Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (2 μέλη και 54 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Καλημερα σε ολουs,εχω βρεθει με τη Μαρια τρειs φορεs,παντα υπηρχε κατι που με χαλαγε,αλλα οχι τοσο οσο να πω οτι εχασα την ωρα μου.
Με δεδομενο κ τη τιμη ηταν οκ για τουs δυσκολουs καιρουs που περναμε.
Το πιο ενοχλητικο ηταν η αγωνια τηs να μη χασει ραντεβου,το ενα καπακι με το αλλο.
Αυτο δημιουργει ενα αγχοs k σαυτην κ στο πελατη.
Φανταστειτε οτι μια φορα την πηρα το βραδι τηλ για να κανονισω για την αλλη μερα το πρωι,ηταν φουλ κ μου ειπε για τιs 8 το πρωι :headbang: :headbang:
Αφησα το καλυτερο για το τελοs,στη τελευταια μαs συναντηση σε καποια στιγμη,εγω ξαπλωμενοs κ η Μαρια να παιρνει πιπα,κτυπαει το τηλ τηs.Η Μαρια μ αφηνει,πιανει το τηλ κ κανονιζει με πελατη,εγω μαλακαs με το πουλι στο χερι λιγο πριν τελειωσω.
Η συνομιλια αργουσε,δεν τα εβρισκαν με την ωρα,η Μαρια γυριζει στο κρεβατι σαν να μη τρεχει κατι,με το ενα χερι να κραταει το τηλ κ να μιλαει κ με το αλλο χερι να παιζει με το πουλι μου!! :headbang: :headbang:
φιλε μου αυτο ακριβως λεω και εγω, οτι η κοπελα εχει θεματα, αν δεν τα διορθωσει δεν ξαναπαιρνει φραγκο απο μενα, δεν ειπα οτι εχασα την ωρα μου :rockon:
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
φιλε μου αυτο ακριβως λεω και εγω, οτι η κοπελα εχει θεματα, αν δεν τα διορθωσει δεν ξαναπαιρνει φραγκο απο μενα, δεν ειπα οτι εχασα την ωρα μου :rockon:
εγω σπαστικα τοσο πολυ που εσβησα το τηλ τηs επιτοπου,πριν φυγω απο το hotel.
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
Για πειτε ρε παιδια  καμια γνωμη για την Γιουλη αξιζει να την συναντησω (γιατι με τρωει η τσεπη μου)
  ειναι καλο τυπακι η στυγνή επαγγελματιας
η αν εχει γραφτει καποια κριτικη ας αναφέρεται απλα την σελιδα .
εχει γραφτει πιο πισω οτι εχει μεν ωραιο brazilian κωλο,αλλα κ πολλα ψυχολογικα προβληματα.Ειναι επεισηs πολυ κουρασμενη κ αδιαφορη εντελωs.Iσωs παρενεργειεs...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Για μια Ζετα που εχει χωρο δικο της στο Αιγαλεω Λεωφ. Αθηνων και Εθνάρχου Μακαριου, γνωρίζει κανείς κάτι; Υπάρχει καταχωρημένη εδω να πάρουμε πληροφορίες;
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Βρηκα την αγγελία της στην χρυση ευκαρία για μασαζ στον Κορυδαλλο. Στο τηλέφωνο μου είπε ότι βρίσκεται στο Αιγάλεω στην διευθυνση που ανέφερα παραπάνω. Μου ανέφερε ένα πρόγραμμα στο ίδιο στυλ που πλασαρουν οιτσατσαδες των μπουρδελων τα προγράμματα. Διάρκειας μιας ώρας και κόστους 60€.  Η φωνή της ακουγόταν πολύ καυλωτική στο τηλέφωνο και νεαρής ηλικίας. Αλλά από τη φωνή δεν μπορείς να προβλέψεις την εμφάνιση.

Γι'αυτό ρωτάω εδώ μηπως γνωρίζει κανείς την συγκεκριμένη.
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
 Ειναι  καλο  τυπακι , απλος  χαρακτηρας  και τιμια ,  δεν ειναι η   πονηριδου Ρωσσιδα ψωνισμενη διμετρη  που  βγηκε  για να  δαγκωσει  Αθηναικες πορτοφολες απο κοροιδαρες αγαπουληδες ,  εγω  το  παω πολυ το  Μαρακι  και εχω  γραψει ηδη  3  ματσακια μεχρι  στιγμης με το μωρο , την προτειμω   διοτι ειναι το πιο  γλυκο και γρηγορο  ντελιβερι και  σχετικα κοντα στην οικια του  Chicha  ....οποτε  βολευει  , μπραβο  στο Μαρακι με το σεξυ  γλυκο  μουτρακι το  ωραιο  λεπτο κορμακι  και τις σλουρπ σλουρπ λαχταριστες  τις πιπες , και μπραβο της  που ενω ολα  τα λεσια  λογω  κρισης  ανεβαζουν  τις  ταριφες της αυτη παραμενει στο 50αρι  και συνεχιζει να μας ξεκαυλωνει στο  50αρικο  ,  ευγε το  Μολδαβακι και μπραβο της  :hi: :hi: :hi: :hi:
θα σθμφωνησω...  :hi:
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Για μια Ζετα που εχει χωρο δικο της στο Αιγαλεω Λεωφ. Αθηνων και Εθνάρχου Μακαριου, γνωρίζει κανείς κάτι; Υπάρχει καταχωρημένη εδω να πάρουμε πληροφορίες;
  Ποια  ειναι παλι  η κυρα Ζετα και με δικο  της χωρο στα  Αιγαλεα  :think: :think: :think: ......  τι μπαναλ περιοχες ειναι  αυτες ρε πουτι μου ... ακου  Αιγαλεω :S :S :S
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Γραφείο είναι.Ζητά 50 ευρώ μόνο γιά μασάζ σε ξενοδοχείο καί γιά τά υπόλοιπα από κοντά.Ετσι με πληροφόρησε η τηλεφωνήτρια.
ειχα μιλησει παλιοτερα σε αγγελια με την ιδια φωτο και μου την ειχαν "πει" οταν μιλησα για παραπανω.. θα δοκιμασω καποια στιγμη ελπιζω.. εχω την εντυπωση οτι ισως να μην ειναι γραφειο... θα δειξει..ωστοσο αν καποιος ξερει κατι παραπανω ας ενημερωσει..    :tits:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Να φανταστείς, δυο-τρεις φορές η ίδια κατά τη διάρκεια του μπουκώματος, μου είπε πως δεν είναι βιζιτού αλλά μασαζού...και σλουρπ-σλουρπ συνέχισε να τον καταπίνει...
εμένα μου είχε πει ότι ξέρει να φτιάχνει νύχια αλλά δεν είχε πολύ δουλειά και ξεκίνησε τα ραντεβού προσωρινά μέχρι να μάθει να κάνει μασάζ θεραπευτικό
φυσικά σλουρπ-σλουρπ ..
γι αυτό προτείνω να βαπτιστεί Μαρία-σλουρπ
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
οφείλω να πω, όταν κτύπησε το τηλέφωνο της το έβαλε στη σίγαση και τηλεφώνησε στον πελάτη αφού είχαμε τελειώσει
είναι καλό κορίτσι απλά έχει πελαγώσει από την πολυ πούτσα και το παραδάκι που τόσο της έλειπε
ίσως πρέπει να το διαχειριστεί καλύτερα μέχρι να μάθει θεραπευτικό μασάζ 
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Chicha  :hi:

Παίδες η αγγελία της "βραζιλιάνας" υπάρχει σε προηγούμενες σελίδες πολλές φορές!!!


Το τηλ στο φουμπου βγαζει αυτη που ηταν και υποψηφια στη Β Αθηνας με τη Ν Δ

Αχαχαααχχαχαχαχαχχαχχαχαχαα
Ρε το κατερινακι
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Το τηλ στο φουμπου βγαζει αυτη που ηταν και υποψηφια στη Β Αθηνας με τη Ν Δ

Αχαχαααχχαχαχαχαχχαχχαχαχαα
Ρε το κατερινακι
Να σβηστεί το σχόλιο άμεσα!  Γαμω τη τύχη μου σα μικρά παιδιά κάνετε ρε πούστηδες
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
εμένα μου είχε πει ότι ξέρει να φτιάχνει νύχια αλλά δεν είχε πολύ δουλειά και ξεκίνησε τα ραντεβού προσωρινά μέχρι να μάθει να κάνει μασάζ θεραπευτικό
φυσικά σλουρπ-σλουρπ ..
γι αυτό προτείνω να βαπτιστεί Μαρία-σλουρπ
  Δεν λεει ψεματα  το εχω  τσεκαρει ,  κι  εμενα  σε  νυχαδικο στο  Γκαλατσι  μου ειχε πει οτι  ασχολουτανε  περυσι ,  βεβαια το παπαρι  αποφερει πολλα περισοτερα απ το νυχι  οποτε κινηθηκε εξυπνα  η  Μαρια η σαλιαρο , τελικα μερικες δεν  αργουν  για να καταλαβουν  που παιζει το πολυ το  κασερι ....  :hi: :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom