Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.461
Πόντοι
25.186
έχει χάρτη της Αττικής και πέρα απο κάποια όρια,σου κάνουν προσαύξηση 10€

Το είδα.
Και στις περιοχές όμως χωρίς εξτρα χρεωση περιλαμβάνονται μακρινά σημεία(αν θεωρήσουμε αφετηρία το κέντρο) όπως Γλυφάδα,Πέραμα κλπ.

Επαναλαμβάνω
κοπέλες σχετικά εμφανίσιμες που ξεφύτρωσαν σαν μανιταρια για να κάνουν μασάζ σε σπίτια με 40 και 50 ευρω,μυρίζει βιζιτοκατασταση.

Βέβαια υπάρχει και το επιβεβαιωμένο ΟΧΙ του athens,αλλά ποιος ξερει κι αυτοί που στοχεύουν ή πως δουλεύουν.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.461
Πόντοι
25.186
Οσο για το "επιλεγμενα ξενοδοχεία" και οχι ΧΧΧ δηλαδή,κι αυτό μουφα.
Προχθές ρωτησα καπου και μου είπαν "μα φυσικά τι ερωτηση ειναι αυτη"(αν ερχονται δηλαδη σε ημιδιαμονής)
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Αυτές του μασάζ στο σπίτι κάνουν και φραπέ ή είναι στα ΔΕΝ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Ποια προτεινετε απο deluxe για μασαζ + φραπε;
 

gioutsos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
68
Like
36
Πόντοι
0
ξερει κανεις να μου πει κανα μασαζακι για τετοια ωρα?? ας στειλει ενα π.μ παρακαλω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
καλημερα παιδια ! εχει καποιος παει με Ντεζιρε απο deluxe ή καποια άλλη απο εκει;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Οσο για το "επιλεγμενα ξενοδοχεία" και οχι ΧΧΧ δηλαδή,κι αυτό μουφα.
Προχθές ρωτησα καπου και μου είπαν "μα φυσικά τι ερωτηση ειναι αυτη"(αν ερχονται δηλαδη σε ημιδιαμονής)
φυσικα και πανε στα ημιδιαμονης.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
για τον ερωτα σου που λενε στην προηγουμενη σελιδα δεν θα πεις τιποτα?  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ΥΓ  χρονια πολλα  :hi:
ποιος ειναι ο ερωτας μου????....
Μονο αθηνα θελω...γιεεεεεεε
Χρονια πολλα μαν,με υγεια!!
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.522
Πόντοι
1.056
Καλησπερα, ναι έτσι ειναι αν και βεβαια εχει πεσει λιγο αρκετό φιλτρο στην φωτο..! Δεν την συνιστω επειδη ήταν μετριο το μασαζ, δεν εβγαζε τιποτα απο ρουχα αν και με αφησε να πιασω και καλα απο πάνω απο τα ρουχα οποτε ολα αυτα για 50€ δεν πιστευω οτι αξίζουν... Αν ηταν πιο κατω η τιμή πχ 30-35 τοτε για δοκιμή κατι γινεται... ετσι πιστευω εγω δηλαδη!
Διαρκεια; Λογικα 45λεπτο με ωρα οπως οι περισσοτερες; Το τηρεί το πρόγραμμα ή προσπαθεί να σε ξεπεταξει;
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
ποιος ειναι ο ερωτας μου????....
Μονο αθηνα θελω...γιεεεεεεε
Χρονια πολλα μαν,με υγεια!!
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μπορείτε να δείτε το προφίλ μου; Έχω 10 μνμ κι όμως δεν μπορώ να στείλω πμ. Συγγνώμη που γράφω εδώ. Ευχαριστώ.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
  • Like
Αντιδράσεις: Acto

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Ενημερωνω οτι ακολουθει καλτ σκηνικο, οποιος θελει ας συνεχισει την αναγνωση με δικη του ευθυνη...

Την Μεγαλη βδομαδα βρισκομουν για επαγγελματικη δουλεια κοντα στη Λ. Συγγρου... μεσημερι...Οταν τελειωσα τη δουλεια, παρκαρισμενος στην ακρη βγαζω το πορνοκινητο μου να δω αν εχω αποθηκευμενο κατι για εκει κοντα... το πορνοκιντο μου εχει πανω απο 500 τηλεφωνα ολα γραμμενο με κωδικους ωστε να βοηθιεμαι εγω στην αναζητηση. Καποιο τηλεφωνο λοιπον το εχω αποθηκευμενο Μασ.Νεασμυρνη 4540... που σημαινει μασαζ  στη νεα σμυρνη  45 χρονων με κοστος 40 ευρω... Δεν ειχα παει... ημουν σιγουρος... σκεφτηκα οτι θα ειχα μιλησει και αποθηκευσα της πληροφοριες που μου εδωσε... περνω τηλ και χτυπαει, το σηκωνει μια γυρω στα 45 με 50 θα ελεγα απο φωνη με σπαστα ελληνικα.. της εξηγω αν εχει χρονο γιατι ειμαι κοντα... μου λεει εχω αλλα μην μου ζητησεις να κανουμε κατι γιατι δεν σε ξερω και φοβαμαι μην εισαι στρουμφ... της λεω ενταξει και παω... οταν την ειδα ητανν πλας των 60... μπορει και 65... καταρχην δεν μου ελεγε την ηλικια του παιδιου της μην καταλαβω την δικια της... για μια στιγμη μου λεει 80 και το πιστεψα και τη ςλεω ενταξει μωρε ποσο αισθανεσαι μετραει... αρα μπορει να ηταν και 70 πλας... ηταν και λιγο κουτση... το ενα ποδι το εσερνε... την ρωτησα αν κανει καλο μασαζ και μου ειπε καταπληκτικο,... σκεφτηκα να μου κανει ενα καλο μασαζ η γιαγια καινα μου τον παιξει και λιγο δεν θα με χαλουσε ...κανω μπανιο και αραζω στο μασαζοκρεβατο... μου λεει ερχομαι σε 2 λεπτα... μετα απο δυο λεπτα ερχεται με τα εσωρουχα (μαλλον το ειχε ξεχασει αυτο που μου πε στο τηλ ή λεει κατσε μηπως και δω χαρα ) αρχιζει και μυ κανει ενα συμπαθητικο μασαζακι... μετα το μισαωρο αρχισαν και τα καβλωτικα αγγιγματα... ημουνν μπρουμυτα και απολαμβανα απο την γιαγια χωρις να σκεφτομαι... μετα εβαλε και γλωσσα ... η πουτσα πετρα.... γυρναω και της λεω εχεις προφυλακτικο... μου λεει να μην στον γλυψω?? της λεω φορατο  για να μην το μετανοιωσω...μου το φοραει και με παει στο διπλα δωματιο που ειχε ενα διπλο κρεβατι... μου λεει σιγα σιγα γιατι εχω καιρο.... τον βαζω αφου της πουτσοχτυπησα το μουνοχειλα της ... εβγαζε κραυγουλες η γιαγιακα... της το βαζω πιο βαθια... ενοιωθα το μουνακι της μουσκεμα... μετα απο 4-5 λεπτα μου λεει "μην το βγαλεις τωρα, χυνωωωωω χυνωωωωω..." και ενοιωθα πανω στο καβλι μου να με χτυπανε τα χυσια... μετα απο δυο λεπτα εχυσα... σηκωθηκα γρηγορα ... πηγα στο μπανιο για ντουζ... οταν μπηκα για ντουζ μου ρθε αναγουλα απο το ολο σκηνικο και πηγα να ξερασω... κρατηθηκα... βγηκα , πληρωσα και εφυγα... μετα απο κανα τριωρο επεστρεψα σπιτι,... εκανα παλι ντουζ... ξανασκεφτηκα το σκηνικο με την γιαγια... καβλωσα παλι... τελικα ειμαι ανωμαλος!

Παιδιά παίζει πουθενά καμία αγγελία με το τηλ??? Με τρώει να δοκιμάσω!!!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom