Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τη δεκαετία του '90 είναι αλήθεια ότι στα τρένα στην Πολωνία έκανε κρύο αλλά αυτό γίνόταν τότε.Οπως και τη δεκαετία του '80 δεν υπήρχε καθόλου κρέας στην Πολωνία μόνο κοτόπουλο έβρισκες αν ήσουν τυχερός.Αλλά τώρα έχουμε 2020 όχι 1980 ούτε 1993.Και έχουν αλλάξει πάρα πολλά στον κόσμο.Επειδή στην Ελλάδα δεν αλλάζει τίποτα δε σημαίνει ότι και στον κόσμο δεν αλλάζει τίποτα.
  Αυτό ο Βλάκμαν κάπου θα το διάβασε και θα μας το έγραψε  :jerking: :2funny:.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Τη δεκαετία του '90 είναι αλήθεια ότι στα τρένα στην Πολωνία έκανε κρύο αλλά αυτό γίνόταν τότε.Οπως και τη δεκαετία του '80 δεν υπήρχε καθόλου κρέας στην Πολωνία μόνο κοτόπουλο έβρισκες αν ήσουν τυχερός.Αλλά τώρα έχουμε 2020 όχι 1980 ούτε 1993.Και έχουν αλλάξει πάρα πολλά στον κόσμο.Επειδή στην Ελλάδα δεν αλλάζει τίποτα δε σημαίνει ότι και στον κόσμο δεν αλλάζει τίποτα.
  Αυτό ο Βλάκμαν κάπου θα το διάβασε και θα μας το έγραψε  :jerking: :2funny:.

www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1635005,1,nowy-rozklad-pociagow--co-sie-zmieni-a-co-zostanie-bez-zmian.read]https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1635005,1,nowy-rozklad-pociagow--co-sie-zmieni-a-co-zostanie-bez-zmian.read
[/url]

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τυπε δοκιμασε το εξης:

Παρε ενα καλο αμαξι (μεγαλου κυβισμου σοβαρο εργαλειο) και κανε ενα τουρ για μερικες μερες, Τσεχια, Ουγγαρια, Πολωνια, Ρουμανια, Ελβετια, Αυστρια.

Μεινε μια δυο μερες σε καθε χωρα ή και παραπανω αν χρειαστει.

Θα δεις οτι τιποτα δεν ειναι πιο καλο απο ενα τουρ με δυνατο αμαξι και γεματη τσεπη, αλλη φαση. Μονος, οσο καλη και να ειναι η χ γκομενα, παρατημα και συνεχιζεις μονος στον επομενο προορισμο, μη φορτωσεις καμια.

Ενα 10ημερο ειναι μια καλη αρχη. οι συνθηκες και τα γεγονοτα θα σε οδηγησουν στο πως θα συνεχισεις.

Καντο και θα με θυμηθεις, αλλη φαση.
Νομίζεις ότι οι γκόμενες είναι θεόχαζες και θα δούνε το καλό αμάξι και θα πάθουν ζημιά!Νομίζεις δεν θα καταλάβουν αμέσως τι αποτυχημένος είναι ο Βλάκμαν  :2funny: :2funny: :2funny:.
   Τώρα αν ντυθεί,μάθει τρόπους,πάρει καλό αμάξι τότε ναι κάτι γίνεται αλλά με τα χάλια που έχει και με αμάξι και χωρίς το ίδιο τραγικό αποτέλεσμα θα έχει  :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ρε Μητσο δεν εννοω αυτο.

Να περασει καλα ο ανθρωπος εννοω, να ευχαριστηθει τη ζωη του να δει μερη, να ταξιδεψει, να ζησει διαφορετικα απο αυτο που ζει.

Εαν θα εχει ενα σοβαρο αμαξι, λεφτα μαζι, σωστο ντυσιμο-κουρεμα-στυλ δεν θα εχει κανενα θεμα, μια χαρα θα περασει. Θα γινει πολυ ευκολο το παιχνιδι. Ειναι αδυνατον να αποτυχει.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Κμαν εαν δεν εχεις τα φραγκα-αμαξι κτλπ για το τουρ, στα χωνω εγω τυπε, σε συγχωρω για τις παπαριες που εχεις πει στο παρελθον.

Θα ειναι χαρα μου να σε δω να περνας ομορφα και αντρικα και οχι αυτες τις μαλακιες που συνηθως κανεις.

Αν ειναι, στειλε μου πμ να μιλησουμε να κανονισουμε. Θα σου πω και τα hot σημεια στο καθε κρατος, ζαχαρη θα τη βγαλεις. Εκει που θα σε στειλω, εχεις να ανεβασεις αλμπουμ ολοκληρο μετα.

Αντε μπαγασα, στειλε και κανονιζουμε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ξέρεις πόσους Γερμανούς έχει εδώ που και εμφανίσιμοι είναι και καλοντυμένοι και αμαξάρες έχουν και υψηλά εισοδήματα?
Αυτά που κάνω εγώ δεν τα κάνει κανείς.
Δεν μπορούν να βγάλουν τέτοιες γκόμενες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ετσι να σε δει ο Μητσος και να σκασει απο τη ζηλεια του.

Και εσυ ρε Μητσο ολο κραζεις τον ανθρωπο, νταξει.

Αν δεχτει, θα δεις και θα τριβεις τα ματια σου τυπε.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
ο Κμαν ειναι καταδρομεας τυπε. Ανορθοδοξος πολεμος
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κμαν εαν δεν εχεις τα φραγκα-αμαξι κτλπ για το τουρ, στα χωνω εγω τυπε, σε συγχωρω για τις παπαριες που εχεις πει στο παρελθον.

Θα ειναι χαρα μου να σε δω να περνας ομορφα και αντρικα και οχι αυτες τις μαλακιες που συνηθως κανεις.

Αν ειναι, στειλε μου πμ να μιλησουμε να κανονισουμε. Θα σου πω και τα hot σημεια στο καθε κρατος, ζαχαρη θα τη βγαλεις. Εκει που θα σε στειλω, εχεις να ανεβασεις αλμπουμ ολοκληρο μετα.

Αντε μπαγασα, στειλε και κανονιζουμε.

Δεν έχεις καμία σχέση απολύτως με το άθλημα φαίνεται από αυτά που γράφεις.
Ποια hot σημεία?
Γενικά λαμβάνετε πολύ υπόψιν το μέσο όρο τα δικαιώματα του πλήθους.
Εγώ σου είπα άμα θες έλα Κίεβο,Μινσκ,Μόσχα,Πόζναν οπουδήποτε τα αρχίδια σου θα πιάσεις εννοείται.
Εγώ κάνω excess,ξεπερνάω τα όρια.Ωθώ την κάτάσταση στα άκρα.Είμαι τύπος των άκρων,δε μου αρέσουν οι μέσοι όροι.
Δεν είμαι ισορροπημένος,στρογγυλός,PC κτλ,δε με ενδιαφέρει πώς βλέπει την κατάσταση ο μέσος όρος.Αυτά που βλέπουν είναι επιφανειακά τα βλέπουν όλοι και μου φαίνονται βαρετά.
Πάντα ασχολούμαι με το άκρο αυτό που οι άλλοι δε βλέπουν.Το niche που λένε.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δεν έχεις καμία σχέση απολύτως με το άθλημα φαίνεται από αυτά που γράφεις.
Ποια hot σημεία?
Γενικά λαμβάνετε πολύ υπόψιν το μέσο όρο τα δικαιώματα του πλήθους.
Εγώ σου είπα άμα θες έλα Κίεβο,Μινσκ,Μόσχα,Πόζναν οπουδήποτε τα αρχίδια σου θα πιάσεις εννοείται.
Εγώ κάνω excess,ξεπερνάω τα όρια.Ωθώ την κάτάσταση στα άκρα.Είμαι τύπος των άκρων,δε μου αρέσουν οι μέσοι όροι.
Δεν είμαι ισορροπημένος,στρογγυλός,PC κτλ,δε με ενδιαφέρει πώς βλέπει την κατάσταση ο μέσος όρος.Αυτά που βλέπουν είναι επιφανειακά τα βλέπουν όλοι και μου φαίνονται βαρετά.
Πάντα ασχολούμαι με το άκρο αυτό που οι άλλοι δε βλέπουν.

:hi: :hi: :hi:

έλα παππού μου να σου δείξω τ' αμπελοχώραφά σου φάση ο Γιωρίκας....
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Προσφερθηκα να σε βοηθησω να περασεις καλα και αρχισες παλι τις παπαριες.

Συνεχισε μονος σου, βαριεμαι.
 

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
126
Like
92
Πόντοι
1
Ξέρεις πόσους Γερμανούς έχει εδώ που και εμφανίσιμοι είναι και καλοντυμένοι και αμαξάρες έχουν και υψηλά εισοδήματα?
Αυτά που κάνω εγώ δεν τα κάνει κανείς.
Δεν μπορούν να βγάλουν τέτοιες γκόμενες.
Καλησπερα,οι Ουκρανεζες ενα πραγμα λατρευουν,το χρημα.Και γενικα το ανατολικο μπλοκ.Με αυτα που λες δειχνεις οτι δεν γνωριζεις και απλα προσπαθεις να αυτοεπιβεβαιωθεις;Απορω.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ο Κμαν ειναι καταδρομεας τυπε. Ανορθοδοξος πολεμος

Εννοείται.Εγώ κάνω αυτά που δεν μπορούν να κάνουν οι άλλοι.Είναι δυνατόν ένας Γερμανός να κάνει τέτοια πράγματα?Πολύ πολύ δύσκολο.Η ένας Πολωνός?
Ακόμα και ένας Ελληνας.Αφού τα γράφεις και του άλλου του σηκώνεται η τρίχα που τα διαβάζει,τα απορρίπτει δια βδελυγμίας όχι να τα κάνει κιόλας.
Εκεί είναι το πλεονέκτημα.Απλά ο άλλος δεν τολμάει να χώσει το κεφάλι του στο ντορβά αρνείται να πάρει τέτοια ρίσκα για το μουνί.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε Μητσο δεν εννοω αυτο.

Να περασει καλα ο ανθρωπος εννοω, να ευχαριστηθει τη ζωη του να δει μερη, να ταξιδεψει, να ζησει διαφορετικα απο αυτο που ζει.

Εαν θα εχει ενα σοβαρο αμαξι, λεφτα μαζι, σωστο ντυσιμο-κουρεμα-στυλ δεν θα εχει κανενα θεμα, μια χαρα θα περασει. Θα γινει πολυ ευκολο το παιχνιδι. Ειναι αδυνατον να αποτυχει.
Το πρώτο είναι να βρουνε το φάρμακο γιά τον αυτισμό :2funny:.......όσο γιά το καλό αυτοκίνητο τι νομίζετε ότι κάνει 1.000 ευρώ?! :headbang:Ο Βλάκμαν μένει σε μιά αποθήκη αν είχε λεφτά θα είχε κανονικό διαμέρισμα και φυσικά αυτοκίνητο.Καλά δεν είδες που μας έβαλε φώτο πως ζει? :2funny:Δεν είδες ότι δε μένει καν σε διαμέρισμα?ο Γκαστερμπά'ι'τερ αυτοκίνητο? :2funny: :2funny: :2funny:

Ετσι να σε δει ο Μητσος και να σκασει απο τη ζηλεια του.

Και εσυ ρε Μητσο ολο κραζεις τον ανθρωπο, νταξει.

Αν δεχτει, θα δεις και θα τριβεις τα ματια σου τυπε.
Αν είχε πολλά ακίνητα,αμάξια,κάνα κότερο 15-17 μέτρα και ένα εισόδημα 5.000-6.000 ευρώ χωρίς να δουλεύει ας έμενε κ' Ελλάδα θα έλεγα ότι περνάει καλα.Αλλά λίγο δύσκολο να ζηλέψω τον οικονομικό μετανάστη που δουλεύει διπλοβάρδιες στα εργοστάσια της Γερμανίας και μένει σε μιά αποθήκη  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
πορνοΤσαρε οδοστρωτηρας εισαι.. μολις μπαινεις βαζεις τον τυπο στην θεση του..     :rolleyes:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Το πρώτο είναι να βρουνε το φάρμακο γιά τον αυτισμό :2funny:.......όσο γιά το καλό αυτοκίνητο τι νομίζετε ότι κάνει 1.000 ευρώ?! :headbang:Ο Βλάκμαν μένει σε μιά αποθήκη αν είχε λεφτά θα είχε κανονικό διαμέρισμα και φυσικά αυτοκίνητο.Καλά δεν είδες που μας έβαλε φώτο πως ζει? :2funny:Δεν είδες ότι δε μένει καν σε διαμέρισμα?ο Γκαστερμπά'ι'τερ αυτοκίνητο? :2funny: :2funny: :2funny:
Αν είχε πολλά ακίνητα,αμάξια,κάνα κότερο 15-17 μέτρα και ένα εισόδημα 5.000-6.000 ευρώ χωρίς να δουλεύει ας έμενε κ' Ελλάδα θα έλεγα ότι περνάει καλα.Αλλά λίγο δύσκολο να ζηλέψω τον οικονομικό μετανάστη που δουλεύει διπλοβάρδιες στα εργοστάσια της Γερμανίας και μένει σε μιά αποθήκη  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Αστον ρε συ λιγακι, αφου του εγραψα θα του τα εδινα εγω.

Προσπαθησα να τον πεισω ωστε να δεχτει και να εχουμε φωτορεπορταζ απο ολο το σκηνικο, θα ειχαμε υλικο για μηνες μετα.

Τον εκραξες και περασε στην αρνηση τωρα και συνεχιζει να λεει παλι τα δικα του.

Χαλαστρα εκανες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Να σου πω το τι γράφει ένας ψωλάς σαν το δημητράκη μικρή σημασία έχει ή μάλλον καθόλου σημασία.
Αλλά είναι καλό να γράφουν αυτοί οι αρχίδες να παρασύρουν τον κόσμο.Βλέπεις ακόμα και ο Αλεξ που υποτίθεται οτι είναι μορφωμένος παρασύρθηκε από το δημητράκη.
Αυτό καλό είναι γιατί οι άρχοντες κάνουμε τη δουλειά μας υπογείως χωρίς ουσιαστική αντίσταση.
Είναι αυτή η αρχή της μηδενικής αντίδρασης,παθητική επιθετική προσέγγιση κι έτσι.
Μπουρλοτιάσαμε συνολικά όλο το σύστημα,επήλθε συνολική κατάρρευση.



 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Παρε ενα καλο αμαξι (μεγαλου κυβισμου σοβαρο εργαλειο) και κανε ενα τουρ για μερικες μερες, Τσεχια, Ουγγαρια, Πολωνια, Ρουμανια, Ελβετια, Αυστρια.

Τι ακριβώς του προτείνεις ;
Να πάρει αμάξι σε τι ύψους δαπάνη ;;;
Με ελληνικές πινακίδες ;
Γερμανικές ;;;;
Πόσο καλό ;;;

200Ε βενζίνη των 60.000€ ;
S350d των 145.000€ ;;;;
Panamera turbo των 235.000€ ;;;;;


Rolls Royce Ghost των 600.000€ ;
Μήπως με γερμανικές πινακίδες, που κοστίζει μόνο 400.000€ ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom