Νέα

Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Να σταματήσει η Σόνια ή όχι ????

  • ναι να σταματησει

    Ψήφοι: 21 12,7%
  • οχι να μην σταματησει

    Ψήφοι: 36 21,7%
  • ναι να σταματησει, γιατι την βαρεθηκαμε

    Ψήφοι: 8 4,8%
  • οχι να μην σταματησει, γιατι δεν την χορταινουμε

    Ψήφοι: 58 34,9%
  • να παιρνει μονο απειρους πελατες για να τους μαθαινει τα κολπα

    Ψήφοι: 15 9,0%
  • δεν ξερω/δεν απαντω/δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 28 16,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σήμερα ήμουν ο πρώτος της Σόνιας. Τελικά ο ΒΑΒΥ έχει δίκιο, τώρα που το ξανασκέφτομαι... Ποιός ο λόγος να πηγαίνεις στις άλλες? Καλύτερη δε θα βρεις...
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Παίδες η Σόνια κάνει μπουκιτσί ακάποτο, αφήνει να τελειώσεις πάνωτης ή τιποτα άλλα τέτοια;
 

Επισκέπτης
πολι καλι εροτισι του φιλου  stevestar!!!περιμενουμε απαντισι  απο τουσ καυλιαριδες που εχουν πιτσιλισει σονια!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Παίδες η Σόνια κάνει μπουκιτσί ακάποτο, αφήνει να τελειώσεις πάνωτης ή τιποτα άλλα τέτοια;
Χύσιμο στα βυζιά κάνει . "Και βέβαια" θα σου πει όταν της το ζητήσεις. Ακάποτο δεν ξέρω , γιατί δεν με ενδιαφέρει. Πάντως κώλο λέει (σε εμένα ) ότι δεν κάνει. Πάντως στο 69 που κάναμε πρόσεξα ότι ο κώλος της είναι πιο ανοιχτός και από την εστία του Νικοπολίδη στο ματς με την Τουρκία...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σήμερα ήμουν ο πρώτος της Σόνιας. Τελικά ο ΒΑΒΥ έχει δίκιο, τώρα που το ξανασκέφτομαι... Ποιός ο λόγος να πηγαίνεις στις άλλες? Καλύτερη δε θα βρεις...

ζωντανη ανταποκριση απ το μετωπο....
ο τριτος, αντε τεταρτος ηταν εξαιρετικο μελος της παρεας μας.. (και μου ειπε τα ιδια)  :thumbsup:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
ζωντανη ανταποκριση απ το μετωπο....
ο τριτος, αντε τεταρτος ηταν εξαιρετικο μελος της παρεας μας.. (και μου ειπε τα ιδια)  :thumbsup:

Σήμερα κατά τις 10.20 το πρώι έσκασα στο Λ.Καραγιάννη για Σόνια.
Όλα τα δωμάτια ήταν πιασμένα και περίμενα να αδειάσει ένα να περάσω.
Παραλίγο δηλαδή να πετύχω και τον germaon.......

Μέσα τα γνώστα....μην τα ξαναλέμε.
Σαν την Σόνια δεν υπάρχει άλλη στην αγορά αυτή τη στιγμή....
 

Επισκέπτης
πολι διαφιμισι πεφτει ρε παιδια για σονια!πρεπει να τιν πιτσιλισουμε και μεις!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οταν θα πιτσλισει τη σονια θα μας παρουν τα ζουμια και εμας..!!  :grin: :grin: ;) ;)
 

Επισκέπτης
aaxxaxaxaxaxaxa καυλιαριδες ολου του κοσμου ενοθειτε!!!!!καυλιαρι πανο θα τιν πιτσιλισο τιν σονια και μετα θα εχετε πλιρι περιγραφι μεγαλοι χιστες!!!!!!παντοσ σιμφονο  μαζι σου για τα παραπανο που ειπες και εστσι πρεπει να γινετε!τα σοστα εργαλια πρεπει να τα τονιζουμε ξανα και ξανα!!!!γιοργαρα αρχοντα του μασαζ θα εχιεσ αργα ι γριγορα τιν καυλιαρικι εμπιρια μου απο σονια!!!!!να στε καλα καυλιαριδες μου σινεμπουρδελιαριδεσ!!!με κανετε χαρουμενο!!!!!ι καυλα μασ ενονει σινεχος!!!!!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στα αξιοσημείωτα της πρωινής μου επίσκεψης στη Σόνια , ήταν μια κορυφαία ντρίμπλα που της έκανα. Τη γυρνάω ανάσκελα , της ανοίγω τα πόδια βίαια (όπως στις τσόντες   :sunglasses: :sunglasses: ) και της λέω : "Θέλω να σου γλέιψω το μουνί",της λέω. "Καν'το" μου λέει.  Λοιπόν κάνω βουτιά με το κεφάλι (αλά Σιρανίδης ATHENS 2004 ) στο μουνί της ,αλλά την τελευταία στιγμή λίγο πριν την ακουμπήσω σηκώνομαι απότομα ψηλά. Η Σόνια έφαγε την προσποίηση και είπε ένα :"Ααααχ !" .  Τί "Αααχ" μωρή αφού δε σε ακούμπησα?  :2funny: :2funny:  ʼρα είναι προσποιητά τα βογγητά της.  Τί ντριμπλέρ που είμαι. Ροναλντίνιο  :grin: :grin:
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Ετοιμος για την μεγαλη μεταγραφη εισαι μεγαλε.
Α ρε ταλεντα που βγαζει το σαιτ μας!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Ξεχασα να σας πω και για το καινούργιο tattoo της Σόνιας.
Εκτός απο τον γνωστό σκορπίο που έχει πάνω απο τον μηρό της, έκανε ενα φοβερό μικρό tribal χαμηλά στην μέση της. :)

 

Επισκέπτης
Το νεο ΤΑΤΗΟΟ στην πλατη πολυ καλο και εγω της τοπα αλλα για χενα μου μοιαζει.
Κατα τα αλλα και εγω χτες που πηγα για πολλοστη φορα δεν το μετανιωσα και οπως σας ειπα μεχρι την πεμπτη μαλλων θα δουλευη μετα διακοπες πασχα.
Σημερα την προδοσα και πηγα Μιλανα Απιστοτελους.
Αυτη θα ειναι η νεα Σονια αν κρατηση χαρακτηρα.
 

Επισκέπτης
Εισαι θεος γουσταρω το χαρρυκλυνιστικο χιουμορ σου
 

Επισκέπτης
Στα αξιοσημείωτα της πρωινής μου επίσκεψης στη Σόνια , ήταν μια κορυφαία ντρίμπλα που της έκανα. Τη γυρνάω ανάσκελα , της ανοίγω τα πόδια βίαια (όπως στις τσόντες   :sunglasses: :sunglasses: ) και της λέω : "Θέλω να σου γλέιψω το μουνί",της λέω. "Καν'το" μου λέει.  Λοιπόν κάνω βουτιά με το κεφάλι (αλά Σιρανίδης ATHENS 2004 ) στο μουνί της ,αλλά την τελευταία στιγμή λίγο πριν την ακουμπήσω σηκώνομαι απότομα ψηλά. Η Σόνια έφαγε την προσποίηση και είπε ένα :"Ααααχ !" .  Τί "Αααχ" μωρή αφού δε σε ακούμπησα?  :2funny: :2funny:  ʼρα είναι προσποιητά τα βογγητά της.  Τί ντριμπλέρ που είμαι. Ροναλντίνιο  :grin: :grin:
φιλε στην ντενιζα μετα απο παρα πολλες καταθεσεις που ειχα κανει και μετα απο το οτι ειναι nympho που λεγαν πολυ (και εγω) απο το σαιτ... τι κανω? μπαινω μεσα της με αυτην απο κατω οποτε αρχιζει να ουρλιαζει οποτε της λεω "denis oxi theatro" λοιπον εκλασε στο γελιο με φυλαγε με ρουφαγε οποτε παω να ξαναμπω μεσα και αρχιζει να ξαναουρλιαζει, οποτε δεν της λεω τιποτα οσπου μου λεει "sorry" και σταματαει.... φαντασου προπονηση και αυτοματοποιηση που ενω επρεπε να μην φωναξει, φωναζε...... αυτες ολες φιλε κανουν προγραμμα κανονικο κανεναν αυθορμητισμο εκτος και αν τα σκασεις χοντρα και σε μαθουνε και τις κανεις να περνανε καλα οποτε χαλαρωνουν και κανουν το κατι παραπανω..... παντως το νεο πουλεν μου ειναι η μιλανα, καθως η ντενις τωρα ειναι μπουζουκια και αυριο πεταει για αλλες πολιτιες..... οσο για την σονια την πηρα πρωτη φορα την τριτη (αν θυμαμε καλα) και μου εκανε καλη εντυπωση ειναι πολυ καλη στην δουλεια της αλλα δεν θα την ξανατιμησω γιατι ειναι πολυ επαγγελματιας..... βεβαια ο σωστος καριεριστας μπουρδελιαρης δεν βγαζει ποτε συμπερασμα απο μια φορα καθως μπορει να ηταν λαθος το momentum.....
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Κυριακή δουλεύει η Σόνια;
 

Επισκέπτης
ι σονια ειναι προινι βαρδια ?????ασ πει καπιοσ που ξερει!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
θαιλο να τι χίσο στις μασχάλες, μπωρό?
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
(σχετικά με τα ψεύτικα βογγητά κλπ)
Νομίζω ότι σε μερικές περιπτώσεις αξίζει να επμιστευόμαστε τα αποφθέγματα :

"H πουτάνα δεν καυλώνει ποτέ"
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
και γιατι θελετε να καυλώνουν οι πουτανες? η χουφτα σας την βρισκει οταν την παιζετε? Ε? αμα τις πληρώσετε καλα σου λενε και "σ'αγαπω"
αχορταγοι ολοι σας πια
Ηρθε η ωρα να πολεμησουμε για το δικαιωμα της χουφτας στον οργασμο!
 Εμπρος πολεμιστες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom