Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
με την άδεια σου πάντα
ναι ναι καλα καλα. Μπαίνω για ταινία,θέλω παρακαλώ λεπτομέρειες για τα παντα είτε δημόσια είτε με πμ.μερσι κ τα λέμε σε κανα δίωρο
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
 
 ... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:  :2funny: :2funny: :2funny:  Απιστευτη  περιπτωση η κυραΙννα μας ,  απ τις λιγες  που  συνεχιζει και κονομαει μονο με  φραπεδες , αν και μια στο τοσο με κανα εξτρα ταληρο θα δινει και λιγο  μπριζολιτσα  στον τυχερο της λοταριας , μεγαλη μορφη παντως  η  τυπισσα  :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing:
φίλε θα σου πω κάτι σχετικό με αυτό που έγραψες. Παλιότερα είχα κάνει κουβέντα με κάποιους που είχαν μαγαζιά εδώ στη θεσσαλονίκη και οι υπηρεσίες τους ήτανε μέχρι φραπέ όμως είχαν πολλη δουλειά. Ξέρεις πως το εξηγούσαν???
Όταν μία γκόμενα την πηδήξεις θα το κάνεις μία δύο τρεις αντε τέσσερις φορές και μετά θα έχεις βαρεθεί και θα ψάξεις άλλη. Στην γκομενα που φτάνει μέχρι φραπέ θα πας και θα ξαναπάς και θα ξαναπάς και θα ξαναπάς και κάθε φορά θα ελπίζεις ότι εκείνη την φορά ισως να είναι η ημέρα της μπριζόλας
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
φίλε θα σου πω κάτι σχετικό με αυτό που έγραψες. Παλιότερα είχα κάνει κουβέντα με κάποιους που είχαν μαγαζιά εδώ στη θεσσαλονίκη και οι υπηρεσίες τους ήτανε μέχρι φραπέ όμως είχαν πολλη δουλειά. Ξέρεις πως το εξηγούσαν???
Όταν μία γκόμενα την πηδήξεις θα το κάνεις μία δύο τρεις αντε τέσσερις φορές και μετά θα έχεις βαρεθεί και θα ψάξεις άλλη. Στην γκομενα που φτάνει μέχρι φραπέ θα πας και θα ξαναπάς και θα ξαναπάς και θα ξαναπάς και κάθε φορά θα ελπίζεις ότι εκείνη την φορά ισως να είναι η ημέρα της μπριζόλας


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Τιμήθηκε και η Καρολίνα με απόλυτη επιτυχία. Έπειτα από παζάρι με αρκετό χιούμορ, αφαιρέθηκε το μασάζ και παίξαμε πίπα στο πρώτο ημίχρονο και πισωκολλητό στο δεύτερο. Ομολογώ ότι τα είχα απωθημένο αυτά τα τσιμπουκόχειλα. Έχει ωραίο σφιχτό κορμί ετούτη η γαζέλα κι αν προσπεράσεις τις μαλακίες περί Βραζιλίας χωρίς να γελάσεις, γαμάς καμαρωτά και άνετα.
Oκ μπορει να μην ειναι απο το Ριο, αλλα απο το Αντιριο.... :2funny:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
2
Like
772
Πόντοι
96
φίλε θα σου πω κάτι σχετικό με αυτό που έγραψες. Παλιότερα είχα κάνει κουβέντα με κάποιους που είχαν μαγαζιά εδώ στη θεσσαλονίκη και οι υπηρεσίες τους ήτανε μέχρι φραπέ όμως είχαν πολλη δουλειά. Ξέρεις πως το εξηγούσαν???
Όταν μία γκόμενα την πηδήξεις θα το κάνεις μία δύο τρεις αντε τέσσερις φορές και μετά θα έχεις βαρεθεί και θα ψάξεις άλλη. Στην γκομενα που φτάνει μέχρι φραπέ θα πας και θα ξαναπάς και θα ξαναπάς και θα ξαναπάς και κάθε φορά θα ελπίζεις ότι εκείνη την φορά ισως να είναι η ημέρα της μπριζόλας

ειναι και τα λεφτα στη μεση παιδια... το μασαζ σκετο ξεκιναει απο 30€ με φραπε απο 40€ και μετα πιανουμε τον ανηφορο, λιγο η ελπιδα λοιπον, λιγο η χαμηλη τιμη, ε... δε θελει πολυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
gari, infos θέλω κι εγώ για την γαζέλα...εμφάνιση,καθαριότητα,τόπο συνάντησης κλπ......please
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
gari, infos θέλω κι εγώ για την γαζέλα...εμφάνιση,καθαριότητα,τόπο συνάντησης κλπ......please
έχουν γραφεί πάρα πολλά για την Καρολίνα, διάβασε πιο πίσω με υπομονή
είναι εμφανίσιμη και καθαρή, μπορεί και να την ξέρεις ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
έχουν γραφεί πάρα πολλά για την Καρολίνα, διάβασε πιο πίσω με υπομονή
είναι εμφανίσιμη και καθαρή, μπορεί και να την ξέρεις ..
πμ στα γρηγορα πριν παω για νανι παρακαλω?
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316
Τιμήθηκε και η Καρολίνα με απόλυτη επιτυχία. Έπειτα από παζάρι με αρκετό χιούμορ, αφαιρέθηκε το μασάζ και παίξαμε πίπα στο πρώτο ημίχρονο και πισωκολλητό στο δεύτερο. Ομολογώ ότι τα είχα απωθημένο αυτά τα τσιμπουκόχειλα. Έχει ωραίο σφιχτό κορμί ετούτη η γαζέλα κι αν προσπεράσεις τις μαλακίες περί Βραζιλίας χωρίς να γελάσεις, γαμάς καμαρωτά και άνετα.

Ξέρουμε πόσο χρεώνει για δύο ¨ντουφεκιές¨ η κορασίδα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
60 μου είχε πάρει, ελπίζω να παρέμεινε στα ίδια...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ναι 60 ευρώ δύο πιστολιές χωρίς μασάζ
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
  • Like
Αντιδράσεις: inno60
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
εμένα θα μου πεις ...
κανόνισε κέντρο ή στα μέρη της


Τωρα  που είναι ελευθερη επαγγελματιας, την ιδρωνει τη φανελα η προσπαθει να λουφαρει όπως παλια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Τωρα  που είναι ελευθερη επαγγελματιας, την ιδρωνει τη φανελα η προσπαθει να λουφαρει όπως παλια?
για να είμαι ειλικρινής είχα μιά επιφύλαξη από όσα είχα διαβάσει
όμως πέρασα πολύ καλά στο ραντεβού και θα την ξαναπάρω
δεν λουφάρει στο γαμήσι
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
έχουν γραφεί πάρα πολλά για την Καρολίνα, διάβασε πιο πίσω με υπομονή
είναι εμφανίσιμη και καθαρή, μπορεί και να την ξέρεις ..
   Ενα  μεγαλο  μπραβο απο Chico  στον  gari , που  κανονισε κι  εφαγε  την  γλυκια μας  γαζελα  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:, ειναι  πολυ  σωστη η Καρολινα και  χαιρομαι που  ειναι ακομα  μαχιμη  :s&m_2: :s&m_2: :hi: :hi: :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom