Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Τελευταία τροποποίηση:

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Δεν μπορεί να σε μαυρίσει τίποτα φίλε μου όταν είσαι εντάξει .κ όποιον κρίνει απ' αυτά που διαβάζει χωρίς να έχει γνωρίσει προσωπικά τον άλλον κ να βγάλει άποψη ..δεν χρειάζεται να μπει καν στο κόπο να με καλέσει.δεν μπήκα εδώ για να βρω πελάτες .οποίος είναι να πέσει στα χεράκια μου για συνέδρια θα πέσει..πληρώνω για την διαφήμιση μου κ δεν έχω ανάγκη να διαφημιστώ με τέτοιους τρόπους. .εδώ κ 5μερες διαβάζω σχόλια που απέχουν μακράν από τη πραγματικότητα...που αν στον καθένα από κάτω έδινα εγώ την δική μου εξήγηση ...άστο τέλος πάντων...σαφώς χαίρομαι να δουλεύουμε όλοι κ θα κριθούμε για τις παροχές μας ...βασιλικό μάσαζ αναγράφω ..οπότε μια βασίλισσα με πέρλες κ δαντέλα δεν μπορεί να πέσει σε τέτοια είδους επίπεδα...επίσης είμαι αρσενικός σε γυναικείο σώμα ...δεν παίρνω χαμπάρι σε τίποτα ?καλή συνέχεια με υγεία
1)Μαυριζεσαι από μόνη σου, όταν βγαίνεις να ψαρέψεις πελάτες με το πονηρό σου λόγο που λες ότι δεν προσφέρεις σεξ και μετά γράφεις ότι άμα σου αρέσει ο παρτενέρ (ο οποίος έχει πληρώσει 60 ευρώ) θα προχωρήσεις μαζί του(εσύ το έχεις αναφέρει αυτό σε ποστ πιο πίσω)έτσι μαυριζεσαι.Και τώρα εγώ ερωτώ τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια;;;
2)Λες ότι πληρώνεις να διαφημιστείς. Δηλαδή πληρώνεις το συγκεκριμένο σαϊτ;;; Αυτό θα πρέπει να μας το απαντήσεις γιατί πολλοί θα θέλουμε να μάθουμε!! Αν πληρώνεις αλλού χεστηκαμε!!! Αλλά μην μας λες ότι δεν έχεις ανάγκη να διαφημιστεις με τέτοιους τρόπος γιατί όπως είπα και πιο πριν εσύ τους προκάλεσες αυτούς τους τρόπους και αν δε σου αρέσει το εν'λογω σαϊτ και τα γραφόμενα των μελών του μπορείς ήσυχα και ωραία να αποχωρήσεις!!! Οι μόνοι που θα στεναχωρεθουν θα είναι είτε προμοτορες σου,είτε αγαπουληδες που ίσως περιμένουν να τους δεις με άλλο μάτι μπας και γνωρίσουν τον εσωτερικό σου κόσμο, είτε τίποτα τζαμπατζηδες που θα σου ζητήσουν είτε έκπτωση είτε δωρεάν συνέδρια για να γράψουν καλή κριτική, αλλά κοπελιά το σαϊτ το χρειάζεσαι γιατί από εδώ ψαρέψεις πελατεία είτε με τον έναν είτε με τον άλλο τρόπο!!!
3)Όσο αναφορά το βασιλικό μασάζ, άσε να το κρίνουν οι πελάτες σου και όχι εσύ, αλλά από δύο κριτικές που γράφτηκαν για σένα δεν μπορώ να πω ότι ήταν και οι καλύτερες!!!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280

Συνημμένα

  • A3CA99CA-EE69-472E-B0F7-35C49166D336.jpeg
    A3CA99CA-EE69-472E-B0F7-35C49166D336.jpeg
    276 KB · Εμφανίσεις: 32

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Δεν μπορεί να σε μαυρίσει τίποτα φίλε μου όταν είσαι εντάξει .κ όποιον κρίνει απ' αυτά που διαβάζει χωρίς να έχει γνωρίσει προσωπικά τον άλλον κ να βγάλει άποψη ..δεν χρειάζεται να μπει καν στο κόπο να με καλέσει.δεν μπήκα εδώ για να βρω πελάτες .οποίος είναι να πέσει στα χεράκια μου για συνέδρια θα πέσει..πληρώνω για την διαφήμιση μου κ δεν έχω ανάγκη να διαφημιστώ με τέτοιους τρόπους. .εδώ κ 5μερες διαβάζω σχόλια που απέχουν μακράν από τη πραγματικότητα...που αν στον καθένα από κάτω έδινα εγώ την δική μου εξήγηση ...άστο τέλος πάντων...σαφώς χαίρομαι να δουλεύουμε όλοι κ θα κριθούμε για τις παροχές μας ...βασιλικό μάσαζ αναγράφω ..οπότε μια βασίλισσα με πέρλες κ δαντέλα δεν μπορεί να πέσει σε τέτοια είδους επίπεδα...επίσης είμαι αρσενικός σε γυναικείο σώμα ...δεν παίρνω χαμπάρι σε τίποτα ?καλή συνέχεια με υγεία
Σχιζοφρένεια φουλ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.911
Like
9.623
Πόντοι
1.056
Παρακαλώ το τηλέφωνο της θείας Ελένης....είμαι Καλλιθέα. Ευχαριστώ
Φιλαράκι, μη σπαμάρεις σε όλα τα νήματα. Εδώ είσαι off topic. Η γιαγιά Ελένη δεν κάνει επισκέψεις κατ' οίκον, έχει δικό της χώρο.
Το ερώτημά σου το έθεσες στο κατάλληλο νήμα απ' ότι έχω δει, οπότε αν κάποιος το έχει και θέλει να σε βοηθήσει ,θα στο στείλει.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα στην ομάδα. Συγνώμη που γράφω χωρίς κάποια εμπειρία/πληροφορία, αλλά μπήκα σήμερα να χαζέψω καμιά κριτική μπας και δούμε κάτι καινούργιο και βλέπω τουλάχιστον 5 σελίδες από την τελευταία φορά με ανθρώπους να τσακώνονται και γενικά λίγο ότι να'ναι. Δεν λέω να είναι μόνο για κριτικές το θέμα, αλλά ρε παιδιά, το νήμα είναι μασάζ κατ'οίκον, για να μοιραστούμε εμπειρίες κτλ, όχι για να βλέπουμε κάποιους να τσακώνονται μέσω του Internet. Δεν ξέρω αν είναι εφικτό, αλλά μπορούν οι διαχειριστές του forum να καθαρίσουν λίγο το νήμα από τα post τα οποία δεν έχουν νόημα πέρα από να βλέπουμε τον έναν λέει στον άλλο το μακρύ και το κοντό; Ή τουλάχιστον να φτιαχτεί ένα νήμα μόνο με κριτικές/πληροφορίες και ένα για συνομιλία. Σορρυ αν προκαλώ αντιδράσεις σε μερικούς.
Συμφωνώ σε αυτό που λες, για αυτό το λόγω πήγαινε κάνε ένα ραντεβού με κάποια κοπέλα και έλα μετά να γράψεις την κριτική σου.
Μέχρι όμως να αποκτήσεις εμπειρία δεν χρειαζόμαστε υποδείξεις για το νήμα (που παρεμπιπτόντως έχεις δίκιο, αλλά και εσύ πρέπει να βοηθήσεις) άρα ξεκινά τα ραντεβού!!!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
το ντελούξ επισήμως στο σάιτ το 50 το έχει κάνει 60 ευρώ, διαβάζω για πενηντάρικα ,σε ποιό μαγαζί ισχύει αυτό ακόμη ;
Το osmose μέχρι πριν 4 βδομάδες ήταν 50€, ωστόσο μπορεί να αυξήθηκε η τιμή στο ενδιάμεσο. Σε όλα τα υπόλοιπα αλυσίδας delux δυστυχώς 60€. Στο velvet δεν θυμάμαι τι ακούμπησα :think:.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
2
Like
775
Πόντοι
96
Συμφωνώ σε αυτό που λες, για αυτό το λόγω πήγαινε κάνε ένα ραντεβού με κάποια κοπέλα και έλα μετά να γράψεις την κριτική σου.
Μέχρι όμως να αποκτήσεις εμπειρία δεν χρειαζόμαστε υποδείξεις για το νήμα (που παρεμπιπτόντως έχεις δίκιο, αλλά και εσύ πρέπει να βοηθήσεις) άρα ξεκινά τα ραντεβού!!!
Ελπιζω να καταλαβαινεις οτι εσυ κρατας την κουβεντα ζωντανη ετσι?
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Ξαναγράφω… πήρα την ίδια κοπέλα, ίδια ώρα, με τις ίδιες υπηρεσίες, στα 140€. Όσα τελικά έδωσες και εσύ χωρίς να «πεταχτείς» στο ATM :hi: Πάμε παρακάτω.
Αρα μου ειπαν μαλακια στο τηλεφωνο.
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
Πως μπορείτε και κάνετε μασάζ κ.λ.π. με αυτές εδώ. Δεν σιχαίνεστε. Αυτές πάνε με όλους και σας βλέπουν σαν EURO. Μην τις γαμάτε να αναγκαστούν να δουλέψουν τίμια όπως οι περισσότερες κοπέλες._
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Η μαλακία δεν είναι ότι από το 50αρι πήγε στο 60αρι χωρίς καμία ειδοποίηση.... Η μαλακία είναι οτι πολλοί δίνετε από μόνοι σας +30 ή +50 ή δεν ξέρω και εγώ + πόσα για φιλοδωρημα...

Με μασάζωσε και με :pipa2: γνωστή από γνωστό γραφείο και εδωσα σύνολο 60 για μιαμιση ώρα... Μην με ρωτάτε όνομα δεν θα σας πω και στα @@ μου αν δεν πιστεύετε ή νομίζετε ότι τρολλάρω, μόνο σε πολύ γνωστούς μου που με έχουν βοηθήσει μπορώ να δώσω πληροφορίες σε pm ....

Η ίδια μου είπε ότι τα έξτρα είναι φιλοδώρημα αν θέλω, απορώ εσείς με τι ευκολία τους τα ακουμπάτε εκτός και αν σας περισσεύουν ...

Οπότε καλά κάνουν και σας αυξάνουν τις τιμές...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Η μαλακία δεν είναι ότι από το 50αρι πήγε στο 60αρι χωρίς καμία ειδοποίηση.... Η μαλακία είναι οτι πολλοί δίνετε από μόνοι σας +30 ή +50 ή δεν ξέρω και εγώ + πόσα για φιλοδωρημα...

Με μασάζωσε και με :pipa2: γνωστή από γνωστό γραφείο και εδωσα σύνολο 60 για μιαμιση ώρα... Μην με ρωτάτε όνομα δεν θα σας πω και στα @@ μου αν δεν πιστεύετε ή νομίζετε ότι τρολλάρω, μόνο σε πολύ γνωστούς μου που με έχουν βοηθήσει μπορώ να δώσω πληροφορίες σε pm ....

Η ίδια μου είπε ότι τα έξτρα είναι φιλοδώρημα αν θέλω, απορώ εσείς με τι ευκολία τους τα ακουμπάτε εκτός και αν σας περισσεύουν ...

Οπότε καλά κάνουν και σας αυξάνουν τις τιμές...
Φίλε όσα κρίνει δίνει ο κάθε ένας . Εδώ σχολιάζουμε και «μορφωνόμαστε». Τι να κάνουμε τώρα ; Μποϊκοτάζ στις εκδιδόμενες ; Γνωστό ότι η κατάσταση είναι τουλάχιστον γελοία. Μετά από τουλάχιστον 10 ραντεβού δεν έχω βρει μια της προκοπής.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Συναντηση με alice απο diamonds στο bill !!!!!!!
Hρθε με ενα μαυρο συνολακι κορμι fit κοιλιακοι γραμμωμενοι μικρο στηθος αλλα η ρωγα καγκελο βγαζει ματι .
Πηρα 90 λεπτο συν τα extra tips που ειναι 15 χερι 30 στομα !!!
Χαμογελαστη ανετη σπαει τον παγο αμεσως , υδροχοος για τους λατρεις των ζωδιων .
Αφου τ ειπαμε λιγο μου ειπε πως παιζεται το παιχνιδι μου ειπε βγαζουμε ρουχα και παμε στο μπανιο.........

Αυτη τοπλες εγω γυμνος
Mε εκανε μπανιο παντου απ την κορφη εως τα νυχια βγηκαμε με σκουπισε και πηγαμε στο κρεβατι .
Εβαλε μουσικη χαλαρωτικη μου βαλε λαδι και αρχισε να με τριβει .
Mασαζ αρκετα καλο χαδι καυλε ολε αλλα βαζει και αγκωνα στα σημεια που χρειαζεται .
Δεν τρωει χρονο θελει να σε φτιαξει περναει τα χερια της στους προσαγωγους και χαιδευει τα αρχιδια!!!!
Κανει b2b με την πλατη στην αρχη και μετα τριβεται με το στηθος της πανω σου, οσοτο εκανε αυτο εγω χουφτωνα το κωλο της και τον μπατσιαζα με ειχε καυλωσει πολυ με φιλαγε στο αυτι και μου δωσε και λιγο γλωσσα !!!!!!!
ανεβαινει και πανω σου και κανει μασαζ με τα ποδια .
Μετα εκατσε στην κορυφη του κρεβατιου μου εβαλε το κεφαλι αναμεσα στα ποδια της και μου εκανε μασαζ στο κεφαλι αλλα της εγλυφα τα βυζια οσο μπορουσα τι ρωγες ειν αυτες δε χορταινεις να παιζεις μαζι τους !!!!!!!!!!!!!!!
Mε γυρισε ανασκελα και με ρωτησε αν θα κανουμε εξτρα και της απαντησα



talkin-to-me-you-talkin-to-me.gif

Πηγε πιο κατω και αρχισε να μου χαιδευει τα αρχιδια και τη πουτσα και μετα τον πηρε στο στομα της πιπα καλη χωρις χερι
31205

Ηρθε βαμμενη αλλα αφησε ολο το κραγιον στο πουτσο μου

Συνεχισε μεχρι να ερθει η κορυφωση οπου με τελειωσε με hand job
24320

περασα πολυ καλα μαζι της απο μενα ειναι ναι αυτα !!!!!!!!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Το λες 2η φορα... σου εχει τυχη να πληρωσεις για υπηρεσιες και η αξια της τιμης να μην ειναι αναλογη με αυτα που προσφερουν; (σιγουρα σου εχει τυχη).. οποτε δεν το λες και τοσο οτι θα σου γινει διαφημιση(αν αυτο καταλαβες), περισοτερο το λες αποφευγουμε 60νταρια για μασαζ που δεν ειναι καν μασαζ. Σε πρωτο επιπεδο τουλαχιστον. Για μας που δεν τα εχουμε.
Εύχομαι να τα αποκτήσετε !για όλους οι καιροί είναι δύσκολοι...μηχάνημα για να βγάζω αξονικές μαζί μου δεν έχω ...αλλά το κουτσό παλεύω μωρέ?
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Εύχομαι να τα αποκτήσετε !για όλους οι καιροί είναι δύσκολοι...μηχάνημα για να βγάζω αξονικές μαζί μου δεν έχω ...αλλά το κουτσό παλεύω μωρέ?
ειπες οτι πληρωνεις για διαφημηση που ακριβως ;
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Συναντησα και εγω την Alice καποια στιγμη την προηγουμενη εβδομαδα. Στην επικοινωνια ειναι μια χαρα. Ευχαριστη σαν παρουσια μου φανηκε.
Αυτα που γραφει εδω, αυτα μου ειπε και τοτε. Ωστόσο, καταλαβαινω οτι τα υπονοουμενα που αφηνει, και εδω και κατ'ιδιαν, τα αφηνει για να ψαρωσει κοσμο. Αν δηλαδή καποιος την παρει 2-3 φορες, πιστευω το στοματικο θα ειναι δεδομενο - δεν ξερω - ετσι υποθετω απ'οτι καταλαβα.
Εμφανισιακα, ειναι παχουλη... οχι άσχημα, αλλα αν προτιμας το αδυνατο, ειναι στα ορια και μαλλον προς το οχι.
Μασαζ ανυπαρκτο.
Με τα "αισθησιακα" κτλ, μου θυμησε θα ελεγα την Νικη απο Joy που δεν στο λεει όπως η συγκεκριμενη, αλλα μετά απο 4-5 ραντεβου προχωραει.
Μετά από 4 _5 ραντεβού πίπα είναι αγγαρεία ρε φίλε???κ είπαμε δεν ζοριζομεθα
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
9
Like
5.425
Πόντοι
1.436
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Παρακαλώ τον admin να μπλοκάρει ή να διαγράψει την Alice Queen. Μας χαλάει το νήμα και όπως προφανώς βλέπουμε έχει δόλο η όλη φάση που φτιάχνει 4 σελίδες τώρα, άμα δεν της αρέσει η δουλειά της να πάει να γίνει τραπεζικός ή πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ…. Μας τα έπρηξες κοπελίτσα άντε !
Ε άμα είναι να σας προκαλέσω κ τίποτα τραύματα ναι ναι να με μπλοκάρετε ?
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Έχει βάλει γιγάντοαφισα στον ουρανοξύστη του πειραια
Χαχα όχι στο Παναθηναϊκό στάδιο.για να βγαίνεις προτεινόμενος φεις μπουκ κ ινστα κάθε βδομάδα πληρώνεις ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom