Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (11 μέλη και 33 επισκέπτες)

giorgosmsj

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
2
Like
5
Πόντοι
0
καλησπερα και καλη χρονια μαγκες. ειχα κλεισει για μιαμιση ωρα με την αντζελα απο το osmose massage. Δεν ηξερα τι ακριβως επαιζε...δεν ημουν σιγουρος αν επαιζε σεξ ή οχι, αλλα οπως και να εχει ηθελα να χαλαραρωσω(οτι ειχα γυρισει απο ταξιδι)...μου λεει 120€ συνολο για σεξ...η μιαμιση ωρα ομως μου λεει δεν ισχυει...μονο 1 ωρα...δε γαμιεται λεω παμε...η χειροτερη εμπειρια στη ζωη μου μαγκες...πεταξα 120€...μη το ενα μη το αλλο μου ελεγε...αντε χυσε να φυγω μου ελεγε....ειρωνικη και σκατοχαρακτηρας σαν ατομο...αφηστε που νομιζε οτι ειναι καμια θεα(6-6,5 θα της εβαζα στο σωμα και 8 στη φατσα 3-4 συμμετοχη στο σεξ)....για να μη σας το πολυλογω με μαλακια τελειωσα και δεν εκατσε ουτε ολοκληρη την ωρα...ειχε κανεις παρομοια εμπειρια μαζι της;
lol φιλε...εμενα μου ελεγε οτι την εχουν πληρωσει 120€ για να της γλειψουν τα ποδια....επισης δεν ηθελε να μου παρει δευτερη φορα πιπα..φτανει μια φορα ελεγε...σαβουρα για διωξιμο απο το σπιτι ειναι!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: gasper

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Aπό EMPIRE δοκίμασα Mαργαρίτα και ενώ είναι καλή στο δευτερο κοματι, πρέπει να έχει τουλάχιστον 15 kg παραπάνω από της φωτογραφίες που στέλνουν. Νίκη και Κορίνα που ήταν δυνατά κοματια έχουν φυγή. Ξέρουμε που να της βρούμε?
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Aπό EMPIRE δοκίμασα Mαργαρίτα και ενώ είναι καλή στο δευτερο κοματι, πρέπει να έχει τουλάχιστον 15 kg παραπάνω από της φωτογραφίες που στέλνουν. Νίκη και Κορίνα που ήταν δυνατά κοματια έχουν φυγή. Ξέρουμε που να της βρούμε?
Ευτυχώς που μου το πες για να μην δοκιμάσω.
Ελεος με τις παραπλανητικες φώτο. Περιμένεις μοντέλο και σου έρχεται η θειτσα από το χωριό
 

Mad71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2020
Μηνύματα
101
Κριτικές
3
Like
247
Πόντοι
281
Καλησπέρα στν παρεα Ποιός Έχει εμπειρία από VIP massage να τα πούμε λίγο pm
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
Aπό EMPIRE δοκίμασα Mαργαρίτα και ενώ είναι καλή στο δευτερο κοματι, πρέπει να έχει τουλάχιστον 15 kg παραπάνω από της φωτογραφίες που στέλνουν. Νίκη και Κορίνα που ήταν δυνατά κοματια έχουν φυγή. Ξέρουμε που να της βρούμε?
Η Κορίνα περίεργο που δεν ξέρεις που είναι.... Εμένα μου άφησε καρτούλα με τηλ χωρίς να το ζητήσω κ όταν ζήτησα επέκταση μισή ώρα μάλλον δεν το είπε ποτέ στο γραφείο γιατί την έπαιρναν τηλ ασταμάτητα , μου εκραζε και τις υπόλοιπες κάτι που μου φάνηκε καπως ... Ενώ πέρασα καλά , κατάλαβα ότι δεν είναι για πολλά πολλά ( να έχει τηλ κ τέτοια ) οπότε και δεν την έχω πάρει ως ανεξάρτητη ... Λίγο με χάλασε η τόση πονηριά .
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Η Κορίνα περίεργο που δεν ξέρεις που είναι.... Εμένα μου άφησε καρτούλα με τηλ χωρίς να το ζητήσω κ όταν ζήτησα επέκταση μισή ώρα μάλλον δεν το είπε ποτέ στο γραφείο γιατί την έπαιρναν τηλ ασταμάτητα , μου εκραζε και τις υπόλοιπες κάτι που μου φάνηκε καπως ... Ενώ πέρασα καλά , κατάλαβα ότι δεν είναι για πολλά πολλά ( να έχει τηλ κ τέτοια ) οπότε και δεν την έχω πάρει ως ανεξάρτητη ... Λίγο με χάλασε η τόση πονηριά .
Ασεβεια ρε φιλε ειναι σε ενα μαγαζι που εχει να πληρωσει υπαλληλους ,εφορια ,λογαριασμους ,προμοτορες και αυτη παιρνει τα λεφτα της επεκτασης και τα βαζει στην τσεπη.
Παλιοχαρακτηρας ρε τυπε.
:globeos-cigar:
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
Ασεβεια ρε φιλε ειναι σε ενα μαγαζι που εχει να πληρωσει υπαλληλους ,εφορια ,λογαριασμους ,προμοτορες και αυτη παιρνει τα λεφτα της επεκτασης και τα βαζει στην τσεπη.
Παλιοχαρακτηρας ρε τυπε.
:globeos-cigar:
Ε ναι βέβαια , έχεις δίκιο !!!!
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλησπερα και καλή εβδομάδα σε όλους.

Ερωτηση: το Diamonds εχει καμμια σχεση με το μαγαζί της Άννας στην Μακαριου;
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Καλησπερα και καλή εβδομάδα σε όλους.

Ερωτηση: το Diamonds εχει καμμια σχεση με το μαγαζί της Άννας στην Μακαριου;
που εισαι ρε γερο σφακιανε?οχι βεβαια ,καμια σχεση.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Ημουν Κρητη. Ηρθα για λιγο Αθηνα αλλα θα ξανακατεβω. Ξεραΐλα κάτω....
ωραια κατω γερο μου.παντως καλα να περνας οπου εισαι και να γαμας καλα μουνια.πλερωμενες μονο αθηνα βεβαια.και εγω εδω που ειμαι ,στην πεινα ειμαι.μονο οταν ερχομαι αθηνα νιωθω το καυλι μου.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Η Κορίνα περίεργο που δεν ξέρεις που είναι.... Εμένα μου άφησε καρτούλα με τηλ χωρίς να το ζητήσω κ όταν ζήτησα επέκταση μισή ώρα μάλλον δεν το είπε ποτέ στο γραφείο γιατί την έπαιρναν τηλ ασταμάτητα , μου εκραζε και τις υπόλοιπες κάτι που μου φάνηκε καπως ... Ενώ πέρασα καλά , κατάλαβα ότι δεν είναι για πολλά πολλά ( να έχει τηλ κ τέτοια ) οπότε και δεν την έχω πάρει ως ανεξάρτητη ... Λίγο με χάλασε η τόση πονηριά .
που ειναι δλδ??

edit: 1000 μνμ μετα απο 16 χρονια, καλα τα παω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Aπό EMPIRE δοκίμασα Mαργαρίτα και ενώ είναι καλή στο δευτερο κοματι, πρέπει να έχει τουλάχιστον 15 kg παραπάνω από της φωτογραφίες που στέλνουν. Νίκη και Κορίνα που ήταν δυνατά κοματια έχουν φυγή. Ξέρουμε που να της βρούμε?
Κρίμα κ εμένα μ αρεσε από τις φωτογραφίες και θα ήθελα να δοκιμάσω.

Τουλάχιστον στο δευτερο, το τερματίζει η μόνο φραπέ;
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Η Κορίνα περίεργο που δεν ξέρεις που είναι.... Εμένα μου άφησε καρτούλα με τηλ χωρίς να το ζητήσω κ όταν ζήτησα επέκταση μισή ώρα μάλλον δεν το είπε ποτέ στο γραφείο γιατί την έπαιρναν τηλ ασταμάτητα , μου εκραζε και τις υπόλοιπες κάτι που μου φάνηκε καπως ... Ενώ πέρασα καλά , κατάλαβα ότι δεν είναι για πολλά πολλά ( να έχει τηλ κ τέτοια ) οπότε και δεν την έχω πάρει ως ανεξάρτητη ... Λίγο με χάλασε η τόση πονηριά .
Ποια είναι η κορινα ρε παιδιά και ποια η νικη δεν τις είδα στις φωτογραφίες σε επικοινωνία με το γραφείο…είναι καλες;δεν τις πρόλαβα λογικά..οποίος έχει πληροφορία φωτος που πηγαν κτλ ας ενημερώσει…
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
που ειναι δλδ??

edit: 1000 μνμ μετα απο 16 χρονια, καλα τα παω
Δεν ξέρω που είναι .... Αλλά όποιος έχει κάνει μαζί της λογικά έχει και κάρτα της . Δεν θα ήμουν ο μόνος που έδωσε , με αυτή την λογική το λέω .
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Ποια είναι η κορινα ρε παιδιά και ποια η νικη δεν τις είδα στις φωτογραφίες σε επικοινωνία με το γραφείο…είναι καλες;δεν τις πρόλαβα λογικά..οποίος έχει πληροφορία φωτος που πηγαν κτλ ας ενημερώσει…

και τις 2 τελευταια φορα μου τις εστειλαν γυρω στην πρωτοχρονια συν/πλην καποιες μερες

Δεν ξέρω που είναι .... Αλλά όποιος έχει κάνει μαζί της λογικά έχει και κάρτα της . Δεν θα ήμουν ο μόνος που έδωσε , με αυτή την λογική το λέω .

οκ, δεν την εχω δει προσωπικα γιατι ελειπα για γιορτες και υπεθεσα οτι εχει παει σε καποιο αλλο γραφειο
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
και τις 2 τελευταια φορα μου τις εστειλαν γυρω στην πρωτοχρονια συν/πλην καποιες μερες



οκ, δεν την εχω δει προσωπικα γιατι ελειπα για γιορτες και υπεθεσα οτι εχει παει σε καποιο αλλο γραφειο
Έχεις δοκιμάσει μαργαρίτα και Jasmine ; Το σκέφτομαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom