Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (2 μέλη και 49 επισκέπτες)

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Ενημερωνω οτι ακολουθει καλτ σκηνικο, οποιος θελει ας συνεχισει την αναγνωση με δικη του ευθυνη...

Την Μεγαλη βδομαδα βρισκομουν για επαγγελματικη δουλεια κοντα στη Λ. Συγγρου... μεσημερι...Οταν τελειωσα τη δουλεια, παρκαρισμενος στην ακρη βγαζω το πορνοκινητο μου να δω αν εχω αποθηκευμενο κατι για εκει κοντα... το πορνοκιντο μου εχει πανω απο 500 τηλεφωνα ολα γραμμενο με κωδικους ωστε να βοηθιεμαι εγω στην αναζητηση. Καποιο τηλεφωνο λοιπον το εχω αποθηκευμενο Μασ.Νεασμυρνη 4540... που σημαινει μασαζ  στη νεα σμυρνη  45 χρονων με κοστος 40 ευρω... Δεν ειχα παει... ημουν σιγουρος... σκεφτηκα οτι θα ειχα μιλησει και αποθηκευσα της πληροφοριες που μου εδωσε... περνω τηλ και χτυπαει, το σηκωνει μια γυρω στα 45 με 50 θα ελεγα απο φωνη με σπαστα ελληνικα.. της εξηγω αν εχει χρονο γιατι ειμαι κοντα... μου λεει εχω αλλα μην μου ζητησεις να κανουμε κατι γιατι δεν σε ξερω και φοβαμαι μην εισαι στρουμφ... της λεω ενταξει και παω... οταν την ειδα ητανν πλας των 60... μπορει και 65... καταρχην δεν μου ελεγε την ηλικια του παιδιου της μην καταλαβω την δικια της... για μια στιγμη μου λεει 80 και το πιστεψα και τη ςλεω ενταξει μωρε ποσο αισθανεσαι μετραει... αρα μπορει να ηταν και 70 πλας... ηταν και λιγο κουτση... το ενα ποδι το εσερνε... την ρωτησα αν κανει καλο μασαζ και μου ειπε καταπληκτικο,... σκεφτηκα να μου κανει ενα καλο μασαζ η γιαγια καινα μου τον παιξει και λιγο δεν θα με χαλουσε ...κανω μπανιο και αραζω στο μασαζοκρεβατο... μου λεει ερχομαι σε 2 λεπτα... μετα απο δυο λεπτα ερχεται με τα εσωρουχα (μαλλον το ειχε ξεχασει αυτο που μου πε στο τηλ ή λεει κατσε μηπως και δω χαρα ) αρχιζει και μυ κανει ενα συμπαθητικο μασαζακι... μετα το μισαωρο αρχισαν και τα καβλωτικα αγγιγματα... ημουνν μπρουμυτα και απολαμβανα απο την γιαγια χωρις να σκεφτομαι... μετα εβαλε και γλωσσα ... η πουτσα πετρα.... γυρναω και της λεω εχεις προφυλακτικο... μου λεει να μην στον γλυψω?? της λεω φορατο  για να μην το μετανοιωσω...μου το φοραει και με παει στο διπλα δωματιο που ειχε ενα διπλο κρεβατι... μου λεει σιγα σιγα γιατι εχω καιρο.... τον βαζω αφου της πουτσοχτυπησα το μουνοχειλα της ... εβγαζε κραυγουλες η γιαγιακα... της το βαζω πιο βαθια... ενοιωθα το μουνακι της μουσκεμα... μετα απο 4-5 λεπτα μου λεει "μην το βγαλεις τωρα, χυνωωωωω χυνωωωωω..." και ενοιωθα πανω στο καβλι μου να με χτυπανε τα χυσια... μετα απο δυο λεπτα εχυσα... σηκωθηκα γρηγορα ... πηγα στο μπανιο για ντουζ... οταν μπηκα για ντουζ μου ρθε αναγουλα απο το ολο σκηνικο και πηγα να ξερασω... κρατηθηκα... βγηκα , πληρωσα και εφυγα... μετα απο κανα τριωρο επεστρεψα σπιτι,... εκανα παλι ντουζ... ξανασκεφτηκα το σκηνικο με την γιαγια... καβλωσα παλι... τελικα ειμαι ανωμαλος!
καλησπερα ενα πμ το τηλ η καποιο link αγγελιας ευχαριστω
 

gioutsos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
68
Like
36
Πόντοι
0
κανα καλο μασαζακι εχει να προτείνει κανα σιυντροφος για σημερα Παρασκευη βραδακι ??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Κάνει καμία από τις κοπέλες του deluxe massage body to body?
Παρακαλώ οποίος μπορεί ας απάντησει με πμ
Ευχαριστω
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Ενημερωνω οτι ακολουθει καλτ σκηνικο, οποιος θελει ας συνεχισει την αναγνωση με δικη του ευθυνη...

Την Μεγαλη βδομαδα βρισκομουν για επαγγελματικη δουλεια κοντα στη Λ. Συγγρου... μεσημερι...Οταν τελειωσα τη δουλεια, παρκαρισμενος στην ακρη βγαζω το πορνοκινητο μου να δω αν εχω αποθηκευμενο κατι για εκει κοντα... το πορνοκιντο μου εχει πανω απο 500 τηλεφωνα ολα γραμμενο με κωδικους ωστε να βοηθιεμαι εγω στην αναζητηση. Καποιο τηλεφωνο λοιπον το εχω αποθηκευμενο Μασ.Νεασμυρνη 4540... που σημαινει μασαζ  στη νεα σμυρνη  45 χρονων με κοστος 40 ευρω... Δεν ειχα παει... ημουν σιγουρος... σκεφτηκα οτι θα ειχα μιλησει και αποθηκευσα της πληροφοριες που μου εδωσε... περνω τηλ και χτυπαει, το σηκωνει μια γυρω στα 45 με 50 θα ελεγα απο φωνη με σπαστα ελληνικα.. της εξηγω αν εχει χρονο γιατι ειμαι κοντα... μου λεει εχω αλλα μην μου ζητησεις να κανουμε κατι γιατι δεν σε ξερω και φοβαμαι μην εισαι στρουμφ... της λεω ενταξει και παω... οταν την ειδα ητανν πλας των 60... μπορει και 65... καταρχην δεν μου ελεγε την ηλικια του παιδιου της μην καταλαβω την δικια της... για μια στιγμη μου λεει 80 και το πιστεψα και τη ςλεω ενταξει μωρε ποσο αισθανεσαι μετραει... αρα μπορει να ηταν και 70 πλας... ηταν και λιγο κουτση... το ενα ποδι το εσερνε... την ρωτησα αν κανει καλο μασαζ και μου ειπε καταπληκτικο,... σκεφτηκα να μου κανει ενα καλο μασαζ η γιαγια καινα μου τον παιξει και λιγο δεν θα με χαλουσε ...κανω μπανιο και αραζω στο μασαζοκρεβατο... μου λεει ερχομαι σε 2 λεπτα... μετα απο δυο λεπτα ερχεται με τα εσωρουχα (μαλλον το ειχε ξεχασει αυτο που μου πε στο τηλ ή λεει κατσε μηπως και δω χαρα ) αρχιζει και μυ κανει ενα συμπαθητικο μασαζακι... μετα το μισαωρο αρχισαν και τα καβλωτικα αγγιγματα... ημουνν μπρουμυτα και απολαμβανα απο την γιαγια χωρις να σκεφτομαι... μετα εβαλε και γλωσσα ... η πουτσα πετρα.... γυρναω και της λεω εχεις προφυλακτικο... μου λεει να μην στον γλυψω?? της λεω φορατο  για να μην το μετανοιωσω...μου το φοραει και με παει στο διπλα δωματιο που ειχε ενα διπλο κρεβατι... μου λεει σιγα σιγα γιατι εχω καιρο.... τον βαζω αφου της πουτσοχτυπησα το μουνοχειλα της ... εβγαζε κραυγουλες η γιαγιακα... της το βαζω πιο βαθια... ενοιωθα το μουνακι της μουσκεμα... μετα απο 4-5 λεπτα μου λεει "μην το βγαλεις τωρα, χυνωωωωω χυνωωωωω..." και ενοιωθα πανω στο καβλι μου να με χτυπανε τα χυσια... μετα απο δυο λεπτα εχυσα... σηκωθηκα γρηγορα ... πηγα στο μπανιο για ντουζ... οταν μπηκα για ντουζ μου ρθε αναγουλα απο το ολο σκηνικο και πηγα να ξερασω... κρατηθηκα... βγηκα , πληρωσα και εφυγα... μετα απο κανα τριωρο επεστρεψα σπιτι,... εκανα παλι ντουζ... ξανασκεφτηκα το σκηνικο με την γιαγια... καβλωσα παλι... τελικα ειμαι ανωμαλος!
επειδη μου το χουν ζητησει πολλοι ανωμαλοι το τηλεφωνο της γιαγιας... αφου γκογκλαρα σας βαζω την αγγελια της προ τετραετιας... αντε και ο θεος μαζι σας  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

www.mikresmaties.eu/%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%89%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%B1/m%CE%B1%CF%83%CE%AD%CE%B6/]https://www.mikresmaties.eu/%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%89%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%B1/m%CE%B1%CF%83%CE%AD%CE%B6/[/url]
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
επειδη μου το χουν ζητησει πολλοι ανωμαλοι το τηλεφωνο της γιαγιας... αφου γκογκλαρα σας βαζω την αγγελια της προ τετραετιας... αντε και ο θεος μαζι σας  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

www.mikresmaties.eu/%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%89%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%B1/m%CE%B1%CF%83%CE%AD%CE%B6/]https://www.mikresmaties.eu/%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%89%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%B1/m%CE%B1%CF%83%CE%AD%CE%B6/[/url]
Φίλε c35 ξέρεις πόσο πάει το στοματικό με
και πόσο χωρίς?? Γιατί χωρίς..η με..(λόγω ηλικιας --δες φωτο-) χρεώνεται πίπα με τα ΟΥΛΑ της
 :happy:



 

Συνημμένα

  • Complete-Denture.jpg
    Complete-Denture.jpg
    9,3 KB · Εμφανίσεις: 20

Efraimoglou

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2017
Μηνύματα
29
Like
72
Πόντοι
0
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια..συνέδρια για δεύτερη φορά με κοπέλα από το νέο μασαζοσαιτ και όπως λέει και το όνομα του το μασαζ ήταν η απόλυτη ευχαρίστηση...δεν λεω φανταστική η κοπέλα από τη Βενεζουέλα αλλά η νέα άφιξη ενονοματι Βάσια πραγματικά με άφησε άφωνο..κουκλί ελληνιδα και θετική σε όλα..συγχαρητήρια σε όποιον κάνει το κάστινγκ στο Massagejoy.gr..λίγο το θεματάκι με τη τιμούλα να δούνε αν και το δεκάρακι το εξτρα  δεν το έκλαψα σε καμία περίπτωση..
 

207gt

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
προσφατη συναντηση με αγνη σε ξενοδοχειο,το βαζω εδω γιατι μου ειπε οτι παει και σε σπιτια με κοστος 100 ευρω,εγω εδωσα 80 για 1.5 ωρα με 2 εκτονωσεις + 22 ευρω το hotel,προκειται για μια ευχαριστη κοπελα με γλυκο στρογγυλο προσωπο ,λιγα παραπανω κιλα και υπεροχο στηθος,μασαζ στο μεσο ορο και καλη διαθεση στο σεξ.
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια..συνέδρια για δεύτερη φορά με κοπέλα από το νέο μασαζοσαιτ και όπως λέει και το όνομα του το μασαζ ήταν η απόλυτη ευχαρίστηση...δεν λεω φανταστική η κοπέλα από τη Βενεζουέλα αλλά η νέα άφιξη ενονοματι Βάσια πραγματικά με άφησε άφωνο..κουκλί ελληνιδα και θετική σε όλα..συγχαρητήρια σε όποιον κάνει το κάστινγκ στο Massagejoy.gr..λίγο το θεματάκι με τη τιμούλα να δούνε αν και το δεκάρακι το εξτρα  δεν το έκλαψα σε καμία περίπτωση..
η βασια ειναι μια αρκετα μελαμψη κοπελα με πιρσινγκ?
 

borzof

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια..συνέδρια για δεύτερη φορά με κοπέλα από το νέο μασαζοσαιτ και όπως λέει και το όνομα του το μασαζ ήταν η απόλυτη ευχαρίστηση...δεν λεω φανταστική η κοπέλα από τη Βενεζουέλα αλλά η νέα άφιξη ενονοματι Βάσια πραγματικά με άφησε άφωνο..κουκλί ελληνιδα και θετική σε όλα..συγχαρητήρια σε όποιον κάνει το κάστινγκ στο Massagejoy.gr..λίγο το θεματάκι με τη τιμούλα να δούνε αν και το δεκάρακι το εξτρα  δεν το έκλαψα σε καμία περίπτωση..
στην ιστοσελίδα τους δεν υπάρχει Βάσια
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom