Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Είσαι ενίοτε μαλακακος αλλα δεν το συνεχίζω.....
είναι που έχεις συνησφέρει τόσο πολύ στο forum που σε σέβομαι και δεν μπορώ να σου απαντήσω!
Τι να πρωτοδεί κανείς?
Κριτικές απο call girls? τις έχεις
Κριτικές απο masaz ? τις έχεις
Κρτικές από city tours? τις έχεις
Βοήθειες σε τηλέφωνα που ζητάνε? Τις εχεις
Βοηθειες στις ανεξάρτητες απο αγγελίες? Τις έχεις!
Αξιοσέβαστο μέλος!
respect!:jerking:
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Ρώτα τον τύπο αν πήρε βοήθεια πριβέ οταν.με ρωτάγε για την λεγαμενη προχθές....να σε ευχαριστήσω για την σταθερή εκτίμηση σου.....σε θαυμάζω πάντα και σταθερά
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ρώτα τον τύπο αν πήρε βοήθεια πριβέ οταν.με ρωτάγε για την λεγαμενη προχθές....να σε ευχαριστήσω για την σταθερή εκτίμηση σου.....σε θαυμάζω πάντα και σταθερά
ναι μώρε όσοι μπαίνετε σαν και του λόγου εδώ για τρολάρισμα δίνετε βοήθειες prive
Μην τυχόν σας δει και κανένα μάτι να δίνετε βοήθεια δηλαδή!
Είναι κοινή δικαιολόγία όλων των μαλάκιδων εδώ μέσα που έχουν άποψη για όλα ενώ το πουλάκι τους το βάζουν μόνο στην χούφτα τους!
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
συγγνώμη που δεν σε ρώτησε για να περάσει καλά!
Πρότεινε μας κοπέλες σε παρακαλώ!
Επίσης σταμάτα να τσακώνεσαι με μέλη που έχουν αποδεδειγμένα δώσει πολλά στο forum
Έχεις τσακωθεί με τον @Περαματιώτης, με τον @LION7 και τώρα με τον @olddog
και τέλος σταμάτα όσο είναι καιρός(αν και είναι αργά πια) να προωθείς με τάχα μου ερωτήσεις το group deluxe

Τι ειναι αυτα που γράφεις;
Ψυχοπαθής εντελώς...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Aυτό και μόνο δείχνει την κατάσταση της ψυχοπάθειας σου....
αυτό πήγαινε για τον kamikaze73
Τι ειναι αυτα που γράφεις;
Ψυχοπαθής εντελώς...
Τα υπόλοιπα ότι τσακώνεσαι με όλα τα σωστά προαναφερθέντα μέλη είναι σωστά και υπάρχουν τα γραπτά!
Προσπάθησε να συνεισφέρεις κάτι στο forum και άσε τις εξυπνάδες!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
εδώ ειρωνευόσουν τον @Περαματιώτης

εδώ με @LION7

πιο πάνω με τον @olddog

και τώρα με εμένα!

Ποιος είναι ο ψυχοπαθής δεν ξέρω αλλά ότι όλη την ώρα ρωτάς χωρίς να έχεις δώσει πληροφορίες αυτό το γνωρίζουν ΟΛΟΙ!
 

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
556
Κριτικές
86
Like
7.651
Πόντοι
17.356
αυτό πήγαινε για τον kamikaze73

Τα υπόλοιπα ότι τσακώνεσαι με όλα τα σωστά προαναφερθέντα μέλη είναι σωστά και υπάρχουν τα γραπτά!
Προσπάθησε να συνεισφέρεις κάτι στο forum και άσε τις εξυπνάδες!
;;;;;;
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Ρε ψυχάκια έχω διαφωνίες με άλλα μέλη δε σημαίνει ότι τσακώνομαι.... Για δείξε μου το ότι είμαι προμότορας του deluxe πως το κατάλαβες.... :2funny: :2funny:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ρε ψυχάκια έχω διαφωνίες με άλλα μέλη δε σημαίνει ότι τσακώνομαι.... Για δείξε μου το ότι είμαι προμότορας του deluxe πως το κατάλαβες.... :2funny: :2funny:
σου είπα που πηγαινε το συγκεριεμένο Post
Απο την πολύ μαλακία που σε έχει φάει δεν βλέπεις αυτά που σου γράφω!
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
σου είπα που πηγαινε το συγκεριεμένο Post
Απο την πολύ μαλακία που σε έχει φάει δεν βλέπεις αυτά που σπυ γράφω!

Η κατάσταση σου πρέπει να είναι πολύ προχωρημένη πάντως. Καλή ανάρρωση σου εύχομαι αν και δεν το βλέπω
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Η κατάσταση σου πρέπει να είναι πολύ προχωρημένη πάντως. Καλή ανάρρωση σου εύχομαι αν και δεν το βλέπω
μαλάκα γελάω με τα Posts σου
Σε έχει κλάσει η anna110, η Ελενα110, έχεις σχολιάσει την Στεφανία μασαζ χωρίς να την έχεις δει καν και σε ξεβράκωσε και η ίδια και έχεις καταφέρει να τσακωθείς και με τον @brabus67 όπου τον προκαλούσες να συναντηθείτε, να σε δει απο κοντά για να κόψει λάσπη!
Μια αναδρομή στα posts σου και θα καταλάβει κανείς ποιος είναι αερογάμης και ψυχάκιας!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Συναντηση με alice απο diamonds στο bill !!!!!!!
Hρθε με ενα μαυρο συνολακι κορμι fit κοιλιακοι γραμμωμενοι μικρο στηθος αλλα η ρωγα καγκελο βγαζει ματι .
Πηρα 90 λεπτο συν τα extra tips που ειναι 15 χερι 30 στομα !!!
Χαμογελαστη ανετη σπαει τον παγο αμεσως , υδροχοος για τους λατρεις των ζωδιων .
Αφου τ ειπαμε λιγο μου ειπε πως παιζεται το παιχνιδι μου ειπε βγαζουμε ρουχα και παμε στο μπανιο.........

Αυτη τοπλες εγω γυμνος
Mε εκανε μπανιο παντου απ την κορφη εως τα νυχια βγηκαμε με σκουπισε και πηγαμε στο κρεβατι .
Εβαλε μουσικη χαλαρωτικη μου βαλε λαδι και αρχισε να με τριβει .
Mασαζ αρκετα καλο χαδι καυλε ολε αλλα βαζει και αγκωνα στα σημεια που χρειαζεται .
Δεν τρωει χρονο θελει να σε φτιαξει περναει τα χερια της στους προσαγωγους και χαιδευει τα αρχιδια!!!!
Κανει b2b με την πλατη στην αρχη και μετα τριβεται με το στηθος της πανω σου, οσοτο εκανε αυτο εγω χουφτωνα το κωλο της και τον μπατσιαζα με ειχε καυλωσει πολυ με φιλαγε στο αυτι και μου δωσε και λιγο γλωσσα !!!!!!!
ανεβαινει και πανω σου και κανει μασαζ με τα ποδια .
Μετα εκατσε στην κορυφη του κρεβατιου μου εβαλε το κεφαλι αναμεσα στα ποδια της και μου εκανε μασαζ στο κεφαλι αλλα της εγλυφα τα βυζια οσο μπορουσα τι ρωγες ειν αυτες δε χορταινεις να παιζεις μαζι τους !!!!!!!!!!!!!!!
Mε γυρισε ανασκελα και με ρωτησε αν θα κανουμε εξτρα και της απαντησα



talkin-to-me-you-talkin-to-me.gif

Πηγε πιο κατω και αρχισε να μου χαιδευει τα αρχιδια και τη πουτσα και μετα τον πηρε στο στομα της πιπα καλη χωρις χερι
31205

Ηρθε βαμμενη αλλα αφησε ολο το κραγιον στο πουτσο μου

Συνεχισε μεχρι να ερθει η κορυφωση οπου με τελειωσε με hand job
24320

περασα πολυ καλα μαζι της απο μενα ειναι ναι αυτα !!!!!!!!!!!
θέλω και εγώ να δοκιμάσω Alice,το έχουμε πει άλλωστε!
Τελικά απο τα γραφεία που κρατάνε μια ποιότητα ακόμα!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Λοιπον, χρωσταω μια περιγραφη!
Εκλεισα με την Τεα και την Alice για 2 ωρες... Ηξερα οτι θα περασω καλα, αλλα αυτο που εγινε δε το περιμενα!

Την Τεα την ξερουμε οσοι ασχολουμαστε με το σπορ οποτε δεν περιγραφω τιποτα.
Η Alice ειναι ενα απιστευτο πλασμα... πανεμορφο προσωπο που δε δειχνει σε καμια περιπτωση πως ειναι στα 35 της (την ρωτησα). Εκανε αθλητισμο απ οτι ειπε, οποτε εχει ενα κορμι λαμπαδα, ειναι κοντα στο 1,68 και γυρω στα 50 κιλα... απιστευτα fit συνολο, στηθος παιδικο και μαλλον εχει τον πιο ομορφο κωλο που εχει περασει απο το χωρο του μασαζ! Ηρθε και με ενα κοντο φουστανακι μαυρο και 10ποντο πεδιλο και με πολυ περιποιημενα ακρα (το προσεξα και γω που ειμαι λιγο αδιαφορος σ'αυτα) και μου σχολιασε πως κανει barefoot

Το μασαζ πηγε σε αλλα επιπεδα ξεκινησε με μπανιο οπου με επλεναν και οι δυο στο τζακουζι , αφου με σκουπησαν, με εβαλαν κατω και δεν αφησαν χιλιοστο που να μην το περασουν ειτε με τα χερια τους, ειτε με τις γλωσσες τους ειτε με το κορμι τους ολοκληρο! Αυτο πρεπει να κρατησε κανα μισαωρο ισως και παραπανω αλλα πραγματικα ελυσαν οτι κομπο ειχα σε πλατη - αυχενα - ποδια και μετα με γυρισαν οπου εχασα το φως μου και με το συντονισμο που εχουν στις κινησεις αλλα και με τους ρολους που εκτελουσαν, η Τεα εδινε οδηγιες και η Αλις εκτελουσε... το κρασακι ειχε το ρολο του με τα μαγικα της Τεας, ειχε ενα κερι και το εσταζε πανω της.. .τι να πω! Η χαλαρωση και η ενταση (καβλα) που δινουν απλα δεν υπαρχει!
Τα καταφεραν να τελειωσω 3 φορες και με αφησαν πτωμα απο τη μια, χαμενο στο διαστημα απο την αλλη αλλα σιγουρα χαλαρωμενο οπως δεν εχω ξανανιωσει και με ενα χαμογελο οπως του Arni στο Τwins για οσους θυμουνται!

οι 2 ωρες εγιναν 2,5 γιατι απλα δεν ειχανε τελειωσει μαζι μου, ισως να ειμουν τυχερος και να μην ειχαν αλλο ραντεβου μετα? μπορει, παντως χρηματα παραπανω δεν ζητησε η Τεα.

Το κοστος για τις 2 ωρες ΚΑΙ με τις δυο ειναι 180€ συν τα εξτρα που ειναι 30€ για την καθε μια βαση καταλογου. Με λιγα λογια 240€ αλλα με μιση ωρα παρα πανω που προεκυψε!

Ολα αυτα εγιναν σε σπιτι που εκλεισα για αυτο το σκοπο, και φυσικα αφου εφυγαν εμεινα μεχρι την επομενη για να μην χαλασω την ηρεμια που ειχα! Ειναι το μονο καλο του να μην μενεις Αθηνα, δε σε περιμενει κανενας να γυρισεις μετα απο τετοιο"ταξιδι", δεν σου μιλαει κανενας και μπορεις να τα βρεις με τον εαυτο σου λιγακι

Για τους πιο μερακληδες να πως οτι οι κοπελες δεν ειπαν οχι σε τιποτα, το μονο που ΔΕΝ εκαναν ηταν παιχνιδι μεταξυ τους, αλλα δεν ξερω αν δε το γουσταρουν ή απλα ηταν μονιμα απασχολημενες με μενα, (που ηταν)
Και φυσικα ΔΕΝ υπαρχει ΣΕΞ... οποτε αν καποιος ψαχνει αυτα τα δυο, απλα παει παρακατω!
Ωραία περιγραφή και πληροφορίες για την εμπειρία σου , up to the point !
Το ζητούμενο πάντα είναι το αποτέλεσμα και η αίσθηση μετά το τέλος της συνάντησης με θεραπευτριες ή με call girls.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
Έχει λίγο θυμό ο τύπος αλλά δεν πειράζει... πειράζει όταν το έχεις αυτό στην καθημερινή ζωή σου.... συνήθως κάποιοι το εκδηλώνουν μόνο εδώ μέσα.... ελπίζω να πέσει σκούπα στο νήμα σύντομα
Και εγώ το ελπίζω αυτό μπας και φύγετε ορισμένοι και φτιάξει το νήμα!!!
Άλλωστε δου την είπε και ο @alpula που είναι ο δικαστής Dred και είναι από τα πιο σωστά μέλη!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
145
Like
349
Πόντοι
21
Σε ενα μηνα τωρα εκλεισε για καλοκαιρι
Εχθές που επιτέλους βρήκα την ευκαιρία και είχα χρόνο δυστυχώς είχαν ήδη κλείσει.
Για την Τέα ξέρουμε, για την Alice μάθαμε τι ψάρια πιάνει.
Τη Λυδία την έχει τιμήσει κανείς?
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Και εγώ το ελπίζω αυτό μπας και φύγετε ορισμένοι και φτιάξει το νήμα!!!
Άλλωστε δου την είπε και ο @alpula που είναι ο δικαστής Dred και είναι από τα πιο σωστά μέλη!!!
Όταν θα μεγαλώσετε λίγο ακόμα και εσύ και αυτός θα μάθετε να σκέφτεστε και να φέρεστε καλύτερα.....δυστυχώς στην μεγαλύτερη ηλικία δεν γίνεται το ίδιο και στο πήδημα....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Το ότι μερικοί τύποι που δεν έχουν γράψει ποτέ εδώ μέσα αλλά έχουν απαιτήσεις κιόλας, και απαιτούν (όχι απλά επιθυμούν) το νήμα να μείνει καθαρό με ξεπερνά
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom