Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
 Δεν λεει ψεματα  το εχω  τσεκαρει ,  κι  εμενα  σε  νυχαδικο στο  Γκαλατσι  μου ειχε πει οτι  ασχολουτανε  περυσι ,  βεβαια το παπαρι  αποφερει πολλα περισοτερα απ το νυχι  οποτε κινηθηκε εξυπνα  η  Μαρια η σαλιαρο , τελικα μερικες δεν  αργουν  για να καταλαβουν  που παιζει το πολυ το  κασερι ....  :hi: :hi: :hi:
άλλο πόδια-χέρια 10 ευρώ  κι άλλο κάθε πούτσα 50 ευρώ
απλή αριθμητική είναι
όμως πρέπει να της αρέσει πολύ η πιπίλα σαν λυσσασμένη κάνει
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
άλλο πόδια-χέρια 10 ευρώ  κι άλλο κάθε πούτσα 50 ευρώ
απλή αριθμητική είναι
όμως πρέπει να της αρέσει πολύ η πιπίλα σαν λυσσασμένη κάνει
  Και  εδω θα  συμφωνσω μαζι σου gari ,  επειδη  στο  θεμα  πιπετο ειμαι πολυ απαιτητικος αλλα και  αρκετα αυστηρος σε βαθμολογιες ,  οσο  κι αν την  εχω  ζορισει απ την  αρχη σε θεμα  πιπας  για  να πιασω λαρυγγα  η  τυπισα το καταπινει  ολο και δεν  βγαζει αχνα  κιολας ....  απλα  βγαζει  αρκετα  σλουρπ  σλουρπ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
  Και  εδω θα  συμφωνσω μαζι σου gari ,  επειδη  στο  θεμα  πιπετο ειμαι πολυ απαιτητικος αλλα και  αρκετα αυστηρος σε βαθμολογιες ,  οσο  κι αν την  εχω  ζορισει απ την  αρχη σε θεμα  πιπας  για  να πιασω λαρυγγα  η  τυπισα το καταπινει  ολο και δεν  βγαζει αχνα  κιολας ....  απλα  βγαζει  αρκετα  σλουρπ  σλουρπ  :rockon: :rockon: :rockon:
μα το σλουρπ είναι όλα τα λεφτά  :rockon:
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Βρηκα την αγγελία της στην χρυση ευκαρία για μασαζ στον Κορυδαλλο. Στο τηλέφωνο μου είπε ότι βρίσκεται στο Αιγάλεω στην διευθυνση που ανέφερα παραπάνω. Μου ανέφερε ένα πρόγραμμα στο ίδιο στυλ που πλασαρουν οιτσατσαδες των μπουρδελων τα προγράμματα. Διάρκειας μιας ώρας και κόστους 60€.  Η φωνή της ακουγόταν πολύ καυλωτική στο τηλέφωνο και νεαρής ηλικίας. Αλλά από τη φωνή δεν μπορείς να προβλέψεις την εμφάνιση.

Γι'αυτό ρωτάω εδώ μηπως γνωρίζει κανείς την συγκεκριμένη.
αυτη ειναι αδερφε
 

Συνημμένα

  • 20161122_174747.png
    20161122_174747.png
    292,7 KB · Εμφανίσεις: 47

glykopsolis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
660
Like
6
Πόντοι
6
εχει γραφτει πιο πισω οτι εχει μεν ωραιο brazilian κωλο,αλλα κ πολλα ψυχολογικα προβληματα.Ειναι επεισηs πολυ κουρασμενη κ αδιαφορη εντελωs.Iσωs παρενεργειεs...

Το τελευταιο διαστημα εντελως εξαφανισμενη....Εχω σπασει το τηλεφωνο να την καλω αλλα δεν απαντα. Τουλαχιστον για εναμιση μηνα.....
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Βρε παλαβιάρηδες, έχω πέσει ξερός από τα γέλια με το σχόλια για την Μαρία την Μολδαβή... Όντως το σλουρπ και η πιπίλα δίνουν και παίρνουν... Επίσης από μασάζ μηδέν η κυρία, βασικά ποτέ δεν το επεδίωξα γιατί φαίνεται το πράγμα από μακριά πως δεν το έχει. Επίσης και μένα μου έλεγε πως παλιά έκανε (και κάνει) νύχια, και τώρα κάνει και καλά μασάζ, και μου ήρθε να πέσω κάτω από τα γέλια... Αλλά ας ζει ο καθένας το όνειρό του, δεν θα τα χαλάσουμε σε αυτό... Με το κινητό ποτέ δεν είχα θέμα. Γενικά λέω σε όλες να το βάζουν στο αθόρυβο πριν ξεκινήσουμε, και η Μαρία είναι υπάκουη...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Βρε παλαβιάρηδες, έχω πέσει ξερός από τα γέλια με το σχόλια για την Μαρία την Μολδαβή... Όντως το σλουρπ και η πιπίλα δίνουν και παίρνουν... Επίσης από μασάζ μηδέν η κυρία, βασικά ποτέ δεν το επεδίωξα γιατί φαίνεται το πράγμα από μακριά πως δεν το έχει. Επίσης και μένα μου έλεγε πως παλιά έκανε (και κάνει) νύχια, και τώρα κάνει και καλά μασάζ, και μου ήρθε να πέσω κάτω από τα γέλια... Αλλά ας ζει ο καθένας το όνειρό του, δεν θα τα χαλάσουμε σε αυτό... Με το κινητό ποτέ δεν είχα θέμα. Γενικά λέω σε όλες να το βάζουν στο αθόρυβο πριν ξεκινήσουμε, και η Μαρία είναι υπάκουη...
προτείνω να της φτιάξουμε το δικό της νήμα ως Μαρία-σλουρπ αφού είναι καθολική η παραδοχή ότι δεν το έχει με το μασάζ κι αφού το δυνατό της σημείο είναι η πίπα
αν συμφωνείτε πέστε μου
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Για Καρολίνα Βραζιλιάνα που αναφέρθηκε προηγουμένως όποιος μπορεί ας στείλει info σε pm.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Για Καρολίνα Βραζιλιάνα που αναφέρθηκε προηγουμένως όποιος μπορεί ας στείλει info σε pm.
τι ινφο χρειάζεσαι?
διάβασε τις τελευταίες 20 σελίδες εδώ και θα τα μάθεις όλα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Καλα εντάξει! Είστε φουλ μαλακες εσείς! Περιμένω να δω οι διαχειριστές που το παίζουν ευαίσθητοι στα προσωπικά δεδομένα ποτε θα μιουταρουν καναδυο μαλακισμενα εδω μέσα
 

glykopsolis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
660
Like
6
Πόντοι
6
Καλα εντάξει! Είστε φουλ μαλακες εσείς! Περιμένω να δω οι διαχειριστές που το παίζουν ευαίσθητοι στα προσωπικά δεδομένα ποτε θα μιουταρουν καναδυο μαλακισμενα εδω μέσα


Δεν αντελήΒην το πνεύμα σας ..............
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

κατέβασέ τες ρε συ
να γαμήσουμε είμαστε εδώ
όχι να εκθέτουμε ζωές
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
στο τελος θα φοβομαστε να ποσταρουμε και ενα αρχιδι εδω μεσα

χαλαρωστε λιγο

για ενημερωση λεγεται οτι ειναι το σαιτ

αν ειναι να παμε να παιξουμε online poker καλυτερα
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
αφου εχει κρυψει τα προσωπα που υπαρχει το προβλημα ?
θες να μου πεις ότι δεν θα καταλάβει κανείς ποιά είναι
οκ
επαναλαμβάνω εδώ είμαστε για να γαμάμε όχι να εκθέτουμε
δεν υπάρχει λόγος να εκθέσουμε κανέναν
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Αυτο ακριβως !!!!!

Αλλα αφου πεσαμε σε παπαροζουμηδες .....τις κατεβασα γιατι βαριεμαι τις μανουρες
εγώ την ξετρύπωσα πριν μέρες λες να μου ήταν δύσκολο να βάλω τις φωτό?
λες και όλοι όσοι την γαμούνε τα τελευταία χρόνια δεν ξέρουν ποιά είναι και περίμεναν εμένα και εσένα να τους το πούμε
καλά έκανες και τις κατέβασες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom