Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280

Διερευνητική επίσκεψη στην κυρία.
Χώρος κοντά στο caravel.
Μασάζ 1 ώρας στα €50 με εκτόνωσή.
Σε ερώτηση μου για περισσότερα, μου είπε αν γνωριστούμε καλύτερα.
Αν γνωρίζει κάποιος κάτι,  μπορεί να συμπληρώσει.
φιλε μηπως ειναι ξανθια σε διαμερισμα λιγο πανω απ το καραβελ οπως πας για παγκρατι?? με μεγαλους βυζους?? και αλλοδαπη?
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
φιλε μηπως ειναι ξανθια σε διαμερισμα λιγο πανω απ το καραβελ οπως πας για παγκρατι?? με μεγαλους βυζους?? και αλλοδαπη?

Οχι δεν ειναι αυτη.

μα λες ότι έδωσες 50 για μασάζ και εκτόνωση και περιμένεις να πάει κάποιος άλλος να δώσει ένα 50νταρι για κάτι που αξίζει 30 και πολυ λέω

ειπα οτι δεν εδωσα.

χαχαχα ψαχνει για κοροιδα

Ουτε πονηρος , ουτε ψαχνω για κοροιδα.
Ανταλλαγη πληροφοριων κανω.
Πηγα , ειδα , δεν πηρα, ας παει και καποιος αλλος να δει αν θελει.
Δεν του ειπα να παρει.
Επισης δεν απευθυνομαι μονο σε αυτους που ψαχνουν και την μπριζολα, στους οποιους ανηκω και εγω.
Υπαρχουν και αλλοι που θελουν μασαζ και εκτονωση
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Οχι δεν ειναι αυτη.

ειπα οτι δεν εδωσα.

Ουτε πονηρος , ουτε ψαχνω για κοροιδα.
Ανταλλαγη πληροφοριων κανω.
Πηγα , ειδα , δεν πηρα, ας παει και καποιος αλλος να δει αν θελει.
Δεν του ειπα να παρει.
Επισης δεν απευθυνομαι μονο σε αυτους που ψαχνουν και την μπριζολα, στους οποιους ανηκω και εγω.
Υπαρχουν και αλλοι που θελουν μασαζ και εκτονωση
πες μας πως ειναι δωσε περισσοτερες ινφο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Οχι δεν ειναι αυτη.

ειπα οτι δεν εδωσα.

Ουτε πονηρος , ουτε ψαχνω για κοροιδα.
Ανταλλαγη πληροφοριων κανω.
Πηγα , ειδα , δεν πηρα, ας παει και καποιος αλλος να δει αν θελει.
Δεν του ειπα να παρει.
Επισης δεν απευθυνομαι μονο σε αυτους που ψαχνουν και την μπριζολα, στους οποιους ανηκω και εγω.
Υπαρχουν και αλλοι που θελουν μασαζ και εκτονωση
στο πρώτο σου ποστ εδόθη η εντύπωση ότι πέρασες με τη θειά
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
στο πρώτο σου ποστ εδόθη η εντύπωση ότι πέρασες με τη θειά


δεν πηγε τυπε για μασαζ μονο αναγνωριστικη εκανε και θελει να κανουμε εμεις το κασκαντεριλικι

Καλύτερα να μην το συνεχίσουμε αλλο.
Καλοπροαιρετα έδωσα ότι πληροφορία μπορούσα και ήξερα.
Οι πιο παλιοί , έμπειροι και θέλω να πιστεύω  "αγνοί" και αυτοί ως προς τις προθέσεις τους μην μας αποθαρυνουν χωρίς λογο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Καλύτερα να μην το συνεχίσουμε αλλο.
Καλοπροαιρετα έδωσα ότι πληροφορία μπορούσα και ήξερα.
Οι πιο παλιοί , έμπειροι και θέλω να πιστεύω  "αγνοί" και αυτοί ως προς τις προθέσεις τους μην μας αποθαρυνουν χωρίς λογο.
δεν έχω καμιά πρόθεση να σε αποθαρρύνω
όπως έγραψα αυτή την εντύπωση είχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Εχει εμπειρια κανεις
https://*****/aggelia/erotiko-masaz/
?

 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εχει εμπειρια κανεις
https://*****/aggelia/erotiko-masaz/
?

Εδω συμβαίνει κάτι περίεργο. Κάνοντας αναζήτηση το κινητό στο google, ενα από τα αποτελέσματα της αναζήτησης, παραπέμπει στην σελίδα 41 του νήματος, όπου γίνεται κουβέντα για την Άννα από τα Καμίνια. Καμμία σχεση όμως με την κοπέλα της αγγελίας
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
μάλλον βίζιτα που λανσάρεται ως μασάζ;
Εχει εμπειρια κανεις
https://*****/aggelia/erotiko-masaz/
?


Καλημερα.
Δεν εχω βρεθει μαζι της αλλα εχω κρατησει την κριτικη ενος συναγωνιστη που βρεθηκε μαζι της κανα τριαρι χρονια πριν και την παραθετω :

"Όποιος έχει τα λουμπάκα του μπορεί να την επισκευθεί, σε 3-4 το πολύ 5 συνεδρίες θα τον έχει κάνει περδίκι, από κει και πέρα το πολύ κάνα φραπεδάκι με +10€, αλλά απ'ότι κατάλαβα κι αυτό δεν γουστάρει να το κάνει. Από εμφάνιση είναι ψηλή νταρντανογυναίκα με πιασίματα, θα την έλεγα ασχημούλα αλλά για μένα δεν έχει σημασία γιατί γενικά την βρίσκω ντε-καβλέ, οπότε το τελευταίο  που ήθελα ήταν να την πηδήξω.
Θα μου πείτε τότε γιατί πήγα, μα από περιέργια βέβαια, ήθελα να δω με 30€ τι παίρνω,
λοιπόν πήρα μιας ώρας αξιόλογο μασάζ για τα λουμπάκα μου 
και ναι για 30€ θα ξαναπάω μόνο και μόνο για το μασάζ.
ΥΓ. Η αλήθεια είναι πως την έχει την μούρλα της,αλλά δεν πιστεύω να κινδυνεύουμε 
ΥΓ2.ΠΡΟΣΟΧΗ ψάχνει απεγνωσμένα άντρα να παντρευτει "

Επειδη η κριτικη ειναι παλια, το προγραμμα της μπορει να το εχει αλλαξει και να προσφερει περισσοτερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Εδω συμβαίνει κάτι περίεργο. Κάνοντας αναζήτηση το κινητό στο google, ενα από τα αποτελέσματα της αναζήτησης, παραπέμπει στην σελίδα 41 του νήματος, όπου γίνεται κουβέντα για την Άννα από τα Καμίνια. Καμμία σχεση όμως με την κοπέλα της αγγελίας

αυτο μου εκανε και εμενα εντυπωση..οποιος ξερει ας ενημερωσει να εχουμε εικονα
ευχαριστω

"Όποιος έχει τα λουμπάκα του μπορεί να την επισκευθεί, σε 3-4 το πολύ 5 συνεδρίες θα τον έχει κάνει περδίκι, από κει και πέρα το πολύ κάνα φραπεδάκι με +10€, αλλά απ'ότι κατάλαβα κι αυτό δεν γουστάρει να το κάνει. Από εμφάνιση είναι ψηλή νταρντανογυναίκα με πιασίματα, θα την έλεγα ασχημούλα αλλά για μένα δεν έχει σημασία γιατί γενικά την βρίσκω ντε-καβλέ, οπότε το τελευταίο  που ήθελα ήταν να την πηδήξω.
Θα μου πείτε τότε γιατί πήγα, μα από περιέργια βέβαια, ήθελα να δω με 30€ τι παίρνω,
λοιπόν πήρα μιας ώρας αξιόλογο μασάζ για τα λουμπάκα μου 
και ναι για 30€ θα ξαναπάω μόνο και μόνο για το μασάζ.
ΥΓ. Η αλήθεια είναι πως την έχει την μούρλα της,αλλά δεν πιστεύω να κινδυνεύουμε 
ΥΓ2.ΠΡΟΣΟΧΗ ψάχνει απεγνωσμένα άντρα να παντρευτει "

Επειδη η κριτικη ειναι παλια, το προγραμμα της μπορει να το εχει αλλαξει και να προσφερει περισσοτερα.

το ειδα και εγω απο την αναζητηση στο site αλλα δεν μπορω να καταλαβω αν μιλανε για τη συγκεκριμενη στο link.
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Καλύτερα να μην το συνεχίσουμε αλλο.
Καλοπροαιρετα έδωσα ότι πληροφορία μπορούσα και ήξερα.
Οι πιο παλιοί , έμπειροι και θέλω να πιστεύω  "αγνοί" και αυτοί ως προς τις προθέσεις τους μην μας αποθαρυνουν χωρίς λογο.
ηταν γαμευσιμη;
κανε μια περιγραφη
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Τιμήθηκε και η Καρολίνα με απόλυτη επιτυχία. Έπειτα από παζάρι με αρκετό χιούμορ, αφαιρέθηκε το μασάζ και παίξαμε πίπα στο πρώτο ημίχρονο και πισωκολλητό στο δεύτερο. Ομολογώ ότι τα είχα απωθημένο αυτά τα τσιμπουκόχειλα. Έχει ωραίο σφιχτό κορμί ετούτη η γαζέλα κι αν προσπεράσεις τις μαλακίες περί Βραζιλίας χωρίς να γελάσεις, γαμάς καμαρωτά και άνετα.

 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Τιμήθηκε και η Καρολίνα με απόλυτη επιτυχία. Έπειτα από παζάρι με αρκετό χιούμορ, αφαιρέθηκε το μασάζ και παίξαμε πίπα στο πρώτο ημίχρονο και πισωκολλητό στο δεύτερο. Ομολογώ ότι τα είχα απωθημένο αυτά τα τσιμπουκόχειλα. Έχει ωραίο σφιχτό κορμί ετούτη η γαζέλα κι αν προσπεράσεις τις μαλακίες περί Βραζιλίας χωρίς να γελάσεις, γαμάς καμαρωτά και άνετα.

:kneel: :kneel: :kneel: :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Τιμήθηκε και η Καρολίνα με απόλυτη επιτυχία. Έπειτα από παζάρι με αρκετό χιούμορ, αφαιρέθηκε το μασάζ και παίξαμε πίπα στο πρώτο ημίχρονο και πισωκολλητό στο δεύτερο. Ομολογώ ότι τα είχα απωθημένο αυτά τα τσιμπουκόχειλα. Έχει ωραίο σφιχτό κορμί ετούτη η γαζέλα κι αν προσπεράσεις τις μαλακίες περί Βραζιλίας χωρίς να γελάσεις, γαμάς καμαρωτά και άνετα.
τη κοπελα μου ρε!  :tickedoff:
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom