Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Για το velvetmassage έχει κανείς άποψη;
ενδιαφέρον....
απλά να ξέρετε ότι σε τέτοια μαγαζιά το κονέ με την κοπέλα το κάνει ο ίδιος ο πελάτης,αν μπορείς να φέρεις την κοπέλα στα "μέτρα σου" και να βρείτε μαι χημεία τότε όλα γίνονται.
Βασικός κανόνας να μην γίνεστε "ζήτουλες" κι αν δείτε οτι στο τριτοτέταρτο ραντεβού δεν ενδίδει,πάτε για άλλες.
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
Καλησπέρα, καλό πάσχα να έχουμε.

Συνάντηση με Αριάδνη στο σπίτι μου μετά από εύκολη συνεννόηση μέσω FB.

Ήρθε στην ώρα της, ένα χαρωπό κορίτσι το οποίο απέχει πολύ από τη φώτο του site, ήρθε εντελώς καθημερινά ντυμένη και απροσεγμένη.

Ξεκινήσαμε την θεραπεία και στο δεκάλεπτο άρχισε τα πρέπει να φύγω πιο νωρίς έχω θέμα με τον οδηγό, και τι θα κάνω.

Κάνω τον μαλάκα της λέω ελπίζω να μπορέσεις να το λύσεις.

Με τρίβει δέκαπέντε λεπτά πλάτη, δέκα λεπτά μπροστά και κατερυθείαν φραπέ, στο 35άλεπτο το ΠΟΛΥ είχε τελειώσει το διαδικαστικό της και ήταν στον καναπέ με τσιγάρο.

Δεν θα πω για τα του μασσαζ (ανύπαρκτο εώς επικίνδυνο) και τα του φραππέ γιατί καμία εντύπωση δεν έκαναν μετά τη φαρσοκωμωδία.
και σε μενα τα ιδια εκανε..οτι επρεπε να προλαβει γιατι ειχε κι αλλο ραντεβου γρηγορα..γραφειο κανονικο το εν λογω
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
469
Πόντοι
26
για την κατερίνα από osmose ξέρουμε τίποτα εκτός το ότι είναι τούμπανο ?
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
469
Πόντοι
26
την έχει στο φατσοβιβλιο
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
ενδιαφέρον....
απλά να ξέρετε ότι σε τέτοια μαγαζιά το κονέ με την κοπέλα το κάνει ο ίδιος ο πελάτης,αν μπορείς να φέρεις την κοπέλα στα "μέτρα σου" και να βρείτε μαι χημεία τότε όλα γίνονται.
Βασικός κανόνας να μην γίνεστε "ζήτουλες" κι αν δείτε οτι στο τριτοτέταρτο ραντεβού δεν ενδίδει,πάτε για άλλες.

Δηλαδή για να καταλάβω αν μια κοπέλα απο μασάζ κατ'οίκον σου προσφέρει κάτι παραπάνω απο φραπέ. Σημαίνει ότι το κάνει με όλους ή απλά βρέθηκε χημεία? Ρωτάω γιατί είναι μασάζ κατοίκον και μπορεί να είναι απλά επιλεκτική άσχετα αν είναι απο σαιτ ή όχι.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Δηλαδή για να καταλάβω αν μια κοπέλα απο μασάζ κατ'οίκον σου προσφέρει κάτι παραπάνω απο φραπέ. Σημαίνει ότι το κάνει με όλους ή απλά βρέθηκε χημεία? Ρωτάω γιατί είναι μασάζ κατοίκον και μπορεί να είναι απλά επιλεκτική άσχετα αν είναι απο σαιτ ή όχι.
δεν έγραψες κάτι διαφορετικό απο εμένα
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.251
Κριτικές
6
Like
7.067
Πόντοι
1.336
Μου θυμίζει κάποιος ποια είναι αυτή?



aggelies-sex-ads/ερωτικο-μασαζ/
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Καλησπέρα παίδες.Κατά τη διάρκεια της Μ.Βδομάδας ψάχνοντας στο φου μπου γενικά, ανακάλυψα αυτο ΜΑΣΑΖ Κατοικον- Αθηνα .Χάζεψα με τη φωτο στο προφιλ,σκέφτηκα too good to be truth αλλά λεω δε γαμει δεν χάνω τίποτα και στέλνω μήνυμα ζητώντας γενικές πληροφορίες.Μου απάντησαν πως προσφέρουν μασαζ στο χώρο μου για 50e.Καλά μέχρι εδω σκέφτηκα,ας το προχωρήσω λίγο.Ρωτάω λοιπον αν είναι όντως η κοπέλα στη φωτογραφία και αν έρχεται αυτη στο χώρο μου.Μου είπε πως αυτή είναι στη φωτογραφία και ότι συνήθως στέλνουν άλλες κοπέλες αλλά πηγαίνει κι αυτή.Τέλεια σκέφτηκα αλλά λόγω των ημερών και λίγου χρόνου το άφησα για μετά το Πάσχα.Επιστρέφοντας λοιπόν μετά απο ολιγοήμερες διακοπές,ξαναστέλνω για να κλείσω ραντεβού με την προυπόθεση όμως πως θα ερχόταν η ίδια.Και εδω αρχίζουν τα ωραία.Μου απαντάει πως η ίδια δυστυχώς δεν μπορεί να έρθει.Τη ρωτάω γενικά ή λόγω των ημερών,ξέρεις Πάσχα,Πρωτομαγιά κτλ.Μου λέει γενικά!Της λεω Οκ,αν θέλω να κλείσω ραντεβού πως μπορώ να επιλέξω ποια κοπέλα θέλω αφου μόνο εσένα βλέπουμε!Μου απαντάει πως δεν μπορώ να επιλέξω γιατί δεν έχουν φωτογραφίες των κοριτσιών και δεν θέλουν να τις εκθέσουν δημόσια και πως όλες κάνουν καλό μασαζ και έχουν τα πτυχία τους και άλλες τέτοιες παπαριές!Όταν ρώτησα καλά όχι δημόσια αλλά ούτε και ιδιωτικά μέσω Viber π.χ όπως κάνουν και άλλα μασαζοσαιτ,μου απάντησε όχι δεν επιτρέπεται και κάπου εδω το όλο story έλαβε τέλος.Να πω την αλήθεια τρώγομαι.Το πολυ πολυ μια ακόμα μούφα και ένα ακόμα χαμένο 50άρικο.Αντέχω όμως;Ιδου το δίλημμα!Εκτος αν κάποιος φίλος έχει να μου δώσει περισσότερες πληροφορίες.Εστω και p.m.Sorry μάγκες αν κούρασα.Να περνάτε καλά!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Δεν εχω μεγαλη εμπειρια να σε βοηθησω αλλα συνηθως ο γενικος κανονας που ισχύει, είναι πως αν κατι στραβωνει εξ αρχης, παρατα το και πηγαινε για αλλού
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Καλησπέρα παίδες.Κατά τη διάρκεια της Μ.Βδομάδας ψάχνοντας στο φου μπου γενικά, ανακάλυψα αυτο ΜΑΣΑΖ Κατοικον- Αθηνα .Χάζεψα με τη φωτο στο προφιλ,σκέφτηκα too good to be truth αλλά λεω δε γαμει δεν χάνω τίποτα και στέλνω μήνυμα ζητώντας γενικές πληροφορίες.Μου απάντησαν πως προσφέρουν μασαζ στο χώρο μου για 50e.Καλά μέχρι εδω σκέφτηκα,ας το προχωρήσω λίγο.Ρωτάω λοιπον αν είναι όντως η κοπέλα στη φωτογραφία και αν έρχεται αυτη στο χώρο μου.Μου είπε πως αυτή είναι στη φωτογραφία και ότι συνήθως στέλνουν άλλες κοπέλες αλλά πηγαίνει κι αυτή.Τέλεια σκέφτηκα αλλά λόγω των ημερών και λίγου χρόνου το άφησα για μετά το Πάσχα.Επιστρέφοντας λοιπόν μετά απο ολιγοήμερες διακοπές,ξαναστέλνω για να κλείσω ραντεβού με την προυπόθεση όμως πως θα ερχόταν η ίδια.Και εδω αρχίζουν τα ωραία.Μου απαντάει πως η ίδια δυστυχώς δεν μπορεί να έρθει.Τη ρωτάω γενικά ή λόγω των ημερών,ξέρεις Πάσχα,Πρωτομαγιά κτλ.Μου λέει γενικά!Της λεω Οκ,αν θέλω να κλείσω ραντεβού πως μπορώ να επιλέξω ποια κοπέλα θέλω αφου μόνο εσένα βλέπουμε!Μου απαντάει πως δεν μπορώ να επιλέξω γιατί δεν έχουν φωτογραφίες των κοριτσιών και δεν θέλουν να τις εκθέσουν δημόσια και πως όλες κάνουν καλό μασαζ και έχουν τα πτυχία τους και άλλες τέτοιες παπαριές!Όταν ρώτησα καλά όχι δημόσια αλλά ούτε και ιδιωτικά μέσω Viber π.χ όπως κάνουν και άλλα μασαζοσαιτ,μου απάντησε όχι δεν επιτρέπεται και κάπου εδω το όλο story έλαβε τέλος.Να πω την αλήθεια τρώγομαι.Το πολυ πολυ μια ακόμα μούφα και ένα ακόμα χαμένο 50άρικο.Αντέχω όμως;Ιδου το δίλημμα!Εκτος αν κάποιος φίλος έχει να μου δώσει περισσότερες πληροφορίες.Εστω και p.m.Sorry μάγκες αν κούρασα.Να περνάτε καλά!
ακριβως την ιδια εμπειρια ειχα και γω.. σε δελεαζει η φωτο προφιλ με την κουκλαρα.. αλλα πιστευω οτι ειναι μια τυπου εταιρια που απλα δεν εχει χρηματα να ανοιξει σαιτ.. αξιζει το ρισκο πιστευω.. ισως το κανω κι εγω...θα ενημερωσω
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
σε ποιο site αναφέρεστε?
 

johny131

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
42
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες.Κατά τη διάρκεια της Μ.Βδομάδας ψάχνοντας στο φου μπου γενικά, ανακάλυψα αυτο ΜΑΣΑΖ Κατοικον- Αθηνα .Χάζεψα με τη φωτο στο προφιλ,σκέφτηκα too good to be truth αλλά λεω δε γαμει δεν χάνω τίποτα και στέλνω μήνυμα ζητώντας γενικές πληροφορίες.Μου απάντησαν πως προσφέρουν μασαζ στο χώρο μου για 50e.Καλά μέχρι εδω σκέφτηκα,ας το προχωρήσω λίγο.Ρωτάω λοιπον αν είναι όντως η κοπέλα στη φωτογραφία και αν έρχεται αυτη στο χώρο μου.Μου είπε πως αυτή είναι στη φωτογραφία και ότι συνήθως στέλνουν άλλες κοπέλες αλλά πηγαίνει κι αυτή.Τέλεια σκέφτηκα αλλά λόγω των ημερών και λίγου χρόνου το άφησα για μετά το Πάσχα.Επιστρέφοντας λοιπόν μετά απο ολιγοήμερες διακοπές,ξαναστέλνω για να κλείσω ραντεβού με την προυπόθεση όμως πως θα ερχόταν η ίδια.Και εδω αρχίζουν τα ωραία.Μου απαντάει πως η ίδια δυστυχώς δεν μπορεί να έρθει.Τη ρωτάω γενικά ή λόγω των ημερών,ξέρεις Πάσχα,Πρωτομαγιά κτλ.Μου λέει γενικά!Της λεω Οκ,αν θέλω να κλείσω ραντεβού πως μπορώ να επιλέξω ποια κοπέλα θέλω αφου μόνο εσένα βλέπουμε!Μου απαντάει πως δεν μπορώ να επιλέξω γιατί δεν έχουν φωτογραφίες των κοριτσιών και δεν θέλουν να τις εκθέσουν δημόσια και πως όλες κάνουν καλό μασαζ και έχουν τα πτυχία τους και άλλες τέτοιες παπαριές!Όταν ρώτησα καλά όχι δημόσια αλλά ούτε και ιδιωτικά μέσω Viber π.χ όπως κάνουν και άλλα μασαζοσαιτ,μου απάντησε όχι δεν επιτρέπεται και κάπου εδω το όλο story έλαβε τέλος.Να πω την αλήθεια τρώγομαι.Το πολυ πολυ μια ακόμα μούφα και ένα ακόμα χαμένο 50άρικο.Αντέχω όμως;Ιδου το δίλημμα!Εκτος αν κάποιος φίλος έχει να μου δώσει περισσότερες πληροφορίες.Εστω και p.m.Sorry μάγκες αν κούρασα.Να περνάτε καλά!
Η κυρια στην φωτο ειναι η Melanie Iglesias που συμφωνα με τοTheRichest.com ειναι η 3η ομορφοτερη γυναικα στον κοσμο. Αν τωρα δουλευει και σε μασατζιδικο μεσω fb καλη τυχη !!!!
 

duonitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές ! Το masazstospiti συστηνεται ? Εχει κανα 2 καλά τεμαχια...δεκτά pm!
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Η κυρια στην φωτο ειναι η Melanie Iglesias που συμφωνα με τοTheRichest.com ειναι η 3η ομορφοτερη γυναικα στον κοσμο. Αν τωρα δουλευει και σε μασατζιδικο μεσω fb καλη τυχη !!!!
Μπράβο ρε μάγκα!!Το ξερα πως τα γατόνια του σαιτ θα έβρισκαν λύση.Γι'αυτό όταν επέμενα γι'αυτην το άλλαξε το τροπάρι και είπε δεν έρχεται!
 

johny131

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
42
Like
24
Πόντοι
0
Μπράβο ρε μάγκα!!Το ξερα πως τα γατόνια του σαιτ θα έβρισκαν λύση.Γι'αυτό όταν επέμενα γι'αυτην το άλλαξε το τροπάρι και είπε δεν έρχεται!
Απλο ειναι συναγωνιστες: οταν μια φωτο φαινεται να παραειναι καλη την κανετε δεξι κλικ και αναζητηση στο Google photos. Ετσι λαμπει παντα η αληθεια !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom