Νέα

Σπέρμα σε εσώρουχα γυναικών φίλων μου !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1234567
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 910
  • Εμφανίσεις 212K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Μια φορά με είχαν φιλοξενήσει σε ένα κοριτσόσπιτο σε γνωστό νησί.

Η κοπέλα που έμενε εκεί ήταν γύρο στα 25 και έμεινε στο σπίτι του δικού της για λίγες μέρες για να μείνω εγώ στο σπίτι της που ήταν πάνω από τους κοινούς μας φίλους.

Στο σπίτι όλα στην εντέλεια και στη ντουλάπα το ίδιο.

Δεν έκανα κάποια καγκουριά αλλά και μόνο στην ιδέα του πιπινιού είχα κάτι απίστευτες καύλες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.824
Κριτικές
10
Like
2.555
Πόντοι
3.187
Με καυλώνει ιδιαίτερα όταν πηγαίνω σε σπίτια φίλων να μπαίνω στο μπάνιο και να χύνω πάνω σε κυλοτάκια των γυναικών τους από τα άπλυτα. Μερικές φορές έχω χύσει και σε γόβες και έχω "κλέψει" κάποια. Υπάρχουν άλλοι με τέτοιο βίτσιο?
Aκόμα καλύτερα να πηγαίνεις στην ταράτσα που απλώνουν τα εσώρουχα και να χύνεις στα πλυμμένα. Επίσης να κάνεις και το άλλο.... να τις καλείς σπίτι σου για καφεδάκι και να χύνεις μέσα στο καφέ. Αν δεν σου φαίνονται καλά αυτά, να χύνεις μέσα στις παγοκύστες να τις κάνεις παγάκια και να τις μοιράζεις μαζί με το φρέντο καπουτσίνο ή με το φραππέ. Αντε... σου δωσα δουλειά τυχερούλι....
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Aκόμα καλύτερα να πηγαίνεις στην ταράτσα που απλώνουν τα εσώρουχα και να χύνεις στα πλυμμένα. Επίσης να κάνεις και το άλλο.... να τις καλείς σπίτι σου για καφεδάκι και να χύνεις μέσα στο καφέ. Αν δεν σου φαίνονται καλά αυτά, να χύνεις μέσα στις παγοκύστες να τις κάνεις παγάκια και να τις μοιράζεις μαζί με το φρέντο καπουτσίνο ή με το φραππέ. Αντε... σου δωσα δουλειά τυχερούλι....

Αυτά δεν είναι τίποτα.

Ο άλλος έχυσε το γαλακτομπούρεκο και μετά κέρασαν και τη γιαγιά.
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
674
Like
6.342
Πόντοι
1.046
ανοιξτε ενα θρεντ για την 1η φορα που μυρισαμε μουνιλα σε εσωρουχα ρε εδω σας θελω...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Ξερουν να διαλεγουν φιλους οι κουμπαροι σου.Εκτος αν εισαι κανας βουλευτης, η διοικητης σε καμια ΔΕΚΟ και ηθελαν την κουμπαρια για γνωριμιες.
Καλημέρα..
Πριν κρίνεις καλό θα ήταν να ξέρεις...
Γάμος σε παρακμή χρόνια, αυτός ξενογαμάει από πάντα και είναι φίλος του αλκοόλ παραπάνω απ'όσο πρέπει...
Κομβικό σημείο για την παρακμή που ζουν το γεγονός ότι δεν μπόρεσαν να κάνουν παιδιά(με δική του κυρίως ευθύνη).
Αυτή από τότε ξέφυγε...Γαμιέται με το αφεντικό της κυρίως αλλά και άλλο κόσμο και δεν χωρίζει γιατί είναι βολεμένη οικονομικά.Γίναμε κουμπάροι μετά από δική του πρόταση καθώς συνεργαζόμασταν επαγγελματικά . Πολλές φορές έχει επικαλεστεί τα ο κουμπάρος τη κουμπάρα αστειευόμενη και τα χέρια της φεύγουν δεξιά και αριστερά για πλάκα.
Την έχω φιλοξενήσει σπίτι μου και έκανα το πολύ μαλάκα για να μην τη σκίσω...
Την βλέπω πλέον πιο επιθετικά γιατί ο άλλος αποφάσισε να χωρίσει επιτέλους και γιατί αυτή έχει αλλάξει στο πολύ έκφυλο(ντύσιμο, συμπεριφορά, στήσιμο)από το κορίτσι του χωριού που ήταν..
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Τι έβλεπες και έχυσες ποσότητα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημέρα...Ολοφρεσκο..
Φιλοξενούμενος στο σπίτι των κουμπάρων μου..ξυπνώντας σήμερα από τις 06:30 και διαβάζοντας bou,έχυσα τις γόβες της κουμπαράς που βρήκα σε ντουλάπα δίπλα μου καθώς δεν βρέθηκε εσώρουχο που θα ήταν το ιδανικό....
Σε μελλοντικό χρόνο ευελπιστώ να πιτσιλισω και την ίδια...
Καλή Μέρα και Καλή εβδομάδα.
Καύλα τα ψηλοτάκουνα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Καλημέρα..
Πριν κρίνεις καλό θα ήταν να ξέρεις...
Γάμος σε παρακμή χρόνια, αυτός ξενογαμάει από πάντα και είναι φίλος του αλκοόλ παραπάνω απ'όσο πρέπει...
Κομβικό σημείο για την παρακμή που ζουν το γεγονός ότι δεν μπόρεσαν να κάνουν παιδιά(με δική του κυρίως ευθύνη).
Αυτή από τότε ξέφυγε...Γαμιέται με το αφεντικό της κυρίως αλλά και άλλο κόσμο και δεν χωρίζει γιατί είναι βολεμένη οικονομικά.Γίναμε κουμπάροι μετά από δική του πρόταση καθώς συνεργαζόμασταν επαγγελματικά . Πολλές φορές έχει επικαλεστεί τα ο κουμπάρος τη κουμπάρα αστειευόμενη και τα χέρια της φεύγουν δεξιά και αριστερά για πλάκα.
Την έχω φιλοξενήσει σπίτι μου και έκανα το πολύ μαλάκα για να μην τη σκίσω...
Την βλέπω πλέον πιο επιθετικά γιατί ο άλλος αποφάσισε να χωρίσει επιτέλους και γιατί αυτή έχει αλλάξει στο πολύ έκφυλο(ντύσιμο, συμπεριφορά, στήσιμο)από το κορίτσι του χωριού που ήταν..
Εγώ λέω μετά τόσα χρόνια να κάνεις τη δουλειά...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: IOS13

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.046
Like
6.640
Πόντοι
1.056

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.221
Like
34.685
Πόντοι
9.931
Καλημέρα..
Πριν κρίνεις καλό θα ήταν να ξέρεις...
Γάμος σε παρακμή χρόνια, αυτός ξενογαμάει από πάντα και είναι φίλος του αλκοόλ παραπάνω απ'όσο πρέπει...
Κομβικό σημείο για την παρακμή που ζουν το γεγονός ότι δεν μπόρεσαν να κάνουν παιδιά(με δική του κυρίως ευθύνη).
Αυτή από τότε ξέφυγε...Γαμιέται με το αφεντικό της κυρίως αλλά και άλλο κόσμο και δεν χωρίζει γιατί είναι βολεμένη οικονομικά.Γίναμε κουμπάροι μετά από δική του πρόταση καθώς συνεργαζόμασταν επαγγελματικά . Πολλές φορές έχει επικαλεστεί τα ο κουμπάρος τη κουμπάρα αστειευόμενη και τα χέρια της φεύγουν δεξιά και αριστερά για πλάκα.
Την έχω φιλοξενήσει σπίτι μου και έκανα το πολύ μαλάκα για να μην τη σκίσω...
Την βλέπω πλέον πιο επιθετικά γιατί ο άλλος αποφάσισε να χωρίσει επιτέλους και γιατί αυτή έχει αλλάξει στο πολύ έκφυλο(ντύσιμο, συμπεριφορά, στήσιμο)από το κορίτσι του χωριού που ήταν..
Τυπε τελικα τι εγινε την γαμησες την κουμπαρα;
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.046
Like
6.640
Πόντοι
1.056

johnypap35

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2017
Μηνύματα
19
Like
31
Πόντοι
0
Αν υπήρχε άτομο να εμπιστεύομαι άντε τον έβαζα σπίτι μου να χύνει τα εσώρουχα της γυναίκας μου
Μπορείς να μας τα δίνεις να τα χύνουμε και μετά σ' τα επιστρέφουμε.
 

Aggelos_play

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Like
906
Πόντοι
80
Τις προάλλες βρέθηκα μόνος μου στο σπιτι της μπατζανακισας μου . 40 ετών πολυ καλό κορμί . Είδα ακραία εσώρουχα , πραγματικά δεν ήξερα ποιο να πρώτο αγγίξω . Βρήκα και κάτι anal beads που προφανώς παίζει μόνη της ή με τον άντρα της .

Σε κάθε περίπτωση έχυσα πάνω σε αυτές τις σφαίρες μυρίζοντας ένα εσώρουχο της.
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.046
Like
6.640
Πόντοι
1.056
Τις προάλλες βρέθηκα μόνος μου στο σπιτι της μπατζανακισας μου . 40 ετών πολυ καλό κορμί . Είδα ακραία εσώρουχα , πραγματικά δεν ήξερα ποιο να πρώτο αγγίξω . Βρήκα και κάτι anal beads που προφανώς παίζει μόνη της ή με τον άντρα της .

Σε κάθε περίπτωση έχυσα πάνω σε αυτές τις σφαίρες μυρίζοντας ένα εσώρουχο της.
Καμία φώτο δεν έβγαλες?
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.416
Like
4.821
Πόντοι
456
Τις προάλλες βρέθηκα μόνος μου στο σπιτι της μπατζανακισας μου . 40 ετών πολυ καλό κορμί . Είδα ακραία εσώρουχα , πραγματικά δεν ήξερα ποιο να πρώτο αγγίξω . Βρήκα και κάτι anal beads που προφανώς παίζει μόνη της ή με τον άντρα της .

Σε κάθε περίπτωση έχυσα πάνω σε αυτές τις σφαίρες μυρίζοντας ένα εσώρουχο της.
..... δεν ξέρω μήπως τα βάζει ο άντρας της από πίσω ! και παίζουν !!! και το εσώρουχο μαζί ! μερακλής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom