Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Καλημέρα σε ολους!Εκανα πρόσφατα εγγραφή στο φόρουμ γιατί προσωπικά επιθυμώ να γνωρίσω το 3% που πραγματικά γνωρίζει άριστο και δυνατό μασαζ και προσφέρει ποιοτικό ερωτισμό και δεν με ενδιαφέρει καθόλου το υπολοιπο 97%. Και μην βιαστεί κάποιος να πει οτι είμαι ρομαντικούλης που γράφει σε λάθος νήμα, γιατί γουστάρω άριστο σεξ πέραν του άριστου μασάζ.
πάρε εδώ 2 ώρες θα σε τρίβει και θα δώσεις 40 ευρω
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
Γάμησε! Όλα καλά με το κορίτσι. Ομορφουλα, σώμα πολύ σωστό, κωλος βραζιλιάνικος, βυζι σιλικονατο. Μασάζ χαιδευτο για τα προσχηματα. Στο δεύτερο μέρος πολύ καλή με βαθιά πιπα και αρκετή διάθεση για :fuck2: Στην τιμή αυτή τίμια επιλογή.
  Ωραιος ο  Μπαμπης  σωστοτατος  :rockon: :rockon: :rockon: !!!  Στην  1 ωρα  ραντεβου σε  αφησε και  εριξες 2 πιστολιες ... ??? , η μεινατε μονο στην μια και καλη ???
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
  Ωραιος ο  Μπαμπης  σωστοτατος  :rockon: :rockon: :rockon: !!!  Στην  1 ωρα  ραντεβου σε  αφησε και  εριξες 2 πιστολιες ... ??? , η μεινατε μονο στην μια και καλη ???
αν δέχεται 2 πιστολιές θα γίνει το απόλυτο VFM της αγοράς  :rockon:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Καλημέρα σε ολους!Εκανα πρόσφατα εγγραφή στο φόρουμ γιατί προσωπικά επιθυμώ να γνωρίσω το 3% που πραγματικά γνωρίζει άριστο και δυνατό μασαζ και προσφέρει ποιοτικό ερωτισμό και δεν με ενδιαφέρει καθόλου το υπολοιπο 97%. Και μην βιαστεί κάποιος να πει οτι είμαι ρομαντικούλης που γράφει σε λάθος νήμα, γιατί γουστάρω άριστο σεξ πέραν του άριστου μασάζ.

Καλώς τον.......και πως νομιζεις οτι θα γίνει αυτο? συλλέγοντας πληροφορίες απο καποιους που έχουν κανει...χιλιόμετρα και εχουν φαει αμετρητες φόλες μεχρι να βρουν κατι ποιοτικό?
Καλά κανεις και γουστάρεις τα αριστα,κι εμεις αυτά γουστάαρουμε.....αλλά για να τα βρείς,πρέπει να προσπαθήσεις.......there is no free lunch my friend...... :tickedoff: :tickedoff:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
αν δέχεται 2 πιστολιές θα γίνει το απόλυτο VFM της αγοράς  :rockon:
 Γι  αυτο  ακριβως τον  λογο ρωταω  ;) ;) ;) ,  ετσι  και  εριξε  2  τοτε  μιλαμε για ενα ακομα VFM ....  μετα το Μαρακι σλουρπ ....  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.842
Πόντοι
9.095
  Γι  αυτο  ακριβως τον  λογο ρωταω  ;) ;) ;) ,  ετσι  και  εριξε  2  τοτε  μιλαμε για ενα ακομα VFM ....  μετα το Μαρακι σλουρπ ....  :hi: :hi: :hi: :hi:
ΔΕΝ έριξε δυο πιστολιές! Πρώτο μέρος εννοεί το μασσαζ κ δεύτερο το σεξ!  Άντε πουσταραδες με το κορίτσι μου, το έχετε ξεκωλιασει όλοι εκτός απο μένα! ΟΥΣΤ!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ΔΕΝ έριξε δυο πιστολιές! Πρώτο μέρος εννοεί το μασσαζ κ δεύτερο το σεξ!  Άντε πουσταραδες με το κορίτσι μου, το έχετε ξεκωλιασει όλοι εκτός απο μένα! ΟΥΣΤ!

Αρχηγέ μου,γιατι εισαι warned? τι έκανες? παρήγγειλες πίτσα με απ' όλα?    :rockon: :rockon: :rockon:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
ΔΕΝ έριξε δυο πιστολιές! Πρώτο μέρος εννοεί το μασσαζ κ δεύτερο το σεξ!  Άντε πουσταραδες με το κορίτσι μου, το έχετε ξεκωλιασει όλοι εκτός απο μένα! ΟΥΣΤ!
 Θα  την  γλεντησουμε κι αλλο , κι αλλο , κι αλλο ..... κι οταν  θα εχουμε  τελειωσει  μαζι  της θα  στην  στειλουμε  πακετακι  σπιτι σου  μαζι με τα  sextape να δεις τι της καναμε εμεις  που δεν  εκανες  εσυ  :2funny: :2funny:  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.842
Πόντοι
9.095
Καρολίνα πήγαινε με περίοδο στα ραντεβού να τους ξενερώσεις όλους κ να τους κανεις μόνο μασάζ να δουν τη γλυκα μ ακουυυυυυυς!
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
ΔΕΝ έριξε δυο πιστολιές! Πρώτο μέρος εννοεί το μασσαζ κ δεύτερο το σεξ!  Άντε πουσταραδες με το κορίτσι μου, το έχετε ξεκωλιασει όλοι εκτός απο μένα! ΟΥΣΤ!

μην αγχωνεσαι!
ουτε εγω την εχω παρει
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.842
Πόντοι
9.095
Βρε εγω την έχω πάρει! Αλλα μου τα κανε τσουρέκια μεχρι να μπει το πουλάκι στο φούρνο!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
Βρε εγω την έχω πάρει! Αλλα μου τα κανε τσουρέκια μεχρι να μπει το πουλάκι στο φούρνο!
  Εσενα  επειδη  εισαι  γλυκας  σε παιδευει  γιατι ειναι καψουρα με την  παρτυ σου ,  εμας  επειδη  μας εχει μονο  για το  σεξ με το που μπει στο δωματιο  αρχιζει  τα κλαρινα  και τις τσιμπουκες  η  Βραζιλιανα απ το Ριο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ΔΕΝ έριξε δυο πιστολιές! Πρώτο μέρος εννοεί το μασσαζ κ δεύτερο το σεξ!  Άντε πουσταραδες με το κορίτσι μου, το έχετε [size=10pt][size=10pt][size=10pt]ξεκωλιασει [/size][/size][/size]όλοι εκτός απο μένα! ΟΥΣΤ!
δίνει και πωπό το μωρό?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Καλώς τον.......και πως νομιζεις οτι θα γίνει αυτο? συλλέγοντας πληροφορίες απο καποιους που έχουν κανει...χιλιόμετρα και εχουν φαει αμετρητες φόλες μεχρι να βρουν κατι ποιοτικό?
Καλά κανεις και γουστάρεις τα αριστα,κι εμεις αυτά γουστάαρουμε.....αλλά για να τα βρείς,πρέπει να προσπαθήσεις.......there is no free lunch my friend...... :tickedoff: :tickedoff:
αμέ πες τα !
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
έτσι είπε συναγωνιστής που δε γράφει εδω
 Ετσι  και ξεκινησει  και βαλει και το αναλ  μες το μενου ,  τοτε παει το  μωρο εφυγε  πολυ μπροστα  μαγκες ,  παντως δαχτυλακι στο Μπακνανα με  αφηνε  να της  βανω  αλλα μεχρι  εκει ... για  το σουτζουκι  μου  ουτε λογος να μπει .....  :S :S :S :S
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
  Ετσι  και ξεκινησει  και βαλει και το αναλ  μες το μενου ,  τοτε παει το  μωρο εφυγε  πολυ μπροστα  μαγκες ,  παντως δαχτυλακι στο Μπακνανα με  αφηνε  να της  βανω  αλλα μεχρι  εκει ... για  το σουτζουκι  μου  ουτε λογος να μπει .....  :S :S :S :S
Συνάδελφε μαλλον έχω χάσει επισόδεια.... για ποιαν πρόκειται?
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
Τα λέω λίγο πιο αναλυτικά, γιατί πολλές απορίες μαζεμένες βλέπω.
1) Ένας γύρος έγινε. Δεν έκανα προσπάθεια για 2ο.
2) Για anal δεν έγινε κουβέντα
3) Πολύ φλώρος έχω γίνει τελευταία
4) Αν κάνει και 2ο γύρω προσωπικά την προτιμώ από Μαρία σλουρπ.
5) Αν δίνει και κώλο την παντρεύομαι (λέμε τώρα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom