Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
κανονικα μασαζ μιαμιση ωρα γυρισμα πιασιμο με το χερι παρτον λιγο στο στομα ελα δεν θα το μαθε κανεις τον πλακωνει σαλιο φτυσιματα ρουγηγματα δεν αφησε τιποτα της ελα λιγο να στον βαλω οχι δεν κανω ελα βρε μεταξυ μας ειμαστε αντε ενταξει με προφυλακτικο ομω ς ναι βρε κανονικα αλλα το φαουλ ειναι δεν εκανε μπανιο μετα απο μιαμιση ωρα μασαζ ιδρωσε και ηταν λιγο που με χαλασε ξερεις η μυρωδια αλλα στενο μουνακι και ενα αλλο ο κουραδοκοπτης φιλαρακια ειναι πειραγμενος δεν ξερω εχει φιλο το δινει και αυτο παραπανω δωρακι δεν το ρωτησα.και στο τελος μην το πης σε κανεναν δεν θελω να το μαθουν.και ενα αλλο στα τεσσερα απλωνει η λεκανη πλαθης κουλουρακια αν καταλαβατε το μεγεθος.
:2on1: :zfuck: :pipa1: :tits2: :tits: :cum:
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
γκαρι μου θυμιζει μια φολα που ειχα φαει εγω πριν κανα πενταμηνο...δεν εχω κρατησει στοιχεια αλλα ειχα γραψει εδω,αμα βρω το ποστ θα σου πω με σιγουρια. :hi:
ναι για δες αν προκειται για την κυρα συλβια
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
ασε ρε,να μου βγει καμια θεια παλι!!δεν ειμαι και καλος στο τρεξιμο!να πας εσυ,που γουσταρεις και τα gilf!!! ;) ;)
εγω, οτι κασκαντεριλικι ανωνυμο εκανα το εκανα...και δεν νομιζω να ειπα ποτε οτι μου αρεσουν μονο τα gilfs...ολες οι γυναικες μια χαρα ειναι...αρκει να μου βγαζουν αυτο που μου αρεσει... :)
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
εγω, οτι κασκαντεριλικι ανωνυμο εκανα το εκανα...και δεν νομιζω να ειπα ποτε οτι μου αρεσουν μονο τα gilfs...ολες οι γυναικες μια χαρα ειναι...αρκει να μου βγαζουν αυτο που μου αρεσει... :)

εγω δε μπορω ζαντ,εχω θεμα με την ηλικια...αμα η αλλη εχει σαρανταρηση...δεν το χω,νιωθω αβολα...με της πιτσιρικες τα λεω πιο καλα!
αφου ειμαι και αγαπουλης!!!
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες ενδιαφερομαι για μασαζ στο Πειραια + :zfuck: αν μπορειτε στειλτε μου κανα πμ να χαρω

Ευχαριστω
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημερα ποιος αλητηριος ειχε ραντεβου σημερα 9 με 10 στο μπιλ εκανε τιποτα οπως ειπαμε η μονο φραπε με το κοντοπουτανο την στεφανια
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
:vomit:
εγω, οτι κασκαντεριλικι ανωνυμο εκανα το εκανα...και δεν νομιζω να ειπα ποτε οτι μου αρεσουν μονο τα gilfs...ολες οι γυναικες μια χαρα ειναι...αρκει να μου βγαζουν αυτο που μου αρεσει... :)
:vomit: :vomit:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.810
Πόντοι
41.443
εγω δε μπορω ζαντ,εχω θεμα με την ηλικια...αμα η αλλη εχει σαρανταρηση...δεν το χω,νιωθω αβολα...με της πιτσιρικες τα λεω πιο καλα!
αφου ειμαι και αγαπουλης!!!

δικος μου εισαι  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom