Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
8.345
Παίχτη μου δεν έχω λόγο να πω ψέμματα. Πρώτη φορά ήταν στο Πωσειδώνος 67, που ήταν και το πρώτο που δούλεψε, κατά δήλωσή της. Και τότε έλεγε ότι δεν κάνει,αλλά με το κατάλληλο τίμημα γινόταν. Άλλες εποχές, το μαρούλι ήταν ποιό άφθονο!
σε πιστεύω, πόσο είναι λοιπόν το τίμημα?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Παίχτη μου δεν έχω λόγο να πω ψέμματα. Πρώτη φορά ήταν στο Πωσειδώνος 67, που ήταν και το πρώτο που δούλεψε, κατά δήλωσή της. Και τότε έλεγε ότι δεν κάνει,αλλά με το κατάλληλο τίμημα γινόταν. Άλλες εποχές, το μαρούλι ήταν ποιό άφθονο!
πριν πόσα χρόνια δούλευε η λεγάμενη στο μασατζίδικο της Ποσειδώνος67 ?
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
γεια κ χαρα σε ολους τους συναγωνιστες.επειδη σκέφτομαι να παρα από [URL unfurl="true"]http://cityluxmassage.gr/massage-therapists/[/url]
                                                                    [URL unfurl="true"]http://yourmassage.gr/[/url]
                                                                    www.beverly-massage.gr/el/]http://www.beverly-massage.gr/el/[/url]
                                                                    [URL unfurl="true"]http://athensmassage.gr/[/url]
                                                                    www.cityhomemassage.gr/therapeutes.html]http://www.cityhomemassage.gr/therapeutes.html[/url]
                                                                    [URL unfurl="true"]http://clickformassage.gr/index.php/therapeutes/76-dimitra[/url]
                                                                    www.harmony-home-massage.gr/therapeytes]http://www.harmony-home-massage.gr/therapeytes[/url]
αν καποιος εχει να προτεινει καποια κορασιδα ας ενημερωσει η ας στειλει π.μ. ευχαριστω πολύ.ξερω ότι είναι δυσκολο να βρεις αλλα δεν μπορω να πιστεψω ότι καμμια δεν προχωραει με καποιο εξτρα αντιτιμο.να ειμαστε καλα κ να μυοχαλαρωνουμε!ειδικα από το city lux massage h maria πολύ δυνατο όπως κ η ντιανα από harmony home massage.βεβαια όπως λενε αν δε βρέξεις κωλο ψαρι δεν τρως αλλα μάξιμουμ τρεις φορες είναι αρκετες για μενα.παραπανω δεν αξιζει να το παλεψεις κατά την ταπεινη μου αποψη..
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
πριν πόσα χρόνια δούλευε η λεγάμενη στο μασατζίδικο της Ποσειδώνος67 ?
Ήταν πριν 6+ χρόνια, είχε σταματήσει για ένα διάστημα και ξαναγύρισε. Μη με ρωτήσεις και ημερομηνίες ακριβώς! Για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους. Την πρώτη φορά δεν είχε βγάλει καν το κολάν που φόραγε, έλεγε και την θεϊκή ατάκα στην πίπα, ήταν να μην την ξαναπάρω. Έλα μου ντε, που είχα πάθει πλάκα με την κωλάρα της! Την επόμενη φορά με προσυνεννόηση βγήκε το κολάν και μπήκε το κεφαλάκι στον φούρνο και πήγε λέγοντας. Την πρώτη φορά για το γκρόβερ, το δωράκι έπαιξε στο πενηντάρικο, μετά ανάλογα την τσέπη μου την συγκεκριμένη μέρα, με λιγότερο τα τριάντα. Γι'αυτό είπα πριν άλλες εποχές.
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
ΤΡΑΓΙΚΟ !!!!!  Απατη μεγαλη ..... πηγα κι εκλαψα τα λεφτα ..... ουτε παιχνιδι , ουτε καν μασαζ της προκοπης ....
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Ήταν πριν 6+ χρόνια, είχε σταματήσει για ένα διάστημα και ξαναγύρισε. Μη με ρωτήσεις και ημερομηνίες ακριβώς! Για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους. Την πρώτη φορά δεν είχε βγάλει καν το κολάν που φόραγε, έλεγε και την θεϊκή ατάκα στην πίπα, ήταν να μην την ξαναπάρω. Έλα μου ντε, που είχα πάθει πλάκα με την κωλάρα της! Την επόμενη φορά με προσυνεννόηση βγήκε το κολάν και μπήκε το κεφαλάκι στον φούρνο και πήγε λέγοντας. Την πρώτη φορά για το [size=20pt]γκρόβερ[/size], το δωράκι έπαιξε στο πενηντάρικο, μετά ανάλογα την τσέπη μου την συγκεκριμένη μέρα, με λιγότερο τα τριάντα. Γι'αυτό είπα πριν άλλες εποχές.
την πίπα δηλαδή την δούλευε ανέκαθεν
μετά έβαλε και το μουνί στο μενού

κάτσε γιατί τώρα το είδα έχεις πάρει κώλο συναγωνιστη?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.842
Πόντοι
9.095
την πίπα δηλαδή την δούλευε ανέκαθεν
μετά έβαλε και το μουνί στο μενού
ναι ναι σιγα σιγα εβαζε καινουρια συστατικα στη πιτσα μη χεσω! η αγγελια γιοκ by the way?
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81

Θα κάνω μια παράθεση από άλλο θέμα "Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς":
Λένορμαν 233. Το δοκίμασα και παρά την ευθεία αίτηση για κάτι παραπάνω από ένα απλό μασάζ, τόσο στην υπεύθυνη όσο και μέσα στο δωμάτιο, δεν προέκυψε τίποτε παραπάνω. Βέβαια όλο το σκηνικό και ο "εξοπλισμός" του δωματίου, σε κάνει να περιμένεις έστω και το ελάχιστο παραπάνω από το μασάζ. Εξηγούμαι αμέσως, ποιά ήταν τα "σημεία" που με έκαναν να ελπίζω. Στον τοίχο, στην περιοχή του μασαζοκρέβατου, υπάρχει καθρέπτης, χαρακτηριστικό για "άλλες πράξεις". Εντός του δωματίου υπάρχει καναπές άνετος για "κάτι παραπέρα" από το μασάζ. Μπορείς να ξαπλώσεις για μασάζ χωρίς εσώρουχο, βέβαια όταν ήρθε η μασέρ, τοποθέτησε πετσέτα.

Όλα αυτά με κάνουν να πιστεύω ότι κάτι παραπάνω "παίζεται" αλλά δεν ήταν η τυχερή μου ημέρα (ή καλύτερα βραδυά).

Κάποιος άλλος έχει άποψη από προσωπική εμπειρία?

Σκέτη ΑΠΑΤΗ. Τίποτε άλλο!!!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ναι ναι σιγα σιγα εβαζε καινουρια συστατικα στη πιτσα μη χεσω! η αγγελια γιοκ by the way?
οι αγγελίες αυτές είναι πληρωμένες και ανανεώνονται με το μήνα ή το δίμηνο
ή έληξε όπως έληξε και της Σλουρπ ή την κατέβασε λόγω υπερβολικού φόρτου εργασίας
είναι και αλλού τα πρωινά βλέπεις

να έκοψε τις βίζιτες είναι αδύνατον
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
την πίπα δηλαδή την δούλευε ανέκαθεν
μετά έβαλε και το μουνί στο μενού

κάτσε γιατί τώρα το είδα έχεις πάρει κώλο συναγωνιστη?
Ή συγκεκριμένη τρέφει μεγάλη αδυναμία στο μαρούλι, με το ανάλογη ποσότητα όλα γίνονται. Αν αρχίσεις  παζαρέματα μην περιμένεις και πολλά πράγματα. Είναι και μορφωμένη κοπέλα, έχει ένα κόστος και αυτό!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Ή συγκεκριμένη τρέφει μεγάλη αδυναμία στο μαρούλι, με το ανάλογη ποσότητα όλα γίνονται. Αν αρχίσεις  παζαρέματα μην περιμένεις και πολλά πράγματα. Είναι και μορφωμένη κοπέλα, έχει ένα κόστος και αυτό!
Τι μόρφωση έχει ?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
έπεσα πάνω στην αγγελία της πιτσιρίκας για την οποία είχα γράψει πριν από ένα μήνα περίπου

τότε ζήταγε 50Ε για μασάζ μετά πίπας
και 70Ε για γαμήσι με μιά εκτόνωση

μάλλον το ξανασκέφτηκε και με 70Ε ρίχνεις 2 πιστολιές
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Έγινε to test drive με την λαδοκόρη της αγγελίας
Ρωσίδα ψηλή περίπου στο 1.80. Αδύνατη με ωραίο κορμί, μέτριο πρόσωπο κοντό ξανθό μαλλί και βυζί με το ζόρι 2άρι.
Στα του χώρου και του εξοπλισμού μην περιμένετε πολυτέλειες. Στο σπίτι της δέχεται τις επισκέψεις. Οπότε να ξέρετε ότι δεν υπάρχουν σφραγισμένες πετσέτες αλλα είναι καθαρές όμως. Παντόφλες δεν παίζουν ούτε για δείγμα. Ένα απλό άδειο δωμάτιο με ένα μασαοκρέβατο και τίποτα άλλο.

Το πρόγραμμα όπως έχουν αναφέρει οι συναγωνιστές αλλα όπως λέει και η ίδια στο τηλέφωνο περιλαμβάνει διάφορα είδη μασαζ από: 30€/1ώρα, 40€/1½ ώρες και 50€/2 ώρες με εκτόνωση στο τέλος.

Πολύ καλό μασαζ. Η κοπέλα έχει δύναμη στα δάκτυλα και το καταλαβαίνεις από ην πρώτη στιγμή που σε αγγίζει. Μπορώ να πω ότι είναι καλύτερο και από της κινέζας που έχουμε αναφέρει μερικές σελίδες παρα πίσω. Κάνει μπρούμητα ανάσκελα, δεν αφήνει κανένα σημείο του σώματος ανέπαφο. Αλλά ενώ σε κάνει turbo με τα "τυχαία" αγγίγματα κατα τη διάρκεια του μασαζ, στον φραπέ λίγο τα χαλάει... Είναι κάπως διεξοδική... Αλλά κάθε πρώτη φορά είναι και λίγο αμήχανη... Θα φανεί στις επόμενες συνεδρίες αν σερβίρει καλύτερο φραπέ.

Πάντως είναι ευγενική κοπελα , μιλάει στον πληθυντικό, χαμογελαστή, προσπαθεί να εξυπηρετήσει όσο πιο καλά μπορεί. Αν χάσει κλήση στο κινητό, σε παίρνει πίσω εκείνη ( αυτό μαλλον δεν είναι καλό για όσους δεν είναι ελεύθεροι), δουλεύει από πρωί μέχρι βράδυ ακόμα και Σαββατοκύριακα. Πηγαίνει και επισκέψεις στο χώρο του πελάτη αν κάποιος επιθυμεί.

Εντάσεται στις VFM περιπτώσεις λόγω χαμηλού κόστους και προσφερόμενων υπηρεσιών.

επιβεβαιωνω και εγω οτι στα 30 ειναι vfm ειδικα στο μασαζ νομιζω κανει το καλυτερο απο ολες οσες συζηταμε τον τελευταιο καιρο.
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
έπεσα πάνω στην αγγελία της πιτσιρίκας για την οποία είχα γράψει πριν από ένα μήνα περίπου

τότε ζήταγε 50Ε για μασάζ μετά πίπας
και 70Ε για γαμήσι με μιά εκτόνωση

μάλλον το ξανασκέφτηκε και με 70Ε ρίχνεις 2 πιστολιές

Και τι λέει το μικρό ? Καλο ? Για πες κανά στοιχείο ....
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
δεν το έχω σμπρώξει ακόμη διότι ζητούσε 70Ε για μονόβολο
τώρα που έβαλε δίκανο λέω να προχωρήσω
έχει φυσικό στητό σκληρο βυζί λέει
και είναι αδύνατη λιγερόκορμη
 

spider333

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
135
Like
57
Πόντοι
1
Η θεία ολγα δουλεύει η σταματησε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom