Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
66
Like
101
Πόντοι
0
Για Νινα του joy συμφωνώ. Εξακολουθεί κ είναι top . Είχα καιρό να τη δω κ θυμηθήκαμε τα παλιά .
Οπως κ η Patricia του your χαμογελαστή κοπέλα κ όχι αρπακτικό .
Η Patricia του your καλή;εμφάνιση καλή;ελληνιδα;
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
252
Πόντοι
20
Τυποι ξέρει κανεις για Ευη και Χριστιαννα απο joy, και πμ
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
160
Πόντοι
1
Αννουλα απο dm. καλο κοριτσακι αλλα πολυ μπλα μπλα.. απο την ωρα που ηρθε μεχρι που εφυγε με ζαλισε στην πολυλογια.
Στο θεμα μας.. κανει μετριο μασαζ αλλα σε ρωταει πως το θελεις. φυσικα εγω ημουν γυμνος τελειως. αφου τελειωσε το μασαζ και πριν γυρισω μπροστα με ρωτησε αν θελω με το χερι. δεν κανει τιποτα αλλο μονο χερι. δεχτηκα και αφου εβγαλε μπλουζα και σορτσακι μου τον επαιξε ενω χαιδευα ανετα βυζακια και τα υπολοιπα. βυζακι μικρο αλλα και αυτη πιτσιρικα ειναι,γυρω στα 25.. τελειωσα στο χερι της και την ρωτησα για παραπανω κ μου ειπε οτι θελω. δεν ηταν ασχημα αλλα δεν θα ξαναπροτιμησω. της εδωσα 20 επιπλεον. συνολο 80.
ντυθηκε με ευχαριστησε με φιλι και εφυγε. αυτα απο εμενα/ καλο βραδυ σε ολους.
Στο σάιτ έχει δύο αννες
Ποια από τις δύο
 

Milky73

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
0
Θέλω να κλείσω σε ξενοδοχείο Μαριλια ή Χρυσαννα απο Deluxe.
Γνωρίζει κανείς αν γίνεται ραντεβού σε ξενοδοχείο και ποια η τιμή? Είναι κάτι που έψαξα και δεν βρήκα. Μόνο κάτι παλαιότερα ποστ που ανέφεραν ότι προχωράνε σε καλαμάκι. Αν κάποιος γνωρίζει για τα παραπάνω ή αν έχει προσωπική εμπειρία με τις κοπέλες θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ.
Παιδες ξερει κανεις αν δουλευει και που η Χρυσαννα?
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
352
Κριτικές
7
Like
943
Πόντοι
371

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
149
Like
481
Πόντοι
21

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
την πρωτη, πιο ομορφη
Μήπως τα μπέρδεψε ο σύντροφος? Η πρώτη, μικρούλα, μακρύ μαλλί, μεγάλα χείλη, είναι τελείως άβγαλτη και μαζεμένη. Για τη δεύτερη πάλι, το συζητάμε. Δεν είναι σκόπιμο να δημιουργούνται εντυπώσεις. Αφενός παραπλανουνται οι συναγωνιστές, αφετέρου μπορεί να φρικαρει το μικρό με όλα αυτά τα ρεμαλια που θα την κυνηγούν και να τα παρατήσει. Και είναι τεμάχιο με προοπτικές. Κρίμα να καεί.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
661
Κριτικές
3
Like
3.163
Πόντοι
446
Μήπως τα μπέρδεψε ο σύντροφος? Η πρώτη, μικρούλα, μακρύ μαλλί, μεγάλα χείλη, είναι τελείως άβγαλτη και μαζεμένη. Για τη δεύτερη πάλι, το συζητάμε. Δεν είναι σκόπιμο να δημιουργούνται εντυπώσεις. Αφενός παραπλανουνται οι συναγωνιστές, αφετέρου μπορεί να φρικαρει το μικρό με όλα αυτά τα ρεμαλια που θα την κυνηγούν και να τα παρατήσει. Και είναι τεμάχιο με προοπτικές. Κρίμα να καεί.
Καλα κατά πάσα πιθανότητα η φωτό είναι τέρμα επεξεργασμένη έτσι....
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Καλα κατά πάσα πιθανότητα η φωτό είναι τέρμα επεξεργασμένη έτσι....
Της μικρής είναι μάλλον σωστή, σπάνιο για το μαγαζί βέβαια, της άλλης είναι λίγο παλιότερη. Γενικά έχει ωραία πιπινακια, αλλά πολύ δύσκολα για το παραπάνω. Όχι ανέφικτο όμως!!!!
 

pasquale7

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
43
Like
90
Πόντοι
0
Να ρωτήσω ρε μάγκες.. η Νικολέτα από το massaua πήγε κάπου αλλού? Την ζήτησα και μου είπαν πως είναι σε διακοπές μέχρι τέλος Αυγούστου... Γνωρίζει κάτι άλλο κανείς?
Έχει γυρίσει από διακοπές αλλά ίσως δεν έχει ξεκινήσει ακομα
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.992
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646

Ehhmm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
5
Like
240
Πόντοι
280
Ναι

Δεν απαντάει σε μηνύματα;
Τέλεια , πρώτου ξεκινήσω με αυτό το καινούριο άθλημα. ( Call girls κτλπα) εγώ της φώναζα σπίτι για κανονικό μασάζ και τίποτα πονηρό.
Θα έχω να το λέω. Τόσο Μ*** πρώτη φορά όχι και τίποτα άλλο , μερικές κάνανε και αρκετά καλό μάλιστα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
252
Πόντοι
20
Τέλεια , πρώτου ξεκινήσω με αυτό το καινούριο άθλημα. ( Call girls κτλπα) εγώ της φώναζα σπίτι για κανονικό μασάζ και τίποτα πονηρό.
Θα έχω να το λέω. Τόσο Μ*** πρώτη φορά όχι και τίποτα άλλο , μερικές κάνανε και αρκετά καλό μάλιστα.
Ρε φιλε ούτε μια δεν σου έκανε σύνθημα? Μου κάνει εντύπωση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom