Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (10 μέλη και 40 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Όλοι όσοι έχουν σάιτ με διεύθυνση έχουν νόμιμη επιχείρηση, εκεί θα γίνει ο όποιος έλεγχος ή θα έρθει το όποιο χαρτί αφορά την επιχείρηση. Μην ακούω τρελά και ανυπόστατα.
τωρα μας επεισες μεγαλε οτιι ολα ειναι νομιμα και ειναι και στο ικα με..12ωρη απασχοληση ,να στειλω τοτε τον κολλητο μου που ειναι στην επιθεωρηση εργασιας να σας ελεγξει:2funny: οσο για αποδειξεις,τι λες να το κανουμε οπως λεει ο νομος?δεν εκοψες,δεν εχει φραγκο..φανταζομαι οτι γνωριζεις οτι πρωτα ψωνιζεις και μετα πληρωνεις:wink:
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
όπως το Πάει ο μενελαος από το empire crystal τον βλέπω να βάζει ραντεβού στη σειρά με
ΣΔΟΕ επιθεώρηση εργασίας και εκβιαστών με
Τα μέτωπα που έχει ανοιξει..?? μια προσευχή για τις φουκαριάρες τις κοπελες που δουλεύουν εκεί και θα πληρώσουν τις αηδίες τους να κάνουμε..??
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.003
Πόντοι
736
ασχετο αλλα η μονη φορα που μου εδωσαν αποδειξη ηταν η αμαρυλλις οταν δουλευε στο γραφειο της Τεας, οταν ειχε φυγει απο το vip και προ prive
ποτε αλλοτε, ουτε απο το ιδιο γραφειο που ειχα κανει 3-4 ραντεβου
Εμένα πάλι ποτέ, ούτε υποψία ?? έχω μείνει με το παράπονο!!
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
364
Like
430
Πόντοι
21
Όλοι όσοι έχουν σάιτ με διεύθυνση έχουν νόμιμη επιχείρηση, εκεί θα γίνει ο όποιος έλεγχος ή θα έρθει το όποιο χαρτί αφορά την επιχείρηση. Μην ακούω τρελά και ανυπόστατα.

Αυτό το όποις έχει site έχει νομιμη επιχείρηση τι μπουρδα ειναι ρε μεγαλε;;; site φτιαχνει οποιος θέλει δεν βγάζεις ειδική άδεια
Τι ότι ναναι λεμε και γεμιζουμε σελιδες
 

MariosGeo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες υπαρχει καμια πληροφορια για την ελενα απο Joy? Επισης για το Hermes καμια πληροφορια για τα πανεμορφα κοριτσια που εχουν τωρα? Καλο Σαββατοκυριακο και καλα massage!
 

MariosGeo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ολες αυτες προχωρανε και σε καλαμακι/φραπεδακι?
Καλησπέρα φίλοι συναγωνιστές.
Για μένα στις καλύτερες των γραφείων με Καλο μασαζ με τα ωραία του,εμφάνιση ,συμπεριφορά είναι:
1.Αφροδιτη τζοι(δύναμη)
2.Καρινα ντελουξ
2.Τεα λουξ (είναι μια κατηγορία από μόνη της η κοπέλα)
3.Μιλανα ντελουξ (κάποιος έγραψε ότι είναι 6 βαθμολογία εμφάνιση.Για μένα είναι στο 9.Ψηλη -αν και δεν τις προτιμώ-αδύνατη χειλαρες.Πιο ωραία από ότι στη φωτογραφία που στέλνουν)
4.Δαναη ντελουξ (ισως το πιο όμορφο πρόσωπο στα μασαζ.Καμια σχέση με αρπακτικό που έγραψε καποιος.Ειναι από τις ελάχιστες που δεν ζητάνε ούτε 10 ευρώ επιπλέον.)
5.Αγγελικη τζοι (ζαρες)
6.Ελενα τζοι (λαρα)
7.Αλεξανδρα-Λύδια ντελουξ (συμφωνώ με όσα έχουν γραφτεί.Πολυ καλές)
8.Βανεσα λουξ δοκίμασα προχτες(γαριδα-εμένα μου ζήτησε 20 έξτρα.Καλη ήταν.)
Οποίος εχει πληροφοριες για Ελευθερία ντελουξ και πολύ περισσότερο Κατια από γιορ μασαζ ας μας πει.Φαινονται τούμπανα. Και Άντζελα τζοι.
Η ελενα προχωραει και σε φραπε η καλαμακι? εισαι αρχοντας. Αφροδιτη η Ελενα που περασες καλυτερα?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
εγω παντως τελευταια φορα που πηγα ξενοδοχειο δε μου ζητησαν τιποτα, αν και ζητουσαν πριν κανα μηνα..δεν ξερω τι μπορει να σημαινει αυτο
Πριαμο Μεταμόρφωση μου ζήτησαν
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Εμένα πάλι ποτέ, ούτε υποψία ?? έχω μείνει με το παράπονο!!
Σε αυτό έχουμε και εμείς μερίδιο ευθύνης εφόσον δεν ζητάμε απόδειξη τουλάχιστον για την αρχική συμφωνία … τα έξτρα υπερ πίστεως και πατρίδας
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. Έκανα δοκιμή με τη Νικόλ από το Joy Μία χαρά 60 + 20 φραπεδάκι και με το new entry του Velvet Την Ναταλία καμιά τριανταριά ετών ξανθιά και Petit καλό μασάζ και φραπέ στην ίδια τιμή.
 

erotic rise

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους..έχει πάρει κανείς το τελευταίο δίμηνο Mιλάνα από deluxe ; Σε μένα δεν έκανε κάτι περισσότερο από μασάζ αν και προσπάθησα να την πείσω για κάτι παραπάνω ....μου είπε ότι μόνο μασάζ κάνει πλέον.Αν κάποιος ήταν περισσότερο τυχερός τώρα τελευταία , θα ήθελα πληροφορίες σε προσωπικό μήνυμα.. ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους..έχει πάρει κανείς το τελευταίο δίμηνο Mιλάνα από deluxe ; Σε μένα δεν έκανε κάτι περισσότερο από μασάζ αν και προσπάθησα να την πείσω για κάτι παραπάνω ....μου είπε ότι μόνο μασάζ κάνει πλέον.Αν κάποιος ήταν περισσότερο τυχερός τώρα τελευταία , θα ήθελα πληροφορίες σε προσωπικό μήνυμα.. ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Μάλλον μερικές θεραπευτριες αλλάζουν σύστημα ή αποφάσισαν να μην κάνουν το κάτι παραπάνω από το πρώτο ραντεβού … ποιος ξέρει τι Σκέπτονται
 

erotic rise

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Μάλλον μερικές θεραπευτριες αλλάζουν σύστημα ή αποφάσισαν να μην κάνουν το κάτι παραπάνω από το πρώτο ραντεβού … ποιος ξέρει
Μάλλον μερικές θεραπευτριες αλλάζουν σύστημα ή αποφάσισαν να μην κάνουν το κάτι παραπάνω από το πρώτο ραντεβού … ποιος ξέρει τι Σκέπτονται
Τ
Μάλλον μερικές θεραπευτριες αλλάζουν σύστημα ή αποφάσισαν να μην κάνουν το κάτι παραπάνω από το πρώτο ραντεβού … ποιος ξέρει τι Σκέπτονται
Μου έκανε εντύπωση πάντως γιατί το μασάζ ήταν πολύ καλό.. Ωστόσο προσγειώθηκα πολύ απότομα καθώς είχα διαβάσει ότι δεν έκανε μόνο μασάζ και έφυγα από το δωμάτιο με γλυκόπικρη γεύση ..θα ήθελα να ξέρω αν κάποιος έχει εμπειρία πρόσφατη με διαφορετικό αποτέλεσμα.Παρακαλώ με μήνυμα προσωπικό.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Τ

Μου έκανε εντύπωση πάντως γιατί το μασάζ ήταν πολύ καλό.. Ωστόσο προσγειώθηκα πολύ απότομα καθώς είχα διαβάσει ότι δεν έκανε μόνο μασάζ και έφυγα από το δωμάτιο με γλυκόπικρη γεύση ..θα ήθελα να ξέρω αν κάποιος έχει εμπειρία πρόσφατη με διαφορετικό αποτέλεσμα.Παρακαλώ με μήνυμα προσωπικό.
Αυτό το γλυκόπικρο είναι το πρόβλημα ..,προσωπικά δεν έχω κάποια εμπειρια με θεραπευτριες από deluxe
 

MariosGeo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεωργιαννα απο μασαζστοσπιτι καταπληκτικο σκετο massage. για οποιον ψαχνει πολυ καλο χαλαρωτικο massage
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Δηλαδή θες να πεις ότι ένα γραφείο κάθεται και απειλεί πελάτες , οι οποίοι πάντα θα τύχει να είναι μέλη εδώ μέσα κ είναι κ πολλοί ; Αντί δηλαδή να τους κλείσει ένα ραντεβού να πάρει τα λεφτά του ; Αυτά που λες είναι βαρυγδουπα κ απίστευτα .
Καλό είναι τέτοιες δηλώσεις να μην την γράφεις καν δημόσια όταν μιλάς για επιχειρήσεις, μην βρεθείς σε τίποτα δικαστήρια ξαφνικά και εσύ κ του φόρουμ που δεν παίρνουν θέση , καθώς τέτοιες δυσφημίσεις απαγορεύονται. Καλά τα λες από ένα ανώνυμο προφίλ αλλά η ανωνυμία δεν ισχύει σε τέτοιες περιπτώσεις. Λογικά το ξέρεις.
πάμε κοπελιά να σου εξηγήσω!
Καταρχάς μπαίνεις πάλι και παραπληροφορείς με δήθεν κριτικές παίζοντας το άντρας-πελάτης.
Δεύτερον για ποιες επιχειρήσεις αναφέρεσαι? Η Επιχείρηση αυτή που οι κοπέλες εκδίδονται και το κατάστημα λαμβάνει μαύρο χρήμα, υποθέτω είναι νόμιμο ε?
Αντιλαμβάνεσαι οτι μπορούμε να την πάμε γαμιόντας την "επιχείρηση" αυτή?
Εμένα δεν με φοβίζεις με αυτά που γράφεις, γιατί δεν στέκουν! Αλλά τόσο σου κόβει!
Και ναι υπάρχουν μέλη εδώ μέσα που έχουν απειληθεί από την γαμημένη αυτή-ο Θεός να την κάνει- επιχείρηση.
Πριν λοιπόν πάτε για μήνυση, περάστε από την ΣΔΟΕ, έχει κάτι να σας ψιθυρίσει!
Καλό μπάνιο μαλάκω!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Τ

Μου έκανε εντύπωση πάντως γιατί το μασάζ ήταν πολύ καλό.. Ωστόσο προσγειώθηκα πολύ απότομα καθώς είχα διαβάσει ότι δεν έκανε μόνο μασάζ και έφυγα από το δωμάτιο με γλυκόπικρη γεύση ..θα ήθελα να ξέρω αν κάποιος έχει εμπειρία πρόσφατη με διαφορετικό αποτέλεσμα.Παρακαλώ με μήνυμα προσωπικό.
Μπορεί να σταμάτησε τα εξτρά ή να τα σταμάτησε από το 1ο ραντεβού όπως ειπώθηκε, αλλά μην ξεχνάμε ότι στο κατ' οίκον πολλές φορές οι κοπέλες δεν έχουν την ίδια συμπεριφορά με όλους. Δεν είναι call girls.
Χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω και δεν υπονοώ κάτι για εσένα, απλά μπορεί να ειδε ή να ένιωσε το ο,τιδήποτε και να μην προχώρησε.
 

gamisteross

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Like
116
Πόντοι
0
I love massage και Μαγδα, εχει δοκιμασει κανεις;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom