Νέα

Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Να σταματήσει η Σόνια ή όχι ????

  • ναι να σταματησει

    Ψήφοι: 21 12,7%
  • οχι να μην σταματησει

    Ψήφοι: 36 21,7%
  • ναι να σταματησει, γιατι την βαρεθηκαμε

    Ψήφοι: 8 4,8%
  • οχι να μην σταματησει, γιατι δεν την χορταινουμε

    Ψήφοι: 58 34,9%
  • να παιρνει μονο απειρους πελατες για να τους μαθαινει τα κολπα

    Ψήφοι: 15 9,0%
  • δεν ξερω/δεν απαντω/δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 28 16,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ρε λέτε να παντρεύτηκε?και τι δεν θα έδινα να είμαι ο....κουμπάρος!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ο κουμπαρος κι η κουμπαρα ποσες φορες την εβδομαδα????
Εγώ όσες και να μου πεί...μπορώ!!!Τώρα αν δεν μπορεί και 2 φορές την μέρα...δεν πειράζει....και 1 φορά κάθε μέρα αρκεί.....χαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Αν παντρευτηκε δεν ξερω αυτο που ξερω ειναι οτι ειναι με τον γκομενο διακοπες δυο βδομαδες τωρα.
Αντε ρε Σονια γυρνα πισω γιατι θα παω στην Νταρια.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Kαλά ο γκόμενός της ξέρει τί δουλειά κάνει η κοπέλα του? Έλληνας ειναι? Πώπω...φαντάζεστε να είναι με τη Σόνια και να χτυπήσει το κινητό της
και να είναι κανένας πελάτης(πχ o Zero) να ρωτάει πότε θα επιστρέψει στη δουλειά... Ξεφτίλα...
 

Επισκέπτης
Kαλά ο γκόμενός της ξέρει τί δουλειά κάνει η κοπέλα του? Έλληνας ειναι? Πώπω...φαντάζεστε να είναι με τη Σόνια και να χτυπήσει το κινητό της
και να είναι κανένας πελάτης(πχ o Zero) να ρωτάει πότε θα επιστρέψει στη δουλειά... Ξεφτίλα...
δεν ξερω κατα ποσο ειναι δυνατον μια τετοια κοπελα να εχει γκομενο που να μην ξερει τι δουλεια κανει... αντιθετος πιστευω πως ολο και κανα χαρτζιλικακι του δινει..... τωρα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι τα παιδια της ντενις που ειναι 8 χρονων και λογικα κατι καταλαβαινουν, τι νομιζουν οτι κανει η γλυκια μαμα τους στην ελλαδα???? η αληθεια που αργα ή γρηγορα θα μαθευτει θα ειναι σιγουρα σκληρη!!!!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αν ημουν γκόμενος της και μάθαινα την δουλεια της,θα πέθαινα απο καρδιά...
 

Επισκέπτης
Ξέρουμε αν η Σόνια παίζει αυτή την εβδομάδα και συγκεκριμένα ΣΗΜΕΡΑ (30/4) ή ΑΥΡΙΟ (1/5)? :) Έχω άδεια σήμερα οπότε... ευκαιρώ για τις πρωϊνές βάρδιες!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Δυστυχώς Σόνια δεν παίζει ούτε και αυτήν την εβδομάδα....
αν μάθω κάτι θα δώσω σήμα...
 

Επισκέπτης
Αφου δεν παιζει η Σονια θα μεινω τρεις μερες ακομα στην Πραγα τι να γυρισω πισω.
Θα τα πουμε αναλυτικα τοτε.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
δεν ψάχνεις ρε φίλε μήπως βρείς και την ντενίσα εκεί γύρω ρε φίλε και να της πεις να γυρίσει πίσω?
πλακα κανω μην παρεξηγηθεοις
 

Επισκέπτης
Εδω ειναι πιτα στις Ντενισες μην φερω καμμια δεκαρια τετοιες να μην μαλλωνουμαι κιολας.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νομιζω πως η σονια απο αυριο παλι θα δουλευει κανονικα.
περισοτερες λεπτομερειες το βραδυ απο καταλληλα ενημερωμενο συναδελφο..  ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ωχ ωχ ωχ
νατα τα comeback :grin:
τον καταλάβαμε τον <<υποπτο>> πληροφοριοδότη σου, γιαυτο χθες βραδυ εκανε τη παπια και τελικα δεν γαμησε, κατι ηξερε και το φυλαγε για Σονια :2funny:
''το να χερι νιβει τ αλλο και τα δυο το προσωπο'' εχουμε γινει εδω μεσα
''ενας για ολους και ολοι για εναν''
αντε και ενα καλο νεο γιατι με τις πρασινες καρτες και τα γυναικεια φορουμ τις δε θα τη παλευα αλλο

δεν ηξερε τιποτα το παληκαρι χθες. σημερα εμαθα οτι ειχε παει για καφε και ξαφνικα του ηρθε fax στο flocafe..  :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Λοιπόν η Σόνια απο άυριο θα βρίσκεται στο πόστο της (Λέλας Καραγιάννη 35). Ειδικά για αύριο θα δουλέψει διπλοβάρδια (10 πρωί-12 βράδυ). Φαίνεται πως οι διακοπές της έκαναν καλό και επιστρέφει ορεξάτη....

Φίλε Savalas εχθές το βράδυ δεν ήξερα τίποτα! σήμερα ενημερώθηκα για Σόνια...αλλά βλέπεις αυτό το γαμημένο το μπουρδελοένστικτο μου έλεγε εχθές να κάνω οικονομία δυνάμεων... :cheesy:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Ανταπόκριση απο Σόνια.
Έκανα διαλειματάκι απο το γραφείο και πετάχτηκα να πω ένα γεια στο κορίτσι.
Καθώς λοιπόν είχα χτυπήσει το κουδούνι του ισογειου και περίμενα να μου ανοίξει η τσατσά ακούω μια φωνή απο πάνω "παληκάρι αν δεν περάσεις κάτω έχουμε και επάνω κοπέλα"!!!! Κοιτάω επάνω στην εσωτερική σκάλα που οδηγεί στον πρώτο όροφο και βλέπω την τσατσά να έχει στήσει καραούλι και να ψαρεύει πελάτες!!!
Φανταστείτε τι ζημιά έχει κάνει η Σόνια στο επάνω μαγαζί! πάνε ολοι κάτω και επάνω δεν περνάει κανένας!
Ως προς το πρόγραμμα και την περιποιηση που μου έκανε η Σόνια δεν ξαναγράφω, τα έχουμε πει τόσες φορές. Ηταν για άλλη μια φορά α ψ ο γ ή.
 

Επισκέπτης
Ανταπόκριση απο Σόνια.
Έκανα διαλειματάκι απο το γραφείο και πετάχτηκα να πω ένα γεια στο κορίτσι.
Καθώς λοιπόν είχα χτυπήσει το κουδούνι του ισογειου και περίμενα να μου ανοίξει η τσατσά ακούω μια φωνή απο πάνω "παληκάρι αν δεν περάσεις κάτω έχουμε και επάνω κοπέλα"!!!! Κοιτάω επάνω στην εσωτερική σκάλα που οδηγεί στον πρώτο όροφο και βλέπω την τσατσά να έχει στήσει καραούλι και να ψαρεύει πελάτες!!!
Φανταστείτε τι ζημιά έχει κάνει η Σόνια στο επάνω μαγαζί! πάνε ολοι κάτω και επάνω δεν περνάει κανένας!
Ως προς το πρόγραμμα και την περιποιηση που μου έκανε η Σόνια δεν ξαναγράφω, τα έχουμε πει τόσες φορές. Ηταν για άλλη μια φορά α ψ ο γ ή.

Ρε συ Zero, εγώ όταν είχα πάει (και δεν την είχα πετύχει) με είχε τραβήξει η τσατσά από το κάτω μαγαζί! Και μου παρουσίασε μια Ισαβέλλα (πολύ καλό καυλόμουνο). Τελικά ανέβηκα πάνω, ήταν ένα μπάζο, κι όταν ρώτησα για την Σόνια μου είπε ότι "είναι αδιάθετη αυτή την εβδομάδα". Τελικά... στο κάτω παίζει η Σόνια? Είχα την εντύπωση ότι έπαιζε στο πάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom