Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Σεβαστή και η δική σου άποψη φυσικά. Προσωπικά μετά το μασάζ δε θέλω σεξ, προτιμώ τη χαλάρωση.
και η δικη σου σεβαστη
αν αφαιρεσεις τα 10 ευρα για το φραπε μας κανει 60-10=50 ευρα μονο για μασαζ ειναι πολλα
και στο μισαωρο αν αφαιρεσεις 40-10=30 ευρα μονο για μασαζ ειναι πολλα
εκτος αν ειναι η μονικα μπελουτσι εκεινη που το κανει που της εχω μια αδυναμια
τοτε ειναι vfm
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
και η δικη σου σεβαστη
αν αφαιρεσεις τα 10 ευρα για το φραπε μας κανει 60-10=50 ευρα μονο για μασαζ ειναι πολλα
και στο μισαωρο αν αφαιρεσεις 40-10=30 ευρα μονο για μασαζ ειναι πολλα
εκτος αν ειναι η μονικα μπελουτσι εκεινη που το κανει που της εχω μια αδυναμια
τοτε ειναι vfm

Δίκιο έχεις φίλε μου έτσι όπως το θέτεις, το κακό είναι ότι οι τιμές φαίνεται ότι είναι αυτές στα περισσότερα μαγαζιά και δυστυχώς δε μπορεί ο κόσμος που τα επισκέπτεται να συννενοηθεί για να πιέσει να πέσουν λίγο. Επειδή όμως το μασάζ είναι μια πολυτέλεια, μπορεί κανείς να απαντήσει ότι μπορούμε και χωρίς αυτό αν δε μας κάνουν οι τιμές. Καλό είναι πάντως να λέμε και μια άποψη στο μαγαζί για το ποιά θα έπρεπε να είναι η τιμή και αν θέλει να μας ακούσει, μας άκουσε.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Δίκιο έχεις φίλε μου έτσι όπως το θέτεις, το κακό είναι ότι οι τιμές φαίνεται ότι είναι αυτές στα περισσότερα μαγαζιά και δυστυχώς δε μπορεί ο κόσμος που τα επισκέπτεται να συννενοηθεί για να πιέσει να πέσουν λίγο. Επειδή όμως το μασάζ είναι μια πολυτέλεια, μπορεί κανείς να απαντήσει ότι μπορούμε και χωρίς αυτό αν δε μας κάνουν οι τιμές. Καλό είναι πάντως να λέμε και μια άποψη στο μαγαζί για το ποιά θα έπρεπε να είναι η τιμή και αν θέλει να μας ακούσει, μας άκουσε.
συμφωνω
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Δίκιο έχεις φίλε μου έτσι όπως το θέτεις, το κακό είναι ότι οι τιμές φαίνεται ότι είναι αυτές στα περισσότερα μαγαζιά και δυστυχώς δε μπορεί ο κόσμος που τα επισκέπτεται να συννενοηθεί για να πιέσει να πέσουν λίγο. Επειδή όμως το μασάζ είναι μια πολυτέλεια, μπορεί κανείς να απαντήσει ότι μπορούμε και χωρίς αυτό αν δε μας κάνουν οι τιμές. Καλό είναι πάντως να λέμε και μια άποψη στο μαγαζί για το ποιά θα έπρεπε να είναι η τιμή και αν θέλει να μας ακούσει, μας άκουσε.

Συμφωνώ και εγω πληρώνουμε ακριβά μέτριες υπηρεσίες λόγο ασυνεννοησίας
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
προτεινω να μπει το μασαζ με μπριζολα στη διατιμηση οπως το τοστ ζαμπον τυρι και το εμφιαλωμενο νερο 0.5λτ
μαξιμουμ 30 ευρω
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
προτεινω να μπει το μασαζ με μπριζολα στη διατιμηση οπως το τοστ ζαμπον τυρι και το εμφιαλωμενο νερο 0.5λτ
μαξιμουμ 30 ευρω
αυτο μαλιστα  :rockon: :rockon: θα ειναι επανασταση μαγκες :rockon:
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Πέρα απ την πλάκα πρέπει να συνεννοηθούμε να ρίχνουμε μαύρο εκεί που πρέπει μέχρι να βάλουν μυαλό τα μαγαζιά για να καταλάβουν οτι υπάρχει κρίση η άμα κοροϊδεύουν κάποιο συναγωνιστή
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Πέρα απ την πλάκα πρέπει να συνεννοηθούμε να ρίχνουμε μαύρο εκεί που πρέπει μέχρι να βάλουν μυαλό τα μαγαζιά για να καταλάβουν οτι υπάρχει κρίση η άμα κοροϊδεύουν κάποιο συναγωνιστή
δυσκολη η συννενοηση
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Κάπως πρέπει να γίνει όμως εγω πάντως δεν παω κάπου που έγραψε κάποιος συναγωνιστής οτι έφαγε τάπα
η έχω πάει και τους την έχω πει
υπαρχει ενας βαθμος καχυποψιας για οτι γραφεται θετικο ή αρνητικο γιαυτο και ειναι δυσκολος ο συντονισμος
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
υπαρχει καχυποψια για οτι γραφεται και γιατι γραφεται
μπες σε ενα δυο νηματα και θα καταλαβεις

Κατάλαβα τι εννοεις αλλα κάπως πρέπει να γίνει δεν είμαστε κορόιδα
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
συναδελφος με φανερα συμπτωματα πυρφοριωσης επικοινωνησε πουτανα απο εδω και προσπαθουσε να την χακαρει να ανεβασει την τιμη γιατι ο παπαρας λεει εχυσε δυο φορες και τον τρελανε...για ποια συνεργασια μιλαμε εδω μεσα?? Οτι ναναι...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
συναδελφος με φανερα συμπτωματα πυρφοριωσης επικοινωνησε πουτανα απο εδω και προσπαθουσε να την χακαρει να ανεβασει την τιμη γιατι ο παπαρας λεει εχυσε δυο φορες και τον τρελανε...για ποια συνεργασια μιλαμε εδω μεσα?? Οτι ναναι...
προτεινω με πνπ αμεσα να αλλαξει η χωρα ονομα απο Ελλαδα σε Πυρφορισταν  :2funny: :2funny: :2funny: δεν υπαρχει ελπιδα :rockon:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
εχω μια γαμω ιωση 3 μερες τωρα,και θελω λιγη χαλαρωση...λεω να δοκιμασω τη "θεια ολγα"που δεν το χω κανει ακομα  :headbang:
θα πει καποιος τι να περιμενω?το δωρακι 50 ειναι?

40 αν δεν το ανέβασε!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
δεν προκειται για νεα εισοδο απλως αλλαξε τηλεφωνο και ξαναμαναπλασσαρεται
η κυρα μαρια λοιπον ζηταει 60 ευρα για μασαζ με εκτονωση αυστηρα με το χερι
στην ερωτηση μου γιατι τοσα πολλα για μια ξερη μαλακια μου απαντησε οτι την προτιμουν
πολλοι γνωστοι αθλητες   :think: γιατι ειναι πολυ καλη σ αυτο που κανει  :think:
και εχει και πτυχιο και δεν ειναι πουτανα  :think:


προσπερασα και συνομιλησα με την κυρα λισα-μαρι εκ λονδινου η οποια εφαρμοζει λομι-λομι μασαζ σε ολο
το σωμα με μπολικο λαδι
οφειλω να πω οτι δεν μου αφησε κανενα περιθωριο να ρωτησω για εξτραδακι
ζηταει 60 ευρα αλλα εχει δικο της χωρο στη βεϊκου
επισης εχει ωραια καβλωτικ φωνη με λονδρεζικη προφορα την οποια κρινω προτιμοτερη απο εκεινη του ελμπασαν
λεω να παω και να γραψω λεπτομερειες

Έχεις κάνει τόσα κασκαντεριλίκια σε αυτό θα κολλήσεις? Βέβαια είναι και το θεμα του κόστους !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom