Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

thor_69

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Να μου απαντήσουν μόνον οι γνωρίζοντες.......η Βραζιλιανα είναι η γνωστή Κ....... με θητεία σε διάφορα μασατζίδικα? που άλλοτε σερβίρει μπριζόλα και αλλοτε πίτσα?      :think: :think:

;)
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
510
Πόντοι
4.440
Κριτικη μετα απο συναντηση με Μαρια Μολδαβη .....

Αφου διαβασα ολες τις αναφορες η περιεργια μου ειχε κτυπηση κοκκινο και ετσι την πηρα τηλεφωνακι και κανονισαμε ευκολα και αμεσα ραντεβου
Στα + για εμενα είναι ότι γουσταρει τα πρωινα ραντεβου που μπορω και εγω,και μιλαει και τέλεια Ελληνικα .
Όταν εφτασε δεν πιστευα στα ματια μου ,
Ειδα μια ωραια γυναικα 30+ χρονων περιπου με ένα λευκο σικ φορεματακι μακρι ξανθο μαλι και πρασινα ματια ,
όταν δε γδυθηκε για να κανει μπανακι και μου αποκαλυψε το κορμακι της ,ειμουν σιγουρος για την κολαση που θα επακολουθηση …
Πρωτος γυρος με απολαυστικο deep throut τσιμπουκομα ,και αφου την επιβραβευσα και εγω με περιποιηση στο καλοξυρισμενο μουνακι της
την ανεβασα από πανω για σεξακι ,στο διαλειμα μου προσφερθηκε χαλαρωτικο μασαζακι ,
και ξεκινημα 2ου γυρου ξανα μανα τσιμπουκια ξανα γλυφομουνια και εναλαγη περισσοτερων στασεων οπου να τονισω ότι στο πισοκολητο (οχι anal) είναι όλα τα λεφτα γιατι εχει ένα κολαρακι ποιημα (κριμα που δεν το δινει)….
Η γκομενα ηταν πεντακαθαρη και εκανε ντουζακι πριν μετα και στο τελος.
Μια γεματη Ωριτσα με το Μαρακι +50 ευρω + ξενοδοχείο.

Για μενα θα γινει στανταρακι ...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Το δωράκι ποσο...?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Για την Μαρία την Μολδαβή να πω και εγώ μια γνώμη. Βασικά είναι όπως τα έχουν ήδη γράψει οι συναγωνιστές gari και taper.

Μαρία Μολδαβή = το Call Girl του φτωχού (με την καλή έννοια, να μην παρεξηγηθώ).

Αυτό γιατί ραντεβού σε ξενοδοχείο 1 ώρας, με δύο γκολ, πίπα ελεύθερη και cim στα 50+χοτέλ δεν νομίζω ότι μπορεί εύκολα να βρει κανείς.

Η κοπέλα είναι καθόλα τίμια και συνεπής. Απαντά και συνεννοείται εύκολα με πολύ καλά ελληνικά. Είναι ευγενική και σέβεται τον πελάτη (φυσικά εφόσον και ο πελάτης την σέβεται). Είναι διακριτική και το δωράκι το παίρνει στο τέλος. Από υπηρεσίες όλα καλά, και πάνω από το μέσο όρο. Φιλάει μέτρια, πιπώνει ακούραστα και με άφθονο σάλιο. Τον καταπίνει εύκολα. Στήνεται καλά και ακολουθεί. Δεν έχει μα και μου. Επίσης δεν έχει τα συνήθη φωνητικά εφέ, που για μένα είναι σημαντικό.

Από κορμί είναι μέτρια προς καλή. Στα συν το λεπτό κορμί, μέτριο ανάστημα, καλό νινάκι/ποπάκι, αν και κάπως χαλαρό. Στα συν και η λεία επιδερμίδα και η απουσία τατού και λοιπών ζωγραφιών. Στήθος νούμερο 2-3 αλλά πλαστικό με μέτρια προς κακή αίσθηση. Επίσης έχει φουσκώσει και τα χείλη της. Βασικά έχει αισθητά "ψεύτικο" πρόσωπο λόγω επεμβάσεων. Ηλικία γύρω στα 35-40.

Συνολικά είναι μια μέτρια προς καλή περίπτωση και σίγουρα στην κατάλληλη τιμή. Άλλωστε αν ήταν διαφορετική θα ήταν εκτός αγοράς. Η Μαρία συστήνεται για αυτά που δίνει και ζητά ως μια τίμια επιλογή.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Τη συνάντησα σήμερα τη Μαρία και μπορώ να πω ότι περνάει τη βάση, καλό τρομπόνι βαθύ και υγρό, στο γαμήσι ''σπάει''εύκολα και δεν είναι για δυνατές γκαζιές, στο στόμα και τις δύο φορές τα πήρε με μερικά σκάγια να καταλήγουν και στο πρόσωπο, φιλιά δεν δίνει, ρώγα κάγκελο, την ρώτησα αν δούλευε και παλαιότερα, τρομερή ομοιότητα με τη Μισέλ από το golden...εκτός αν έκανα τόοοοσο λάθος, κατά τα άλλα μια συμπαθής παρουσία, με στράγγιξε καλά. Τίμια για το 50αρικο.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ολο το χαρτι εχει μαζεψει το μαρακι
μπραβο
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Η Μαρία δεν έχει καμιά σχέση με την ...αν και ποτέ δεν ξέρεις με τις τόσες πλαστικές. Από την άλλη η Μαρία είναι σίγουρα 35+, όταν η Michelle/Rita θα είναι σήμερα κάτω από 30 (με βάση τα σχόλια από έγκριτους συναγωνιστές), άρα μάλλον είναι διαφορετικές. Συμφωνώ και εγώ για την άψογη ρόγα κάγκελο, σε μένα φιλιά έδινε, αν και με μέτρο. Επίσης θυμάμαι πως όλο μου γαργαλιόταν αλλά μάλλον αλήθεια ήταν γιατί δεν μου έμεινε εντύπωση κοπάνας. Επίσης δεν μου έχει δώσει την εντύπωση πως σκοτώνεται και στην δουλειά. Την έχω συναντήσει δύο φορές και τις δύο φορές εύκολα και αυθημερόν. Επίσης ενημερωτικά δεν εργάζεται τις Κυριακές, αγγελία έχει στην ΧΕ (έχει αναφερθεί μερικές σελίδες πριν).
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σαφώς και δεν είναι η τωρινή Μισέλ η ''Μαρία η Μολδαβή'', το γραφείο δεν έχει το προφίλ στον κατάλογο με το ρόστερ, όσοι την είχαν πάρει θα θυμούνται σε ποια αναφέρομαι.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
μοιάζει η ρώγα, η φωτό της Μισέλ τότε,  :think:

Τεσπα, κλαρίνο και όλα μέσα!  :pipa1:
 

Συνημμένα

  • IMAG0298x.JPG
    IMAG0298x.JPG
    239,9 KB · Εμφανίσεις: 18

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Ρε μαγκες πηρα κ γω τη Μαρια τη μολδαβη αλλα πρωτον απο μασαζ δε ξερει τοοοο παραμικρο και δευτερον αυτη της παει πιο πολυ το βιζιτου παρα το μασαντζου!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Να φανταστείς, δυο-τρεις φορές η ίδια κατά τη διάρκεια του μπουκώματος, μου είπε πως δεν είναι βιζιτού αλλά μασαζού...και σλουρπ-σλουρπ συνέχισε να τον καταπίνει...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
ολο το χαρτι εχει μαζεψει το μαρακι
μπραβο
 Ειναι  καλο  τυπακι , απλος  χαρακτηρας  και τιμια ,  δεν ειναι η   πονηριδου Ρωσσιδα ψωνισμενη διμετρη  που  βγηκε  για να  δαγκωσει  Αθηναικες πορτοφολες απο κοροιδαρες αγαπουληδες ,  εγω  το  παω πολυ το  Μαρακι  και εχω  γραψει ηδη  3  ματσακια μεχρι  στιγμης με το μωρο , την προτειμω   διοτι ειναι το πιο  γλυκο και γρηγορο  ντελιβερι και  σχετικα κοντα στην οικια του  Chicha  ....οποτε  βολευει  , μπραβο  στο Μαρακι με το σεξυ  γλυκο  μουτρακι το  ωραιο  λεπτο κορμακι  και τις σλουρπ σλουρπ λαχταριστες  τις πιπες , και μπραβο της  που ενω ολα  τα λεσια  λογω  κρισης  ανεβαζουν  τις  ταριφες της αυτη παραμενει στο 50αρι  και συνεχιζει να μας ξεκαυλωνει στο  50αρικο  ,  ευγε το  Μολδαβακι και μπραβο της  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ εεκλαψα με ψωλαρας 78 αψαχαχαχαχαχαχ
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Να φανταστείς, δυο-τρεις φορές η ίδια κατά τη διάρκεια του μπουκώματος, μου είπε πως δεν είναι βιζιτού αλλά μασαζού...και σλουρπ-σλουρπ συνέχισε να τον καταπίνει...
 Μα  καλα στο  ειπε οτι ειναι μασσαζου ,  αλλωστε η  ειδικοτητα της  ειναι  χαλαρωτικο  μασσαζ  με τις τσιμπουκοχειλαρες  της και με το σφιχτο της αιδοιο , αφου δεν το εχει με τα λεπτα της  χερια .... οποτε   βαζει ολη  της την  δυναμη  με τα χειλη της  και με  την  γλωσσαρα της  :pipa1: :pipa1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
να πω και εγω την ταπεινη μου γνωμη για την μαρια λοιπον. Ομορφη κοπελα, με πλαστικες οπως εχει επισημανθει και απο αλλους, πιο ομορφη απ οτι θα περιμενα. Πιπα οντως πολυ καλη ρουφιχτη. εδω τα καλα για εμενα δυστυχως τελειωνουν. Δαχτυλο δεν αφηνει, οταν ειναι στα 4 και στ αληθεια η θεα ειναι πολυ δυνατη δεν αφηνει σκαμπιλια στην κωλαρα της, τοσο soft δεν ειχα ξαναδει, οχι το ενα οχι το αλλο... λοιπον, τοσο αγχος σε ραντεβου δεν ειχα ξανανοιωσει, αντε να τελειωνουμε κτλ, καταλαβαινα οτι η κοπελα εχει ακριβως μετα ραντεβου και βιαζεται, για μενα μεγαλο μειονεκτημα. Το αλλο που με χαλασε ειναι οτι το μουνακι της αν και πολυ ομορφο ειναι πολυ χαλαρο, χοανη που λεμε  :2funny:. Συμπερασμα, για εμενα τουλαχιστον, ομορφη κοπελα, πολυ αγχος, αν δεν αλλαξει συμπεριφορα και δε σταματησει να κανει καμια 15αρα ραντεβου τη μερα και να τρεχει σαν το βεγγο δεν υπαρχει περιπτωση να την ξανασυναντησω, οχι οτι κλαιω τα 50 ευρω αλλα δε θα τα ξαναδινα υπο τις ιδιες συνθηκες, και μην ξεχασω εμενα τα λεφτα μου τα ζητησε μπροστα, και οχι στο τελος οπως ειπε αλλος συναγωνιστης! καλα γαμησια αλανια :rockon: :hi:
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
510
Πόντοι
4.440
Για πειτε ρε παιδια  καμια γνωμη για την Γιουλη αξιζει να την συναντησω (γιατι με τρωει η τσεπη μου)
  ειναι καλο τυπακι η στυγνή επαγγελματιας
η αν εχει γραφτει καποια κριτικη ας αναφέρεται απλα την σελιδα .
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
να πω και εγω την ταπεινη μου γνωμη για την μαρια λοιπον. Ομορφη κοπελα, με πλαστικες οπως εχει επισημανθει και απο αλλους, πιο ομορφη απ οτι θα περιμενα. Πιπα οντως πολυ καλη ρουφιχτη. εδω τα καλα για εμενα δυστυχως τελειωνουν. Δαχτυλο δεν αφηνει, οταν ειναι στα 4 και στ αληθεια η θεα ειναι πολυ δυνατη δεν αφηνει σκαμπιλια στην κωλαρα της, τοσο soft δεν ειχα ξαναδει, οχι το ενα οχι το αλλο... λοιπον, τοσο αγχος σε ραντεβου δεν ειχα ξανανοιωσει, αντε να τελειωνουμε κτλ, καταλαβαινα οτι η κοπελα εχει ακριβως μετα ραντεβου και βιαζεται, για μενα μεγαλο μειονεκτημα. Το αλλο που με χαλασε ειναι οτι το μουνακι της αν και πολυ ομορφο ειναι πολυ χαλαρο, χοανη που λεμε  :2funny:. Συμπερασμα, για εμενα τουλαχιστον, ομορφη κοπελα, πολυ αγχος, αν δεν αλλαξει συμπεριφορα και δε σταματησει να κανει καμια 15αρα ραντεβου τη μερα και να τρεχει σαν το βεγγο δεν υπαρχει περιπτωση να την ξανασυναντησω, οχι οτι κλαιω τα 50 ευρω αλλα δε θα τα ξαναδινα υπο τις ιδιες συνθηκες, και μην ξεχασω εμενα τα λεφτα μου τα ζητησε μπροστα, και οχι στο τελος οπως ειπε αλλος συναγωνιστης! καλα γαμησια αλανια :rockon: :hi:
Καλημερα σε ολουs,εχω βρεθει με τη Μαρια τρειs φορεs,παντα υπηρχε κατι που με χαλαγε,αλλα οχι τοσο οσο να πω οτι εχασα την ωρα μου.
Με δεδομενο κ τη τιμη ηταν οκ για τουs δυσκολουs καιρουs που περναμε.
Το πιο ενοχλητικο ηταν η αγωνια τηs να μη χασει ραντεβου,το ενα καπακι με το αλλο.
Αυτο δημιουργει ενα αγχοs k σαυτην κ στο πελατη.
Φανταστειτε οτι μια φορα την πηρα το βραδι τηλ για να κανονισω για την αλλη μερα το πρωι,ηταν φουλ κ μου ειπε για τιs 8 το πρωι :headbang: :headbang:
Αφησα το καλυτερο για το τελοs,στη τελευταια μαs συναντηση σε καποια στιγμη,εγω ξαπλωμενοs κ η Μαρια να παιρνει πιπα,κτυπαει το τηλ τηs.Η Μαρια μ αφηνει,πιανει το τηλ κ κανονιζει με πελατη,εγω μαλακαs με το πουλι στο χερι λιγο πριν τελειωσω.
Η συνομιλια αργουσε,δεν τα εβρισκαν με την ωρα,η Μαρια γυριζει στο κρεβατι σαν να μη τρεχει κατι,με το ενα χερι να κραταει το τηλ κ να μιλαει κ με το αλλο χερι να παιζει με το πουλι μου!! :headbang: :headbang:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Σουρεάλ καταστάσεις τύπε! Γουστάρωωωωω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom