Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (17 μέλη και 43 επισκέπτες)

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
καλησπερα και καλη χρονια μαγκες. ειχα κλεισει για μιαμιση ωρα με την αντζελα απο το osmose massage. Δεν ηξερα τι ακριβως επαιζε...δεν ημουν σιγουρος αν επαιζε σεξ ή οχι, αλλα οπως και να εχει ηθελα να χαλαραρωσω(οτι ειχα γυρισει απο ταξιδι)...μου λεει 120€ συνολο για σεξ...η μιαμιση ωρα ομως μου λεει δεν ισχυει...μονο 1 ωρα...δε γαμιεται λεω παμε...η χειροτερη εμπειρια στη ζωη μου μαγκες...πεταξα 120€...μη το ενα μη το αλλο μου ελεγε...αντε χυσε να φυγω μου ελεγε....ειρωνικη και σκατοχαρακτηρας σαν ατομο...αφηστε που νομιζε οτι ειναι καμια θεα(6-6,5 θα της εβαζα στο σωμα και 8 στη φατσα 3-4 συμμετοχη στο σεξ)....για να μη σας το πολυλογω με μαλακια τελειωσα και δεν εκατσε ουτε ολοκληρη την ωρα...ειχε κανεις παρομοια εμπειρια μαζι της;
Φιλαράκο τα έχουμε πει 1.000.000 φορές
 

petros1223

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
Καλη χρονια συναγωνιστές

Άπειρος στο χωρο του μασαζ και λέω να κάνω την πρωτη απόπειρα. Έχει κάποιος να μου δωσει πληροφορίες (ηλικια, σωμα, προσωπο, διάθεση και μέχρι πόσο προχωραει για την Alice του diamonds massage ? Αρχικά είναι αυτή που βλέπω στο ινστα τους?

Επίσης οποίος άλλος έχει να προτείνει κάποια άλλη κοπελα κατά προτίμηση Ελληνίδα που να θυμίζει γυναίκα διπλανής πόρτας
γεια σου φιλε και καλη χρονια...σαν αρχαριος και εγω θα σου πω προσεχε μην την πατησεις ....πχ εχω ασχημη εμπειρια με osmose massage
 

petros1223

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
Χαχα;....καλό.
Αλλά σ αυτές θα ανοίγουμε την πόρτα και θα τους δίνουμε τα παπούτσια στο χέρι να τις βοηθήσουμε να φύγουν.
Ο τιμοκατάλογος είναι για τα κρεοπωλεια.
Μαύρο στον τιμοκατάλογο. Εντελώς μαύρο. Και επίσης μαύρο και στα γραφεία που φέρονται με ασέβεια . Και μαύρο στα αρπακτικά .
θα συμφωνησω φιλε
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Χαχα;....καλό.
Αλλά σ αυτές θα ανοίγουμε την πόρτα και θα τους δίνουμε τα παπούτσια στο χέρι να τις βοηθήσουμε να φύγουν.
Ο τιμοκατάλογος είναι για τα κρεοπωλεια.
Μαύρο στον τιμοκατάλογο. Εντελώς μαύρο. Και επίσης μαύρο και στα γραφεία που φέρονται με ασέβεια . Και μαύρο στα αρπακτικά .
Σωστός.. ευτυχώς είναι πολλοί που σκεφτονται έτσι. Τώρα τελευταία έχει πέσει το ¨μασαζ κατοικον¨ και δεν οφείλεται μόνο στον κορωνοιο. Αν δεν βελτιωθούν θα πέσει πείνα. Δεν αναφέρομαι σε κάποιο συγκεκριμένο γραφείο αλλά γενικά. Χρειάζεται ποιότητα ο χώρος και όχι ποσότητα.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Καλησπέρα
Ξέρει κανείς τίποτα για το crystall
Κάνουν λέει και νουρου
Αξιζει;
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
καλησπερα και καλη χρονια μαγκες. ειχα κλεισει για μιαμιση ωρα με την αντζελα απο το osmose massage. Δεν ηξερα τι ακριβως επαιζε...δεν ημουν σιγουρος αν επαιζε σεξ ή οχι, αλλα οπως και να εχει ηθελα να χαλαραρωσω(οτι ειχα γυρισει απο ταξιδι)...μου λεει 120€ συνολο για σεξ...η μιαμιση ωρα ομως μου λεει δεν ισχυει...μονο 1 ωρα...δε γαμιεται λεω παμε...η χειροτερη εμπειρια στη ζωη μου μαγκες...πεταξα 120€...μη το ενα μη το αλλο μου ελεγε...αντε χυσε να φυγω μου ελεγε....ειρωνικη και σκατοχαρακτηρας σαν ατομο...αφηστε που νομιζε οτι ειναι καμια θεα(6-6,5 θα της εβαζα στο σωμα και 8 στη φατσα 3-4 συμμετοχη στο σεξ)....για να μη σας το πολυλογω με μαλακια τελειωσα και δεν εκατσε ουτε ολοκληρη την ωρα...ειχε κανεις παρομοια εμπειρια μαζι της;
Εμένα θα μου έκανε εντύπωση αν ερχόταν ένα παιδί και έλεγε πήρα την τάδε από το οσμοσε και μου έκανε καταπληκτικό μασάζ αλλά δεν ήθελε να βγάλει την μπλούζα της.
Αυτό θα ήταν έκπληξη.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα συναγωνιστές. Παρακάτω θα γράψω για 3 μασατζουδες :

Ζετα- Χριστιάνα Crystal Massage: διπλό body to body με τζακούζι. Η Ζέτα με παραπάνω πιασίματα ( προσοχή όχι χοντρή ) που δεν ενοχλούν καθώς έχει βυζάρες , φοβερή στην πίπα της , ωραίο body to body. Η Χριστιάνα πιο έμπειρη λόγω ηλικίας , σκληρό πρόσωπο , ( έχω ξανά γράψει ότι προτιμώ τέτοιες ) αδύνατη με ωραίο κώλο , τερματισμός με μπριζόλα , πολύ αισθησιακή .

Χανα deluxe: γλυκό κορίτσι , μέτριο μασάζ χωρίς πετσέτα , όμως πολύ ομιλία κ από εχτρα τίποτα .
γράψε και τιμή για να είναι ολοκληρωμένη η "κριτική"
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
35 με 40...reiki massage.. χαλαρός άνθρωπος.. Ικαρία διακοπές...skiper καλοκαιρινή δουλειά.. μια δουλεύει στο μασάζ μια όχι...δεν θα την βρεις στο forum...δουλεύει σε χαλαρά γραφεία.. θέλει δουλειά.. Καλή αναζήτηση..
Φίλε προχωράει σε φραπεδάκι;
 

nitromg

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
139
Like
248
Πόντοι
21
ξέρεις δηλ. για ποιά μιλάμε και σε απασχολεί αυτό ;
Θεωρώ πως αναφέρονται στη παρακάτω κοπέλα!

 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Θεωρώ πως αναφέρονται στη παρακάτω κοπέλα!

Καλημερα σε ολους και χρονια πολλα - με υγεια

ξέρουμε τίποτε για ιωάννα, Maria, Έλενα από το massagespa.gr?
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Νικόλ joy
ωραιο αδύνατο μωρό σχετικά με τουρλωτο κωλο.Στο μασάζ το προσπαθει.Εφτασα άνετα μέχρι φραπέ με 20 γιούρος έξτρα
Νομίζω κάπου την έχει ξαναπετυχει το μάτι μου αλλά δεν είμαι σίγουρος που
Όποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Θεωρώ πως αναφέρονται στη παρακάτω κοπέλα!

ενδιαφέρουσα πληροφορία ,καλά θάτανε βέβαια ο συναγωνιστής που την ανέφερε να επιβεβαιώσει!
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλημερα και Καλη εβδομαδα με υγεια και πολλα χαμογελα !

Εχουμε νεες θεραπευτριες - Ενημερωθειτε στο VIBER 698 0 280 270

Αμελια - Ιωαννα.........

Ενημερωθειτε για τα ειδη μασαζ και τη διαθεσημοτητα των θεραπευτριων μας

ΕΛΕΝΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΙΣΜΗΝΗ

ΜΕΛΙΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΝΝΑ

ΧΡΥΣΗ

ΑΡΙΑΔΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΡΥΣΑ

VIP MASSAGE
ΑΘΗΝΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ ( Σπιτι / Γραφειο / Μαγαζι ) ή σε Ξενοδοχείο

ΤΗΛ / VIBER :

698 0 280 270


www.VipMassage.gr
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom