Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (4 μέλη και 46 επισκέπτες)

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Έχει λίγο θυμό ο τύπος αλλά δεν πειράζει... πειράζει όταν το έχεις αυτό στην καθημερινή ζωή σου.... συνήθως κάποιοι το εκδηλώνουν μόνο εδώ μέσα.... ελπίζω να πέσει σκούπα στο νήμα σύντομα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.280
Πόντοι
3.506
Έχει λίγο θυμό ο τύπος αλλά δεν πειράζει... πειράζει όταν το έχεις αυτό στην καθημερινή ζωή σου.... συνήθως κάποιοι το εκδηλώνουν μόνο εδώ μέσα.... ελπίζω να πέσει σκούπα στο νήμα σύντομα
Μέχρι τα 30 ήμουν ένας οργισμένος και στενάχωρος άνθρωπος, αλλά ευτυχώς το πέρασμα των χρόνων με βοήθησε να αλλάξω την οπτική μου γωνία προς το καλύτερο :hi:
 

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
556
Κριτικές
86
Like
7.651
Πόντοι
17.356
Προς τους μπήχτες που έμειναν στην Αθήνα και ασχολούνται με το άθλημα
Έχετε καμία πρόσφατη εμπειρία; το ρόστερ τι λέει;
Έχω δει μια επανεμφάνιση ή μεταγραφή αν και έψαξα στο νήμα δεν βρήκα πολλά για την Βανέσα.

Όσο για το νήμα και την τροπή που έχει πάρει η μονοπωλιακή χρήση από επαγγελματία εδώ και 7 - 8 σελίδες.
Μήπως ο διαχειριστής πρέπει να μεταφέρει τους συγκεκριμένους διάλογους σε νέο νήμα με την ονομασία τις νεοφυούς επιχείρησης;
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Acto

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Προς τους μπήχτες που έμειναν στην Αθήνα και ασχολούνται με το άθλημα
Έχετε καμία πρόσφατη εμπειρία; το ρόστερ τι λέει;
Έχω δει μια επανεμφάνιση ή μεταγραφή αν και έψαξα στο νήμα δεν βρήκα πολλά για την Βανέσα.

Όσο για το νήμα και την τροπή που έχει πάρει η μονοπωλιακή χρήση από επαγγελματία εδώ και 7 - 8 σελίδες.
Μήπως ο διαχειριστής πρέπει να μεταφέρει τους συγκεκριμένους διάλογους σε νέο νήμα με την ονομασία τις νεοφυούς επιχείρησης;
Ποια βανεσα ;
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Που είναι οι εποχές που είχαμε 5-6 δυνατές επιλογές και ανανέωση προσωπικού κάθε 2-3 μήνες… έχουμε γεμίσει με σαύρες και αρπακτικά συνδυασμός ντεκαυλέιρος. Και όποια είναι λίγο όμορφη είναι στο χώρο 18 χρόνια (που λέει ο λόγος). Λίγο φρέσκο αιματάκι χρειαζόμαστε άβγαλτο να το κατακτήσουμε… το ετοιματζίδικο είναι ξενέρα προτιμώ μαγειρευτό σπιτικό να το φτιάχνω μόνος μου… κοπέλες τύπου osmose δεν θα έπρεπε να υπάρχουν στα site για εσάς το λέω που τις προτιμάτε ενώ θα μπορούσατε να πάρετε call girl με τα ίδια που σκάτε κορόιδα και ΜΟΥΝΑΡΑ! Άντε ρε να ξυπνάμε λίγο…. τέτοια είναι και η Alice τύπου osmose με τιμοκατάλογο που πουλάει και αμφιβολία αν θα σου κάτσει και αν θα σου πάρει πίπα … κοιμάστε όρθιοι και μας χαλάτε και την πιάτσα! Ξυπνάτε μπας και επιστρέψουν οι καλές εποχές και θα το ξανά πω… καλέστε call girl πετάτε τα λεφτά σας…
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.280
Πόντοι
3.506
Που είναι οι εποχές που είχαμε 5-6 δυνατές επιλογές και ανανέωση προσωπικού κάθε 2-3 μήνες… έχουμε γεμίσει με σαύρες και αρπακτικά συνδυασμός ντεκαυλέιρος. Και όποια είναι λίγο όμορφη είναι στο χώρο 18 χρόνια (που λέει ο λόγος). Λίγο φρέσκο αιματάκι χρειαζόμαστε άβγαλτο να το κατακτήσουμε… το ετοιματζίδικο είναι ξενέρα προτιμώ μαγειρευτό σπιτικό να το φτιάχνω μόνος μου… κοπέλες τύπου osmose δεν θα έπρεπε να υπάρχουν στα site για εσάς το λέω που τις προτιμάτε ενώ θα μπορούσατε να πάρετε call girl με τα ίδια που σκάτε κορόιδα και ΜΟΥΝΑΡΑ! Άντε ρε να ξυπνάμε λίγο…. τέτοια είναι και η Alice τύπου osmose με τιμοκατάλογο που πουλάει και αμφιβολία αν θα σου κάτσει και αν θα σου πάρει πίπα … κοιμάστε όρθιοι και μας χαλάτε και την πιάτσα! Ξυπνάτε μπας και επιστρέψουν οι καλές εποχές και θα το ξανά πω… καλέστε call girl πετάτε τα λεφτά σας…
Μύστη μου, εμένα με ιντριγκάρει πολύ το παιχνίδι του ''foreplay'' και με ερεθίζει εγκεφαλικά όλο αυτό καθώς και η ''διεκδικηση'' για το αναμφίβολο παραπάνω.. ισως να ειμαι ανισόρροπος :confused:
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Μύστη μου, εμένα με ιντριγκάρει πολύ το παιχνίδι του ''foreplay'' και με ερεθίζει εγκεφαλικά όλο αυτό καθώς και ''διεκδικηση'' για το αναμφίβολο παραπάνω.. ισως να ειμαι ανισόρροπος :confused:
Η διεκδίκηση για το αναμφίβολο… το ίδιο λέμε… όταν πας και σκας 150€ για μια κοπέλα που την επιλέγεις από site για μασάζ και γνωρίζεις από πριν οτι θα σου τα κάνει όλα καλύτερα να επιλέξεις call girl που θα σου έρθει υπέρ μουνι… με αυτόν τον τρόπο θα ξεβρωμίσουν τα site του μασάζ ρε φίλε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

*υπέρμουνο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.280
Πόντοι
3.506
Η διεκδίκηση για το αναμφίβολο… το ίδιο λέμε… όταν πας και σκας 150€ για μια κοπέλα που την επιλέγεις από site για μασάζ και γνωρίζεις από πριν οτι θα σου τα κάνει όλα καλύτερα να επιλέξεις call girl που θα σου έρθει υπέρ μουνι… με αυτόν τον τρόπο θα ξεβρωμίσουν τα site του μασάζ ρε φίλε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

*υπέρμουνο
Δεν διαφωνώ μαζί σου φίλε μου! Απλώς μου εξάπτει την φαντασία όλο αυτό...Να σου θυμίσω εποχές 2005 που βρίσκαμε αγγελίες μονο σε εφημερίδες και πηγαίναμε στην τύχη χωρις να ξέρουμε τι θα συναντήσουμε, είχε μια μαγεία και αυτό...
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Δεν διαφωνώ μαζί σου φίλε μου! Απλώς μου εξάπτει την φαντασία όλο αυτό...Να σου θυμίσω εποχές 2005 που βρίσκαμε αγγελίες μονο σε εφημερίδες και πηγαίναμε στην τύχη χωρις να ξέρουμε τι θα συναντήσουμε, είχε μια μαγεία και αυτό...
Δεν είμαι τόσο παλιός… εγώ ξεκίνησα όταν υπήρχαν 4-5 site μασάζ κατ οίκον…προτιμώ τώρα νομίζω που μπορείς να δεις φωτογραφία από πρίν…
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.280
Πόντοι
3.506
Δεν είμαι τόσο παλιός… εγώ ξεκίνησα όταν υπήρχαν 4-5 site μασάζ κατ οίκον…προτιμώ τώρα νομίζω που μπορείς να δεις φωτογραφία από πρίν…
Συμφωνώ ναι. Απλως σαν λιγο ''ανώμαλος '' που είμαι το άγνωστο πάντα με ''τραβάει''
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
2
Like
3.683
Πόντοι
456
Δεν ξέρω πού είναι τα μυν μου οι απαντήσεις μου για να τα κάνω Σκριν σοτ να δω .δεν παίρνω τίποτα πίσω .αυτό είπα με διάφορους τρόπους.δεν γίνεται να μην είσαι κ ξεκάθαρος.ειναι λεπτό το ζήτημα.ειπα επαγγελματικά μηχανικά δεν κάνω τίποτα .όχι με συν 30 50 ούτε 500.ξερεις γιατί ?γιατί στο τέλος της ημέρας θέλω να είμαι καλά με τον εαυτό μου κ να μην μετανιώνω για τίποτα.τους άντρες μαρεσει να τους φτοιαχνω κ έχω γεννηθεί γι αυτό...για επαφή κ τα σχετικά πρέπει να φτοιαξουν κ αυτοί εμένα.τιποτα παραπάνω .κ βασικά για μένα δεν χρειάζεται να γίνει καν επαφή αν η άλλη το χει...δεν χρησιμοποιώ τεχνικές συγκεκριμένες.απλα μαρεσει αυτό που κάνω κ φαίνεται.τωρα που αυτό το επάγγελμα ακολουθώ σκέφτομαι σαν τον πελάτη.κ ξέρω ακριβώς τι θέλει.εγω είμαι από χωριο δεν ξέρω nurou tantra κ τέτοια ...εγώ ξέρω απολαυστικό συνδυασμό με τίμιες τιμές !τώρα όσον αφορά σχόλια ότι δήθεν δεν τους άρεσε κ τέτοια...ήμουν μπροστά στην συνεδρία κ πίστεψέ με έχω κρίση κ αντιλαμβάνομαι τα πάντα...να δεχθώ ότι είναι λάθος το σκεπτικό μου ?οκ .θα απευθύνομαι στο κοινό που θα το δεχθεί αυτό.κ χωρίς να υποτιμά την νοημοσύνη του ανθρώπου κ πελάτη.πρωτη φορά που έστησα πελάτη προχθές κ πήγα την επόμενη του έκανα ο.τι του έκανα έβγαλε να με πληρώσει ..μείον 20του είπα .γιατί εχθές πληρώσατε ξενοδοχείο που δεν ήρθα .προσπαθώ να σου πω ότι σέβομαι τον καθένα που με επιλέγει κ δεν τον βλέπω σαν καλαμάκι η φραπέ...αλλά ο.τι είναι ένας άνθρωπος ένας άντρας που με κάλεσε για να τον χαλαρώσω.καλο βράδυ ?
OXI καλη μου. δεν ησουν ξεκαθαρη απο την αρχη. τοσα ατομα στο λεμε. μην μας θεωρεις ολους μ..νοδουλους .
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.805
Πόντοι
8.815
σε αλλο θεμα ειχαμε τη γιαγια ελενη για 20 σελιδες,τωρα θα εχουμε την Alice
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
9
Like
5.425
Πόντοι
1.436
Για να κλείσει λίγο το θέμα με την Alice gueen από μεριά της πλέον έχει ξεκαθαρίσει ότι φτάνει μέχρι ένα σημείο. Σίγουρα πάνω στην κουβέντα και για να εξιτάρει παραπάνω τα μέλη εδώ άφησε κάποια υπονοούμενα ότι αν κάποιος της κάνει το κλικ μπορεί να προχωρήσει. Εμείς κρατάμε ότι δεν κάνει τίποτα πέρα από αυτά που λέει στις υπηρεσίες της και από εκεί και πέρα οποίος αισθάνεται ότι μπορεί να είναι αυτός που θα την κάνει να ενδώσει καλώς.
Από την άλλη έχω θα της δώσω ένα πόντο στο ότι θα μπορούσε να ενδώσει σε 4-5 άτομα όπως έκανε μια άλλη μεγαλοκοπελα που κερναγε μπριζόλα μέχρι να κάνει την πελατεία της, όμως δεν το έκανε.
Επειδή έτυχε και έκανα ραντεβού μαζί της, αυτό που έχουμε στο μυαλό μας ως μασάζ δεν υπάρχει. Είναι μια αισθησιακή συνάντηση. Αν θα το ξαναέκανα? Μάλλον όχι γιατί δεν ξέρω αν θα μπορέσω να αντέξω να φτάνω στο πικ της καυλας και να μην μπορώ να προχωρήσω.
Αν στο πρόγραμμα της βάλει παραπάνω ωρα στο κομμάτι του μασαζ θα είναι σαφώς καλύτερα γιατί δεν παλεύεται 45 λεπτά να θες να τον χώσεις σε στόμα ή όπου αλλού και να μην μπορείς.
Εμφανισιακά σαφώς και είναι μια χαρά πάρα τα παραπανίσια Κιλάκια στην περιφέρεια που είναι όμως συμβατά με το όλο σύνολο.
Δεν νομίζω να υπάρχει άλλος λόγος πλέον να μπαίνουμε σε αντιπαράθεση μαζί της. Ότι ήταν να καταλάβει ο κόσμος καταλαβε
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Πως μπορείτε και κάνετε μασάζ κ.λ.π. με αυτές εδώ. Δεν σιχαίνεστε. Αυτές πάνε με όλους και σας βλέπουν σαν EURO. Μην τις γαμάτε να αναγκαστούν να δουλέψουν τίμια όπως οι περισσότερες κοπέλες._
λεγε ποια μας προτείνεις!
Και πρόσεχε μην βρίσεις γιατί πας για ban!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Για μένα φίλε αυτό δεν είναι απλά πρόβλημα... Είναι μάστιγα!!!!!

Και γενικότερα υπάρχει και στην έξω ζωή... Χωρίς η αλλη να το ζητήσει πάει ο άλλος και την τρέχει σε ακριβά εστιατόρια!!!
Λέει η μασατζού/εκδιδόμενη/ wwhatever 60 ευρώ και πάει ο άλλος και της δίνει 90!!!! Για ποιο λόγο ακριβώς;';;;;



ναι σε κάποιες επιβάλλεται να κάνεις μπουκοτάζ.... Δεν θέλω να πω ονόματα αλλά πρέπει.... Διαλέχτε φθηνές και τίμιες. Αν θέλετε μουνάρες πάρτε από γραφεία και δώστε εκεί 150αρια να τον ακουμπήσετε τουλάχιστον...
'Εδωσε ο άλλος 240 ευρώ χωρίς να γαμήσει και καμαρώνει κιόλας λες και έκανε κάνα τρομερό κατόρθωμα... ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥΤΖΕΣ ΛΕΜΕ!!!!

Αλλα τι συζητάμε όπως έγραψα και πιο πάνω ακόμα και αυτές που είναι πιο τίμιες πάνε κάτι χαζοί και τις κακομαθαίνουνε και μετά αλλάζουν τις τιμές τους προς τα πάνω....
συγγνώμη που δεν σε ρώτησε για να περάσει καλά!
Πρότεινε μας κοπέλες σε παρακαλώ!
Επίσης σταμάτα να τσακώνεσαι με μέλη που έχουν αποδεδειγμένα δώσει πολλά στο forum
Έχεις τσακωθεί με τον @Περαματιώτης, με τον @LION7 και τώρα με τον @olddog
και τέλος σταμάτα όσο είναι καιρός(αν και είναι αργά πια) να προωθείς με τάχα μου ερωτήσεις το group deluxe
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Εγω παντως, την λογικης την γουσταρω.
Τα μακροσκελη κειμενα που γραφει βαριεμαι λιγο, αλλα οκ, δε τα διαβαζεις ολα και τελειωνει το θεμα!

Αν η Αλις και η Ζωη Ταντρα εκαναν συνεργασια με την Τεα μαλλον θα ειχαμε επιτελους θεματικο τουρισμο σε καθε εποχη. Κοριτσια για σκεφτειτε το!
τι γράφεις τώρα?
Θα ψάχνουν και το δικό σου τηλέφωνο να σε απειλήσουν όπως έκαναν με άλλο μέλος!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Αγαπουλας είσαι και φαίνεσαι ρε γέλιο άτομο. Είτε το θες είτε όχι εγώ είμαι αυτός που είμαι και το έχω αποδείξει στο πέρασμα των χρόνων!!!
Δεν έχω γίνει ούτε αγαπουλας, ούτε προμορορας καμίας κοπέλας εδώ μέσα και μάλιστα όταν κάνουν μαλακια πάντα με βρίσκουν μπροστά τους, όπως θα γίνει και με την συγκεκριμένη κοπέλα. Άμα αρχίσει πάλι τα περίεργα τότε εγώ πάλι θα της τα χώνω, ενώ εσύ τι έχεις κάνει;;;
μην ασχολείσαι με τον συγκεκριμένο!
Τρολάκι!
Παλιά προσπαθούσε να μου την "πει " και εμένα, απέτυχε και τώρα ψάχνει νέα θύματα!
τα τρολάκαι των γραφείων μεγαλύτερη αξία έχουν απο αυτόν!
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Είσαι ενίοτε μαλακακος αλλα δεν το συνεχίζω.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom