Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.269
Πόντοι
1.336
μαγκες χτες πηρα μια μουνα 40αρα σημερα θελω κατι γυρω στα 20-25. Εχει κανεισ καμια ιδεα?
Ρε ναυάγιο της ζωής δεν μας νοιάζει να μας πεις αν γαμας, αλλά πληροφορίες για το πώς θα γαμησουμε και εμείς αυτή την μούνα....
Αυτή είναι η ουσία του νήματος.
Έχω 21 ετών φοιτήτρια αν σε ενδιαφέρει. Δοκιμασμένη εις διπλούν. Λίγο chubby και αματούρι αλλά παιχνιδιάρα!
Φίλε, αφού δεν θες να πεις πληροφορίες εδώ τι γράφεις σε αυτό το νήμα και δεν στέλνεις κατευθείαν προσωπικό μυνημα;

Ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν είμαι περίεργος ή οι βλάκες εδώ είναι πάρα πολλοί...
 
Τελευταία τροποποίηση:

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
158
Like
416
Πόντοι
21
Συνάντηση με δαναη από silk Μασαζ και καλαμάκι στα 120 πολύ καλό καλαμάκι και μασάζ αλλά από εμφάνιση δεν αξίζει
μασάζ και καλαμάκι στα 120 πολλά έδωσες φίλος έχουν ξεφύγει τελείως και όπου σε πιάσουν ,,,,,, εγώ ίδιες υπηρεσίες 100€ .... και είναι και μια χαρά πόσον για τις υπηρεσίες αυτές ... και για την ηλικία της ,. Συμφωνώ όμως ότι το καλαμάκι της ανασταίνει και νεκρό είναι απίστευτη
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.269
Πόντοι
1.336
μασάζ και καλαμάκι στα 120 πολλά έδωσες φίλος έχουν ξεφύγει τελείως και όπου σε πιάσουν ,,,,,, εγώ ίδιες υπηρεσίες 100€ .... και είναι και μια χαρά πόσον για τις υπηρεσίες αυτές ... και για την ηλικία της ,. Συμφωνώ όμως ότι το καλαμάκι της ανασταίνει και νεκρό είναι απίστευτη
Φίλε η πίπα της ανασταίνει νεκρό αν φορά σακούλα. Χωρίς σακούλα δύσκολα τα πράγματα
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.269
Πόντοι
1.336
  • Like
Αντιδράσεις: A1T1

Kostas04

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Η μάνα σου είναι και θιχτηκες έτσι; Συγνώμη που δεν μου άρεσε εμφανισιακά, άλλη φορά θα λέω ότι όλες είναι όμορφες με τρομερές υπηρεσίες
Δεν ειπα αυτο απλα γινεσαι υπερβολικος γιατι σε διαβαζω.Αυτα ειναι γουστα ετσι ακομα διαφημισει της κανεις.Οπως λες την γνωμη σου ετσι την λεω και εγω γιατι τα περνεις
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
8
Like
3.033
Πόντοι
736
μασάζ και καλαμάκι στα 120 πολλά έδωσες φίλος έχουν ξεφύγει τελείως και όπου σε πιάσουν ,,,,,, εγώ ίδιες υπηρεσίες 100€ .... και είναι και μια χαρά πόσον για τις υπηρεσίες αυτές ... και για την ηλικία της ,. Συμφωνώ όμως ότι το καλαμάκι της ανασταίνει και νεκρό είναι απίστευτη
Εγώ πριν κάνα 2μηνο 80, το είχα γράψει κιόλας. Ίσως το καλύτερο καλαμάκι
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

Kostas04

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Η μάνα σου είναι και θιχτηκες έτσι; Συγνώμη που δεν μου άρεσε εμφανισιακά, άλλη φορά θα λέω ότι όλες είναι όμορφες με τρομερές υπηρεσίες
Οσο για της υπηρεσιες της ειναι απο της λιγες καλες
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.269
Πόντοι
1.336
Δεν ειπα αυτο απλα γινεσαι υπερβολικος γιατι σε διαβαζω.Αυτα ειναι γουστα ετσι ακομα διαφημισει της κανεις.Οπως λες την γνωμη σου ετσι την λεω και εγω γιατι τα περνεις
Δεν παίρνω τίποτα. Με ποιον να νευριασω με σένα; Ποιος είσαι εσύ; Όσο για την θεία δεν με νοιάζει αν έχει 30 ραντεβού ή 3. Καλά να είναι ότι και να κάνει. Εσύ δεν είπες καμία γνώμη σου , απλά μου την είπες επειδή είπα ότι δεν είναι όμορφη.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.269
Πόντοι
1.336
Πήρα τελικά την Δανάη από silk. Πολύ καλό μασάζ, ξέρει την δουλειά και πολύ καλή πίπα στα 20 ευρώ. Δεν θα ξαναπάρω όμως γιατί δεν μου αρέσει από εμφάνιση

Οσο για της υπηρεσιες της ειναι απο της λιγες καλες
Κωστάκη μου ορίστε τι έγραψα για εκείνη όταν την πήρα. Άντε ασχολησου με κάποιον άλλον
 

Kostas04

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Δεν παίρνω τίποτα. Με ποιον να νευριασω με σένα; Ποιος είσαι εσύ; Όσο για την θεία δεν με νοιάζει αν έχει 30 ραντεβού ή 3. Καλά να είναι ότι και να κάνει. Εσύ δεν είπες καμία γνώμη σου , απλά μου την είπες επειδή είπα ότι δεν είναι όμορφη.
Καλα σου εκανα.Καποιοι εχετε παρει φορα και θα βρειτε σε τοιχο ανθρωπος δεν μπορει να πει κουβεντα απο μερικους εδω μεσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αντε καλο βραδυ!!!!Ομορφαντρες
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
176
Πόντοι
0

Γιαννιος420

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
71
Like
196
Πόντοι
0
Κωστάκη μου ορίστε τι έγραψα για εκείνη όταν την πήρα. Άντε ασχολησου με κάποιον άλλον
ελα ρε με τον προμοτορα!ματι βγαζει!εσυ μια χαρα τα λες σκατομπαζο του κερατα κ βρωμιαρα
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.269
Πόντοι
1.336
ελα ρε με τον προμοτορα!ματι βγαζει!εσυ μια χαρα τα λες σκατομπαζο του κερατα κ βρωμιαρα
Δεν ξέρω τι είναι, ούτε με νοιάζει. Εδώ λέμε την γνώμη μας, αν δεν αρέσει σε κάποιους οκ. Αλλά ας γράψει καμία κριτική για καμία κοπέλα και να μην ασχολείται με τα γούστα του καθενός
 
  • Like
Αντιδράσεις: A1T1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom