Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (6 μέλη και 34 επισκέπτες)

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες, απευθύνομαι μόνο στους τακτικούς του θρέντ και για αρχή δεν θα πω πολλά. Οι τακτικοί εδώ, είναι κι αυτοί που έχουν λίγο μυαλό και θα καταλάβουν . Ο λαός μας λέει σοφά : «όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό καλάθι».

Για ποιο γραφείο ακούμε πολλά κεράσια και ερωτήσεις στις τελευταίες σελίδες;

Δεν θα πω παραπάνω αυτή τη στιγμή, αλλά δυστυχώς υποψιάζομαι ότι η Αμαρυλλις/Ηλιανα και η παρέα της επέστρεψαν.
Συγνώμη αλλά επειδή έχω κάνει με Αμαρυλλίς από τότε που ήταν στην τεα , η Ηλιάνα δεν έχει καμία επαφή με Αμαρυλλίς , φαίνεται από την φωτογραφία ότι δεν είναι η ίδια . Μην λέμε ότι μας συμφέρει απλά για να πούμε κάτι ...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Για εσένα πριν μήνες δεν έγραφαν ότι είσαι οδηγός σε γραφείο ; Ή για τον Neon 7 . Παρόμοιο όνομα κ μπερδεύομαι ....
Και πού το ξέρεις τι γραφόταν πριν μήνες; Αφού τώρα γραφτηκες και δε διάβαζες το σαιτ, όπως έγραψες στο πρώτο σου ποστ. (Συμπτωματικα λίγες μέρες μετά το μπαναρισμα του vagg13)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Αλεξάνδρα ντελούξ.

Η φωτογραφία του γραφείου είναι αληθινή.
Ελληνίδα γύρω στα 20 από την όμορφη Θεσσαλονίκη.

Ήρθε πολύ περιποιημένη.

Προχώρησε μέχρι φραπέ με ένα εξτραδάκι στα 20 ευρώ.
Ωραίο πιπινι όντως, αλλά λίγο ξενερωτος ο φραπές
 

MariosGeo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες ξερει κανεις τιποτα για την Ελενα απο massage joy που εχει και φωτο στο σιτε και για την Δημητρα απο attica massage? Ευχαριστω !!!
 

DimiAzar17

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
6
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους!Ειμαι αρχαριος στην κατηγορια του thread και θα ηθελα μια συμβουλη για το πιο γραφειο ειναι πιο αξιοπιστο και vfm σε σχεση με αυτα που προσφερει….
Ευχαριστω!!
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Ωραίο πιπινι όντως, αλλά λίγο ξενερωτος ο φραπές
Πριν λίγο έστειλα μήνυμα.Δειχνει ωραίο όντως αλλά για πιο μεγάλη τη πέρασα από τη φωτό.Οχι για πιπινι.Η μελαχρινή σωστά;
Επίσης πολλές καινούργιες βλέπω.Νικολετα έχουμε καμία πληροφορία;
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
Και πού το ξέρεις τι γραφόταν πριν μήνες; Αφού τώρα γραφτηκες και δε διάβαζες το σαιτ, όπως έγραψες στο πρώτο σου ποστ. (Συμπτωματικα λίγες μέρες μετά το μπαναρισμα του vagg13)
Σου προτείνω να ξαναδιαβάσεις τις κριτικές μου, καθώς δεν γράφω πουθενά ότι δεν διάβαζα, παρά μόνο ότι είχα αποχή καιρό από το μασάζ και ότι έμπαινα σπάνια. Δεν έχει υπάρξει λογαριασμός δικός μου άλλος και φαίνεται βάση IP , εσύ δεν το βλέπεις , οι υπεύθυνοι όμως το βλέπουν . Έχω δει λοιπόν να τον λένε οδηγό γραφείου τεας, οι πρώην θεραπεύτριες της άρα .... Τελειώνω λοιπόν την βλακώδη συζήτηση εδώ , καθώς ΔΕΝ με ενδιαφέρει η αντιπαράθεση με αγνώστους μέσα σε ένα site. Καλές καταδρομές παίκτες.
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
Εγώ δοκίμασα την μαργαρίτα.
Ναι είναι λίγο γεματουλα σε σχέση με τις φώτο. Αλλά έχει ωραία αύρα.
Μασαζ αρκετά καλό, και στο δευτερο κομμάτι με καλαμάκι πολύ δυνατό.

Δεν προσπάθησα για αλλά, αλλά έμεινα ικανοποιημένος, 8/10.

Ποια άλλη αξίζει από εμπιρε;
Την προτείνεις φίλε ; Εγώ έχω περάσει πολύ καλά με Έλενα κ Μαρίνα. Πολύ καλές !!!
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Συγνώμη αλλά επειδή έχω κάνει με Αμαρυλλίς από τότε που ήταν στην τεα , η Ηλιάνα δεν έχει καμία επαφή με Αμαρυλλίς , φαίνεται από την φωτογραφία ότι δεν είναι η ίδια . Μην λέμε ότι μας συμφέρει απλά για να πούμε κάτι ...
ΟΚ, Αμαρυλλιδα τη γνωρισα στην Τεα, απλα νομιζω πως μετα εμφανιστηκε σε αλλο γραφειο. Η ουσια ειναι οτι εμπαινε εδω, εγραφε ως αντρας-μελος και παραπληροφορουσε. Επισης η προσφατη εντονη δραστηριοτητα ενος και μονο γραφειου στο θρεντ και τα "πολλα κερασια" που ακουγονται, δειχνουν επαναφορα της στον στιβο.
Περιεργο παντως που εστιασες στη μικρη λεπτομερεια του ονοματος και οχι στην ουσια του μηνυματος.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
ΟΚ, Αμαρυλλιδα τη γνωρισα στην Τεα, απλα νομιζω πως μετα εμφανιστηκε σε αλλο γραφειο. Η ουσια ειναι οτι εμπαινε εδω, εγραφε ως αντρας-μελος και παραπληροφορουσε. Επισης η προσφατη εντονη δραστηριοτητα ενος και μονο γραφειου στο θρεντ και τα "πολλα κερασια" που ακουγονται, δειχνουν επαναφορα της στον στιβο.
Περιεργο παντως που εστιασες στη μικρη λεπτομερεια του ονοματος και οχι στην ουσια του μηνυματος.
Εστίασα στην ουσία. Δεν είναι η ίδια κοπέλα , ίδιο άτομο . Έχω δει Αμαρυλλίς και δεν μπορώ να συγκρίνω με την Μαργαρίτα , ούτε καν της φέρνει . Πώς λες ότι είναι η ίδια λοιπόν ;;;; Σκοπιμότητα βλέπω .
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλημέρα σε Ολα τα μέλη

Να σας ενημερώσω οτι ξενινάνε νέες κοπέλες για μασάζ

HOT NEW MASSAGE THERAPIST

Αμέλεια
Ιωαννα
Μαρινα
Ηλιαννα
Εύα


Προσφέρουν ολα τα είδη μασάζ.............

Στείλτε μήνυμα VIBER να ενημερωθείτε :

Λυδια​

Χρυσα
Γιωτα
Μολι
Ισμηνη
Δημητρα
Ελενα
Χρυση
Αριαδνη
Αλεξανδρα


ΤΗΛ : 698 0 280 270

VIBER : 698 097 2778

Παρεχεται Πληρη Εχεμυθεια προς ολους τους πελατες !


 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ

οτι ολες οι θεραπευτριες μασαζ της εταιριας VIP Massage

ειναι πληρως εμβολιασμενες για κορονοιο

και κανουν και 2 rapid test την εβδομαδα

Πανω απ ολα ειναι η διασφαλεια της υγειας ολων μας !

ΤΗΛ : 698 0 280 270

VIBER : 698 097 2778

Καθε 2 εβδομαδες υπαρχει ανανεωση των θεραπευτριων μας !

HOT NEW MASSAGE THERAPIST

Αμέλεια
Ιωαννα
Μαρινα
Ηλιαννα
Εύα


www.VipMassage.gr


με εκτίμηση
Χρυσα
VIP MANAGER
 

Ηλι

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους!Ειμαι αρχαριος στην κατηγορια του thread και θα ηθελα μια συμβουλη για το πιο γραφειο ειναι πιο αξιοπιστο και vfm σε σχεση με αυτα που προσφερει….
Ευχαριστω!!
Εγω θα σου προτινα το joy
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Εστίασα στην ουσία. Δεν είναι η ίδια κοπέλα , ίδιο άτομο . Έχω δει Αμαρυλλίς και δεν μπορώ να συγκρίνω με την Μαργαρίτα , ούτε καν της φέρνει . Πώς λες ότι είναι η ίδια λοιπόν ;;;; Σκοπιμότητα βλέπω .
το έχω γράψει παλιότερα ότι είναι το ίδιο γραφείο με τις ίδιες φώκιες λου κάποτε μπαίνανε εδώ μέσα και απειλούσανε!
Δυστυχώς υπάρχουν μέλη που ακόμα δέχονται απειλές από το συγκεκριμένο γραφείο, αν θέλουν θα βγουν μόνοι τους να τα γράψουνε.
όσο για ip που αναφέρεις, να σου θυμίσω ότι έχουν μπαναριστεί αρκετά μέλη-προμότορες που φαινομενικά ήταν "καθαρά" μόνο και μόνο επειδή μας φλομώσει στην μουφα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom