Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (17 μέλη και 42 επισκέπτες)

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Προτού δώσω νέα κριτική, να σχολιάσω πως το επίπεδο έχει πέσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Και για αυτό ευθύνεται πρώτα ο πελάτης, καθώς εκείνος διαμορφώνει την αγορά. Έπαψε να ζητάει έστω αξιόλογο μασάζ, τα γραφεία το μυρίστηκαν και πλέον κατά 95% (μπορεί να λέω κ λίγο) παίζουν μόνο αρπαχτές. Δεν είναι τυχαίο πως καλά χέρια έχουν αποχωρήσει από το παιχνίδι κ δουλεύουν πλέον μόνο ως ανεξάρτητες κ σε συγκεκριμένους.

Πρόσφατη απόπειρα λοιπόν, με Μαριαλένα από crystal (ή empire με κάποιο άλλο όνομα φαντάζομαι): Να ξεκινήσω από τα καλά κ να συνεχίσω με τα υπόλοιπα. Είναι ίσως στο top5 από άποψη εμφάνισης που έχω δει στην συγκεκριμένη αγορά. Από τις φορές που λες, μηδέν φιάσκο η φωτογραφία (όπως κάνει το συγκεκριμένο γραφείο με τις υπόλοιπες). Μασάζ, αδιάφορο αλλά τουλάχιστον όχι κακό. Δουλεύει με τιμοκατάλογο, με τακτ είναι δεκτική στο παζάρι και περνάει αέρα τις πίστες. Στο εν κατακλείδι, δεν θα την έπαιρνα ξανά, καθώς το μασάζ (το προκείμενο δηλαδή) κινήθηκε στην μετριότητα.
 

MariosGeo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Νο 1 σε εμφάνιση και μόνο σε εμφάνιση μακράν είναι η Αθανασία . ΜS , Athens και τώρα I love massage .
Οι υπόλοιπες απλά υπάρχουν
ilove φωτογραφιες μονο μεσω viber? λεει τιποτα το γραφειο?
 

Tankard

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2020
Μηνύματα
19
Like
42
Πόντοι
0
Εβελίνα JOY: Χάλια μασάζ και στο 2ο μέρος την πρώτη φορά λέει δεν κάνει μεν τίποτα, αλλά ζητάει κανονικά 80€ (60+20). Η δε φωτό ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με την πραγματικότητα. ΜΑΚΡΥΑ!
 

Mike111athens

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Εβελίνα JOY: Χάλια μασάζ και στο 2ο μέρος την πρώτη φορά λέει δεν κάνει μεν τίποτα, αλλά ζητάει κανονικά 80€ (60+20). Η δε φωτό ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με την πραγματικότητα. ΜΑΚΡΥΑ! Από που το είδες εσύ μπορεί να μην πήγε καλά μαζί σου γιατί μαζί μου μια χαρά πήγε να τα λέμε μπορεί να την πιέσες και εσύ την κοπέλα φίλε μου μπορεί και να κάνει μόνο μασάζ μαζί μου έκανε σαν επαγγελματίας μασάζ και καλά χέρια είχε πρώτον δεν μας είπες άμα έκανες κάτι φίλε πάρε κανένα call girl αυτό το άθλημα δεν είναι για σένα άσε να πουν άλλοι για αυτό το άθλημα αυτό ναι να βγουν 10 άτομα να πουν για την ίδια να σου πω έχεις δίκιο γεια σου φίλε μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από που το είδες εσύ μπορεί να μην πήγε καλά μαζί σου γιατί μαζί μου μια χαρά πήγε να τα λέμε μπορεί να την πιέσες και εσύ την κοπέλα φίλε μου μπορεί και να κάνει μόνο μασάζ μαζί μου έκανε σαν επαγγελματίας μασάζ και καλά χέρια είχε πρώτον δεν μας είπες άμα έκανες κάτι φίλε πάρε κανένα call girl αυτό το άθλημα δεν είναι για σένα άσε να πουν άλλοι για αυτό το άθλημα αυτό ναι να βγουν 10 άτομα να πουν για την ίδια να σου πω έχεις δίκιο γεια σου φίλε μου
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από που το είδες εσύ μπορεί να μην πήγε καλά μαζί σου γιατί μαζί μου μια χαρά πήγε να τα λέμε μπορεί να την πιέσες και εσύ την κοπέλα φίλε μου μπορεί και να κάνει μόνο μασάζ μαζί μου έκανε σαν επαγγελματίας μασάζ και καλά χέρια είχε πρώτον δεν μας είπες άμα έκανες κάτι φίλε πάρε κανένα call girl αυτό το άθλημα δεν είναι για σένα άσε να πουν άλλοι για αυτό το άθλημα αυτό ναι να βγουν 10 άτομα να πουν για την ίδια να σου πω έχεις δίκιο γεια σου φίλε μου
Καλά αναφέρεις την γνώμη και εμπειρια σου , αλλά μην ξεχνάς οτι το τόπικ είναι " Σεξ μασαζ στο σπίτι " και όχι μόνο μασαζ .
Ο κάθε ένας που ασχολείται με το άθλημα αυτό και έχει κάποια σχετική εμπειρια ξέρει και καταλαβαίνει οτι η κάθε θεραπεύτρια ΔΕΝ προσφέρει και αποδίδει τα αναμενόμενα στην ίδια ένταση σε όλους … άλλος περισσότερα και άλλος λιγότερα . Έτσι είναι το σύστημα και ο κάθε ένας δικαιούται και απαιτείται να γράψει την εμπειρία του καλή ή κακή !
Αυτη είναι η σκοπιμότητα του bourdela καταγραφή και αναφορά των εμπειριών μας
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Καλά αναφέρεις την γνώμη και εμπειρια σου , αλλά μην ξεχνάς οτι το τόπικ είναι " Σεξ μασαζ στο σπίτι " και όχι μόνο μασαζ .
Ο κάθε ένας που ασχολείται με το άθλημα αυτό και έχει κάποια σχετική εμπειρια ξέρει και καταλαβαίνει οτι η κάθε θεραπεύτρια ΔΕΝ προσφέρει και αποδίδει τα αναμενόμενα στην ίδια ένταση σε όλους … άλλος περισσότερα και άλλος λιγότερα . Έτσι είναι το σύστημα και ο κάθε ένας δικαιούται και απαιτείται να γράψει την εμπειρία του καλή ή κακή !
Αυτη είναι η σκοπιμότητα του bourdela καταγραφή και αναφορά των εμπειριών μας

καλή ή κακή πάντα βοηθάει ?
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
988
Κριτικές
29
Like
2.062
Πόντοι
1.416
Γιατί άλλαξε το όνομα του thread;

Οι νέοι στο φόρουμ θα νομίσουν πως όποια καλέσουν γαμιέται..

Μήπως να το αλλάξουμε πάλι;

Τύπου "Μασάζ στο σπίτι κι ό,τι προκύψει"; :2funny:
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Εχει δοκιμασει κανεις τις καινουριες κοπελες απο VIP?
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλημέρα και καλη εβδομαδα σε ολους με υγεια και ευτυχια

Να σας ενημερώσω οτι ξενινάνε νέες κοπέλες για μασάζ

HOT NEW MASSAGE THERAPIST

Αμέλεια
Ιωαννα
Μαρινα
Ηλιαννα
Εύα


Προσφέρουν ολα τα είδη μασάζ.............

Στείλτε μήνυμα VIBER να ενημερωθείτε :

Λυδια

Χρυσα
Γιωτα
Μολι
Ισμηνη
Δημητρα
Ελενα
Χρυση
Αριαδνη
Αλεξανδρα

ΤΗΛ : 698 0 280 270
VIBER : 698 097 2778

Για οποιαδηποτε απορια ή παράπονο είμαι στη διάθεση σας παντα !


Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ολες οι θεραπευτριες μασαζ της εταιριας VIP Massage

ειναι πληρως εμβολιασμενες για κορονοιο

και κανουν και 2 rapid test την εβδομαδα

Πανω απ ολα ειναι η διασφαλεια της υγειας ολων μας !

ΤΗΛ : 698 0 280 270

VIBER : 698 097 2778

Καθε 2 εβδομαδες υπαρχει ανανεωση των θεραπευτριων μας !

www.VipMassage.gr
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
24
Like
4.411
Πόντοι
2.846
Καλημέρα και καλη εβδομαδα σε ολους με υγεια και ευτυχια

Να σας ενημερώσω οτι ξενινάνε νέες κοπέλες για μασάζ

HOT NEW MASSAGE THERAPIST

Αμέλεια
Ιωαννα
Μαρινα
Ηλιαννα
Εύα


Προσφέρουν ολα τα είδη μασάζ.............

Στείλτε μήνυμα VIBER να ενημερωθείτε :

Λυδια

Χρυσα
Γιωτα
Μολι
Ισμηνη
Δημητρα
Ελενα
Χρυση
Αριαδνη
Αλεξανδρα

ΤΗΛ : 698 0 280 270
VIBER : 698 097 2778

Για οποιαδηποτε απορια ή παράπονο είμαι στη διάθεση σας παντα !


Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ολες οι θεραπευτριες μασαζ της εταιριας VIP Massage

ειναι πληρως εμβολιασμενες για κορονοιο

και κανουν και 2 rapid test την εβδομαδα

Πανω απ ολα ειναι η διασφαλεια της υγειας ολων μας !

ΤΗΛ : 698 0 280 270

VIBER : 698 097 2778

Καθε 2 εβδομαδες υπαρχει ανανεωση των θεραπευτριων μας !

www.VipMassage.gr

Έχετε κάποιες που το έχουν με 4 χέρια;
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Η εταιρία του VIP MASSAGE

εξυπηρετεί σε σπίτια , γραφεία , σκάφη , ξενοδοχεία

σε όλη την αθήνα και τον πειραιά .

Τα περισσότερα κορίτσια προσφέρουν όλα τα είδη μασάζ χαλάρωσης και ευεξίας

με χέρια , πόδια Ashiatsu & Foot Massage , και με 4 χέρια με 2 κοπέλες ταυτόχρονα .


Ενημερωθείτε
698 0 280 270
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
988
Κριτικές
29
Like
2.062
Πόντοι
1.416
Έχετε κάποιες που το έχουν με 4 χέρια;

Sheeva - Mortal Kombat.jpeg
 

Mike111athens

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλά αναφέρεις την γνώμη και εμπειρια σου , αλλά μην ξεχνάς οτι το τόπικ είναι " Σεξ μασαζ στο σπίτι " και όχι μόνο μασαζ .
Ο κάθε ένας που ασχολείται με το άθλημα αυτό και έχει κάποια σχετική εμπειρια ξέρει και καταλαβαίνει οτι η κάθε θεραπεύτρια ΔΕΝ προσφέρει και αποδίδει τα αναμενόμενα στην ίδια ένταση σε όλους … άλλος περισσότερα και άλλος λιγότερα . Έτσι είναι το σύστημα και ο κάθε ένας δικαιούται και απαιτείται να γράψει την εμπειρία του καλή ή κακή !
Αυτη είναι η σκοπιμότητα του bourdela καταγραφή και αναφορά των εμπειριών μας
Ναι έτσι είναι φίλε μου είμαι μαζί σου αλλά με τον φίλο πάνω δεν είμαι έτσι όπως έγραψε γιατί φάνηκε δεν ξέρει τι γράφει για την κοπέλα για την Εβελίνα ναι να βγουν 20 άτομα να πουν ίδια λόγια να πω ναι έχει δίκιο πρώτον δεν κατάλαβα έκανε κάτι η όχι μία λέει δεν κάνει μία λέει ήταν +20 μία λέει όχι δεν κάνει ρε φίλε όπως του είπα είναι για άλλους αυτό άθλημα δεν είναι με 80 εύρος άθλημα έχει άλλες χειρότερες που κάθονται 5 λεπτά κάνουν μαλακια και φεύγουν σε 5 λεπτά από την συνεδρία και έχουν πάρει τα λεφτά αφού πρώτα την βλέπεις την άλλη μόλις μπαίνει στην πόρτα άμα δεν σου αρέσει πάρε άλλη κοπέλα η πάρε call girl και να τελειώσεις με τα πιτσιρίκια για 80 ευρώ το κάνει θέμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom