Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
τσακωμοι εδω μεσα δεν υπαρχουν...μονο καποιες παρεξηγησεις...οσο εδω μεσα βρισκονται μαλακες που προκαλουν, αυτες θα υπαρχουν...

φιλε,μαλακες υπαρχουν παντου,οσο καπιος ασχολητε με το "μαλακα"ο μαλακας γινεται περισοτερο μαλακας,σωστα....
στο χερι μας ειναι να κραταμε το σαιτ,σε ενα επιπεδο....τουλαχιστον εμεις που δεν εχουμε κανενα οφελος απο της κορασιδες...
παρα μονο να περασουμε μια ωρα ευχαριστα,και να την πληρωσουμε κι ολας...τωρα για προμοτορες,αγαπουληδες,κλπ,καλυτερα να μη
το ανοιξουμε το θεμα,γιατι ακρη δε βγαινει,δε συμφωνεις?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
φιλε,μαλακες υπαρχουν παντου,οσο καπιος ασχολητε με το "μαλακα"ο μαλακας γινεται περισοτερο μαλακας,σωστα....
στο χερι μας ειναι να κραταμε το σαιτ,σε ενα επιπεδο....τουλαχιστον εμεις που δεν εχουμε κανενα οφελος απο της κορασιδες...
παρα μονο να περασουμε μια ωρα ευχαριστα,και να την πληρωσουμε κι ολας...τωρα για προμοτορες,αγαπουληδες,κλπ,καλυτερα να μη
το ανοιξουμε το θεμα,γιατι ακρη δε βγαινει,δε συμφωνεις?
σε ολα συμφωνω εκτος απο το σχολιο για τους προμοτορες...αν εχουν να μοιραστουν κατι αξιολογο μαζι μας, εδω ειμαστε...δεν εχω θεμα με τους τυπους αυτους αρκει να ειναι σωστοι...Ομως με κατι αρχιδια μελη με μηδενικη συμμετοχη και αδειο φαλελο κριτικων και μηνυματων να κριτικαρουν γουστα δικα μου, οχι...ειναι λαθος....ειναι μαλακες ...και οι παρεξηγησεις με τους μαλακες παντα θα υπαρχουν....δουλεια μας ειναι να τους βγαζουμε στην επιφανεια και να παιρνουν το πουλο...

ΥΓ. Οι περισσοτεροι εδω μεσα μιλατε για προμοτορες...Αληθεια, ποιοι ειναι αυτοι? Γιατι δεν λετε? Εγω πιστευω πως εχετε μπερδευτει με την εννοια αυτη... Δαιμονοποιηση...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
σε ολα συμφωνω εκτος απο το σχολιο για τους προμοτορες...αν εχουν να μοιραστουν κατι αξιολογο μαζι μας, εδω ειμαστε...δεν εχω θεμα με τους τυπους αυτους αρκει να ειναι σωστοι...Ομως με κατι αρχιδια μελη με μηδενικη συμμετοχη και αδειο φαλελο κριτικων και μηνυματων να κριτικαρουν γουστα δικα μου, οχι...ειναι λαθος....ειναι μαλακες ...και οι παρεξηγησεις με τους μαλακες παντα θα υπαρχουν....δουλεια μας ειναι να τους βγαζουμε στην επιφανεια και να παιρνουν το πουλο...

ΥΓ. Οι περισσοτεροι εδω μεσα μιλατε για προμοτορες...Αληθεια, ποιοι ειναι αυτοι? Γιατι δεν λετε? Εγω πιστευω πως εχετε μπερδευτει με την εννοια αυτη... Δαιμονοποιηση...


σοφα λογια γιγαντα
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
σε ολα συμφωνω εκτος απο το σχολιο για τους προμοτορες...αν εχουν να μοιραστουν κατι αξιολογο μαζι μας, εδω ειμαστε...δεν εχω θεμα με τους τυπους αυτους αρκει να ειναι σωστοι...Ομως με κατι αρχιδια μελη με μηδενικη συμμετοχη και αδειο φαλελο κριτικων και μηνυματων να κριτικαρουν γουστα δικα μου, οχι...ειναι λαθος....ειναι μαλακες ...και οι παρεξηγησεις με τους μαλακες παντα θα υπαρχουν....δουλεια μας ειναι να τους βγαζουμε στην επιφανεια και να παιρνουν το πουλο...

ΥΓ. Οι περισσοτεροι εδω μεσα μιλατε για προμοτορες...Αληθεια, ποιοι ειναι αυτοι? Γιατι δεν λετε? Εγω πιστευω πως εχετε μπερδευτει με την εννοια αυτη... Δαιμονοποιηση...

ζαντ ο προμοτορας θα σπρωξει το δικο του πραγμα,οτι κι αν ειναι αυτο...με σκοπο και μονο το κερδος...
για τους μαλακες,αναφερθηκα πιο πανω,εξυπνος εισαι,μη λεμε τα ιδια...
ποσες φορες σου χω πει οτι γουσταρεις γριες,δηλαδη δε θα πρεπε να μιλαμε...γενικα ομως καπιοι δεν καταλαβενουν το πιον της κουβεντας...

ΥΓ.δε θελω να αναλωνομαι στο να ψαχνω τη κανει ο καθενας,μπαινω για να περασω λιγο την ωρα μου ευχαριστα,και να παρω και καπια ενημερωση,για το χωρο..
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
ζαντ ο προμοτορας θα σπρωξει το δικο του πραγμα,οτι κι αν ειναι αυτο...με σκοπο και μονο το κερδος...
για τους μαλακες,αναφερθηκα πιο πανω,εξυπνος εισαι,μη λεμε τα ιδια...
ποσες φορες σου χω πει οτι γουσταρεις γριες,δηλαδη δε θα πρεπε να μιλαμε...γενικα ομως καπιοι δεν καταλαβενουν το πιον της κουβεντας...

ΥΓ.δε θελω να αναλωνομαι στο να ψαχνω τη κανει ο καθενας,μπαινω για να περασω λιγο την ωρα μου ευχαριστα,και να παρω και καπια ενημερωση,για το χωρο..
ρε συ ξεκολλα. Δεν μιλαω μονο για σενα...Αλλος παπαρας εκανε την εμφανιση του εδω ξαφνικα...και κατι αλλο...το τι γαμαω και που βαζω το πουτσο μου ειναι δικη μου δουλεια....τωρα αν καποιος εφαγε σαπια σπανακοπιτα και κανει εμετο ας παει να γαμηθει....δικο του προβλημα...τωρα καταλαβες τι εννοω?? Παμε λοιπον παρακατω...
ΥΓ. εγω δεν συνεχιζω την συζητηση για προμοτορες..εχω τελειως διαφορετικη αποψη..τα εχω πει στο παρελθον...ανατρεξτε να τα διαβασετε...
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
ουτε γω θα συνεχισω τη κουβεντα,ευχομαι καλη σαρακοστη σε ολους!νηστεια παιδες,τα κεφαλια μες στο παντελονι!!!! :hi:
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
ζαντ ο προμοτορας θα σπρωξει το δικο του πραγμα,οτι κι αν ειναι αυτο...με σκοπο και μονο το κερδος...
για τους μαλακες,αναφερθηκα πιο πανω,εξυπνος εισαι,μη λεμε τα ιδια...
ποσες φορες σου χω πει οτι γουσταρεις γριες,δηλαδη δε θα πρεπε να μιλαμε...γενικα ομως καπιοι δεν καταλαβενουν το πιον της κουβεντας...

ΥΓ.δε θελω να αναλωνομαι στο να ψαχνω τη κανει ο καθενας,μπαινω για να περασω λιγο την ωρα μου ευχαριστα,και να παρω και καπια ενημερωση,για το χωρο..
:hi: ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ αρχηγε οπως η παροιμια πεσ μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι,,,, και ο νοων νοειτο....
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
σε ολα συμφωνω εκτος απο το σχολιο για τους προμοτορες...αν εχουν να μοιραστουν κατι αξιολογο μαζι μας, εδω ειμαστε...δεν εχω θεμα με τους τυπους αυτους αρκει να ειναι σωστοι...Ομως με κατι αρχιδια μελη με μηδενικη συμμετοχη και αδειο φαλελο κριτικων και μηνυματων να κριτικαρουν γουστα δικα μου, οχι...ειναι λαθος....ειναι μαλακες ...και οι παρεξηγησεις με τους μαλακες παντα θα υπαρχουν....δουλεια μας ειναι να τους βγαζουμε στην επιφανεια και να παιρνουν το πουλο...

ΥΓ. Οι περισσοτεροι εδω μεσα μιλατε για προμοτορες...Αληθεια, ποιοι ειναι αυτοι? Γιατι δεν λετε? Εγω πιστευω πως εχετε μπερδευτει με την εννοια αυτη... Δαιμονοποιηση...

:rockon: :rockon:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Τώρα που άρχισε θα νηστέψουμε ή θα συνεχίσουμε να ψάχνουμε για μπριζόλα? 

:huh: :huh: :huh:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756

ΜΗΝ TO ψαχνεις ρε φιλε εχουν χορηγους εδω μεσα πολυ συγκεκριμενους...... παρατηρησε ποσοι τις υπερασπιζονται μονιμα λες και ειναι γκομενες τους συγγενεις τους κλπ


:hi: ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ αρχηγε οπως η παροιμια πεσ πες μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι,,,,... και ο νοων νοειτο νοειτω....

Οκ τωρα καταλαβα γιατι προτιμας τις φατσουλες... Εισαι μελος απο 08/01/09 και βλεπω οτι εχεις πλουσια και παραγωγικη παρουσια στο φορουμ...
Και εκτος αυτου εισαι και πολυ ενεργος οσο αφορα τις ενημερωσεις σου μεσα εδω...

Οκ σε ειδαμε να κανεις εμετο (αληθεια με τι?), αλλα εχεις να μας προτεινεις και κατι άλλο? Κατι καλυτερο? Γιατι ψαχνω να κανω ένα καλο τσουρεκι τωρα τελευταια και δεν βρισκω τιποτα, βοηθα και λιγο με τις εμπειριες σου, Τραβολτα…
Παντως απο το ΥΓ παρακατω δεν εισαι σε θεση να μιλας εσυ για φιρφιρικια…Αντε λεβεντοκωλε μπουρμπουραγα που θα μας ορισεις εσυ τι θα γαμησουμε. Ριγωτε- κλαρινογαμπρε της δεκαρας. Εχεις παθει ρε μεγαλη ζημια από την μαλακια. Στροντζε.

ΥΓ1 εδω με τρομαζεις λιγο ...αλλα δεν πειραζει γουστα ειναι αυτα. Γαμησε τα, πολυ κιουκιουριζεις . Μαλλον εχεις αλλα θεματα...
Αληθεια, τι σχολια ηθελες απο εδω?

ΥΓ2. Πες ρε νερντουλα ποιοι ειναι ρε αυτοι που υποστηριζουν τι...Ποιες ειναι ρε οι χορηγιες που λες? Ποιοι οι χορηγοι? Αντε περιμενουμε ΟΛΟΙ να μαθουμε απο ενα εμπειρο παιχτη σαν εσενα...Πες και σε εμας ποιοι σε βαζουν με το ζορι να γαμησεις και συγκεκριμενες πουτανες...Αλλα καταλαβαινουμε οτι τελικα ΚΑΝΕΙΣ, γιατι απλα δεν γαμας...


Και μιας και σου αρεσουν οι παροιμιες, να και κατι για την συμμετοχη σου εδω μεσα...

"ψωμι τυρι δεν είχαμε χοντρη ψωλη γυρεύαμε"
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Οκ τωρα καταλαβα γιατι προτιμας τις φατσουλες... Εισαι μελος απο 08/01/09 και βλεπω οτι εχεις πλουσια και παραγωγικη παρουσια στο φορουμ...
Και εκτος αυτου εισαι και πολυ ενεργος οσο αφορα τις ενημερωσεις σου μεσα εδω...

Οκ σε ειδαμε να κανεις εμετο (αληθεια με τι?), αλλα εχεις να μας προτεινεις και κατι άλλο? Κατι καλυτερο? Γιατι ψαχνω να κανω ένα καλο τσουρεκι τωρα τελευταια και δεν βρισκω τιποτα, βοηθα και λιγο με τις εμπειριες σου, Τραβολτα…
Παντως απο το ΥΓ παρακατω δεν εισαι σε θεση να μιλας εσυ για φιρφιρικια…Αντε λεβεντοκωλε μπουρμπουραγα που θα μας ορισεις εσυ τι θα γαμησουμε. Ριγωτε- κλαρινογαμπρε της δεκαρας. Εχεις παθει ρε μεγαλη ζημια από την μαλακια. Στροντζε.

ΥΓ1 εδω με τρομαζεις λιγο ...αλλα δεν πειραζει γουστα ειναι αυτα. Γαμησε τα, πολυ κιουκιουριζεις . Μαλλον εχεις αλλα θεματα...
Αληθεια, τι σχολια ηθελες απο εδω?

ΥΓ2. Πες ρε νερντουλα ποιοι ειναι ρε αυτοι που υποστηριζουν τι...Ποιες ειναι ρε οι χορηγιες που λες? Ποιοι οι χορηγοι? Αντε περιμενουμε ΟΛΟΙ να μαθουμε απο ενα εμπειρο παιχτη σαν εσενα...Πες και σε εμας ποιοι σε βαζουν με το ζορι να γαμησεις και συγκεκριμενες πουτανες...Αλλα καταλαβαινουμε οτι τελικα ΚΑΝΕΙΣ, γιατι απλα δεν γαμας...


Και μιας και σου αρεσουν οι παροιμιες, να και κατι για την συμμετοχη σου εδω μεσα...

"ψωμι τυρι δεν είχαμε χοντρη ψωλη γυρεύαμε"


Ρε ζαρτιερεν τι εγινε σημερα ? δεν πηρες τα ψυχοφαρμακα σου ? ποια κολογρια κολογερος σου ερριξε χυλοπητα? Αντι να γραφεις ολη μερα τα ποθημενα σου με τον ελειματικο σου τοσοδα ψυχανωμαλο εγκεφαλο δεν πας να βρεις καμμια δουλεια ? αν και με το βιογραφικο σου λιγο δυσκολο τις εποχες που βιωνουμε….

Βιογραφικο σου : γιουσουφακι στο δημοτικο :zfuck: , καρπαζοεισπρακτορας στο γυμνασιο, υποτακτκος :lheel: οπλιτης πεναετους υποχρεωσης στους καραβαναδες :humpleg:, γλυφτης στα τσντοσινεμα και προμοτορας πουρων σε όλα τα νηματα….

Οσο για τις παροιμίες μια που δεν εκανα καμία παραθεση στα σαβουρομυνηματα σου σου αφιερωνω άλλη μια !!! οποιος εχει την μυγα μυγιάζεται ! και εσυ εχεις αλογόμυγα

Εισαι πολύ αρρωστος ψυχανωμαλε GET A LIFE !!!… :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Θα παρακαλέσω να μην αναγράφονται ονόματα........θα παρακαλέσω επίσης τον διαχειριστή να σβήσει τα σχετικά ποστς.........Η κοπέλλα δουλευει σε καποιο μαγαζί,δεν είναι καθόλου σωστό να βγάζουμε στη φόρα προσωπικά δεδομένα ανθρώπων........
:hi: Σωστος
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
εχω μια γαμω ιωση 3 μερες τωρα,και θελω λιγη χαλαρωση...λεω να δοκιμασω τη "θεια ολγα"που δεν το χω κανει ακομα  :headbang:
θα πει καποιος τι να περιμενω?το δωρακι 50 ειναι?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Θα παρακαλέσω να μην αναγράφονται ονόματα........θα παρακαλέσω επίσης τον διαχειριστή να σβήσει τα σχετικά ποστς.........Η κοπέλλα δουλευει σε καποιο μαγαζί,δεν είναι καθόλου σωστό να βγάζουμε στη φόρα προσωπικά δεδομένα ανθρώπων........

Αγαπητοί φίλοι,δεν καταλάβατε καλά........αυτό το ποστ δεν το εκανα για να σας πω ότι η κοπέλλα δουλευει σε μαγαζί......αυτό το ξερουν και .....οι πέτρες ποιο είναι.......το έγραψα για να τονίσω ότι είναι ανεπίτρεπτο να δημισιοποιούμε προσωπικά στοιχεία ανθρώπων και να τους βγαζουμε στη σεντρα........Μην μου στέλνετε πμ για να σας πω ποιο είναι το μαγαζί........είναι από τα πολύ γνωστά εδώ μεσα.........
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
εχω μια γαμω ιωση 3 μερες τωρα,και θελω λιγη χαλαρωση...λεω να δοκιμασω τη "θεια ολγα"που δεν το χω κανει ακομα  :headbang:
θα πει καποιος τι να περιμενω?το δωρακι 50 ειναι?
περιπου εκει...μια χαρα με την ολγα...θα περασεις καλα...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
σε ολα συμφωνω εκτος απο το σχολιο για τους προμοτορες...αν εχουν να μοιραστουν κατι αξιολογο μαζι μας, εδω ειμαστε...δεν εχω θεμα με τους τυπους αυτους αρκει να ειναι σωστοι...Ομως με κατι αρχιδια μελη με μηδενικη συμμετοχη και αδειο φαλελο κριτικων και μηνυματων να κριτικαρουν γουστα δικα μου, οχι...ειναι λαθος....ειναι μαλακες ...και οι παρεξηγησεις με τους μαλακες παντα θα υπαρχουν....δουλεια μας ειναι να τους βγαζουμε στην επιφανεια και να παιρνουν το πουλο...

ΥΓ. Οι περισσοτεροι εδω μεσα μιλατε για προμοτορες...Αληθεια, ποιοι ειναι αυτοι? Γιατι δεν λετε? Εγω πιστευω πως εχετε μπερδευτει με την εννοια αυτη... Δαιμονοποιηση...
αν δεν κανω λαθος, εσυ ειχες πει στο θρεντ-amateur call girls- οτι δεν...βλεπεις το κακο να ειναι κανεις προμοτορας...κατα τυχη το συγκεκριμενο ποστ σβηστηκε ;) ;) ;) γιατι αφου δε ηταν υβριστικο?απλα την γνωμη σου ειχες πει ;)
ο kolpos εφαγε βεβαια το μπαν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom