Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

tsantila

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
17
Like
18
Πόντοι
0

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
29
Like
72
Πόντοι
0
μασάζ και καλαμάκι στα 120 πολλά έδωσες φίλος έχουν ξεφύγει τελείως και όπου σε πιάσουν ,,,,,, εγώ ίδιες υπηρεσίες 100€ .... και είναι και μια χαρά πόσον για τις υπηρεσίες αυτές ... και για την ηλικία της ,. Συμφωνώ όμως ότι το καλαμάκι της ανασταίνει και νεκρό είναι απίστευτη
120 για 90 λεπτά
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
88
Like
149
Πόντοι
0
Παιδια καλησπέρα για ενα γραφείο για μασας στο σπίτι το BU MASSAGE ξέρουμε τπτ έχει δοκιμασει κανεις γιατι εχει πιστόλια στις φωτο τους
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.004
Like
10.225
Πόντοι
2.256
Επειδή το προηγούμενο μου post διαγράφηκε, καρφιτσώνω την αγγελία της κοπέλας.
σωστά στο εσβησα γιατί είχες βάλει το τηλέφωνο δημόσια....
Πάντα βάζουμε το Link της αγγελίας... Ποτέ απευθείας προσωπικές πληροφορίες
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
90
Κριτικές
4
Like
176
Πόντοι
0

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
726
Like
1.569
Πόντοι
206
Επειδή το προηγούμενο μου post διαγράφηκε, καρφιτσώνω την αγγελία της κοπέλας.
Θα σου στείλει το παρακάτω:
1728928947258.png


Οι φωτογραφίες καμία σχέση, είναι μικρή σε ηλικία, αλλά χοντρή. Στο Massage μέτριο. Για σεξ πιστεύω δεν λέει καν.
Δεν νομίζω ότι αξίζει αυτά που ζητάει.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.283
Κριτικές
4
Like
2.024
Πόντοι
266
Μαγκες ξερει κανεις αν το Galaxy αλλαξε πολιτικη σε σχεση με την επιλογη της θεραπευτριας?
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
4
Like
3.451
Πόντοι
456
Παιδια καλησπέρα για ενα γραφείο για μασας στο σπίτι το BU MASSAGE ξέρουμε τπτ έχει δοκιμασει κανεις γιατι εχει πιστόλια στις φωτο τους
Μη μασάς... και κάνε μια αναζήτηση.. έχει αναφερθεί Μόνικα κλπ κλπ.. μη γράφουμε τα ίδια κ τα ίδια
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

ugureanu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
280
Δοκιμή με Χριστιάνα από deluxe. Μου φαίνεται Ελληνίδα...
Ξανθιά petite, ντροπαλή αν και μου ρίχνει κάποια χρόνια. Μασάζ χαλαρωτικό, απλά καλό. Όταν γύρισα ρώτησε αν θέλω κάτι συγκεκριμένο. Της είπα όχι, όμως χάιδευε διακριτικά και δημιούργησε μια στύση... Της είπα πόσο είναι το Extra και είπε 30. Επειδή όμως έμεναν 5 λεπτά το άφησα.

Ξέρει άλλος για Χριστιάνα μέχρι που φτάνει;
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
931
Πόντοι
360
Επιστρεφοντας μετα απο μηνες απουσιας παραθετω τα εξης:

Ερρικα αρτ - πολυ καλο μασαζ, ισως απο τα καλυτερα του χωρου. Ανω των 35 σιγουρα. Επαγγελματικο φραπεδακι στο τελος με &30. Θα ξαναπαρω λογω του μασαζ.

Μαρινα αρτ - κουκλι μικρο, πολυ καλο μασαζ με πετσετα. Δεν νομιζω να κανει εξτρα. Μακαρι να με διαψευσει καποιος

Αννα dm - μασαζ μετριο, εμφανιση μετρια, εξτρα κανει απο οτι καταλαβα αλλα δεν ηθελα πολλα. Πηρα χερι με 20 ευρω.

Αυτα τα λιγα απο μενα.
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
424
Πόντοι
21
Δοκιμή με ΚΙΡΑ απο την ομάδα της ΤΕΑΣ την εν λόγω την ειχα βάλει καιρό στο ραντάρ αλλα λόγω προγράμματος μου δεν καθόταν ευκολα η φάση . Παμε στα του αγώνα ραντεβου 2ωρο ( 120€ ) + 20€ στοματικό τελειώμα 2 φορές ( η 2η δεν χρεώθηκε καν μου είπε η Κιρα δώρο ) petite με πλούσιο στήθος και μια κωλάρα τουμπανο ,ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ( ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ) μπηκαμε μαζί για μπάνιο ( σχολη ΤΕΑΣ ) εκει κατάλαβα τι με περιμενει ξεκίνησε ενα παιχνίδι και ενα στοματικό απο άλλο πλανητη την σταμάτησα γιατι ημουν ετοιμος για κατάθεση ...
Στο κρεβάτι συνεχίσαμε με ενα φοβερό αισθησιακό μασαζ και ενα παιχνίδι ανευ προηγουμενου μεταξυ μας δάχτυλα παντου , γλειψίματα κλπ κλπ ενω παντα θέλω να τερματίζω τον αγώνα ηταν η μονη φορά που πραγματικά είπα ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ χωρίς να υπάρχει μπριζόλα .
Ευχαριστώ την ΤΕΑ ? την ΚΙΡΑ ? για το εξτρα δωράκι και σιγουρα θα παιξει επανάληψη σύντομα
Αυτά ελπιζω να βοήθησα .
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
172
Like
597
Πόντοι
81
Επιστρεφοντας μετα απο μηνες απουσιας παραθετω τα εξης:

Ερρικα αρτ - πολυ καλο μασαζ, ισως απο τα καλυτερα του χωρου. Ανω των 35 σιγουρα. Επαγγελματικο φραπεδακι στο τελος με &30. Θα ξαναπαρω λογω του μασαζ.

Μαρινα αρτ - κουκλι μικρο, πολυ καλο μασαζ με πετσετα. Δεν νομιζω να κανει εξτρα. Μακαρι να με διαψευσει καποιος

Αννα dm - μασαζ μετριο, εμφανιση μετρια, εξτρα κανει απο οτι καταλαβα αλλα δεν ηθελα πολλα. Πηρα χερι με 20 ευρω.

Αυτα τα λιγα απο μενα.
Καλημέρα φίλε μου.Να ξεκαθαρίσεις απλά σε ποια Άννα αναφέρεσαι γιατί έχει δύο με το ίδιο όνομα το Dm
 
  • Like
Αντιδράσεις: boudog

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
931
Πόντοι
360
Καλημέρα φίλε μου.Να ξεκαθαρίσεις απλά σε ποια Άννα αναφέρεσαι γιατί έχει δύο με το ίδιο όνομα το Dm
Σωστα. Στο site η τελευταια - οχι η πρωτη με τα φουσκωμενα χειλη.
 

boudog

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
221
Πόντοι
280
Επιστρεφοντας μετα απο μηνες απουσιας παραθετω τα εξης:

Ερρικα αρτ - πολυ καλο μασαζ, ισως απο τα καλυτερα του χωρου. Ανω των 35 σιγουρα. Επαγγελματικο φραπεδακι στο τελος με &30. Θα ξαναπαρω λογω του μασαζ.

Μαρινα αρτ - κουκλι μικρο, πολυ καλο μασαζ με πετσετα. Δεν νομιζω να κανει εξτρα. Μακαρι να με διαψευσει καποιος

Αννα dm - μασαζ μετριο, εμφανιση μετρια, εξτρα κανει απο οτι καταλαβα αλλα δεν ηθελα πολλα. Πηρα χερι με 20 ευρω.

Αυτα τα λιγα απο μενα.
Έρρικα από αρτ εννοείς την Μαριαννα; Που ήταν σαν Έρρικα στο Attica;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom