Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Αστο μενελαε φήμες λένε ότι είναι μπογος 90 κιλά δυστυχώς μην πετάς τα φράγκα σου πάμε για αλλά..jasmine τι λέει

Εγώ δοκίμασα την μαργαρίτα.
Ναι είναι λίγο γεματουλα σε σχέση με τις φώτο. Αλλά έχει ωραία αύρα.
Μασαζ αρκετά καλό, και στο δευτερο κομμάτι με καλαμάκι πολύ δυνατό.

Δεν προσπάθησα για αλλά, αλλά έμεινα ικανοποιημένος, 8/10.

Ποια άλλη αξίζει από εμπιρε;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Συγνώμη αλλά οι φωτό που βλέπω δεν δείχνουν μπογο. Εγώ έχω κάνει με Έλενα που έχει κορμάρα από το empire και θεωρώ ότι για να μου την έχουν προτείνει δεν θα ναι μπογος . Ας πούμε την Αλεξάνδρα δεν μου την έκλεισαν ενώ ήθελα να κάνω ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ευτυχώς. Να δούμε κ τίποτα νέο.
Μενέλαε δεν μας τα λες καλά!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Για εσένα πριν μήνες δεν έγραφαν ότι είσαι οδηγός σε γραφείο ; Ή για τον Neon 7 . Παρόμοιο όνομα κ μπερδεύομαι ....
έχεις πέσει σε πανικό και μάλιστα πολύ γρήγορα!
Δεν σε βλέπω να μακροημερεύεις εδώ μέσα!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ε αφού δε φαίνεται από τις φωτό που στέλνει το γραφείο οκ...
Τις ίδιες μαλακίες μας έλεγες και για την Ηλιάνα του empire
αν έγραφε θετικά σχόλια για την χοντρή την ψεύτρα Ηλιάννα που παραπληροφορούσε κόσμο και κοσμάκη εδώ μέσα, τότε δεν χρειάζεται και πολύ για να καταλάβουμε τι εστί μενελαος
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
μηπως ειναι και ο διδυμος αδελφος του vagg13 ? .... λεω εγω ο καχυποπτος μαλακας ..... (με το που εξαφανιστηκε το ενα φρουτο πεταχτηκε το αλλο) ....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Λοιπόν μάγκες, απευθύνομαι μόνο στους τακτικούς του θρέντ και για αρχή δεν θα πω πολλά. Οι τακτικοί εδώ, είναι κι αυτοί που έχουν λίγο μυαλό και θα καταλάβουν . Ο λαός μας λέει σοφά : «όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό καλάθι».

Για ποιο γραφείο ακούμε πολλά κεράσια και ερωτήσεις στις τελευταίες σελίδες;

Δεν θα πω παραπάνω αυτή τη στιγμή, αλλά δυστυχώς υποψιάζομαι ότι η Αμαρυλλις/Ηλιανα και η παρέα της επέστρεψαν.
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες, απευθύνομαι μόνο στους τακτικούς του θρέντ και για αρχή δεν θα πω πολλά. Οι τακτικοί εδώ, είναι κι αυτοί που έχουν λίγο μυαλό και θα καταλάβουν . Ο λαός μας λέει σοφά : «όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό καλάθι».

Για ποιο γραφείο ακούμε πολλά κεράσια και ερωτήσεις στις τελευταίες σελίδες;

Δεν θα πω παραπάνω αυτή τη στιγμή, αλλά δυστυχώς υποψιάζομαι ότι η Αμαρυλλις/Ηλιανα και η παρέα της επέστρεψαν.
Καλα τη ψιλιαστηκα από τις φωτος με τις χοντρές που μου έστειλε και δεν έκανα κίνηση…είδα κάτι σαπακια και δεν μου έκανε κέφι..σωτήριο το θρεντ…όποτε το Crystal είναι το ίδιο με το empire και είναι αυτές Αμαρυλλίς ιωαννα και μια παχιά κοπέλα η αφροδιτη που κυκλοφορούσε παλια;και ο vag13 είναι ο menelaos προμοτορες δηλαδή το ίδιο το γραφείο…αρπαχτικά ε;;μαυρο στο Crystal και στο empire και ψάχνουμε για αλλα λοιπόν…βρωμιαρες ουστ..
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Καλα τη ψιλιαστηκα από τις φωτος με τις χοντρές που μου έστειλε και δεν έκανα κίνηση…είδα κάτι σαπακια και δεν μου έκανε κέφι..σωτήριο το θρεντ…όποτε το Crystal είναι το ίδιο με το empire και είναι αυτές Αμαρυλλίς ιωαννα και μια παχιά κοπέλα η αφροδιτη που κυκλοφορούσε παλια;και ο vag13 είναι ο menelaos προμοτορες δηλαδή το ίδιο το γραφείο…αρπαχτικά ε;;μαυρο στο Crystal και στο empire και ψάχνουμε για αλλα λοιπόν…βρωμιαρες ουστ..

οτι ειναι το ιδιο γραφειο αυτο το καταλαβαμε κανα μηνα τωρα οταν οι υπηρχαν οι ιδιες κοπελες με διαφορετικα ονοματα βεβαια, μαζι με τον προμότορα που τις εκθείαζε ... και που τσακωνοταν με ολους οσους δεν συμφωνουσαν μαζι του (και εγω μεσα)
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
2
Like
1.408
Πόντοι
216
Για εσένα πριν μήνες δεν έγραφαν ότι είσαι οδηγός σε γραφείο ; Ή για τον Neon 7 . Παρόμοιο όνομα κ μπερδεύομαι ....
Φιλτατε αν θες δεν έρχεσαι από την δουλειά μου να πιούμε καφέ να δεις αν είμαι οδηγός η όχι...απλά θα πρέπει να είσαι κατά τις 7 γτ τότε πίνω τον καφέ στο γραφείο...
Ρε τι ακούμε...
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456

NEON7

Μέλος​

Εγγρ.20 Ιουλ 2006
--------------------------

Τυπε αν εισαι οδηγος σε γραφεια μασαζ απο τοτε που γραφτηκες στο μπου τοτε επισκεψου αμεσα εργατολογο.
Ισως δικαιουσαι συνταξη με 15ετια :headbaning1:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.101
Κριτικές
191
Like
52.060
Πόντοι
41.443

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
2
Like
1.408
Πόντοι
216

NEON7

Μέλος​

Εγγρ.20 Ιουλ 2006
--------------------------

Τυπε αν εισαι οδηγος σε γραφεια μασαζ απο τοτε που γραφτηκες στο μπου τοτε επισκεψου αμεσα εργατολογο.
Ισως δικαιουσαι συνταξη με 15ετια :headbaning1:
Άσε φίλε ψάχνω καναδυο τριετίες με βαρέα ανθυγιεινό να πάρω κάτι καλύτερο σε πόσο....?????
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
έχεις πέσει σε πανικό και μάλιστα πολύ γρήγορα!
Δεν σε βλέπω να μακροημερεύεις εδώ μέσα!
Γιατί αυτή η επίθεση ; Καταρχήν δεν έχω γράψει ποτέ για Ηλιάνα . Έχω γράψει για Έλενα και Μαρίνα οι οποίες παρτες να δεις αν είναι μουνια κ από κοντά , έλα για παρτες να δεις αν έχω δίκιο.... Άρχισες πάλι τα του Empire και τέτοια. Ο φίλος θυμάμαι πολύ καλά ότι όταν μπαίναν διάφορες εδώ μέσα είχαν μιλήσει ξεκάθαρα για το ποιος είναι . Δεν σχολιάστηκε ποτέ . Σιγή ιχθύος. Γιατί άραγε ; Μήπως έχεις ταλέντο εσύ στην παραπλάνηση και δυσφήμιση ; Μην με κάνεις να ψάχνω τα τότε αναρτηθεντα που απαντούσε προσωπικά για το που μένουν οι κοπέλες αυτές ... Πώς το ξέρει αυτό ; Άρα οδηγακος ήταν . Σιγή κ πάλι ή να το ψάξετε λιγο ;
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
Άσε φίλε ψάχνω καναδυο τριετίες με βαρέα ανθυγιεινό να πάρω κάτι καλύτερο σε πόσο....?????
Δεν σου κολλάνε ένσημα βρε καημένε .... Δεν πειράζει. Κάνεις ένα μασαζάκι τσάμπα την βδομάδα κ μια η άλλη .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom