Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (2 μέλη και 51 επισκέπτες)

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Αγαπητοί φίλοι,δεν καταλάβατε καλά........αυτό το ποστ δεν το εκανα για να σας πω ότι η κοπέλλα δουλευει σε μαγαζί......αυτό το ξερουν και .....οι πέτρες ποιο είναι.......το έγραψα για να τονίσω ότι είναι ανεπίτρεπτο να δημισιοποιούμε προσωπικά στοιχεία ανθρώπων και να τους βγαζουμε στη σεντρα........Μην μου στέλνετε πμ για να σας πω ποιο είναι το μαγαζί........είναι από τα πολύ γνωστά εδώ μεσα.........

Το ειχα γραψει και πιο παλια, ποτε δεν θα εγραφα το ονομα της αν η ιδια δεν ειχε βγει σε πριοδικο σε συνεντευξη να πει πως κανει μασαζ.

Αν θελεις σε παρακαλω, επειδη οντος δεν ξερω το γνωστο μαγαζι που λες, αν θελεις στειλε το μου σε πμ.

Ευχαριστω
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
δεν προκειται για νεα εισοδο απλως αλλαξε τηλεφωνο και ξαναμαναπλασσαρεται
η κυρα μαρια λοιπον ζηταει 60 ευρα για μασαζ με εκτονωση αυστηρα με το χερι
στην ερωτηση μου γιατι τοσα πολλα για μια ξερη μαλακια μου απαντησε οτι την προτιμουν
πολλοι γνωστοι αθλητες  :think: γιατι ειναι πολυ καλη σ αυτο που κανει  :think:
και εχει και πτυχιο και δεν ειναι πουτανα  :think:


προσπερασα και συνομιλησα με την κυρα λισα-μαρι εκ λονδινου η οποια εφαρμοζει λομι-λομι μασαζ σε ολο
το σωμα με μπολικο λαδι
οφειλω να πω οτι δεν μου αφησε κανενα περιθωριο να ρωτησω για εξτραδακι
ζηταει 60 ευρα αλλα εχει δικο της χωρο στη βεϊκου
επισης εχει ωραια καβλωτικ φωνη με λονδρεζικη προφορα την οποια κρινω προτιμοτερη απο εκεινη του ελμπασαν
λεω να παω και να γραψω λεπτομερειες
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
παιδια καλησπερα καινουργιος σχετικα σαν μελος αλλα σας διαβαζω καιρο..με την κυρια απο λονδινο μιλησα στο τηλ και γω και μου ειπε πως οτι κανουμε θα το κανουμε μονοι μας εκεινη δεν υπαρχει λογος να κανει κατι ειπε..!!  :uglystupid: τωρα λεω να κανω το τσεκ ιν και γω...και βλεπουμε..!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
νομιζω οτι ο Andy απαντησε...συντεκνε sfakiot...
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
και πως συνδυαζεται το μασαζ με την πολιτικη ?
Δεν Εχεις ακουσει που ο εκαστοτε πολιτικος αρχηγος κανει μασαζ στους βουλευτες του για να περασουν τα νομοσχεδια ? :kissass:
τωρα με τα χερακια του το κανει ...με καμμια απο το νημα... who knows?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
για τους νοτιους υπαρχει και η κυρα ελενη εκ ρωσιας
πιπαρει και δινει αιδοιο για 50 ευρα με μασαζ στο ενδιαμεσο
δεν ειναι καμια θεα
40χρ στρουμπουλη
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Δεν Εχεις ακουσει που ο εκαστοτε πολιτικος αρχηγος κανει μασαζ στους βουλευτες του για να περασουν τα νομοσχεδια ? :kissass:
τωρα με τα χερακια του το κανει ...με καμμια απο το νημα... who knows?
;)
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Το ειχα γραψει και πιο παλια, ποτε δεν θα εγραφα το ονομα της αν η ιδια δεν ειχε βγει σε πριοδικο σε συνεντευξη να πει πως κανει μασαζ.

Αν θελεις σε παρακαλω, επειδη οντος δεν ξερω το γνωστο μαγαζι που λες, αν θελεις στειλε το μου σε πμ.

Ευχαριστω
το ειχες γραψει πιο παλια κ σου εστειλα πμ εγω με αυτα που θες να μαθεις! γιατι επαναλαμβανεσαι?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Βάλε το τηλ. της αγγελίας στην αναζήτηση του facebook για να δεις την αλήθεια....
το παιδακι στις φωτος δε το ειδες πριν δωσεις τη πληροφορια?το οτι εχει ουτε 10 φιλους στη λιστα της που σημαινει οτι ειναι προσωπικο το προφιλ ουτε αυτο το σκεφτηκες? προλαβαινεις να διαγραψεις το ποστ αν θες...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Βάλε το τηλ. της αγγελίας στην αναζήτηση του facebook για να δεις την αλήθεια....
ειναι ηλιθια η γκομενα
δεν ξερει ή δεν ενδιαφερεται να  προστατεψει τον εαυτο της και τους γυρω της
και φυσικα δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
ειναι ηλιθια η γκομενα
δεν ξερει ή δεν ενδιαφερεται να  προστατεψει τον εαυτο της και τους γυρω της
και φυσικα δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια
...η απλα δεν ξερει οτι με το κινητο στην αναζητηση βγαινει το προφιλ του κατοχου!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
...η απλα δεν ξερει οτι με το κινητο στην αναζητηση βγαινει το προφιλ του κατοχου!
μου φαινεται απιθανο να μην ξερει
επιπλεον οι φωτο που εχει αναρτησει ειναι δημοσιες και του παιδιου συμπεριλαμβανομενου
αν δεν προσεχει εκεινη γιατι να προσεχει ο αλλος
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
μου φαινεται απιθανο να μην ξερει
εγω σου λεω δεν ξερει,εδω μιλαγα με μια γκομενα απο μαμπα κ αφου μου εδωσε το κινητο της της ειπα οτι τη βρηκα κ στο fb μ αυτο το τροπο κ επαθε σοκ!
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Καλησπέρα κι από εμένα. Δεν έχω μεγάλη προϋπηρεσία στο άθλημα, μόνο με Βίκη - Στεφανία για την οποία έχω γράψει και κριτική στο thread πιο παλιά. Δεν ταιριάζει ακριβώς στο συγκεκριμένο thread γιατί δεν είναι κατ'οίκον, από τη μία όμως πιστεύω ότι θα μπορούσε να γίνει, από την άλλη είναι το μόνο thread που παρακολουθώ. Σε κάθε περίπτωση όμως, θέλω να πω για το ***** στο Μαρούσι, στο σταθμό του ηλεκτρικού. Για τους βόρειους όπως εγώ, το θεωρώ καλή περίπτωση, με τιμή λίγο τσιμπημένη για αυτό που προσφέρει (40 ευρώ η μισή ώρα και 60 η ολόκληρη, μόνο με χειρονακτική εκτόνωση). Από τις κοπέλες που δουλεύουν, η Φρόσω είναι πιο όμορφη, η Λία (νομίζω για το όνομα) κάνει καλύτερο μασάζ. Αν το έριχναν στα 50 ευρώ την ώρα, θα το θεωρούσα vfm. Τώρα απλώς το θεωρώ μια καλή περίπτωση σε έναν ωραίο χώρο. Επαναλαμβάνω ότι δεν έχω μεγάλη εμπειρία στο χώρο, οπότε η άποψή μου για εμφάνιση - υπηρεσίες - τιμές είναι καθαρά προσωπική.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
εγω σου λεω δεν ξερει,εδω μιλαγα με μια γκομενα απο μαμπα κ αφου μου εδωσε το κινητο της της ειπα οτι τη βρηκα κ στο fb μ αυτο το τροπο κ επαθε σοκ!
οκ δεν επιμενω
ας προσεχε
ή μαλλον τωρα προσεχει

αμα δεν παθεις δεν μαθαινεις
σωστα?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Καλησπέρα κι από εμένα. Δεν έχω μεγάλη προϋπηρεσία στο άθλημα, μόνο με Βίκη - Στεφανία για την οποία έχω γράψει και κριτική στο thread πιο παλιά. Δεν ταιριάζει ακριβώς στο συγκεκριμένο thread γιατί δεν είναι κατ'οίκον, από τη μία όμως πιστεύω ότι θα μπορούσε να γίνει, από την άλλη είναι το μόνο thread που παρακολουθώ. Σε κάθε περίπτωση όμως, θέλω να πω για το ***** στο Μαρούσι, στο σταθμό του ηλεκτρικού. Για τους βόρειους όπως εγώ, το θεωρώ καλή περίπτωση, με τιμή λίγο τσιμπημένη για αυτό που προσφέρει (40 ευρώ η μισή ώρα και 60 η ολόκληρη, μόνο με χειρονακτική εκτόνωση). Από τις κοπέλες που δουλεύουν, η Φρόσω είναι πιο όμορφη, η Λία (νομίζω για το όνομα) κάνει καλύτερο μασάζ. Αν το έριχναν στα 50 ευρώ την ώρα, θα το θεωρούσα vfm. Τώρα απλώς το θεωρώ μια καλή περίπτωση σε έναν ωραίο χώρο. Επαναλαμβάνω ότι δεν έχω μεγάλη εμπειρία στο χώρο, οπότε η άποψή μου για εμφάνιση - υπηρεσίες - τιμές είναι καθαρά προσωπική.
για μαλακια οτι ειναι πανω απο 10 ευρω ειναι πολλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom