Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Κάνει καμία από τις κοπέλες του deluxe massage κάτι παραπάνω από φραπέ
Παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος από τους συναγωνιστές
Ευχαριστώ
Δεκτά και π.μ.;
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Ενημερωνω οτι ακολουθει καλτ σκηνικο, οποιος θελει ας συνεχισει την αναγνωση με δικη του ευθυνη...

Την Μεγαλη βδομαδα βρισκομουν για επαγγελματικη δουλεια κοντα στη Λ. Συγγρου... μεσημερι...Οταν τελειωσα τη δουλεια, παρκαρισμενος στην ακρη βγαζω το πορνοκινητο μου να δω αν εχω αποθηκευμενο κατι για εκει κοντα... το πορνοκιντο μου εχει πανω απο 500 τηλεφωνα ολα γραμμενο με κωδικους ωστε να βοηθιεμαι εγω στην αναζητηση. Καποιο τηλεφωνο λοιπον το εχω αποθηκευμενο Μασ.Νεασμυρνη 4540... που σημαινει μασαζ  στη νεα σμυρνη  45 χρονων με κοστος 40 ευρω... Δεν ειχα παει... ημουν σιγουρος... σκεφτηκα οτι θα ειχα μιλησει και αποθηκευσα της πληροφοριες που μου εδωσε... περνω τηλ και χτυπαει, το σηκωνει μια γυρω στα 45 με 50 θα ελεγα απο φωνη με σπαστα ελληνικα.. της εξηγω αν εχει χρονο γιατι ειμαι κοντα... μου λεει εχω αλλα μην μου ζητησεις να κανουμε κατι γιατι δεν σε ξερω και φοβαμαι μην εισαι στρουμφ... της λεω ενταξει και παω... οταν την ειδα ητανν πλας των 60... μπορει και 65... καταρχην δεν μου ελεγε την ηλικια του παιδιου της μην καταλαβω την δικια της... για μια στιγμη μου λεει 80 και το πιστεψα και τη ςλεω ενταξει μωρε ποσο αισθανεσαι μετραει... αρα μπορει να ηταν και 70 πλας... ηταν και λιγο κουτση... το ενα ποδι το εσερνε... την ρωτησα αν κανει καλο μασαζ και μου ειπε καταπληκτικο,... σκεφτηκα να μου κανει ενα καλο μασαζ η γιαγια καινα μου τον παιξει και λιγο δεν θα με χαλουσε ...κανω μπανιο και αραζω στο μασαζοκρεβατο... μου λεει ερχομαι σε 2 λεπτα... μετα απο δυο λεπτα ερχεται με τα εσωρουχα (μαλλον το ειχε ξεχασει αυτο που μου πε στο τηλ ή λεει κατσε μηπως και δω χαρα ) αρχιζει και μυ κανει ενα συμπαθητικο μασαζακι... μετα το μισαωρο αρχισαν και τα καβλωτικα αγγιγματα... ημουνν μπρουμυτα και απολαμβανα απο την γιαγια χωρις να σκεφτομαι... μετα εβαλε και γλωσσα ... η πουτσα πετρα.... γυρναω και της λεω εχεις προφυλακτικο... μου λεει να μην στον γλυψω?? της λεω φορατο  για να μην το μετανοιωσω...μου το φοραει και με παει στο διπλα δωματιο που ειχε ενα διπλο κρεβατι... μου λεει σιγα σιγα γιατι εχω καιρο.... τον βαζω αφου της πουτσοχτυπησα το μουνοχειλα της ... εβγαζε κραυγουλες η γιαγιακα... της το βαζω πιο βαθια... ενοιωθα το μουνακι της μουσκεμα... μετα απο 4-5 λεπτα μου λεει "μην το βγαλεις τωρα, χυνωωωωω χυνωωωωω..." και ενοιωθα πανω στο καβλι μου να με χτυπανε τα χυσια... μετα απο δυο λεπτα εχυσα... σηκωθηκα γρηγορα ... πηγα στο μπανιο για ντουζ... οταν μπηκα για ντουζ μου ρθε αναγουλα απο το ολο σκηνικο και πηγα να ξερασω... κρατηθηκα... βγηκα , πληρωσα και εφυγα... μετα απο κανα τριωρο επεστρεψα σπιτι,... εκανα παλι ντουζ... ξανασκεφτηκα το σκηνικο με την γιαγια... καβλωσα παλι... τελικα ειμαι ανωμαλος!
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Ενημερωνω οτι ακολουθει καλτ σκηνικο, οποιος θελει ας συνεχισει την αναγνωση με δικη του ευθυνη...

Την Μεγαλη βδομαδα βρισκομουν για επαγγελματικη δουλεια κοντα στη Λ. Συγγρου... μεσημερι...Οταν τελειωσα τη δουλεια, παρκαρισμενος στην ακρη βγαζω το πορνοκινητο μου να δω αν εχω αποθηκευμενο κατι για εκει κοντα... το πορνοκιντο μου εχει πανω απο 500 τηλεφωνα ολα γραμμενο με κωδικους ωστε να βοηθιεμαι εγω στην αναζητηση. Καποιο τηλεφωνο λοιπον το εχω αποθηκευμενο Μασ.Νεασμυρνη 4540... που σημαινει μασαζ  στη νεα σμυρνη  45 χρονων με κοστος 40 ευρω... Δεν ειχα παει... ημουν σιγουρος... σκεφτηκα οτι θα ειχα μιλησει και αποθηκευσα της πληροφοριες που μου εδωσε... περνω τηλ και χτυπαει, το σηκωνει μια γυρω στα 45 με 50 θα ελεγα απο φωνη με σπαστα ελληνικα.. της εξηγω αν εχει χρονο γιατι ειμαι κοντα... μου λεει εχω αλλα μην μου ζητησεις να κανουμε κατι γιατι δεν σε ξερω και φοβαμαι μην εισαι στρουμφ... της λεω ενταξει και παω... οταν την ειδα ητανν πλας των 60... μπορει και 65... καταρχην δεν μου ελεγε την ηλικια του παιδιου της μην καταλαβω την δικια της... για μια στιγμη μου λεει 80 και το πιστεψα και τη ςλεω ενταξει μωρε ποσο αισθανεσαι μετραει... αρα μπορει να ηταν και 70 πλας... ηταν και λιγο κουτση... το ενα ποδι το εσερνε... την ρωτησα αν κανει καλο μασαζ και μου ειπε καταπληκτικο,... σκεφτηκα να μου κανει ενα καλο μασαζ η γιαγια καινα μου τον παιξει και λιγο δεν θα με χαλουσε ...κανω μπανιο και αραζω στο μασαζοκρεβατο... μου λεει ερχομαι σε 2 λεπτα... μετα απο δυο λεπτα ερχεται με τα εσωρουχα (μαλλον το ειχε ξεχασει αυτο που μου πε στο τηλ ή λεει κατσε μηπως και δω χαρα ) αρχιζει και μυ κανει ενα συμπαθητικο μασαζακι... μετα το μισαωρο αρχισαν και τα καβλωτικα αγγιγματα... ημουνν μπρουμυτα και απολαμβανα απο την γιαγια χωρις να σκεφτομαι... μετα εβαλε και γλωσσα ... η πουτσα πετρα.... γυρναω και της λεω εχεις προφυλακτικο... μου λεει να μην στον γλυψω?? της λεω φορατο  για να μην το μετανοιωσω...μου το φοραει και με παει στο διπλα δωματιο που ειχε ενα διπλο κρεβατι... μου λεει σιγα σιγα γιατι εχω καιρο.... τον βαζω αφου της πουτσοχτυπησα το μουνοχειλα της ... εβγαζε κραυγουλες η γιαγιακα... της το βαζω πιο βαθια... ενοιωθα το μουνακι της μουσκεμα... μετα απο 4-5 λεπτα μου λεει "μην το βγαλεις τωρα, χυνωωωωω χυνωωωωω..." και ενοιωθα πανω στο καβλι μου να με χτυπανε τα χυσια... μετα απο δυο λεπτα εχυσα... σηκωθηκα γρηγορα ... πηγα στο μπανιο για ντουζ... οταν μπηκα για ντουζ μου ρθε αναγουλα απο το ολο σκηνικο και πηγα να ξερασω... κρατηθηκα... βγηκα , πληρωσα και εφυγα... μετα απο κανα τριωρο επεστρεψα σπιτι,... εκανα παλι ντουζ... ξανασκεφτηκα το σκηνικο με την γιαγια... καβλωσα παλι... τελικα ειμαι ανωμαλος!
Συναγωνιστή έχεις γερή κράση.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
Εισαι θεός,ήλιος Καλοκαιρινός c35  :kneel:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
ρε πιλο εχεις να μου στειλεις τιποτα καλο σε πιπινι για να φτιαξω τον μεσο ορο στα μασαζ κατ οικον... αν θες και πμ... θενκς
Οχι χρυσε μου,απέχω διότι έχω βαρεθωσιχαθει τη κάθε πονηρή καριολα είτε σε στούντιο,είτε σε μασαζερι,είτε σε γραφείο,είτε το μουνι της μανούλας της οπουδήποτε ειναι να με κοροϊδεύει. Καλτ σκηνικά σαν το δικό σου ή αστερακια μόνο κ αυτά υπό βαθιά σκέψη  :hi:
 

bigday

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
46
Πόντοι
1
ρε c35 μ εκανες και γελασα χαχαχαχαχα
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Οχι χρυσε μου,απέχω διότι έχω βαρεθωσιχαθει τη κάθε πονηρή καριολα είτε σε στούντιο,είτε σε μασαζερι,είτε σε γραφείο,είτε το μουνι της μανούλας της οπουδήποτε ειναι να με κοροϊδεύει. Καλτ σκηνικά σαν το δικό σου ή αστερακια μόνο κ αυτά υπό βαθιά σκέψη  :hi:
τερμα και η γαζελα?? εχω καιρο να παω... ειχα παρει την και καλα ταυλανδη... ειχε χυσει και εκεινη
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
τερμα και η γαζελα?? εχω καιρο να παω... ειχα παρει την και καλα ταυλανδη... ειχε χυσει και εκεινη
γαζέλα εκτός! Λογικά θα γυρίσει. Αν ειναι θα προσπαθήσω να μάθω η Ταυλανδεζα που γαμιεται
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
γαζέλα εκτός! Λογικά θα γυρίσει. Αν ειναι θα προσπαθήσω να μάθω η Ταυλανδεζα που γαμιεται
κανα πιστιρικι αματεουρ θελω για να συνελθω...
υ.γ. εχω καμια δεκαπενταρια μηνυματα που μου ζηταν το τηλ της γιαγιας...εννοειται οτι δεν εχω προβλημα και θα το στειλω σ ολους... απλα θα το στειλω μαζικα ... οποιος μου στειλει τηλ πιτσιρικας για μασαζ θα του το στειλω πρωτα χαχαχχαχαχα
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Ενημερωνω οτι ακολουθει καλτ σκηνικο, οποιος θελει ας συνεχισει την αναγνωση με δικη του ευθυνη...

Την Μεγαλη βδομαδα βρισκομουν για επαγγελματικη δουλεια κοντα στη Λ. Συγγρου... μεσημερι...Οταν τελειωσα τη δουλεια, παρκαρισμενος στην ακρη βγαζω το πορνοκινητο μου να δω αν εχω αποθηκευμενο κατι για εκει κοντα... το πορνοκιντο μου εχει πανω απο 500 τηλεφωνα ολα γραμμενο με κωδικους ωστε να βοηθιεμαι εγω στην αναζητηση. Καποιο τηλεφωνο λοιπον το εχω αποθηκευμενο Μασ.Νεασμυρνη 4540... που σημαινει μασαζ  στη νεα σμυρνη  45 χρονων με κοστος 40 ευρω... Δεν ειχα παει... ημουν σιγουρος... σκεφτηκα οτι θα ειχα μιλησει και αποθηκευσα της πληροφοριες που μου εδωσε... περνω τηλ και χτυπαει, το σηκωνει μια γυρω στα 45 με 50 θα ελεγα απο φωνη με σπαστα ελληνικα.. της εξηγω αν εχει χρονο γιατι ειμαι κοντα... μου λεει εχω αλλα μην μου ζητησεις να κανουμε κατι γιατι δεν σε ξερω και φοβαμαι μην εισαι στρουμφ... της λεω ενταξει και παω... οταν την ειδα ητανν πλας των 60... μπορει και 65... καταρχην δεν μου ελεγε την ηλικια του παιδιου της μην καταλαβω την δικια της... για μια στιγμη μου λεει 80 και το πιστεψα και τη ςλεω ενταξει μωρε ποσο αισθανεσαι μετραει... αρα μπορει να ηταν και 70 πλας... ηταν και λιγο κουτση... το ενα ποδι το εσερνε... την ρωτησα αν κανει καλο μασαζ και μου ειπε καταπληκτικο,... σκεφτηκα να μου κανει ενα καλο μασαζ η γιαγια καινα μου τον παιξει και λιγο δεν θα με χαλουσε ...κανω μπανιο και αραζω στο μασαζοκρεβατο... μου λεει ερχομαι σε 2 λεπτα... μετα απο δυο λεπτα ερχεται με τα εσωρουχα (μαλλον το ειχε ξεχασει αυτο που μου πε στο τηλ ή λεει κατσε μηπως και δω χαρα ) αρχιζει και μυ κανει ενα συμπαθητικο μασαζακι... μετα το μισαωρο αρχισαν και τα καβλωτικα αγγιγματα... ημουνν μπρουμυτα και απολαμβανα απο την γιαγια χωρις να σκεφτομαι... μετα εβαλε και γλωσσα ... η πουτσα πετρα.... γυρναω και της λεω εχεις προφυλακτικο... μου λεει να μην στον γλυψω?? της λεω φορατο  για να μην το μετανοιωσω...μου το φοραει και με παει στο διπλα δωματιο που ειχε ενα διπλο κρεβατι... μου λεει σιγα σιγα γιατι εχω καιρο.... τον βαζω αφου της πουτσοχτυπησα το μουνοχειλα της ... εβγαζε κραυγουλες η γιαγιακα... της το βαζω πιο βαθια... ενοιωθα το μουνακι της μουσκεμα... μετα απο 4-5 λεπτα μου λεει "μην το βγαλεις τωρα, χυνωωωωω χυνωωωωω..." και ενοιωθα πανω στο καβλι μου να με χτυπανε τα χυσια... μετα απο δυο λεπτα εχυσα... σηκωθηκα γρηγορα ... πηγα στο μπανιο για ντουζ... οταν μπηκα για ντουζ μου ρθε αναγουλα απο το ολο σκηνικο και πηγα να ξερασω... κρατηθηκα... βγηκα , πληρωσα και εφυγα... μετα απο κανα τριωρο επεστρεψα σπιτι,... εκανα παλι ντουζ... ξανασκεφτηκα το σκηνικο με την γιαγια... καβλωσα παλι... τελικα ειμαι ανωμαλος!
Τυπε συγχαρητηρια αν το τηλ τελειωνει σε 326 πηδηξες τη γιαγια λιουμπα  :rockon: :rockon:
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Καλημέρα και χρόνια πολλά. Η συγκεκριμένη είναι όπως στην φωτο.? Δεν την συνιστας λόγω κρυαδας ή εμφάνισης?
Καλησπερα, ναι έτσι ειναι αν και βεβαια εχει πεσει λιγο αρκετό φιλτρο στην φωτο..! Δεν την συνιστω επειδη ήταν μετριο το μασαζ, δεν εβγαζε τιποτα απο ρουχα αν και με αφησε να πιασω και καλα απο πάνω απο τα ρουχα οποτε ολα αυτα για 50€ δεν πιστευω οτι αξίζουν... Αν ηταν πιο κατω η τιμή πχ 30-35 τοτε για δοκιμή κατι γινεται... ετσι πιστευω εγω δηλαδη!
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Αν πρόκειται για την γνωστή Λιούμπα θα με ενδιέφερε. Δεν έχω πάει ποτέ μαζί της και θα ήθελα να δοκιμάσω. Ωστόσο πήρα τηλέφωνο με μου είπε πως λεγεται ΛιούΝτα. Να πρόκειται για την ίδια;Κάποιος που θα μπορουσε να διαφωτίσει;
Αν βαλεις το τηλ στο viber θα σου βγαλει Loubov... Δεν ξερω αν ειναι αυτή που λες παντως!

Απλα να αναφερω οτι την πρωτη φορα που ειχα παει επεμενε οτι δεν κανει τιποτα παραπανω απο μασαζ και ετσι ειχε γινει... Καποια στιγμή μετά απο λιγο καιρό μου την βάρεσε και λεω θα ξαναπαω επειδη μου ειχε αρεσει το μασαζ και την ξαναρωτησα.. ε εκει ειπε οκ σε ολα
 

don pepe

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
40
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Θα ήθελα να ρωτησω αν καποιος εδω μεσα εχει βρεθει με την χαρα, ελληνιδα milf, παλιοτερα δούλευε σε μασατζιδικο στου μπακνανα μαζι με την μαυρουλα την καρολινα.
Έχεις πμ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Οχι χρυσε μου,απέχω διότι έχω βαρεθωσιχαθει τη κάθε πονηρή καριολα είτε σε στούντιο,είτε σε μασαζερι,είτε σε γραφείο,είτε το μουνι της μανούλας της οπουδήποτε ειναι να με κοροϊδεύει. Καλτ σκηνικά σαν το δικό σου ή αστερακια μόνο κ αυτά υπό βαθιά σκέψη  :hi:
αργά το κατάλαβες....γιαυτό έκοψα και εγώ τα πολλά πολλά!
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.461
Πόντοι
25.186
Καλησπέρα ! κάποιος εμπειρία απο αυτο έχει;;;

Μου φαίνεται τα περισσότερα ειναι συγκαλυμμένα γραφεία.

Δεν νοείται 40 ευρω,δηλαδή θα έρθει η άλλη στην αλλη ακρη της Αθήνας ξοδευοντας 10-20 ευρω σε ταξι ή βενζίνη για να πάρει 40 ευρω μισα΄μισά με το γραφείο?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Μου φαίνεται τα περισσότερα ειναι συγκαλυμμένα γραφεία.

Δεν νοείται 40 ευρω,δηλαδή θα έρθει η άλλη στην αλλη ακρη της Αθήνας ξοδευοντας 10-20 ευρω σε ταξι ή βενζίνη για να πάρει 40 ευρω μισα΄μισά με το γραφείο?
έχει χάρτη της Αττικής και πέρα απο κάποια όρια,σου κάνουν προσαύξηση 10€
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Μου φαίνεται τα περισσότερα ειναι συγκαλυμμένα γραφεία.

Δεν νοείται 40 ευρω,δηλαδή θα έρθει η άλλη στην αλλη ακρη της Αθήνας ξοδευοντας 10-20 ευρω σε ταξι ή βενζίνη για να πάρει 40 ευρω μισα΄μισά με το γραφείο?

..εχω την εντυπωση πως τα πιο πολλα κοριτσια απο αυτα τα σπιτιμασαζ ερχονται μονα τους και μαλλον τους βολευει να εισαι κοντα σε σταθμο μετρο. ή κανω λαθος??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom