Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
καλησπερα απο vip γραφειο ποιες προχορανε σε καλαμακι τουλαχιστον και ποιες αξιζουν σαν ομορφια και ευγενεια ? ευχαριστω
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456
"Καλησπέρα σας, δεχόμαστε επισκέψεις στο στούντιό μας. Το μασάζ γίνεται από επαγγελματίες μασέζ, κοπέλες. Καλΰπτουμε όλο το φάσμα μασάζ."
αυτά μου έγραψαν μεταξύ άλλων !
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
"Καλησπέρα σας, δεχόμαστε επισκέψεις στο στούντιό μας. Το μασάζ γίνεται από επαγγελματίες μασέζ, κοπέλες. Καλΰπτουμε όλο το φάσμα μασάζ."
αυτά μου έγραψαν μεταξύ άλλων !
Μήπως είναι αυτές στην Λενορμαν που έχει αναφερθεί πριν λίγες σελίδες?
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
8
Like
9.162
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα, επειδή δεν το έχω κάνει ποτέ, μπορεί να μου πει κάποιος αν υπάρχει βυζαρου μασατζου (4+) και πια. Δεν με νοιάζει ηλικία και ομορφιά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sp1985

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Αλεξάνδρα deluxe . Ντυσιμο βιζιτας , νυχια καμία σχέση με το επάγγελμα της μασερ , μασαζ για κλάμματα ,τουπεδακι είμαι ωραια κ εγώ βάζω τους όρους . Οι όροι ? Στα +30 ευρώ για μια μαλακια . Άσε ρε Σαλονικιά που το παίζεις κ γκομενα . Χασε κ κανα κιλό πρώτα . Αιντε γεμίσαμε με πονηρές .
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Σιγά σιγά όλα τα κατ οίκον μετατρέπονται σε μπουρδέλα κάτι που θα απομακρύνει τις κοπέλες της διπλανής πόρτας. Το βιώνουμε ήδη αυτό το φαινόμενο. Δεν ήταν έτσι πριν από 5-6 χρόνια… εποχάρες.
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Αλεξάνδρα deluxe . Ντυσιμο βιζιτας , νυχια καμία σχέση με το επάγγελμα της μασερ , μασαζ για κλάμματα ,τουπεδακι είμαι ωραια κ εγώ βάζω τους όρους . Οι όροι ? Στα +30 ευρώ για μια μαλακια . Άσε ρε Σαλονικιά που το παίζεις κ γκομενα . Χασε κ κανα κιλό πρώτα . Αιντε γεμίσαμε με πονηρές .
Έχει τουπέ καρδιναλίων τα είπε και ο lion και γω σε προηγούμενο post..χ και μακριά..
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Σε αλλά νεα ετοιμάζομαι για καταδρομική και πήρε το ματι μου ένα υπεροχο Κοριτσαρο (έτσι δείχνει στη φωτό) από massagejoy με το όνομα μαργαριτα..σεβαστή κάθε ενημέρωση..επιστρέφω με κριτική…επισης τελικά αυτή η αθανασία που αναφέρθηκε πιο πάνω προχωράει η όχι ;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Σε αλλά νεα ετοιμάζομαι για καταδρομική και πήρε το ματι μου ένα υπεροχο Κοριτσαρο (έτσι δείχνει στη φωτό) από massagejoy με το όνομα μαργαριτα..σεβαστή κάθε ενημέρωση..επιστρέφω με κριτική…επισης τελικά αυτή η αθανασία που αναφέρθηκε πιο πάνω προχωράει η όχι ;
Περιμένουμε κριτική και ευχαριστουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Siskos

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Πάντως το joy πληροφορήθηκα ότι έχασε την Μαίρη και είναι μεγάλη απώλεια πιστεύω. Αν ξέρει κάποιος που πήγε το κορίτσι και μπορεί να βοηθήσει θα το ήθελα να την βρω είχα περάσει ωραία μαζί της
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Σε αλλά νεα ετοιμάζομαι για καταδρομική και πήρε το ματι μου ένα υπεροχο Κοριτσαρο (έτσι δείχνει στη φωτό) από massagejoy με το όνομα μαργαριτα..σεβαστή κάθε ενημέρωση..επιστρέφω με κριτική…επισης τελικά αυτή η αθανασία που αναφέρθηκε πιο πάνω προχωράει η όχι ;
Είναι η Μπέλα από το empire, έχουν γραφτεί κάμποσα, θα βρεις άμα κάνεις αναζήτηση.
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
24
Like
4.413
Πόντοι
2.846
Sheeva - Mortal Kombat.jpeg

:2funny:

Αυτή θα την έκανε σίγουρα τη δουλειά.

Περιμένω να δω και την απάντηση του γραφείου. Καλημέρα :)
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Σιγά σιγά όλα τα κατ οίκον μετατρέπονται σε μπουρδέλα κάτι που θα απομακρύνει τις κοπέλες της διπλανής πόρτας. Το βιώνουμε ήδη αυτό το φαινόμενο. Δεν ήταν έτσι πριν από 5-6 χρόνια… εποχάρες.
Όντως, vip, crystal, velvet, diamond, art, attica, now, ίσως ξεχνάω και κάποιο ακόμα, μου στέλνουν κοπέλες που κατ΄ελάχιστο προσφέρουν καλαμάκι γυμνές από το πρώτο ραντεβου και συνήθως φουλ, και αρκετές φορές καραφούλ. Χάνεται η προσμονή για το άγνωστο. Η μόνη προσμονή που έχει μείνει είναι πόσο χειρότερη θα είναι η κοπέλα από τις φωτογραφίες που στέλνουν. Πραγματικά δεν ξέρω πια πού να ψάξω!
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
988
Κριτικές
29
Like
2.062
Πόντοι
1.416
Πάντως το joy πληροφορήθηκα ότι έχασε την Μαίρη και είναι μεγάλη απώλεια πιστεύω. Αν ξέρει κάποιος που πήγε το κορίτσι και μπορεί να βοηθήσει θα το ήθελα να την βρω είχα περάσει ωραία μαζί της
Σιγά την Μαίρη μωρέ, καλό τυπάκι, μέτριο μασάζ, αδιάφορο φραπέ και καλαμάκι, που φαίνεται ότι δεν πολυψήνεται..
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Σιγά την Μαίρη μωρέ, καλό τυπάκι, μέτριο μασάζ, αδιάφορο φραπέ και καλαμάκι, που φαίνεται ότι δεν πολυψήνεται..
Συμφωνώ φίλε έτσι ήταν την 1η φορά ίσως και την 2η αλλά μετά λύθηκε σιγά σιγά και άλλαξε και ο φραπες και το καλαμάκι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom