Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Εχουμε καμιά πληροφορία για τη Λόλα απο osmose? Ευχαριστώ
 

bigday

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
46
Πόντοι
1
Οσοι εχουν μασαζοσαιτ μπαινουν στο bourdela φτιαχνουν ενα προφιλ και ψαχνουν μαλακες να δωσουν το πενηνταρικο.
Ειπαμε μαυρο σε ολα τα μασαζοσαιτ μεχρι να βρουμε κατι που πραγματικα να αξιζει
 

gioutsos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
68
Like
36
Πόντοι
0
ΣΩΣΤΟΣΣΣΣ!!!! εχεις να προτείνεις κατι συναγωνιστή??
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
60
Like
27
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα συναγωνιστές!

Συνάντηση με Άντζυ από deluxe την εβδομάδα που μας πέρασε..
Δυστυχώς η φωτογραφία της που είδα δεν είχε καμία σχέση με
την πραγματικότητα, ήμουν έτοιμος να της το πω και να σηκωθώ
να φύγω αλλά είπα για ακόμα μία φορά το δε γαμιέται..
Από μασάζ και αυτό φόλα, (σκέτο χάδι).. άλλο ένα 50άρικο χαμένο.
Πραγματικά θα ήθελα να μου πει κάποιος από όλες αυτές τις
φωτογραφίες από τα μασαζοsite ποια είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα
Ίσως πρέπει να ανοίξουμε και σχετικό thread με το πόσο τοις εκατό
η φωτογραφία του κάθε site ταιριάζει με την κοπέλα που μας στέλνουν..

Anyway

Καλή Διασκέδαση σε όλους στο συγκεκριμένο χόμπι
και προπάντων καλά να περνάμε γενικότερα!!

Alvy
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Καλησπέρα και από μένα συναγωνιστές!

Συνάντηση με Άντζυ από deluxe την εβδομάδα που μας πέρασε..
Δυστυχώς η φωτογραφία της που είδα δεν είχε καμία σχέση με
την πραγματικότητα, ήμουν έτοιμος να της το πω και να σηκωθώ
να φύγω αλλά είπα για ακόμα μία φορά το δε γαμιέται..
Από μασάζ και αυτό φόλα, (σκέτο χάδι).. άλλο ένα 50άρικο χαμένο.
Πραγματικά θα ήθελα να μου πει κάποιος από όλες αυτές τις
φωτογραφίες από τα μασαζοsite ποια είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα

Ίσως πρέπει να ανοίξουμε και σχετικό thread με το πόσο τοις εκατό
η φωτογραφία του κάθε site ταιριάζει με την κοπέλα που μας στέλνουν..

Anyway

Καλή Διασκέδαση σε όλους στο συγκεκριμένο χόμπι
και προπάντων καλά να περνάμε γενικότερα!!

Alvy

.. διαβασε το δευτερο μηνυμα πριν το δικο σου και θα εχεις την απαντηση που ζητας...
ας προσεχες κιεσυ... ;)
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
60
Like
27
Πόντοι
0
.. διαβασε το δευτερο μηνυμα πριν το δικο σου και θα εχεις την απαντηση που ζητας...
ας προσεχες κιεσυ... ;)

φίλε The Lover το έχω διαβάσει το post του μέλους bigday που αναφέρεις..
..γι' αυτό και γράφω αυτό που γράφω.
Ερώτηση κάνω για το ποια είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα..

Cheers
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
φίλε The Lover το έχω διαβάσει το post του μέλους bigday που αναφέρεις..
..γι' αυτό και γράφω αυτό που γράφω.
Ερώτηση κάνω για το ποια είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα..

Cheers

...εκτιμω πως σε ποσοστο πανω απο 80% ειναι οι ιδιες.... πολλες last year... πολλες με μπολικο καλιτεχνικο photoshop κλπ..κλπ..
απλα η εκτιμηση μου για ολα αυτα ειναι η προηγουμενη απαντηση που σου εδωσα....
..και ο νοων νοειτω....
καληνυχτα... ;)
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
60
Like
27
Πόντοι
0
...εκτιμω πως σε ποσοστο πανω απο 80% ειναι οι ιδιες.... πολλες last year... πολλες με μπολικο καλιτεχνικο photoshop κλπ..κλπ..
απλα η εκτιμηση μου για ολα αυτα ειναι η προηγουμενη απαντηση που σου εδωσα....
..και ο νοων νοειτω....
καληνυχτα... ;)

okk! ευχαριστώ για την πλήροφορία.
Προχωράμε και ο θεός βοηθός, hehe!
 

Priamos Manessis

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
30
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα συναγωνιστές!

Συνάντηση με Άντζυ από deluxe την εβδομάδα που μας πέρασε..
Δυστυχώς η φωτογραφία της που είδα δεν είχε καμία σχέση με
την πραγματικότητα, ήμουν έτοιμος να της το πω και να σηκωθώ
να φύγω αλλά είπα για ακόμα μία φορά το δε γαμιέται..
Από μασάζ και αυτό φόλα, (σκέτο χάδι).. άλλο ένα 50άρικο χαμένο.
Πραγματικά θα ήθελα να μου πει κάποιος από όλες αυτές τις
φωτογραφίες από τα μασαζοsite ποια είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα
Ίσως πρέπει να ανοίξουμε και σχετικό thread με το πόσο τοις εκατό
η φωτογραφία του κάθε site ταιριάζει με την κοπέλα που μας στέλνουν..

Anyway

Καλή Διασκέδαση σε όλους στο συγκεκριμένο χόμπι
και προπάντων καλά να περνάμε γενικότερα!!

Alvy
Στην τελική, ο.κ δεν χτυπούν φραπέ, καλαμάκι κ.λπ Τουλάχιστον δεν κάνουν και σωστό μασάζ...Ε, αυτό κι αν εξοργίζει..
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
επειδη μου το χουν ζητησει πολλοι ανωμαλοι το τηλεφωνο της γιαγιας... αφου γκογκλαρα σας βαζω την αγγελια της προ τετραετιας... αντε και ο θεος μαζι σας  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

www.mikresmaties.eu/%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%89%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%B1/m%CE%B1%CF%83%CE%AD%CE%B6/]https://www.mikresmaties.eu/%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%89%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%B1/m%CE%B1%CF%83%CE%AD%CE%B6/[/url]
Τη λένε Λιούμπα είναι Ουκρανή καί πριν λίγα χρόνια δούλεψε για ένα φεγγάρι στο Έλλης 3.... πρέπει να έχει γεράσει πάρα πολύ πλέον
 

loupi25

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
13
Like
5
Πόντοι
0
καλησπέρα θα θελα
πληροφοριες για masazstospiti h,massagejoy h clickformassage πμ οποίος μπορεί.
ευχαριστώ
ευχαριστώ
ευχαριστώ
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Θα γραψω λιγα λογια για την συναντηση που ειχα πριν καιρο με την Ερικα (Εrikka popescoy) η οποια κατα καιρους εχει αναφερθει εδω μεσα.
Αυτο που ψαχνω ειναι κοπελα που να δεχεται στο χωρο της και να προσφερει ενα σχετικο καλο μασαζ και σεξ χωρις ιχνος ξεπετας και κουτοπονηριας, και η ολη φαση να αποπνεει μια ζεστασια ας πουμε. Μια τιμια συνευρεση δηλαδη που ξερω τι θελω και αυτο θα παρω.

Ετσι μετα την Βικη - Στεφανια με την οποια ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος ανακαλυψα και την Ερικα. Εδω να ανοιξω μια παρενθεση και να πω πως κατι αλλο παρομοιο με αυτο που προσφερουν αυτες οι δυο και με βαση αυτα που περιγραφω παραπανω δεν εχω ανακαλυψει, οποτε καθε πληροφορια θα εκτιμηθει.

Ειχα δει την σελιδα της στο instagram οπου εδειχνε μια αρκετα σεξυ παρουσια με μεγαλο στηθος και γενικα τουμπανο. Η επικοινωνια τηλεφωνικα μαζι της ηταν πολυ ευκολη και δεν αργησα να βρεθω στο σπιτι της το οποιο ειναι αρκετα κεντρικα κοντα σε σταθμο του ηλεκτρικου. Αν θυμαμαι καλα μου ειχε πει οτι 40 ευρω ειναι σκετο μασαζ περιπου 3 τεταρτα διαρκεια, και αν ακολουθησουν και τα παρελκομενα παμε στα 80.
Ανοιγοντας μου την πορτα αυτο που ειδα δεν ειχε και πολυ σχεση με της φωτο, η μαλον για να ειμαστε πιο δικαιοι  αυτο που ειχα νομισει εγω βλεποντας της φωτο. Η κοπελα ειναι κοντουλα ενω το στηθος της ειναι μικρο σχετικα. Τωρα πως διαολο καταφερνει να το δειχνει τοσο τεραστιο στης φωτο αυτο ειναι αλλο θεμα. Προσωπο συμπαθητικο και γλυκο απλα. Γενικα μια εμφανισιμη γλυκια κοπελιτσα, τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω.
Το διαμερισμα της ειναι ενας σχετικα ευρυχωρος και καθαρος χωρος, δεν θα σας χαλασει κατι. Μου προτεινε αν ηθελα να κανω μπανιο πριν ξαπλωσω στο μασαζοκρεβατο. Ν πω εδω οτι εχει πολυ καλο κρεβατι μασαζκαι με την ειδικη οπη για το κεφαλι. Αφου γδυθηκα τελειως ξαπλωσα και αφεθηκα στα χερια της. Η κοπελα κανει αρκετα καλο μασαζ και οχι πασαλειματα οπως λενε καποιοι εδω μεσα. Η μονη μου ενσταση ειναι οτι καποιες φορες αγγιζε καποια νευρα οπου μου δημιουργουσε λιγο πονο και καπου αυτο χαλαγε την ολη ηρεμια. Μαλιστα μου εξηγουσε τι νευρα ειναι αυτα και που καταληγουν, αρα δειχνει οτι το εχει σπουδασει το αντικειμενο. Κατα την διαρκεια του μασαζ φοριυσε μια ρομπα αν θυμαμαι καλα. Επισης να πω οτι ηταν ομιλιτικη χωρις ομως να γινεται ενοχλιτικη και γενικα αυτο που προσπαθουσε ειναι να σε κανει να αισθανθεις ανετα κατι το οποιο το καταφερνει και με το παραπανω θα ελεγα.
Μετα το τελος του μασαζ που κρατησε περιπου κανα μισαωρο της ειπα οτι θα ηθελα και συνεχεια και αφου μου υπενθυμισε το 80αρι περασαμε στο διπλα δωματιο οπου ξεκινησε ο αγωνας. Στην αρχη χαλαρα γλωσοφιλα και χουφτωμα παντου στα ορθια. Μετα ξαπλωσαμε και επειξαν δυο τρεις στασεις. Την απολαυσα πολυ απο πανω, κανονικα και reverse ενω το τελειωμα ηρθε στα τεσσερα δυνατα. Σε καποια φαση την ρωτησα αν επαιζε πρωκτικο και μου ειπε να το ξεχασω μιας και τον εχω μεγαλο...τωρα κανει δεν κανει, δεν καταλαβα.
Επισης κατα την διαρκεια της πραξης βογκαγε δυνατα, δεν ξερω αν ηταν προσποιητο αλλα ηταν πολυ καυλωτικο, δεν εδειχνε ψευτικο.
Αφου τελειωσαμε μπανακι στα γρηγορα, δυο τρεις κουβεντες  και την αποχεραιτησα.
Νομιζω πως μια τιμη στα 70 ευρω θα ηταν ισως πιο δικαιη αλλα σε γενικες γραμμες μια χαρα περασα και σιγουρα σε μια νεα εξορμηση στην πρωτευουσα θα την ξαναπροτιμησω. Αυτα τα ολιγα και καλα να περνατε.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
καλησπέρα θα θελα
πληροφοριες για masazstospiti h,massagejoy h clickformassage πμ οποίος μπορεί.
ευχαριστώ
ευχαριστώ
ευχαριστώ

Προς διαχειριστές: Το συγκεκριμενο μελος μου εστειλε Pm Πως γίνεται να στείλει έχοντας μονο 6 posts?
Πpoς Loupi ή αλλιώς Μάκης όπως μου έγραψες. Σταματα να ρωτας τον κόσμο για την μια και την αλλη κοπέλα. Κάτσε διάβασε τις σελίδες εδώ όπως κάνουμε οι περισσότεροι.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Θα γραψω λιγα λογια για την συναντηση που ειχα πριν καιρο με την Ερικα (Εrikka popescoy) η οποια κατα καιρους εχει αναφερθει εδω μεσα.
Αυτο που ψαχνω ειναι κοπελα που να δεχεται στο χωρο της και να προσφερει ενα σχετικο καλο μασαζ και σεξ χωρις ιχνος ξεπετας και κουτοπονηριας, και η ολη φαση να αποπνεει μια ζεστασια ας πουμε. Μια τιμια συνευρεση δηλαδη που ξερω τι θελω και αυτο θα παρω.

Ετσι μετα την Βικη - Στεφανια με την οποια ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος ανακαλυψα και την Ερικα. Εδω να ανοιξω μια παρενθεση και να πω πως κατι αλλο παρομοιο με αυτο που προσφερουν αυτες οι δυο και με βαση αυτα που περιγραφω παραπανω δεν εχω ανακαλυψει, οποτε καθε πληροφορια θα εκτιμηθει.

Ειχα δει την σελιδα της στο instagram οπου εδειχνε μια αρκετα σεξυ παρουσια με μεγαλο στηθος και γενικα τουμπανο. Η επικοινωνια τηλεφωνικα μαζι της ηταν πολυ ευκολη και δεν αργησα να βρεθω στο σπιτι της το οποιο ειναι αρκετα κεντρικα κοντα σε σταθμο του ηλεκτρικου. Αν θυμαμαι καλα μου ειχε πει οτι 40 ευρω ειναι σκετο μασαζ περιπου 3 τεταρτα διαρκεια, και αν ακολουθησουν και τα παρελκομενα παμε στα 80.
Ανοιγοντας μου την πορτα αυτο που ειδα δεν ειχε και πολυ σχεση με της φωτο, η μαλον για να ειμαστε πιο δικαιοι  αυτο που ειχα νομισει εγω βλεποντας της φωτο. Η κοπελα ειναι κοντουλα ενω το στηθος της ειναι μικρο σχετικα. Τωρα πως διαολο καταφερνει να το δειχνει τοσο τεραστιο στης φωτο αυτο ειναι αλλο θεμα. Προσωπο συμπαθητικο και γλυκο απλα. Γενικα μια εμφανισιμη γλυκια κοπελιτσα, τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω.
Το διαμερισμα της ειναι ενας σχετικα ευρυχωρος και καθαρος χωρος, δεν θα σας χαλασει κατι. Μου προτεινε αν ηθελα να κανω μπανιο πριν ξαπλωσω στο μασαζοκρεβατο. Ν πω εδω οτι εχει πολυ καλο κρεβατι μασαζκαι με την ειδικη οπη για το κεφαλι. Αφου γδυθηκα τελειως ξαπλωσα και αφεθηκα στα χερια της. Η κοπελα κανει αρκετα καλο μασαζ και οχι πασαλειματα οπως λενε καποιοι εδω μεσα. Η μονη μου ενσταση ειναι οτι καποιες φορες αγγιζε καποια νευρα οπου μου δημιουργουσε λιγο πονο και καπου αυτο χαλαγε την ολη ηρεμια. Μαλιστα μου εξηγουσε τι νευρα ειναι αυτα και που καταληγουν, αρα δειχνει οτι το εχει σπουδασει το αντικειμενο. Κατα την διαρκεια του μασαζ φοριυσε μια ρομπα αν θυμαμαι καλα. Επισης να πω οτι ηταν ομιλιτικη χωρις ομως να γινεται ενοχλιτικη και γενικα αυτο που προσπαθουσε ειναι να σε κανει να αισθανθεις ανετα κατι το οποιο το καταφερνει και με το παραπανω θα ελεγα.
Μετα το τελος του μασαζ που κρατησε περιπου κανα μισαωρο της ειπα οτι θα ηθελα και συνεχεια και αφου μου υπενθυμισε το 80αρι περασαμε στο διπλα δωματιο οπου ξεκινησε ο αγωνας. Στην αρχη χαλαρα γλωσοφιλα και χουφτωμα παντου στα ορθια. Μετα ξαπλωσαμε και επειξαν δυο τρεις στασεις. Την απολαυσα πολυ απο πανω, κανονικα και reverse ενω το τελειωμα ηρθε στα τεσσερα δυνατα. Σε καποια φαση την ρωτησα αν επαιζε πρωκτικο και μου ειπε να το ξεχασω μιας και τον εχω μεγαλο...τωρα κανει δεν κανει, δεν καταλαβα.
Επισης κατα την διαρκεια της πραξης βογκαγε δυνατα, δεν ξερω αν ηταν προσποιητο αλλα ηταν πολυ καυλωτικο, δεν εδειχνε ψευτικο.
Αφου τελειωσαμε μπανακι στα γρηγορα, δυο τρεις κουβεντες  και την αποχεραιτησα.
Νομιζω πως μια τιμη στα 70 ευρω θα ηταν ισως πιο δικαιη αλλα σε γενικες γραμμες μια χαρα περασα και σιγουρα σε μια νεα εξορμηση στην πρωτευουσα θα την ξαναπροτιμησω. Αυτα τα ολιγα και καλα να περνατε.
Τιμια κριτικη τυπε..
χωρις να εχω παει πιστευω πως καλο ντιλ θα ηταν..
60 για μασαζ κ πιποσεx..
80 για μασαζ και πιποσεx πριν και μετα..
 

Vag_peir

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Με έψησες για Έρικα. Πολύ χρήσιμο φίλος. Θα δοκιμάσω και θα επανέλθω.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Προς διαχειριστές: Το συγκεκριμενο μελος μου εστειλε Pm Πως γίνεται να στείλει έχοντας μονο 6 posts?
Πpoς Loupi ή αλλιώς Μάκης όπως μου έγραψες. Σταματα να ρωτας τον κόσμο για την μια και την αλλη κοπέλα. Κάτσε διάβασε τις σελίδες εδώ όπως κάνουμε οι περισσότεροι.

Σου έστειλε γιατί είναι παλιό μέλος (από το 2007). Τότε δεν υπήρχε περιορισμός στην αποστολή προσωπικών μηνυμάτων σε συνδυασμό με τον αριθμό των δημοσιεύσεων στο φόρουμ, όπως ισχύει σήμερα.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Θα γραψω λιγα λογια για την συναντηση που ειχα πριν καιρο με την Ερικα (Εrikka popescoy) η οποια κατα καιρους εχει αναφερθει εδω μεσα.
Αυτο που ψαχνω ειναι κοπελα που να δεχεται στο χωρο της και να προσφερει ενα σχετικο καλο μασαζ και σεξ χωρις ιχνος ξεπετας και κουτοπονηριας, και η ολη φαση να αποπνεει μια ζεστασια ας πουμε. Μια τιμια συνευρεση δηλαδη που ξερω τι θελω και αυτο θα παρω.

Ετσι μετα την Βικη - Στεφανια με την οποια ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος ανακαλυψα και την Ερικα. Εδω να ανοιξω μια παρενθεση και να πω πως κατι αλλο παρομοιο με αυτο που προσφερουν αυτες οι δυο και με βαση αυτα που περιγραφω παραπανω δεν εχω ανακαλυψει, οποτε καθε πληροφορια θα εκτιμηθει.

Ειχα δει την σελιδα της στο instagram οπου εδειχνε μια αρκετα σεξυ παρουσια με μεγαλο στηθος και γενικα τουμπανο. Η επικοινωνια τηλεφωνικα μαζι της ηταν πολυ ευκολη και δεν αργησα να βρεθω στο σπιτι της το οποιο ειναι αρκετα κεντρικα κοντα σε σταθμο του ηλεκτρικου. Αν θυμαμαι καλα μου ειχε πει οτι 40 ευρω ειναι σκετο μασαζ περιπου 3 τεταρτα διαρκεια, και αν ακολουθησουν και τα παρελκομενα παμε στα 80.
Ανοιγοντας μου την πορτα αυτο που ειδα δεν ειχε και πολυ σχεση με της φωτο, η μαλον για να ειμαστε πιο δικαιοι  αυτο που ειχα νομισει εγω βλεποντας της φωτο. Η κοπελα ειναι κοντουλα ενω το στηθος της ειναι μικρο σχετικα. Τωρα πως διαολο καταφερνει να το δειχνει τοσο τεραστιο στης φωτο αυτο ειναι αλλο θεμα. Προσωπο συμπαθητικο και γλυκο απλα. Γενικα μια εμφανισιμη γλυκια κοπελιτσα, τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω.
Το διαμερισμα της ειναι ενας σχετικα ευρυχωρος και καθαρος χωρος, δεν θα σας χαλασει κατι. Μου προτεινε αν ηθελα να κανω μπανιο πριν ξαπλωσω στο μασαζοκρεβατο. Ν πω εδω οτι εχει πολυ καλο κρεβατι μασαζκαι με την ειδικη οπη για το κεφαλι. Αφου γδυθηκα τελειως ξαπλωσα και αφεθηκα στα χερια της. Η κοπελα κανει αρκετα καλο μασαζ και οχι πασαλειματα οπως λενε καποιοι εδω μεσα. Η μονη μου ενσταση ειναι οτι καποιες φορες αγγιζε καποια νευρα οπου μου δημιουργουσε λιγο πονο και καπου αυτο χαλαγε την ολη ηρεμια. Μαλιστα μου εξηγουσε τι νευρα ειναι αυτα και που καταληγουν, αρα δειχνει οτι το εχει σπουδασει το αντικειμενο. Κατα την διαρκεια του μασαζ φοριυσε μια ρομπα αν θυμαμαι καλα. Επισης να πω οτι ηταν ομιλιτικη χωρις ομως να γινεται ενοχλιτικη και γενικα αυτο που προσπαθουσε ειναι να σε κανει να αισθανθεις ανετα κατι το οποιο το καταφερνει και με το παραπανω θα ελεγα.
Μετα το τελος του μασαζ που κρατησε περιπου κανα μισαωρο της ειπα οτι θα ηθελα και συνεχεια και αφου μου υπενθυμισε το 80αρι περασαμε στο διπλα δωματιο οπου ξεκινησε ο αγωνας. Στην αρχη χαλαρα γλωσοφιλα και χουφτωμα παντου στα ορθια. Μετα ξαπλωσαμε και επειξαν δυο τρεις στασεις. Την απολαυσα πολυ απο πανω, κανονικα και reverse ενω το τελειωμα ηρθε στα τεσσερα δυνατα. Σε καποια φαση την ρωτησα αν επαιζε πρωκτικο και μου ειπε να το ξεχασω μιας και τον εχω μεγαλο...τωρα κανει δεν κανει, δεν καταλαβα.
Επισης κατα την διαρκεια της πραξης βογκαγε δυνατα, δεν ξερω αν ηταν προσποιητο αλλα ηταν πολυ καυλωτικο, δεν εδειχνε ψευτικο.
Αφου τελειωσαμε μπανακι στα γρηγορα, δυο τρεις κουβεντες  και την αποχεραιτησα.
Νομιζω πως μια τιμη στα 70 ευρω θα ηταν ισως πιο δικαιη αλλα σε γενικες γραμμες μια χαρα περασα και σιγουρα σε μια νεα εξορμηση στην πρωτευουσα θα την ξαναπροτιμησω. Αυτα τα ολιγα και καλα να περνατε.
ωραια εμπειρια φιλε οι φωτος στο ινστα ειναιπιο παλιες υπαρχουν προγραμματα επεξεργασιας
ενισχυτικα σουτιεν για να φαινονται μεγαλα.
λεει οτι ειναι ρεφλεξολογος αλλα εχει κανει μεταπτυχιακο στο λιντο .
στο γαμησι τα σπαει παντως .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
καλησπερα σε ολους! γνωριζει καποιος πως μπορουμε να δουμε φωτο απο μασεζ του joy , και αν αξιζει τον κοπο μια δοκιμη....;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom