche που λένε.


Τύπε μήπως είσαι MacBook Air και σε έχουμε παρεξηγήσει;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Για βούδα μιλούσα.
Πράγα δεν πολυγουστάρω πλέον .
Όταν πήγαινα το 1991 , γέλαγαν κάτι φλώρια της αττικής που πήγαιναν ... πάρο !
Εγώ γαμούσα στην πράγα , αυτοί πίναν διαλυτικό πινέλου στην πούντα και white spirit malt στη νάουσα.
Εκεινη την περιοδο οταν τους ελεγες οτι πας ανατολικη ευρωπη το θεωρουσαν λιγο υποτιμητικο οι ελληναρες ...
ηταν βλεπεις η εποχη της αστακομακαροναδας και το παιζανε πλουσιοι και ανεβασμενοι  :grin:
Πραγα - Βουδαπεστη αρχισαν να πηγαινουν για τουρισμο οι αγαμητοι με τις κυρα κατινες τους μετα το 2005 ,,, και οταν γυρνουσαν σου λεγανε ... πω πω κατι μουνια που εχει εκει ρε φιλε ...  :2funny:


Ακόμα περιμένουμε της φώτο του από την Αμερική που πήγε 2 φορές  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:tooth:
 

HornyGuy4

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
78
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρεις πόσους Γερμανούς έχει εδώ που και εμφανίσιμοι είναι και καλοντυμένοι και αμαξάρες έχουν και υψηλά εισοδήματα?
Αυτά που κάνω εγώ δεν τα κάνει κανείς.
Δεν μπορούν να βγάλουν τέτοιες γκόμενες.
Διόρθωση:
Δέν "έβγαλες τετοιες γκομενες".
Τις πληρώνεις για να συναντιέστε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οπως και να το πεις δεν τα κάνουνε.Τώρα θέλει να έρθει μια Πολωνέζα και μια Ουκρανή.Εντωμεταξύ φέρνω Ρωσίδα μοντέλο σε ένα μήνα.
Πολωνέζα,Ουκρανή θα τις φέρω σπίτι μου κατευθείαν,βαριέμαι να τρέχω.
Καλά ψωλάκια φαίνονται,όχι εντυπωσιακές αλλά πιτσιρίκες.Η μοντέλα βέβαια έχει απαιτήσεις,πεντάστερα κι έτσι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Νομίζεις ότι οι γκόμενες είναι θεόχαζες και θα δούνε το καλό αμάξι και θα πάθουν ζημιά!Νομίζεις δεν θα καταλάβουν αμέσως τι αποτυχημένος είναι ο Βλάκμαν  :2funny: :2funny: :2funny:.
    Τώρα αν ντυθεί,μάθει τρόπους,πάρει καλό αμάξι τότε ναι κάτι γίνεται αλλά με τα χάλια που έχει και με αμάξι και χωρίς το ίδιο τραγικό αποτέλεσμα θα έχει  :2funny:
απο πειρα τα λες?κατι ξερεις εσυ χαχαχαχαχαχαχααχα.
κανε του μαθηματα να καμακωνει στο μετρο μανα και κορη.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Η δικια μου θα αφορα μονο πρωτευουσες της πρωην σοβιετιας ,Πραγα και Βουδαπεστη τις βγαζω εξω γιατι ντοπιες καλα μουνια δεν παιζει πλεον οποτε παλι ρωσοειδη θα ψαχνεις και εκει.
Τα 2500 ειναι λιγα για Μοσχα οποτε και αυτη εξω ...
μενουν Κιεβο ,Κισιναου ,Μινσκ και τα βαζω με την σωστη σειρα οπως το βλεπω εγω.
βεβαια και Αγια Πετρουπολη αν και οχι πρωτευουσα ειναι πολυ καλη επιλογη ,θα ελεγα μετα το Κιεβο
Υπολογιζε τα 500 σε οποιαδηποτε απο αυτες τις πολεις σαν εξοδο ενοικιου για ενα απλο διαμερισμα με τα κοινοχρηστα ,την θερμανση ,το ιντερνετ κτλ
αν τωρα θες να βγαινεις μερα παρα μερα εξω και να πηγαινεις σε ρεστοραν και κλαμπ καθε σαββατοκυριακο τα 2000 που μενουν δεν ειναι πολλα ... οι τιμες στα καλα μαγαζια που συχναζουν οι ανεβασμενες γκομενες ειναι υψηλες σε ολα.
τσαμπα ειναι τασο η μοσχα με το ρουβλι υποτιμημενο ιδικα.
ακομα και παλαιοτερα δεν την εβρισκα ακριβη στο να φας και να βγεις.
κιεβο ηταν ακριβωτερα και σκορπουσα τα πιο πολλα λεφτα σε εξοδο και φαι.
μεχρι και φιλος μου μολδαβος που παει μοσχα φτηνα του φενεται εκει.
μοσχα καθε εμερα ετρωγα τα σασλικ μου ,κοτοπουλο φραιτ τσιγκεν στο τζουμ κοκινη πλατεια
και σε κεντρικα μαχαζια και καφε πουσκινσκαγια και δεν τα εβρισκα ακριβωτερα απο κυπρο τοτε.
μονο ρουχα ηταν ακριβωτερα πολλες φωρες.
τωρα τα χοτελ μοσχα που ειναι 30 ευρο μεχρι το 2012 που πηγαινα ειχανε 100.
θα ηθελα να δω αν τολμουσαν να πηγαιναν κιεβοπριν την κριση που η διαμονη ειχε
100 με 150 την μερα και οι τιμες να φας σαν ζυριχη,τα αεροπορικα τριπλασια σχεδον μεσο αλλης χωρας.
τωρα πανε με εταιριες πολλοι τσαμπα με βαλιτσακι ωμου.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το αμάξι παίζει ρόλο αν έχεις γκόμενα στη Γερμανία.Αν δεν έχεις γκόμενα στη Γερμανία,το αμάξι δεν παίζει ρόλο.
Εχω βγάλει άπειρες γκόμενες χωρίς αμάξι.
Με την Πολωνέζα από Αγγλία ναυάγησε το κοννέ λόγω απαιτήσεων εκ της πλευράς της να της στείλω λεφτά να βγάλει αυτή το εισιτήριο.Αυτό είναι πάντα red flag.Αν δε σου δώσει η γκόμενα στοιχεία να βγάλεις εσύ το εισιτήριο δεν προχωράς.
Να δούμε όμως βρήκα μια άλλη Πολωνέζα που μένει Βερολίνο άρτι αφιχθείσα και ενδιαφέρεται για σπόνσορινγκ.Φαίνεται καλή περίπτωση.Για να δούμε.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
τσαμπα ειναι τασο η μοσχα με το ρουβλι υποτιμημενο ιδικα.
ακομα και παλαιοτερα δεν την εβρισκα ακριβη στο να φας και να βγεις.
κιεβο ηταν ακριβωτερα και σκορπουσα τα πιο πολλα λεφτα σε εξοδο και φαι.
μεχρι και φιλος μου μολδαβος που παει μοσχα φτηνα του φενεται εκει.
μοσχα καθε εμερα ετρωγα τα σασλικ μου ,κοτοπουλο φραιτ τσιγκεν στο τζουμ κοκινη πλατεια
και σε κεντρικα μαχαζια και καφε πουσκινσκαγια και δεν τα εβρισκα ακριβωτερα απο κυπρο τοτε.
μονο ρουχα ηταν ακριβωτερα πολλες φωρες.
τωρα τα χοτελ μοσχα που ειναι 30 ευρο μεχρι το 2012 που πηγαινα ειχανε 100.
θα ηθελα να δω αν τολμουσαν να πηγαιναν κιεβοπριν την κριση που η διαμονη ειχε
100 με 150 την μερα και οι τιμες να φας σαν ζυριχη,τα αεροπορικα τριπλασια σχεδον μεσο αλλης χωρας.
τωρα πανε με εταιριες πολλοι τσαμπα με βαλιτσακι ωμου.
Με την υποτιμηση του ρουβλιου πραγματι φθηνηνε αλλα παλι ειναι κατα πολυ ακριβοτερη απο Κιεβο ...
τα κλαμπ και κωλομπαρα ειναι πανακριβα ,για να μπεις στο night flight πληρωνεις 12 ευρω ενω στο carribean 4-5 περιπου
βασικα Κιεβο μονο το chi εχει υψηλες τιμες και το buddha-bar για φαι , Μοσχα για σπαγγετι και μια κολα στην πλατεια ευρωπης εδωσα 10 ευρω ... ξενοδοχεια ,ταξι,πουτανες κτλ ολα επι δυο
Θα κανω καποια στιγμη ενα τιμοκαταλογο :grin: απο την τελευταια διετια για τις πρωτευουσες του big 4(Μολδαβια,Ουκρανια,Λευκορωσια,Ρωσια)
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
τσαμπα ειναι τασο η μοσχα με το ρουβλι υποτιμημενο ιδικα.
ακομα και παλαιοτερα δεν την εβρισκα ακριβη στο να φας και να βγεις.
κιεβο ηταν ακριβωτερα και σκορπουσα τα πιο πολλα λεφτα σε εξοδο και φαι.
μεχρι και φιλος μου μολδαβος που παει μοσχα φτηνα του φενεται εκει.
μοσχα καθε εμερα ετρωγα τα σασλικ μου ,κοτοπουλο φραιτ τσιγκεν στο τζουμ κοκινη πλατεια
και σε κεντρικα μαχαζια και καφε πουσκινσκαγια και δεν τα εβρισκα ακριβωτερα απο κυπρο τοτε.
μονο ρουχα ηταν ακριβωτερα πολλες φωρες.
τωρα τα χοτελ μοσχα που ειναι 30 ευρο μεχρι το 2012 που πηγαινα ειχανε 100.
θα ηθελα να δω αν τολμουσαν να πηγαιναν κιεβοπριν την κριση που η διαμονη ειχε
100 με 150 την μερα και οι τιμες να φας σαν ζυριχη,τα αεροπορικα τριπλασια σχεδον μεσο αλλης χωρας.
τωρα πανε με εταιριες πολλοι τσαμπα με βαλιτσακι ωμου.

Δεν έχει σημασία αν είναι φτηνή ή ακριβή η πόλη αλλά τι ζητάνε οι γκόμενες.Ρωσία ζητάνε τα κέρατά τους.Το πλεονέκτημα είναι οτι έχεις όντως μοντελοειδείς δεν σε εξαπατούνε.Αλλά πληρώνεις τα διπλά από ό,τι Κίεβο.Κίεβο βέβαια έχεις το ρίσκο οτι μπορεί να σε εξαπατήσουνε.
Κάπως έτσι πάει χοντρικά.
Αν κάποιος έχει γκαφρά,δε θέλει να παιδεύεται με σκάμερς,απατεωνιές κτλ οπότε θα πάει Μόσχα να γαμήσει αληθινό μουνί.
Αν όμως δεν έχεις τα ποσά που απαιτούνται,πας Κίεβο και ρισκάρεις να πέσεις σε σκάμερς.
Πληρώνεις δηλαδή ένα πρίμιουμ για να μη σε εξαπατήσουν που αξίζει τον κόπο βασικά.Αξίζει τον κόπο αν έχεις τα αναγκαία ποσά,αλλιώς δεν αξίζει εννοείται.
Δηλαδή αν έχεις μόνο 2500 ευρώ,πάς Κίεβο χαλαρά και κινδυνεύεις να σε κοροιδέψουνε.Μόσχα δε σε παίρνει,δε φτάνουν τα 2500.Αν όμως έχεις πάνω από 3000 ευρώ για το ταξίδι πας Μόσχα αφού είναι σίγουρο οτι δε θα σε κοροιδέψουνε.

Η άλλη λύση είναι να φέρεις τη Μοσχοβίτισσα Κίεβο για να παίξεις εντός έδρας,αυτό που έκανα στο τελευταίο ταξίδι.Αυτά που θα πλήρωνα για βίζα,ακριβό ξενοδοχείο ταξιά,ακριβά ρεστωράν,κλαμπ κτλ τα έδωσα στη γκόμενα απευθείας και γάμησα μοντελοειδή.
Αλλά αυτά είναι ανώτερα συστήματα για παίκτες και παίρνεις πάντα ρίσκο.
Πολλές Μοσχοβίτισσες δεν τα δέχονται βάζουν αυστηρές προυποθέσεις.Τόσα για δώρο με διαμονή στο τάδε πεντάστερο και όλα προβλεπέ κτλ.
Απαξ και ξεφύγεις από τους όρους παίρνεις τον πούλο απλά.Θέλουν αληθινούς άντρες που λένε που είναι σε θέση να παρέχουν και τηρούν το λόγο τους.
Αλλιώς σε θεωρούν σκουπίδι,υποάντρα και ανάξιο λόγου και χάσιμο χρόνου.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
συνεχίζει να γράφει της βλακείες του που δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα 
Ακόμα περιμένουμε της φώτο του από την Αμερική που πήγε 2 φορές
  :cheesy:
Εκεινη την περιοδο οταν τους ελεγες οτι πας ανατολικη ευρωπη το θεωρουσαν λιγο υποτιμητικο οι ελληναρες ...
ηταν βλεπεις η εποχη της αστακομακαροναδας και το παιζανε πλουσιοι και ανεβασμενοι
  :grin:
Πραγα - Βουδαπεστη αρχισαν να πηγαινουν για τουρισμο οι αγαμητοι με τις κυρα κατινες τους
μετα το 2005  και οταν γυρνουσαν σου λεγανε ... πω πω κατι μουνια που εχει εκει ρε φιλε ...
:thumbsup:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Οπως και να το πεις δεν τα κάνουνε.Τώρα θέλει να έρθει μια Πολωνέζα και μια Ουκρανή.Εντωμεταξύ φέρνω Ρωσίδα μοντέλο σε ένα μήνα.
Πολωνέζα,Ουκρανή θα τις φέρω σπίτι μου κατευθείαν,βαριέμαι να τρέχω.
Καλά ψωλάκια φαίνονται,όχι εντυπωσιακές αλλά πιτσιρίκες.Η μοντέλα βέβαια έχει απαιτήσεις,πεντάστερα κι έτσι.

Βαλε φωτο Άρχοντα να φύγουν τα κακακια σε ορισμένους εδω μεσα

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Οσοι ειναι ανημποροι να..   :knockinb:  
Το ριχνουν στο..  :shit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom